Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Zakynthos élménybeszámoló fórum

Zakynthos élménybeszámoló (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Zakynthos élménybeszámoló

1 2
2009. aug. 6. 12:45

Kedves Judit,és Olajbogyó,

nagyon szépen köszönöm a válaszokat, az élménybeszámolót másodjára is elolvastam. Mindenképp elutazunk oda, csak vacilálok a szeptemberen. Lehet jövő nyáron kéne mennünk, akkor az időjárás kiszámíthatóbb.

8. e5ce4877f9 (válaszként erre: 5. - 3437f4b5c3)
2009. aug. 5. 20:06

Mi szeptember 5-én indultunk és nagyon jó idő volt még mindíg.

A tenger finom meleg és az esték is,nem volt azaz esti fülledt meleg.:)

Ja és nincs annyi túrista,mint főszezonban.Sőt volt,amit olcsóbban kaptunk meg mint mások(hajókirándulás).

Szépen lebarnulva és elégedetten jöttünk haza szept.16-án.

Utána viszont végig őszies idő volt,hideg estékkel.Ezt csak onnan tudom,hogy akik maradtak ezt mesélték.:)

7. fd8e423e9e (válaszként erre: 3. - Tundchen)
2009. aug. 5. 16:58
mi kétszer voltunk, ahogy írtam is, de én is visszamennék...de nem is fájdítom a szívem :)
6. fd8e423e9e (válaszként erre: 5. - 3437f4b5c3)
2009. aug. 5. 16:57
szeptember elején már hűvösebbek az esték, és gyakrabban fordul elő eső, egyébként aki készül oda tudom ajánlani a zakynthos g-portál honlapot, számos élménybeszámolót, és csodálatos fotót, hasznos információkat lehet onnan levadászni :)
2009. aug. 5. 15:52
Nagyon köszönöm az élménybeszámolót, most éppen fontolgatom, hogy szeptember elején 10 napra elmennénk oda a családommal. Milyen az időjárás szeptemberben ott?
2009. aug. 5. 10:08

Egy élmény volt olvasni a cikket,köszi!

Tavaly mi is itt nyaraltunk és meseszép volt.

Legközelebb is Görögországot fogjuk választani!

2009. aug. 5. 07:51
Én jártam itt tavaly, meseszép, visszamennék bármikor! :)
2009. aug. 5. 07:22
Én csak képeket láttam róla, de azok alapján csodálatosnak tűnik. :) És drágának...
2009. aug. 4. 21:03
Mivel nekünk gondot okozott, hogy nem lehet kapni a Zakynthos szigetéről korrekt ismertetőt, útikönyvet, így írtam egy élménynaplót (egyrészt saját magunknak emlékül), másrészt, akik nyári utazásuk célpontjává választják. Remélem segítség lesz mindenki számára.

Ugrás a teljes írásra: Zakynthos élménybeszámoló
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook