Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Zeatax tabletta tapasztalatok fórum

Zeatax tabletta tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. ápr. 27. 18:26
Sziasztok, nem vagyok egy rutinos kommentelő, de gondoltam megosztom a tapasztalatom. Sosem szedtem semmilyen fogyókúrás szert, eddig nem is volt rá szükségem, de sajna az elmúlt másfél évben felszaladt 6 kg... Mivel a Zeatax-ról elég pozitív véleményeket olvastam, kipróbáltam. Hát nálam nem jött be! Egy hónapja szedem a napi 6 tablettát, már a második doboznál tartok (eddig 12 ezer) és egy deka se ment le. :( Mivel 6 hetes kúrát javasoltak, a második doboznak még adtam egy esélyt, de harmadik dobozt már biztos nem veszek!
35. zeatax
2011. márc. 31. 15:32
34. szabcsi22 (válaszként erre: 33. - Bögre)
2010. nov. 8. 18:23
Hát remélem így lesz, legalábbis annyira hogy tudjak egy pár kg-t fogyni.
33. bögre (válaszként erre: 32. - Szabcsi22)
2010. nov. 8. 17:28
Ha kevesebbel is beéred, nyert ügyed van! A gyomrod összeszűkül bizonyára.
32. szabcsi22 (válaszként erre: 31. - Hmarti2)
2010. nov. 8. 13:08
Szerintem csodákat ne várj, én is szedem,de ugyan úgy kívánok mindent amit eddig, csak kevesebbel is jóllakom, de a kísértés megmarad.Azok a szerek amik meg hatásosabbak sokkal károsabbak.Mozgással biztos hatásosabb.
2010. nov. 8. 11:54

Sziasztok! erre a Zeataxra én is kiváncsi vagyok. remélem használ, mert akkor én is szedni fogom. :)

Nekem a sok egyéb mellett az este 6 utánni evéssel van bajom. Muszáj ennem valamit. Az én kilóim a dohányzás elhagyásával kezdtek feljönni.

2010. nov. 8. 08:44
1 hét 1 kg, hát...Mától stepperezés is,remélem jobban fog használni!
29. szabcsi22 (válaszként erre: 28. - Bögre)
2010. nov. 3. 16:43
Hát megpróbálok gyakrabban beszámolni de csak azt tudom írni amit az előző üziben.Mérlegelni nem akarok még,mert szerintem korai.Most ettem,de érzem,hogy sok volt,pedig ennyit eddig meg sem éreztem.Én nem akarom dicsérni de én ezt érzem.Kinek mi a jó.Mi pédául a párommal vettük felesbe,ha nem jönne be ne bukjunk nagyot,ha meg működik még vehetünk.De tényleg kell hozzá kitartás is mert az édességet kívánom ugyanúgy mint eddig.De nem akarom teljesen azt sem megvonni magamtól.Szerintem sok fogyókúrázónak nem azért jönnek vissza a kilók duplán mert rossz tabit szedett,hanem mert hirtelen megvon a szervezetétől mindent,gyorsan akar fogyni és mikor abbahagyja a megpróbálja a hiányt pótolni.Szóval mindent csak mértékkel.Ha lassan is de biztosabban fogyjak.Mindent eszek ugyanúgy mint eddig csak kevesebbet és kevesebbszer,meg persze 6 után nem kellene,de azt nehéz megállni,mikor az ember egész nap nem evett semmit.
28. bögre (válaszként erre: 27. - Szabcsi22)
2010. nov. 3. 14:33

Szurkolok Neked!!!

Azért gyakrabban írj mi újság! :)

Gondolod, próbáljuk meg mi is?

27. szabcsi22 (válaszként erre: 26. - Bögre)
2010. nov. 3. 14:20
Szerintem hatásos ez a tabi!Nem azt mondom hogy ezerrel mennek lefelé a kilók,meg nem is mértem magam hogy fogytam de az étvágyam kifejezetten csökkent,mármint kevesebbet bírok megenni egyszerre.Pedig csak egy vagy két szemet veszek be naponta az ajánlott 6db helyett.Egy hónap után megmérem magam,aztán beszámolok.Bízok benne.De azért hozzá kell tennem,hogy nagy akaraterőre is van szükség,mert az ember ugyanúgy kívánja az édességet,de hát nem vártam csodákat csak egy kis segítséget.Remélem beválik.
26. bögre (válaszként erre: 25. - Szabcsi22)
2010. nov. 2. 20:20
Én már nagyon várom a tapasztalataidat!
2010. okt. 31. 10:45
Én tegnap kezdtem el szedni,hát kíváncsi leszek!A gyógyszertárban is ezt ajánlották.A 35 kg fogyás az nagyon biztató,bár nekem kevesebbet kell leadnom,remélem sikerül!Valaki még tapasztalat?
2010. ápr. 30. 08:14

Na éjjelipillangó?Kipróbáltad a Zeataxot?

Milyen érdekes, hogy aki pozitív tapasztalatokkal számolt be, mindössze egyszer lépett be?!!!!!

2009. dec. 31. 20:35

Erre nagynehezn rátaláltam: 1 tabletta tartalmaz: 364,0 mg gyógynövény őrleményt kukoricabibe (Maydis stigma), csalánlevél (Urticae folium), gyermekláncfű-gyökér (Taraxaci radix), vadárvácskafű (Violae tricoloris herba), 70 mg taramaglisztet (Caesalpiniae spinosae seminis endospermium)A tabletta tablettázási segédanyagai: laktóz, BŐRgonyakeményítő, karboximetil-cellulóz, magnézium-sztearát.


Ez van a tájékoztatón is?

2009. dec. 31. 20:32

Sziasztok!

Aki vett már tablettát,nem írná le a tájékoztatóban leirt pontos hatóanyagokat? Én elég szkeptikus vagyok,és persze,hogy a patikában nem nézhetem meg,neten meg csak a reklámszintű tájékoztatást találtam.Nagyon megköszönném!És még annyi kérdésem lenne,hogy szedte valaki úgy hogy nem volt egészséges,hanem hormonproblémái voltak,vagy más szövődmény esetleg a túlsúlynak illetve még hogy a fogamzásgátló hatását be folyásolta e(mondjuk elötte hizott a fog.tablettától,de ez segített,vagy hasonló)

Nagyon köszönöm!

2009. nov. 5. 19:09
Sziasztok,én új belépő vagyok.Én is kiszeretném próbálni a zeataxot,tényleg hat?irjon valaki
2009. szept. 13. 11:21

Sziasztok!


Van valakinek tapasztalata a Zeataxról?


Kicsit kihalt ez a fórum és én most hallottam erről "csodaszerről" .

19. pintyo577 (válaszként erre: 8. - Dancingqueen)
2009. ápr. 14. 14:49
Szedted a Redichtilt, milyen eredménnyel?
18. Nyuszi0807 (válaszként erre: 16. - 584e02e271)
2009. ápr. 14. 10:56
Én tegnap vettem és eddig 4et vettem be. Tényleg nagyon kitölti a gyomrot és elveszi az étvágyat. Rajtam nincs "még" sok fölösleg, de most nagyon meglendültem az édességzabálásban és feljött rám néhány kg. Ez mondjuk akarat kérdése, de szerintem nem kell bemutatni, hogy nem is olyan könnyű. Én próbálkozom ezzel az norbi diétával, ezzel kombinálom. Viszont én is nagyon sokat tejeskávézom, ami megkönnyíti azt, hogy csak az legyen a reggelim. Ennyi! Mindenkinek sok szerencsét, mindjárt itt a bikiniszezon:D
17. 584e02e271 (válaszként erre: 11. - Tyka85)
2009. márc. 28. 18:05
Köszönjük, Tyka85, én ki fogom próbálni, az biztos.
16. 584e02e271 (válaszként erre: 15. - 584e02e271)
2009. márc. 28. 18:03

ez itt most azért hatott furán, mert indítottam egy fórumtémát, de nem mertem beleírni a címébe a Zeatax nevét, mert akkor kitörölte volna Hoxa, de aztán most írtak, hogy összevonták az itt meglévő fórummal.


Szóval örülök, hogy van, aki be tud számolni 115 kg-ról való fogyásról...30 kg az nem semmi!

2009. márc. 28. 15:55
A neve Zeatax, és mivel itt mindenféle gyógyszerről, fogyókúrás termékről beszélünk és leírjuk, csak remélem, nem törli ki HOXA.
14. puffika (válaszként erre: 11. - Tyka85)
2009. febr. 23. 21:03
szia.nem igazán ismeremmég az oldalt mert nemrég regiszteáltam.csak szeretném megkérdezni,hogy mennyi ideig szedted a zeatax tabit?mert én ugy olvastam,hogy 6 hétig lehet.ez igaz?most akarok venni de érdekelne egy kis vélemény.amugy 175 cm vagyok és 61 kg.5-6 kg-tol szeretnék megszabadulni.rubint rékázom is itthon,söt..szeretnék valami nem tul koplalos diétát is ha muszéj mert én nagyon szeretek enni de a párom nem hisz abban,hogy nézhetek ki ugy mint mikor megismerkedtünk (2éve),és a dohányzásrol is leszoktam ezért jött fel egy kis plusz.szeretném formába hozni magam.tehát jok a tapasztalataid?köszönettel,anita /anita.tb@freemail.hu/
2009. febr. 23. 20:47
sziasztok.segitséget szeretnék kérni illetve pár tapasztalatra lenne szükségem.175 cm vagyok 61 kg és most tervezem,hogy elkezdem a zeatax tabit mert szeretnék kb 5 kg-tol megszabadulni.rubint rékára tornázok és reménykedem benne,hogy segit.lehetséges?mert azt olvastam max 6 hétig lehet szedni.a probléma az,hogy szeretek enni,főleg édességet.....jön a nyár és szeretnék formába lenni.ha ez nem is akkor esetleg valami tanács?köszönöm mindenkinek.üdv
12. Tyka85
2009. jan. 13. 18:48
ja! Bocs még egy dolog! A széklet állaga meg fog változni, míg szeded folyékonyabb lesz, de nem rohangálsz öt percenként a mosdóba nyugi!
11. Tyka85
2009. jan. 13. 18:37
Sziasztok! Új tag vagyok és csak a tapasztalatomat szeretném elmondani nektek a Zeatax kapcsán. Én 3 hónap alatt 35 kg fogytam tőle! Koplalás nélkül!!!!! Igen. Minden evés előtt vettem be 1-2-3 szemet, egy nagy pohár vízzel és ennyi. Eleinte 2-szer ettem egy nap 115 kg voltam és lefogytam 80-ra. Utána bármikor ha éhes voltam ilyet vettem be, és utána ettem bármit! Mivel megdagadt bennem, ezért nem tudtam annyit enni, és nem is voltam éhes, aztán amikor nasizni akartam, akkor persze megint a gyógyszerhez nyultam! És így értem el.Igaz én mellette dohányzom, és kávézom is. XXXL-ről S-M lett a ruhamértem! Én csak azt tudom mondani, hogy nyugodtan ki lehet próbálni aki szeretné, nekem csak jó tapasztalatom van vele.
2008. dec. 29. 21:27

szevasztok!


látom a tv-k ben ezt a zeatax reklámot és rádöbbentem nekem is le kéne adnom pár kilót.jópár kiló zsírt.úgy határoztam megcélzom azt a mennyíséget,ami a reklámban is szerepel,az olyan szép "kerek" szám.21 kiló.ebben kérném a segítségeteket,mert a reklám ilyen szempontból kicsit hiányos.úgy egyébként szép kerek,de ez az egy infó hiányzik belőle.szóval aki hasonló cipőben jár és van már tapasztalata a zeataxszal,azt kérem árulja már el nekem -reklám után szabadon-hol lehet leadni ezt a 21 kiló mennyiségű zsirt?jólenne egy cím,vagy gps kód,vagy valami elérhetőség.ja meg esetleg még azt is mondjátok meg milyen zsírt adhatok le,disznó,sertés,liba,kacsa,vagy esetleg bálnazsírt?bár leginkáb ba disznózsír ami könnyen menne.szóval szeretnék énis leadni.segítsetek :)

előre is köszönettel a segítőkészségetekért, remélem nem túl nagy kérés.és boldog új évet mindenkinek.

9. roliika (válaszként erre: 8. - Dancingqueen)
2008. nov. 4. 23:26
Szia! Ma vettem pár órája. Büdös, nem kicsit és rágótabletta. De az íze szerencsére "csak" olyan mint a szotyolás fűnek. :D Gyógyszertárban vettem, 4800Ft körül van 100darabos.Nem vény köteles. Nem hajtott meg..még, ma csak 2-t ettem most este.
2008. okt. 2. 11:51
mennyibe kerül?nem hajtja meg nagyon a pocakot?hol lehet beszerezni?-végy köteles?csak mert a reductil az igen..
7. Kiss Mária (válaszként erre: 6. - Fektor)
2008. okt. 2. 11:22
Ez nagyon jóóóóóóó:))))))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook