Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 10 napos fogyókúra fórum

10 napos fogyókúra (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
546. Szerencsésné (válaszként erre: 544. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 6. 12:00
Én is tudnék most csokizni,már megint!!Nem tudom mi van velem....
545. tundek (válaszként erre: 544. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 6. 11:13
akkor szerintem simán mehet úgy számold, hogy 800 kcalnál ne egyél többet kb a mienk is annyi lesz
544. 0b409e1a00 (válaszként erre: 543. - Tundek)
2009. ápr. 6. 11:01
Nekem ez most kicsit nehéz. Visszajött az édesség-ehetnékem és 2 édes joghurtot már bevágtam. Ellenben a kenyeret nem fogom kívánni (nem is szoktam enni) és erőnek erejével nem akarom csak azért is magamba tömni. :S
543. tundek
2009. ápr. 6. 10:52

sziasztok csajok


De jó Kata hajrá. Látod mire jó ha nem vagyunk

Sok sikert


Edi szerintem nyugodtan csak ne 3 litert belőle és a kétszersültet ne feledd, bár én nagyon soknak találom a kétszersült kcalját ezért 2 zsemlét elvágtam 4 -be és a pirítóban megpirítottam. a 2 zsemlének amit mára szánok fele a kalóriája mint 10 deka kétszersültnek.

542. Kata75
2009. ápr. 6. 09:57

Sziasztok


Csatlakozom Békához!

Visszatértem a takarításból, és ismét több időm lenne veletek beszélgetni, és mit látok? Teljesen eltűntetek:((

Nah, akkor azt hiszem el kell kezdenem ezt a 10 napos diétát, és ezennel csatlakoznék hozzátok:))

541. Béka09
2009. ápr. 6. 09:47

Sziasztok csajok!!! Háá tmár utánatok kell jönnöm,ha hiányoztok?? TUNDE!!! Nagyon eltrűntél!!! Szomorú vagyok!!!

Mi van itt külön fórumon noymjátok ??? :))

Gratulálok az elért mínusz kilókhoz!!! EDI! A 539.es hozzászólásodat itt nem látja Krisztin 27,mert az a másik fórum,ahol ezt kérdezte!! :)

Nah pusza csajok! Gyertek oda is légyszííííí.....

540. 0b409e1a00 (válaszként erre: 537. - Krisztin27)
2009. ápr. 6. 00:06
Szerintem semmit nem jelent, hogy nem kívánod a húst. Lehet, egyik napról a másikra megint kívánni fogod. Én is 3-4 évig voltam vegetáriánus, csak halat ettem (nem a friss, hanem az agyonfagyasztott). Utána visszaszoktam a csirke-pulykáig. Ahogy naplózom és írom mit eszek, észrevettem, hogy egy ideje nem ettem húst, úgyhogy úgy döntöttem, most egy darabig megint vega leszek halig.
2009. ápr. 5. 23:40

A mai napról: tegnap megcsináltam a zöldséglevesem, hogy ma kelljen vele szenvedni. Ma ettem volna belőle 8mert tegnap persze nem kóstoltam), hát, borzaszó íze volt, talán túl sok sót tettem bele. Szóval kuka. Nem baj, boltban találtam 'organic' leveseket, amik egészen finomak. Szóval az volt.


Holnapra bár barátomat meghívtam videózni, és megígértem, hogy csinálok híres-neves gulyás levest, mivel még nem ismerik. Szóval holnapi vacsi nekik meglesz. Nem baj, a marhát úgysem enném meg.


Úr Isten, tejnap! Joghurt lehet? :)

538. Szerencsésné (válaszként erre: 533. - 0b409e1a00)
2009. ápr. 5. 23:13

Nekem is eszembe jutott,h 11.napnak be kéne iktatni egy gyüminapot!!!??????

Ma se torna,se futás,a többi oké volt.

Holnap jövök!

Pussz mindenkinek!

2009. ápr. 5. 22:48

Sziasztok! Benéztem én is egy pillanatra, de megyek is aludni, nagyon fáradt vagyok! Voltam ma körömhajón és a körömpalotán (szakkiállítások), rengetegen voltak és semmit nem ért, ráadásul elköltöttem egy raklap pénzt is! :P


Holnap újra elkezdem szedni a reductilt! Szeretnék pár kilót valahogy ledobni! Elmegyek az angyalkonyhás dokihoz is, hátha segít a rudiőrületemen is!


Szerintetek mit jelen az, ha idáig csak húson éltem és most egyáltalán nem kívánom! KIcsit furi, mert ez nagyon nem jellemző rám! Nálam egy étkezés sem múlhatott el úgy, hogy nem eszem húst! De most... szinte egyáltalán nem eszem!!! Az egyik ismerősömn azt javasolta, hogy menjek el megnézetni a májamat! Van ennek alapja???


Puszi mindenkinek és álmodjatok szépeket!!! Az én édes kis cukorborsóm (kutyám :D) már itt alszik a lábamon! Annyira imádom!!!! Majd nézzétek meg a képét!!!

2009. ápr. 5. 21:39

Én is csaltam ma kicsit :( az a keksz amit párom evett tegnap túl csábító volt, így lecsúszott egy db :P

Ezért szeretem én is jobban a hétköznapokat, mert akkor az albiban vagyok, ott meg nincsenek csábító kajcsik!

De azért még így is jók vagyunk mindannyian :)


Szép estét és jó éjt!

535. tundek
2009. ápr. 5. 20:41

sziasztok csak egy pillanatra jöttem.

Móni nagyon ügyes vagy grat neked megy ez ha elindul és teszünk érte látod? Jók a kaják amit anyud készített.


Az én napom kicsit csalós lett ma de mindegy most már holnap jobb lesz mert hétfő és nincs kisértés.


Mindenki ügyike és holnap tej nap nem tudom milyen lesz, de már várom.


Jó éjt nektek reggel jövök.

2009. ápr. 5. 14:44
Meg a gyomorsavat :P
533. 0b409e1a00 (válaszként erre: 532. - Monee1986)
2009. ápr. 5. 14:41

Na, ez nagyon jó! :D

Lehet, pár almanapot kellene tartani. Az falja a kilókat.

2009. ápr. 5. 14:38

Sziasztok!

Igen az alma nap kilőve :) párom olyan negyed12 körül (éjjel,tegnap) közölte, hogy enne valami finomat de nem tudja mit. Hoztam át neki két szelet almás sütit, két db ilyen csokis kekszet meg egy túró rudit, hogy tudjon választani, persze ind lecsúszott neki :) de legalább nem kísértett itt egész éjjel a kajcsi :)


Ma párizsizok, én se fogok szerintem fél kg-t megenni, délelőtt ettem 2 paradicsommal, most meg ettem 2 szeletet, majd estefele még lehet...

Most meg majd főzök teát.


Igazából vacakol még a torkom, ezért nem is esik jól nyelni :(


A husit végül anya már megcsinálta nekem, párolta, nem levesben, de sovány hús, valami szárnyas vagy csirke vagy pulyka nem tudom. Zöldséget meg majd már az albiban csinálok hozzá.


A sajtom is megvan holnapra: pizza mozzarella névre hallgat, ez volt a boltban!


Most megyek teázni!

Kellemes vasárnapot!

Kitartást!


Jaaaa a legjobbat nem mondtam, hétfőhöz képest a ma reggeli mérleg: -1 kg :) mondjuk biztos számított az almás nap!

531. 0b409e1a00 (válaszként erre: 530. - Tundek)
2009. ápr. 5. 10:53

:D gratulálok!

Én még mindig nem mértem magam.

Tegnap vizet ittam, + 2dl paradicsomleves + 2 nagyobb paradicsom. Azt hiszem, ezzel helyreraktam a péntek estémet.

Ma már futottam, rékáztam... főtt zöldségek készen állnak... :)

530. tundek
2009. ápr. 5. 10:47

Sziasztok csak beugrok belesni.


Remélem tegnapi nap ment én főtt krumplit ettem savanyúsággal.


Ma husileves levét fogok enni zöldség répa ilyenek benne és belefőzöm a csirkehúst és utána a sütőben megpirítom kicsit olaj nélkül.


Holnap jövök és olvasok most nincs időm.


Mérleg rendi volt reggel, eddigi rekord mérés: 74.3. Így most már -1.8 ez a diéta.


Szép napot. Holnap jövök ügyesen okosan kitartás a felénél járunk.


Móni ha elkezdted ügyesen már a legrosszab napon túl vagy.

2009. ápr. 5. 10:02

Jó reggelt!

Mi volt tegnap? a mai nap is jó lesz, már megfőztem a zöldséglevesem és futottam is. Nem bírtam csak nézni az új edzőcipőm, remélem, nem csaptam megint oda a náthának.


Móni! A párizsi nap egyszerű lesz, azt mondták a lányok, sok a fél kg, sőt, jön fel kg.


A levesnél szerintem egy csirkehúsos zöldségleves jó, bár Tündi is olyasmit mondott, hogy megfőzi a húst, majd kiveszi, és külön eszi meg (gondolom valami salival), de ha lesz, elmondja...


Sok sikert! :D

2009. ápr. 4. 19:08

Sziasztok!

Igen elkezdtem, és mivel reggeltől konzultáció volt, utána utazá, így csak most kell erősnek lenni, éppen vacsizik a család és szállnak az illatok, meg anyu almás sütit csinált :P jó vicc :)

Asszem 5 vagy 6 db almám volt lereszelve, 1kg se volt, de már nem is kívánok többet! Majd iszok még ma teát meg vizet, hogy tele legyek :)


Amikor az van, hogy sovány hús vele főtt zöldségekkel, akkor milyen hús és hogy elkészítve? Leves? Csak az jó, vagy lehet mondjuk párolni is a húst?


Kitartást és szép estét!

2009. ápr. 4. 10:22

Sziasztok!

Én ma mérlegeltem,eddig -1,4 majdnem,mint az első nap után.

A tegnapi nap jó volt,de attól tartok,h a mai krumpli nap után megint plussz lenne.

Ezért én holnap sem fogok mérlegelni.

Futni szeretnék ma is,nem tudom,hogy alakul.Ha nem jön össze a futás,akkor Norbi Kick Box...majd kiderül...

Puszi mindenkineki,este még biztosan jövök!

2009. ápr. 4. 09:49

Jó reggelt!

Lányok! Én tegnap este megcsúsztam (vagy elcsúsztam (?) -ezt döntsétek el) a diétában kb fél liter boron. Olasz barátnőm szerdán költözik haza, búcsúbulit tartottunk. :(

Ha korrigálhatok, ma 'megszorításokat' vezetek be (pont mint Gyurcsány).


Ügyesek vagytok!


Hajrá Móni!:)

2009. ápr. 4. 09:49

Jó reggelt!

Lányok! Én tegnap este megcsúsztam (vagy elcsúsztam (?) -ezt döntsétek el) a diétában kb fél liter boron. Olasz barátnőm szerdán költözik haza, búcsúbulit tartottunk. :(

Ha korrigálhatok, ma 'megszorításokat' vezetek be (pont mint Gyurcsány).


Ügyesek vagytok!


Hajrá Móni!:)

524. e1e9ab571d (válaszként erre: 522. - Tundek)
2009. ápr. 4. 07:28
Hali, 80 dkg az tök jó :). Én stagnálok 2 hete súlyban, de szerintem centiben mentek le mert sokat mozgok nagyon.
523. tundek (válaszként erre: 521. - Krisztin27)
2009. ápr. 4. 06:36

Nagyon édes kis béka.


Nem hallottam még erről a dr.-nőről majd mesélj ha esetleg elmész.

522. tundek
2009. ápr. 4. 06:35

Sziasztok csak bepillantok, mert rohanok


Heidi az nem sok mennyiség. Haladunk talán és én írom a mérlegelőt mindennap. -80 deka a 3 nap alatt. Nem tudom jó-e?


Tegnap megettem összesen 25 dkg sajtot egyszerűen nem voltam éhes. Ez van.


Kriszti jó lesz ha otthon fogsz dolgozni hidd el én is itthon vagyok sokkal több időm jut mindenre.


Edi remélem ügyi voltaál tegnap és ma is az leszel.


Móni te is ha elkezded ma sok sikert


Zsani? Tegnap?


CSajok rohanok ma krumpli ügyesen okosan.


Szép napot sziasztok

2009. ápr. 3. 23:22
dögöm... :))
2009. ápr. 3. 22:50

Rakok fel képet az én édes kis ögömről! :))) Remélem ad egy kis kitartást a fogyitokhoz!

Jó éjt!

2009. ápr. 3. 22:48
Hallottatok már az anygyalok konyhájáról és a Dudás Katalinról? Ő egy pszihológus, aki evészavarral is foglalkozik. Ha nem túl rága nála egy fogadóóra, akkor bejelentkezem! Nekem asszem valami ilyesmi van! Én akkor is eszek, ha nem vagyok éhes! Sajna pótcselekvés! :( És az a baj, hogy nagyon sok mindent kell pótolnom!!! :DD A túrórudiról nem bírok leállni!!! Ma is megettem egy raklappal, igaz mellé csak 1 adag epret és 1 adag fagyit ettem! :DDD És akkor miért is csodálkozom, hogy nem fogyok????!!!
2009. ápr. 3. 22:45
Sziasztok! Újra itt ezután a gyönyörű nap után... :) Remélem mindenkinek jutott a napfényből!!! Én már nagyon vártam!!!! Holnaptól kicsit megváltozik az életem, itthon fogok dolgozni! Remélem a vendégeimnek is be fog jönni az új helyzet! :)) Kicsit nyugisabb lesz, mint egy szalonban dolgozni és remélem a kaját és az edzést is jobba sikerül betaranom! Lehet, megpróbálkozom a 10 napossal is!!! :DDD
2009. ápr. 3. 21:06
Sziasztok lányok, hogy haladtok a fogyival? Mérlegeltek közben, vagy csak majd a 10 nap után? Én is nagyon keveset ettem ma: csak alma, ananász, paradicsomlé.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook