Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zöld szemű szörnyegeteg: a féltékenység fórum

Zöld szemű szörnyegeteg: a féltékenység (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zöld szemű szörnyegeteg: a féltékenység

1 2 3 4 5
2019. jan. 25. 20:11
Mert agyalos vagyok sajnos. Tudom hogy nem jo, de ez van.
67. Lávli (válaszként erre: 65. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 19:56

Ha nem gáz a helyzet, minek agyalsz?

Hogy azzá tegyed?

66. birebora (válaszként erre: 64. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 19:34

Oké, akkor jó, mintha olvastam volna, hogy ezt írtad.

De látod agyalsz, miért ha nem gáz a helyzet? Akkor ne agyalj, nyugi. No problem.

Azonban vannak megérzéseid és fogod a jeleket. Ennyi.

2019. jan. 25. 19:13
Csak en agyalok... mar azon is gondolkoztam, hogy valahogy lehetoseget teremtsek arra hogy megismerjem. Hogy kiismerjem...
64. Motoroslany1111 (válaszként erre: 56. - Birebora)
2019. jan. 25. 19:08
Nem dolgozott a ket unnep kozott 😊. Ennyire nem gaz a helyzet ☺
63. Motoroslany1111 (válaszként erre: 58. - Birebora)
2019. jan. 25. 19:07
De hogy zarnad rovidre, ha a helyemben lennel? Egy 3 gyerekes apa nem pattoghat egyik naprol a masikra uj munkahely utan kutatva. En is dolgozom, de a ferjeme a fo kereset.
62. Motoroslany1111 (válaszként erre: 59. - Lávli)
2019. jan. 25. 19:04
Azert nem csak ez otthon a tema ☺, meg nem csak a norol beszel. Ne essetek tulzasba. Csak este bestelgetes kozben fel-felmerul neha a neve es kesz. 😊
61. Lávli (válaszként erre: 60. - Birebora)
2019. jan. 25. 18:26

Hát nem biztos sajnos, mert semmi sem biztos, persze csak úgy rámondani bármikor lehet.

Én továbbra is azt gondolom, hogy valami olyan megoldás kellene, hogy ne a főnök volt asszonyának a lakásának a felújítása legyen a férj dolga.

Ez valami sumák dolog, nem tetszik ez sem.

De ha úgy nézzük, lehet, hogy csak azért mézesmázaskodik annyira nő, mert neki így csak pár ebédbe kerül egy lakásfelújítás.

60. birebora (válaszként erre: 59. - Lávli)
2019. jan. 25. 18:20

Hát ez az, ez már gyanús:)

Ha titkolja az is gyanús ha sokat beszél róla az is.

Na de inkább nyugtassuk a fórumindítót. Biztos nem lesz baj.

59. Lávli (válaszként erre: 58. - Birebora)
2019. jan. 25. 18:15

Ja, hát én is így vagyok ezzel, a tiszta dolgokat szeretem oda-vissza.

A nő 44 éves, társkereső, és a férj szerint csak az intelligenciája miatt nem mozdult még rá. :O

Valamint a nővel kapcsolatos dolgokkal traktálja otthon állandóan az asszonyt. Nekem már eleve abból elegem lenne. Mi közöm lenne hozzá? Miért olyan érdekes az, hogy otthoni témává váljon?

58. birebora (válaszként erre: 57. - Lávli)
2019. jan. 25. 18:09

Sehogy nem tetszik az egész.

Persze a férj hiúságának tetszik, hogy a csacsogó 50 éves nő csapja neki a szelet és ráépít amikor szétbombáztatná a lakását. Jó időre lesz biztos munkája a pasinak az biztos, csak közben a fórumindító meg fog őszülni. Rövidre zárnám, nem szeretem a bizonytalanságot. Egyszerűen zavar és frusztrál, de ez én vagyok:)

57. Lávli (válaszként erre: 56. - Birebora)
2019. jan. 25. 17:58

:DDD

Jó, de a férj meg mondja, hogy dehát ő nem iiiisss ... A főnöke utasítására ...

56. birebora (válaszként erre: 53. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 17:58

Csak munkaidőben utasít a főnök? Két ünnep között is dolgozott a férjed?

Én biztos mondanám a férjemnek, hogy álljon le a csacsogós nővel, ne kelljen közbe lépnem mert ha én elkezdek csacsogni az hangos lesz:)

55. Motoroslany1111 (válaszként erre: 54. - Birebora)
2019. jan. 25. 17:55

Gyakorlatilag most a kovetkezo hetekben a nonel fog dolgozni. Mar nyar ota dolgozik kisebb nagyobb megszakitasokkal nala. Karbantarto a munkahelyen es most ez a feladata... A no a ferjem fonokenek szol es keri hogy menjen a ferjem segiteni. De kb egy kiadando lakas aprobb cseprobb dolgait vele csinaltattak. Iden volt hogy ment pl a no is segiteni neki. Na akkor mosolyogtam a legnagyobbat...

Csak munkaidoben, igen.

Nyilvan igy a nonek olcsobb is a mhnkaero, mert csak ebedet fizet neha...

Igen, alapvetoen en is ugy vagyok vele, hogy hiszek a noi megerzesemben, tobbnyire megalapozottak voltak eddig ami utolag ki is derult (mas temaban).

December ota zavar ez jobban valahogy... es most januarban meg az is kiderult, hogy felujitast is akar... ezt is mondtam a ferjemnek hogy rendesen elintezi mindig hogy legyen nala munkad.

2019. jan. 25. 17:37

Milyen gyakran megy a férjed? A nő csettint, ő ugrik? Csak munkaidőben megy?

Megértem, hogy agyalsz én is agyalnék és le is állítanám ezt a fene nagy segítségnyújtást. Nekem ez nem tetszik. Keressen a nő másik ezermestert a háztartási megoldásaira. A főnök exfelesége? Hát nehogy a főnök akarjon az exének pasit keresni a férjed személyében. Meg ebéd? Hát egy ezermestert nem hívtam meg még ebédre, pedig túl vagyok pár lakás felújításon.

Van egy mondás valahogy így szól: ha már eszedbe jutott a gyanakvás és a kétely, valamiért eszedbe jutott a kételkedés és gyanakvás.

53. Motoroslany1111 (válaszként erre: 52. - Lávli)
2019. jan. 25. 17:34

Nem csinal illegalis dolgot... a fonoke utasitasara segit ☺.


A ferjemben megbizok, kezdemenyezni tuti nem fog, csak ki tudja azt, hogy honapok alatt mennyire lehet elcsavarni a fejet... ha folyton bokolnak neki, eszrevetlenul dicserik stb stb. Es eszrevetlenul elkezd vonzodni hozza.


A noben en sem bizom, cseppet sem. mindig mosolyogva hallgatom a ferjem elbeszeleseit rola... es szoktam mondani neki, hogy vigyazzon vele. A nonek nincs vesziteni valoja, neki viszont igen.

52. Lávli (válaszként erre: 51. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 17:23

Hát ha tényleg minden oké otthon, akkor egy kis újdonság varázsa, hogy a nő klassz férfinek tartja, nem tántoríthatja el mellőled a férjedet.

Illetve úgy gondolom, hogy ő talán biztos nem kezdeményezne.

De az ilyen "csacsogós" nők elég sokmindenre képesek sajnos, ha kiszemelnek valakit maguknak.

Szóval érte nem tenném tűzbe a kezem.

Valahogy onnan kéne kiindulni, hogy illegális dolgot csinál a férjed a főnöke utasítására, és ezt megfogni valahogy. Vagy nem tudom ..

51. Motoroslany1111 (válaszként erre: 49. - Lávli)
2019. jan. 25. 17:16

Komolyan nem tudom mit tehetnek en, hogy egyreszt magamat ne idegesitsem, masreszt hogy megovjam a hazassagom...

Minden nap legszivesebben felhoznam temaba is, de ezzel tudom hogy egy ido utan mar idegesitenem a ferjemet is... nehez ugy ez.

50. Motoroslany1111 (válaszként erre: 49. - Lávli)
2019. jan. 25. 17:13

Az hogy 50 hez kozelit azert mondtam, mert azert latszik rajta, hogy nem 30 as. En pl 30asnak nezek ki...

De jelen esetben a kinezet tenyleg masodrendu, en sem vagyok egy bombazo mar, szerintem nem is voltam soha.. megis van ferjem.

Azon is gondolkodtam, hogy vajon mi vezethet ahhoz hogy egy amugy boldog hazas ferfi megis elkezd vinzodni egy masik nohoz? Ezt mondtam is a ferjemnek, hogy gyakorlatilag en ujat mar nem tudok neki adni, hisz az elmult 19 evben azert elegge kiismertuk mar egymast. Na nem mintha unnank egymast, kozel sem, csak azert egy uj partner nyilvan izgalmasabba tenne egy ember napjait. Erre o azt mondta hogy nincs is szuksege semmi ujra...mert en mindent megadok neki (figyelem, torodes, kaja, szex) De ugye akkor is ott lebeg elottem hogy nap mint nap telefonon vagy szemelyesen kapcsolatban vannak, csevegnek... es erezteti vele az a no is hogy milyen klassz ferfi.

49. Lávli (válaszként erre: 48. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 17:02

Figyelj is, csak ne legyen késő.

Egy 44 éves nőre nem nagyon szokás mondani, hogy 50-hez közelít, ha nem altatod magad ilyesmivel, akkor csak 6 évvel idősebb a férjednél, és azt mondod, téged se zavarna, ha egy számodra megfelelő férfinak családja lenne :O

48. Motoroslany1111 (válaszként erre: 47. - Lávli)
2019. jan. 25. 16:55

Igen, azt kene, hagyni a francba... csak nehez, mert zavar. Koszonom a tanacsokat.

Amugy nem szuperno tipus... csak egyszeruen ilyen a stilusa, kozvetlen, csacsogos. A randik meg azert nem jottek ossze, mert allitolag csak agyastarsat kerestek a ferfiak akikkel talalkozott... o meg egy olyan ferfira vagyik, akire szamithat mindenben... stb.

A ferjem ugy van vele, hogy munkaidoben neki mindegy mit csinal meg. Raadasul tenyleg egy olyan ember, hogy akar munkaidon tul is szivesen segit masoknak, nagyon lelkiismeretes es jolelku. Valoszinu a novel is ilyen es ez is tetszhet neki benne. Vagy talan a no is ezert celozgathat neki, mert talan emiatt gondolhatja hogy partner lehet? Aaa.. en is nobol vagyok es agyalok... tulagyalok mindent.

Probalom magamban lezarni... de azert figyelek...

47. Lávli (válaszként erre: 46. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 15:41

Szerintem a férjed vágja, hogy a nő könnyen kapható, amúgy meg téged szeret, hagyd a francba a dolgot.

Érdekes, hogy ilyen szupernő, de nem jönnek össze a randijai ... :O

A férjednek lehet, hogy elég terhes ez az állandó ugrálás munkaidőben, mikor nem is ez lenne a dolga, elég gáz a szitu.

Nem is tudom, hogy lehet ennek véget vetni.

Új munkahellyel? :O

2019. jan. 25. 15:28
Ferjem karbantarto egy cegnel es az egyik fonok ex felesege a no... tehat munkaidoben a fonoke keresere segit a nonek, de nyilvan a no kerte. Raadasul kitalalta a no a ket unnep kozott, hogy atepitteti majdnem az egesz lakasat... szamitva ferjem munkajara. Alaovetoen maximalisan bizom a ferjemben, de borzasztoan zavar a helyzet. Raadasul erzeseim szerint nem veletlen pl az atepites sem... probalok urra lenni magamon, de sajnos olyan tipus vagyok, hogy egy ido utan kikivankozik belolem ami nyomja a lelkem. Ez tortent 2 hete is es azert beszelgettunk melyebben rola. A no egyebkent amennyire ferjem leirta, roppant nyilt, eletvidam, csacsogos. Ezert tud rola ennyi mindent ferjem is. Meg a randijarol is meselt neki... es egy ilyen csacsogasa kozben utalt arra hogy a ferjem is bejon neki....
45. Reni2
2019. jan. 25. 14:32
Szerintem ez teljesen természetes,hogy így érzel.Ahogy írod,szereted őt és szerintem ez még mindig a"normális kategória"féltékenység téren.Nyilvan mindannyian így lennénk ezzel.. legalábbis én tuti,ha hasonló helyzet lenne.Mondjuk azt esetleg tanácsolom,hogy ferjed ne vegye észre túlzottan az aggodasodat.. Nem ismerem és nyilván te sem a nőt,de ha esetleg megtudja,ne te légy a téma,mert esetleg még ezzel a saját malmára hajtaná a vizet... Ő szingli tehát neki mindegy érted..
44. Lávli
2019. jan. 25. 14:24

Hát habitus kérdése, ki hogy áll hozzá az ilyen dologhoz ...

Én, ha magamból indulok ki, én alapvetően egy eléggé zárkózott ember vagyok, és soha nem keverem össze a munkakapcsolatot semmi mással. Tehát nem mesélek a nálam dolgozó festőnek arról, hogy tárkeresőn vagyok, stb. Ha ilyen nőről hallok, akkor nekem ez a fajta viselkedés nem tetszik, nem tartom indokoltnak "csak úgy" a nagy közvetlenséget, együtt ebédelést, másnak viszont ez tök természetes.

Ami még zavarna, az a "segítés".

Nem értettem pontosan: a nő megbízta a férjedet egy záros határidejű munkával, amiért pénzzel fizet, vagy bármikor ugraszthatja, ha éppen valami férfi munka adódik, és a férjed szivességből ugrik neki "segíteni" ... Hát a két dolog között igen nagy különbség van.

Nem tudsz mást tenni, hinned kell a férjednek.

Nem szabadna fölösleges gyanakvással elrontani az életeteket.

De nagyon megértelek.

43. Pasionella (válaszként erre: 41. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 14:07
Az eleje alapján amit írtál férjed magától kezdett el a nőről mesélni. Szerintem addig míg mesél róla nincs baj.
2019. jan. 25. 14:03

Hát nem tudom, higgy a férjednek.

De megértelek.

2019. jan. 25. 13:54

Kedves Fórumozók!


Tanácsot, megnyugtatást szeretnék kérni elsősorban most tőletek!


Férjemmel idén 19 éve élünk boldog párkapcsolatban (én 17, ő 19 éves volt amikor összejöttünk), ebből 10 éve házasságban. 3 gyermekünk van (10, 8 és 4 évesek). Szeretjük egymást, harmonikus életünk van. Nyilván vannak néha nézeteltérések, de hol nincs :).


Azért ragadtam most "tollat", mert egy ideje a munkájából kifolyólag nagyon sokat együtt van egy 44 éves elvált nővel, férjem főnökének a volt társa. Sokat kell neki segítenie lakásfelújításban, festés, felszerel eztazt, bútort összerak stb. Ez a munkája, tehát ebből nem is lenne gond, csak egy ideje elkezdtem féltékenykedni. Férjem mindig jókedéllyel mesél róla, a beszélgetéseikről. Többször hívják egymást napközben telefonon. Utalt már a férjemnek arra, hogy jó pasi, meg mennyi mindenhez ért stb. Ez nyilván jól esett a férjemnek, kinek nem esne jól. Volt tavaly példa arra is, hogy egy közeli kisvendéglőbe ebédelni mentek (a nő fizetett, mivel ő a "megbízó"). Férjem elbeszélései alapján egy jókedélyű, életvidám nő, társkeresőn próbál ismerkedni, de nem talált még komoly kapcsolatot. Ad magára, csinos, független, de azért látszik rajta hogy lassan, de közelít az 50hez. Férjem 39 lesz idén. Én 36 vagyok. Férjem mondta, hogy valószinüleg a nő intelligenciája miatt nem csapott még le rá, mivel házas. Na ez sem nyugtatott meg, hisz ha én a helyében lennék, régóta egyedül és egy megbízható társra vágynék, akkor egy idő után már nem zavarna a férfi családja (magamat helyezném előre). Véletlenül tavaly decemberben összefutottunk egy bevásárlóközpontba vele és a nő a férjem elé állt (közelebb mint én álltam) és szemébe nézve kérdezte, hogy mikor tud menni neki segíteni... Én csak pillogtam és ha jól emlékszem a reakciómra én is közelebb léptem.

Engem ez az egész nagyon frusztrál, mondtam is, beszélgettünk is erről férjemmel, hogy miket érzek. Ő biztosított róla, hogy semmi nincs köztük. Kedveli, de nem fordult meg a fejében ettől komolyabb soha vele kapcsolatban. Azt mondja boldog velem, szeret, mindent megkap tőlem és nem érzi úgy hogy másra szüksége lenne. Tényleg működik a szex is (a beszélgetéseink óta talán még jobban igykszik ő is).

Ettől függetlenül bennem van a félsz és borzasztóan féltékeny vagyok, amit tud a férjem, de próbálom viccesen felhozni néha a témát.

Mit tehetnék hogy leküzdjem magamban ezt a féltékenységet? Vagy mit tehetnék, hogy leállítsam a nőt?

Köszönöm, ha megpróbáltok segíteni.

Szép hétvégét!

40. csontsovány (válaszként erre: 39. - Apeeng)
2018. nov. 21. 17:52
Köszi a tanácsot.Akkor ezek szerint nem kamuzott ..
39. apeeng (válaszként erre: 38. - Csontsovány)
2018. nov. 21. 16:49

pasi vagyok...ne lepődj meg ezen...a féltékenységnek nincs agya..a pasiknak különben is nem a fejükben van (ha van)


az életben nem fogod megmagyarázni a pasijának, hogy mit is jelent egy igazi barátnő..(nem a böris barinő)..


ejts el... ennyi volt...tanulságnak nem rossz.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook