Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zsírégető diéta: 5 nap alatt -1 nadrág méret fórum

Zsírégető diéta: 5 nap alatt -1 nadrág méret (beszélgetős fórum)


10. Siri
2012. febr. 27. 13:11
Szia! Most kezdtem ezt a diétát tudsz segíteni hogy mit tapasztaltál a diéta mellett és hogy mit ettél hétvégén. Az egyik ismerősöm 10 kg fogyott tőle úgy hogy több héten keresztül csinálta és hétvégén visszafogottan evett. Szóval ha valakinek van valamilyen tapasztalata írjon. Köszönöm
9. dália 2 (válaszként erre: 1. - 840bd70224)
2011. júl. 6. 14:28
Mennyit sikerült fogynod? Várom a tapasztalatot!!
8. szilisári (válaszként erre: 2. - Hcs2)
2011. júl. 5. 12:25

az a 2-3 kiló elég kevésnek tűnik egy nadrágmérethez, nem? akkor én két hetente vehetnék egy újat....


mindenesetre nem sok értelme van szerintem egy ilyen diétának, már bocsánat, hogy ezt mondom.

2011. júl. 5. 12:02
Dinnyét én nem ennék,csak cukor és víz, szintén extrém gyorsan szívódik fel, és ahogy a víz kimegy a gyomrodból éhes leszel, viszont a cukrot nem lesz időd feldolgozni,hacsak nem csinálsz valami nagyon jó tornát közvetlenül utána. Nasinak ehetsz egy-két marék mandulát pl,túrót, fahéjjal, nagyon finom és szépen szinten tartja a vércukrodat is. Vagy korpovit keksz, ne gyümölcsöt nasizz, az gyorsan felszívódó. HA 5x eszel naponta és jól eszel akkor nem kell nasizni, nem leszel éhes,mert a vércukrod mindig megfelelő szinten lesz.
2011. júl. 5. 11:59

Ez nem lesz jó, nagyon éhes leszel és adott esetben még hízol is tőle, ez csak akkor jó,ha sokat sportolsz is mellette. Minden amit írsz szinte gyorsan felszívódó cukrokat tartalmaz, ami ha nem dolgozod le egyből fél-1 óra után farkaséhséget vagy rosszabb esetben hipoglikémiás rohamot okozhat. És mivel gyorsan szívódik fel ezért egyből hízol tőle, nincs időd izomba építeni vagy ledolgozni,hacsak nem komoly fizikai munkát végzel.

Reggel nincs gyümölcs,tejtermék, csak tk kenyér, vaj, hús zöldség. Tízóraira mehet az eper,de sztm sok lesz a 12dkg, de valami lassút is egyél hozzá, korpovit kekszet, vagy egy fél szelet kenyeret. Ebéd az még oké is de nincs benne hús. Az uzsonna oké, és a vacsi is. De szerintem ez nem egy jó diéta.

5. 840bd70224 (válaszként erre: 4. - Hcs2)
2011. jún. 15. 11:42
Köszike :o))))
4. hcs2 (válaszként erre: 3. - 840bd70224)
2011. jún. 15. 10:13
Így már egész jól hangzik! :) Kitartást addig!!!
3. 840bd70224 (válaszként erre: 2. - Hcs2)
2011. jún. 15. 10:06

Köszi a választ.

Én is gondolkodtam azon, hogy a banánnak rettentő magas a cukortartalma.., de viszont miután megittam a reggeli turmixot, volt eredménye. =$ Szóval biztosan van benne olyan "anyag", ami ehhez kell.

Műzlit nem eszem inkább..=o)

Nekem is csak azért kell gyorsan megcsinálni ezt a diétát, mert nem sokára megyünk a Balatonra, aztán van mit lefaragni még. Valójában júli 10-ig 8 kg-tól kellene meg szabadulnom, így ez indításként akár egy tisztítókúrának is megfelelne. Igyekszem betartani. =) Tornászom is emellett, úgyhogy csak-csak összejön addigra.. ;-)

2. hcs2 (válaszként erre: 1. - 840bd70224)
2011. jún. 15. 09:07

Szia!


Én ezt a diétát még nem csináltam, de egy párat már igen :). Lenne pár javaslatom: a mbanánban nagyon sok cukor van, ezt hanyagolnám. A műzli is tele van cukorral és társaival, inkább natúr zabpelyhet egyél és azt ízesítheted fahéjjal, kókuszreszelékkel (ennek magas a rosttartalma ezért különösen jót tesz az emésztésnek, ami elengedhetetlen a fogyáshoz). A ketchap, mustár szintén tartalmaz mindent ami nem egészséges és még hízlal is! Nassolásnak egyél gyümölcsöt, abból is a savanyúbbakat, most pont szezonja van a ribizlinek, meggynek, köszmétének(egres) és már dinnyét is lehet kapni - ennek ugye nagyon magas a víztartalam. És szintén nagyon fontos a napi min.!!! 3l folyadék!!!! Ami főként szénsavmentes ásványvíz legyen, de az ízesítetlen zöld és fehér teák is jók!

Az egy nadrágméret sztem. 2-3kg, ez nem a legjobb, én sem vagyok híve az ilyesfalyta villám diétáknak, de ha most erre van szükséged akkor szerintem belevághatsz! És még nagyon fontos, hogy tényleg tartsd is be!

2011. jún. 15. 08:56

Sziasztok!


Valaki próbálta már esetleg ezt a diétát?


(Nem vagyok híve a villám diétáknak, de ez most nagyon fontos lenne, hogy fogyjak rövid idő alatt..)


Az étrend betartásával a készítői 5 nap alatt -1 nadrág méretet ígérnek.

Íme az étrend:


Hétfő:

Reggeli: Készíts turmixot a következő gyümölcsökből: 1 banán, 1,5 dl tej, 1 narancs leve, 20 g joghurt, 1 kiskanál akácméz


Tízórai: 12 dkg eper


Ebéd: készíts salátát 10 dkg paradicsom, 20 dkg kígyóuborka, fél doboz joghurt és 5 dkg mozzarella vagy feta sajt felhasználásával. Utána nassolásképpen megehetsz egy teljes kiőrlésű gabonából készült müzliszeletet.


Uzsonna: 2 dl natúr joghurt


Vacsora: 15 dkg grillen sült, fűszeres csirkemell. Ehetsz hozzá 10 dkg barna rizst, utána mentateát igyál.


Kedd

Pirítós


Reggeli: Pirítós 1 szelet teljes kiőrlésű gabonából készült kenyérből, 2 lágytojás


Tízórai: 1 alma


Ebéd: zöldségleves sok zöldséggel, utána egy teljes kiőrlésű gabonából készült müzliszelet


Uzsonna: 2 dl natúr kefír


Vacsora: 2 kisebb virsli, mustár, ketchup, 1 héjában főtt burgonya, 10 dkg párolt zöldborsó

Szerda:

Grillezett pulyka


Szerda

Reggeli: 2 dl frissen facsart narancslé, 20 dkg müzli joghurtban vagy kefírben


Tízórai: limonédé 2 citrom levéből, cukor nélkül


Ebéd: 20 dkg grillezett pulykamell, zöldsaláta olaj nélkül


Uzsonna: 2 dl natúr joghurt


Vacsora: 1 főtt tojás, 1 szelet pirítós, gyümölcstea cukor nélkül(édesítőszer lehet)


Csütörtök:



Reggeli: 1 zsemle vagy kifli, 5 dkg zsírszegény vajkrém, 2 pici paradicsom


Tízórai: egy egészséges müzli szelet (cukor nem lehet benne)


Ebéd: két kisebb héjában főtt krumpli, 10 dkg mozzarella vagy feta sajt (ha nincs, bármilyen zsírszegény sajt megteszi)


Uzsonna: 2 dl natúr kefír


Vacsora: 4 grillezett, fűszeres szafaládé, zöldsaláta, olaj nélkül (salátából bármennyit ehetsz)


Péntek:



Reggeli: 25 dkg natúr müzli, 15 g natúr joghurttal vagy kefírrel, 2 dl ananászlé


Tízórai: 2 kiwi


Ebéd: szendvics egy teljes kiőrlésű gabonából készült bagettből, 2 szelet gépsonka, 2 karika főtt tojás, 1 nagy levél fejessaláta, 2 karika paradicsom felhasználásával


Uzsonna: 2 dl natúr joghurt


Vacsora: grillezett, fűszeres csirkemell, vegyes salátával.



Szóval, van olyan köztetek aki végig csinálta és bevált neki? Súlyban egy nadrág méret kb hány kg-ot jelent?



Válaszotokat előre köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook