Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zöld szemű szörnyegeteg: a féltékenység fórum

Zöld szemű szörnyegeteg: a féltékenység (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zöld szemű szörnyegeteg: a féltékenység

1 2 3 4 5
128. Lávli (válaszként erre: 126. - Motoroslany1111)
2019. márc. 27. 06:16
Mi újság? Befejeződtek a munkálatok szép rendben?
2019. febr. 16. 06:27
Mi újság nálatok?
126. Motoroslany1111 (válaszként erre: 125. - Semleges)
2019. febr. 6. 10:28

Valamilyen szinten van, nyilván, mert érzem hogy a nő részéről bármikor lendületbe jöhet.

DE tegnap is invitálva volt a férjem ebédre és visszautasította..., mondván csomagoltam neki.

Mindenképp résen leszek, mert tudom hogy a kisördög nem alszik, de muszáj elhessegetnem a rossz érzéseimet, mert nem akarom, hogy ez beárnyékolja a napjainkat.

:)

125. semleges (válaszként erre: 123. - Motoroslany1111)
2019. febr. 6. 10:10

Bocs, hogy ezt mondom, szerintem pedig van okod.

Az nagyon jó kifogás tud ám lenni, hogy "a főnöke megkérte, mit csináljon?"

Kész a lakásfelújítás akkor a férjed tiplizzen. Ha a nő bármikor telefonálhat fűnyíró, kávéfőző, kifogyott a habfürdő, elfogyott a só, stb és a férjed ugrik akkor ennek nem lesz vége soha. Nem vagyok benne biztos, hogy csak ennyi lenne. A nő meg keressen egy mindenest akit megfizet ha valamit szerelni kell és a nap 24 órájában rendelkezésére áll.

Nem írogatok sms-t senki idegen telójáról és társnak sem tekintem azt a karbantartót akit az exem küldött a segítségemre lakást felújítani.

Légy azért résen, azt ajánlom és ne hessegesd el a rossz érzéseidet.

124. Lávli (válaszként erre: 123. - Motoroslany1111)
2019. febr. 6. 07:45
Ha nincs okod féltékenységre, akkor teljesen fölösleges azon kattognod, hogy melyik nő hogyan él.
123. Motoroslany1111 (válaszként erre: 121. - 9f9aa0ac88)
2019. febr. 5. 08:09
Igaz. Az esetemben 2 hete lobbant fel a feltekenyseg, miutan a no irta az sms t a ferjem telojarol. Azota sokat beszeltunk rola, meg tortentek egyebek is, amik ravilagitottak hogy tenyleges feltekenysegre nincs okom, hanem az zavar, hogy ugy probal a no a ferjemre tamaszkodni, mint egy tarsra.
122. Motoroslany1111 (válaszként erre: 120. - Lávli)
2019. febr. 5. 07:32
Igen. De erre irtam hogy ha a fonok erre keri meg, akkor nem igazan tud mit csinalni.
2019. febr. 5. 00:34
Csak egy apróság a témához.A féltékenység az egyik legemberibb érzés.De nem mindegy ,hogy pillanatnyi átfutó érzés vagy gyötrő ,mindennapokat tönkretevő kinzó érzés.Sok sok tragédia származott ,származik belőle.Megalázza a feleket,szétzúzza kapcsolatukat.Óhatatlanul változik a személyiségük azoknak akik belülről örlődnek.Önértékelési zavar áll a féltékenység "elfajulása" mögött.Kiút?Talán ha nő az önbizalom,a biztonságérzet,segit a támogatás,a megértés.Ha egyik sem,segitséget kell kérni,még ha elválnak útjaik,a probléma ott marad.
120. Lávli (válaszként erre: 119. - Motoroslany1111)
2019. febr. 4. 23:15

Ez igaz. De eredendően a lakasfelújításról volt szó, nem "mindenes" tartásról.

Itt jön a képbe, hogy hajlandó e tekintettel lenni rád a férjed, és a főnökének nemet mondani.

119. Motoroslany1111 (válaszként erre: 118. - Lávli)
2019. febr. 4. 23:10
Egy csaladi hazban barmi elofordulhat... akar a funyirot megszerelni... vagy a kertkaput lefesteni.
118. Lávli (válaszként erre: 117. - Motoroslany1111)
2019. febr. 4. 22:11

Milyen segítség?

Eddig lakásfelújításról volt szó.

117. Motoroslany1111 (válaszként erre: 116. - Lávli)
2019. febr. 4. 22:07
Csinal kozben mast is a ferjem. De pl tavaly decemberben errol meg szo sem volt. Az unnepek alatt mondtam is neki, hogy figyeld meg, fog neked talalni munkat. Talalt is... szoval igazabol ha a no szol az ex ferjenek hogy segitseg kell, akkor az exferj, a ferjem fonoke szol a ferjemnek.
116. Lávli (válaszként erre: 115. - Motoroslany1111)
2019. febr. 4. 21:39

Nincs valami véges határideje annak a lakásfelújításnak?

A mi házunkkal 4 hét alatt végeztek.

115. Motoroslany1111 (válaszként erre: 114. - Lávli)
2019. febr. 4. 20:42
Lehet! Sokat beszelgettunk a baratnoimmel, meg a ferjemmel az egeszrol. Illetve az a telefonhivas amit hallottam, az dobbentett ra igazan hogy mi is a problemam.
114. Lávli (válaszként erre: 112. - Motoroslany1111)
2019. febr. 4. 16:50

Azt hiszem, hogy a 106-os hsz-em erről szól, pedig te nem akartad ezt belátni.

Remélem, hogy a férjed mindkettőtök érdekében le is akarja, és le is tudja állítani a nőt. ("Munka, randi, rosszkedv")

2019. febr. 4. 14:51
Megértelek.
112. Motoroslany1111 (válaszként erre: 111. - Semleges)
2019. febr. 4. 11:08
Múlt héten többször is beszéltünk erről. Barátnőimmel is. Magamban arra jutottam, hogy amit érzek, az nem is igazi féltékenység, hanem rettenetesen zavar az, hogy az a nő szinte társaként tekint a férjemre, akivel mindent megoszthat (munkaidőben). Történt egy szitu, hogy férjem később ment dolgozni és egyszer csak hallottam hogy telefonon csevegnek. Egyből tudtam, hogy a nővel beszél, nevetgéltek, de munka volt a téma. Rossz volt hallani, oda is mentem, férjem viselkedése akkor sem változott a telefonban. Ott is hagytam, nem bírtam hallgatni. Fél órára rá amikor már befejezték a telefonpartit, "kiborulva" mondtam a férjemnek, hogy engem rettenetesen zavar az, hogy a nő munkaidőben bármikor, bármilyen ürügyből felhívja és 15 perceket beszélnek, kedvesen. Totál olyan érzés, mintha úgy tekintene az én férjemre mint a társára, akivel mindent megoszt (munka, randi, rosszkedv). Mondtam azt is neki, hogy nem akarok osztozni rajta semmilyen formában, nem akarom, hogy más nő társaként tekintsen rá, aki nem az anyja, nem a testvére és nem a lánya. Nem akarom, hogy mindenféle ürügyet kitalálva hivogassa stb. Mert szerintem ez nem normális... ebből nyilván a nő többet akar, társat akar maga mellé. Férjemet ebből a szempontból nem is érdekli, de az alaptermészete miatt nem tudja erélyesen lerázni, hogy "figyu ezek engem nem érdekelnek, azt mondd csak ami a munkát érinti". Megbeszéltük, hogy megpróbálja erről az oldalról leépíteni, nem fogja felvenni neki a telót, ha nincs közös ügyük, nem fogja visszahívni sem, ha nincs közös ügyük épp. Megértett engem és megpróbál tenni azért, hogy ez a kialakult helyzet elmúljon. Remélem sikerül is majd neki és megérti a nő is, hogy fejezze ezt be. Totálisan megbízom a férjemben és hiszek is neki, de nehéz lesz ezt lerendeznie és leállítania, Tudom.
111. semleges (válaszként erre: 108. - Motoroslany1111)
2019. febr. 2. 15:23
Hogy vagytok? Mi van veletek?
2019. jan. 28. 03:26
Legyen úgy.
109. ronka
2019. jan. 27. 22:58
Én nem ismerem!
108. Motoroslany1111 (válaszként erre: 106. - Lávli)
2019. jan. 27. 22:44

Igazabol nem ismertek minket, igy teljesen ertheto higy nem latjatok at az egesz szitut.

Koszonom a hozzaszolasokat.

A megoldas szerintem a sajat onbizalmam megerositese lesz... erre jutottam.

107. Motoroslany1111 (válaszként erre: 106. - Lávli)
2019. jan. 27. 22:29
Sajnos a munkajara szukseg van.... nem kerulheti tudatosan a munkabajarast, annak ellenere hogy figyelembe veszi higy engem a no zavar.
106. Lávli (válaszként erre: 105. - Motoroslany1111)
2019. jan. 27. 21:41
A férjed nem kerüli tudatosan a helyzeteket, és nem veszi figyelembe, hogy ez téged zavar, bánt. Bocsi, de ez az igazság.
105. Motoroslany1111 (válaszként erre: 104. - Lávli)
2019. jan. 27. 21:06

Ot nem erdekli a no abbol a szempkntbol es en el is hiszem neki. Nincs okom nem elhinni.

De ettol engem zavar, hogy sok idot van a munkajabol kifolyolag egy olyan novel, aki nem direktben, de celozgat neki.

104. Lávli (válaszként erre: 103. - Motoroslany1111)
2019. jan. 27. 20:34
Dehát ez a férjed dolga lenne.
103. Motoroslany1111 (válaszként erre: 102. - Lávli)
2019. jan. 27. 19:49
Valahogy igy....
102. Lávli (válaszként erre: 101. - Motoroslany1111)
2019. jan. 27. 10:09

Felnőtt módjára megakadályozni az érzelmeket?

(Kíváncsiság, vágy, szerelem)

Más életében??? 😯

Sehogy.

Mindenki a magáéban tudja csak megakadályozni, ha tudatosan kerül bizonyos helyzeteket, mert nem akar játszani a tűzzel, és ha becsüli a társát.

101. Motoroslany1111 (válaszként erre: 100. - Semleges)
2019. jan. 27. 09:52

Igen, szerintem sem vagyok neki utban.

Nagy gyerekei vannak mar, nagyon koran szult. Nem is vele laknak.

En azt gondolom, higyha en nem hivtam volna fel a ferjem figyelmet a jelekre akkor o kulonosebben nem is foglalkozna vele, csak mivel felhivtam, ezert menet kozben esnek le neki is a dolgok, hogy celozgatott neki neha neha.

O nem foglalkozik olyan szinten a hetvegi sms el, mint ahogy pl irjatok, hogy le kell allitania. Meg az is lehet hogy azert nem erzi hogy le kene allitani, mert nem biztos benne, hogy van mit leallitani. Az o ferfi receptorai nem olyanok mint pl az enyemek. Es meg ettol sem tutyimutyi. En meg mindig azt mondom, hogy o toneletesen megkapja erzeseim szerint itthon a mindent, talan ezert is foglalkozik vele. Amiota meg en temazok rajta, meg jobban figyelmes felem. Tehat en tovabbra is csak a noben es a nyomulasaban ketelkedem. Persze ha ez meg hosszutavon fennmarad nem allithatom bizton hogy a ferjemnek nem kelti fel a fantaziajat... na es ez zavar. Es azt nem tudom, ezt higy lehet megakadalyozni felnott modjara es nem ugy hogy pl munkahelyet valt stb.

100. semleges (válaszként erre: 94. - Motoroslany1111)
2019. jan. 27. 02:24
Elhiszem, hogy zavar. Viszont te nem vagy neki zavaró tényező az biztos. Van gyereke?
99. Lávli (válaszként erre: 95. - Motoroslany1111)
2019. jan. 26. 21:49

Nyilván nem a mai telefonhívás miatt mondtam, hogy szerintem tutyimutyi.

Az meg nem az én ötletem volt, de egyet értek vele, hogy a hétvége a családé, és ezt neki kellene tudatosítani a megbízóival.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook