Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zöld szemű szörnyegeteg: a féltékenység fórum

Zöld szemű szörnyegeteg: a féltékenység (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zöld szemű szörnyegeteg: a féltékenység

1 2 3 4 5
98. Motoroslany1111 (válaszként erre: 96. - Lávli)
2019. jan. 26. 21:43

Dehogy megyek... dolgozom. Nem tudok igy egyik naprol a masikra szabit kerni.. meg amugy is. Tok gaz lenne, csak hirtelen kicsuszott a szamom a ferjem elott. O rohogve mondta, hogy gyere.

Amugy azota mar mondtam neki, hogy biztos kap majd ebedet is valahol... meg azon se lennek meglepve, ha csinalna valamit a no a teherautoval es ottragadnak. Na jo ez mar tulgondolas nagyon.

2019. jan. 26. 21:40
Nem tudok mast tenni, mint tovabbra is bizni a ferjemben, itthon meleg csaladi feszekkel hazavarni es nem tul sokat feltekenykedni feltunoen. Bar ezt nehez....mert szoba szoktam hozni sajnos, mert ezen kattogok.
96. Lávli (válaszként erre: 93. - Motoroslany1111)
2019. jan. 26. 21:38
És? Mész?
95. Motoroslany1111 (válaszként erre: 92. - Lávli)
2019. jan. 26. 21:36
A ferjem egy nagyon joszandeku, segitokesz ember. Barmelyik kollegajanak atmenne segiteni akar vasarnap delutan is, ha szukseg lenne a szaktudasara. Igy a nonek is nyilvan felveszi a telefont es nyilvan tudomasul veszi, higy hetfon akkor Kaposvar. Ezt nem neveznem tutyimutyinak. O ilyen. Es lehet pont ezt erzi a no tobbek kozott batoritasnak... nem tudom. De azt megsem mondhatom neki, hogy ha hiv ne vedd fel ne valaszolj az sms re... nem az anyja vagyok.
2019. jan. 26. 21:32

Huuu... a tortenet nem kamu.. tok valos.

A ceg nem nagy, 2 fonok van, az egyik az amelyik kb szabad kezet adott az exenek a ceg karbantartojaval (ferjemmel) kapcsolatban. A masik fonok tudtaval. Ezen nem kell porogni, ez ugy van es kesz. A masik fonok is megbizza pl a lanya lakasanak felujitasaval.

A ferjem nem tutyimutyi, de nem is fog a no ele kiallni hogy akkor most fejezd be. O inkabb nem veszi fel, nem erdeklik a celozgatasok, csak amikor beszel rola, talan akkor esik le neki.

Azert hivta ma de a no, mert ma derult ki hogy hetfon menni kell videkre. Amugy siman ir neki sms t is akar, de szigoruan a munkaval kapcs... ezekre tobbnyire a ferjem csak munkaidoben reagal, itthinrol nem.

Ma elmentunk a nohoz, mert bala volt a ceges teherauto, amit csaladi ugyben elkertunk vasarnapra. Szoval en is talalkoztam vele, elegge felvertezve keszultem ra, csinosan, mosolygosan... kijott a kapuhoz, ram nezett misolygott egyet, majd rogton a ferjemre nezett, en mintha mar ott sem lennek es elkezdte ecsetelni neki a napjat, hogy miert kell ujra hetfon Kaposvarra menni... en meg kozbeszoltam, hogy bemehetnek e a mosdoba... persze gyere... ferjemek kint maradtak a gyerekekkel. Pedig szivesen megittam volna egy teat kozosen hogy utana mi zajlik le. Kedves volt, de feluletes velem szemben. Szamomra egyertelmuve tette hogy nem az intelligenciaja miatt nem mozdult meg ra jobban, hanem inkabb azert mert a ferjem nem adott neki biztato jeleket.

Nyilvan nem nyugodtam meg teljesen, de arra jo volt, hogy ezt lassam. Remelem igy is marad. A ferjemben megbizok, de roppantul zavar hogy nyomulgat a no...

93. Motoroslany1111 (válaszként erre: 79. - Lávli)
2019. jan. 26. 21:17
Viccesen mondtam neki hogy megyek... azt mondta gyere, majd elcsacsogtok legalabb egymas kozt ti nok.
92. Lávli (válaszként erre: 91. - Birebora)
2019. jan. 26. 18:18
De ha nem kamu, a férj akkor is egy tutyimutyi és nem meri mondani, hogy ne hivogassa, hát rögtön lebeszélték a hétfő Kaposvárt is :)
91. birebora (válaszként erre: 90. - Lávli)
2019. jan. 26. 18:13

Én arra értettem, hogy hétvégén ne hívogassa a férjet, az nem munkaidő, az a családé.


Csak nem kamu:)

90. Lávli (válaszként erre: 89. - Birebora)
2019. jan. 26. 18:10

De akkor meg ellent mond a főnökének. Végül is neki az a dolga karbantartóként, hogy a nő lakását felújítsa (ez sehogy se fér a fejembe 😯)


Szerintem kamu az egész téma, de mi jól eltrécselünk azért 😀

89. birebora (válaszként erre: 88. - Lávli)
2019. jan. 26. 18:04
A férj parancsoljon megálljt az intelligens csacsogónak.
88. Lávli (válaszként erre: 87. - Birebora)
2019. jan. 26. 18:01

Gondolom a volt férj, aki a főnök, felhatalmazta rá, hogy akkor ugraltassa a pasit, amikor csak kedve van.

A pasi egy tutyimutyi jóhiszemű alak lehet.

Az a pillanat érdekes lehetett, mikor mondta a feleségének, hogy csak azért nem kezdett ki vele még a nő, mert nagyon intelligens.

87. birebora (válaszként erre: 85. - Lávli)
2019. jan. 26. 17:43
De most már az is megfogalmazódott bennem, hogy ha tudja, hogy van feleség, hogy veszi magának a bátorságot, hogy szombat délelőtt telefonálgat. Szerintem nem igazán érdekli.
86. birebora (válaszként erre: 85. - Lávli)
2019. jan. 26. 17:39
Számomra is ismeretlen egyenlet.
85. Lávli (válaszként erre: 83. - Birebora)
2019. jan. 26. 17:37

Nem tudom, nekem ez az egész történet valahogy nem stimmel.

Az se, hogy akkor most a főnök utasítására kell e bizonyos dolgokat elvégezni a volt asszony lakásában, vagy elég a nő szombati telefonja is ..

84. birebora (válaszként erre: 82. - Lávli)
2019. jan. 26. 17:30
A karbantartó lehet, hogy karbantartja a nőt. Ki tudja már ezt a mai világban? De nem akarom idegesíteni a feleséget inkább nyugtatnunk kellene.
83. birebora (válaszként erre: 82. - Lávli)
2019. jan. 26. 17:28

Fogalmam sincs.

Én nem tűrnék el egy ilyet. Szemmel láthatóan csacsogós csúnyácska rámozdult a férjre. A férj meg megy.

82. Lávli (válaszként erre: 81. - Birebora)
2019. jan. 26. 17:23

Hát nem tudom. Ez is olyan, hogy ha nem beszél, az a baj, ha beszél, akkor az 😊

De ez az utazgatás velük sztem tök gáz.

Mondjuk a férj meg a csacsogós utazása is.

Tényleg létezik ilyen munkahely, ahol legálisan ez a dolga egy karbantartónak?

81. birebora (válaszként erre: 79. - Lávli)
2019. jan. 26. 17:17
A reagálásának üzenet értéke lesz.
80. birebora (válaszként erre: 78. - Motoroslany1111)
2019. jan. 26. 17:16

Tökmegértelek. Akkor legalább tisztán látsz és látod az esetleges rejtett, titkos nézéseket, jeleket.


Azért álljon meg a menet. Szombat délelőtt jelzi a csacsogós, hogy Kaposvár. Ma is dolgozott a férjed vagy már a szabadnapján is hívogatja?

79. Lávli (válaszként erre: 78. - Motoroslany1111)
2019. jan. 26. 17:02
És ezt csak így közlöd a férjeddel? Veszek ki szabit és megyek én is? És mit fog ehhez szólni?
2019. jan. 26. 16:59
Ma delelott hivta a no hogy hetfon Kaposvarra kellene menniuk valami cuccert.... teherautoval... komolyan. Mar majdnem ott tartok, hogy szabit veszek ki es elmegyek veluk...
77. birebora (válaszként erre: 76. - Júliusi)
2019. jan. 26. 15:40
A csúnyácska is relatív.
76. júliusi (válaszként erre: 41. - Motoroslany1111)
2019. jan. 26. 15:29

Egy kiehezett,kozvetlen csacsogos nonel nincs rosszabb...csak ovatosan..nem szabad le becsulni a nalad idosebb,es csunyacskabb noket sem...veszelyesek.

Mert nem jobbak ,vagy rosszabbak mint te,csak masok.Ujdonsag,es ha meg fel is neznek a pasira,elajulnak toluk,a ffiak nehezen allnak ellen.

75. birebora (válaszként erre: 74. - Motoroslany1111)
2019. jan. 26. 15:19
Helyes, nem lesz baj:)
2019. jan. 26. 12:49

Ma reggel meselte a ferjem, hogy a heten amikor segitett neki a festesben a no, hivta megint hogy menjenek ebedelni. Ferjem meg mondta neki, hogy rakott a felesegem ebedet, van mit ennie.

Remelem ez eleg lesz a nonek hogy leszalljon rola. Mellesleg nagyon jol esett es megnyugtato hogy nem ment el vele.

73. Motoroslany1111 (válaszként erre: 72. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 20:49
Kozben nyilvan van mas dolga is, de ugy nez ki a kovetkezo hetekre honapokra a nonel is lesz munka boven.
72. Motoroslany1111 (válaszként erre: 71. - Birebora)
2019. jan. 25. 20:46
O egy cegnel karbantartokent alkalmazott. Az egyik fonok exehez jar, a fonok ezt a feladatot adta neki. Ha azt mondana hogy nem megy, akkor gyakorlatilag megtagadja a munkat.
71. birebora (válaszként erre: 70. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 20:34
Nem lehetne a férjeddel megbeszélni, hogy ne menjen a csajhoz? A nyugalmad múlik rajta. Menjen más.
70. Motoroslany1111 (válaszként erre: 69. - Birebora)
2019. jan. 25. 20:24

Persze hogy megvan az oka... hisz ramozdultak.

Mindjuk a ferjem nem agyalos... meg a batyam sem.. en inkabb a noknel tapasztalom ☺

69. birebora (válaszként erre: 68. - Motoroslany1111)
2019. jan. 25. 20:14
Én amondó vagyok, hogy a nők általában agyalnak (a férfiak is) és nem hiába, mindig meg van az oka.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook