Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Aki volt már a Kék Duna Wellness Hotelban, élménybeszámolókat véleményeket várok azoktól! fórum

Aki volt már a Kék Duna Wellness Hotelban, élménybeszámolókat véleményeket várok azoktól! (beszélgetős fórum)


8. kari222 (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2011. júl. 12. 19:05

Ezt valószínűleg rosszul tudod, ugyanis mi évek óta Hévízre járunk, ahol tényleg all inclusive, ott semmit nem kell pluszban fizetni.


A legszebb az az volt, hogy a recepción ( Kék Duna )azt mondták " nálunk ilyen az all-inclusive, egy e-mailban megkeresett Manager azt írta "teljes panziós ellátás" van, nem all-inclusive.

Ezt benéztem.

7. Sort (válaszként erre: 6. - Bnedora)
2011. júl. 12. 04:35

Haaat, az all inclusive jobb helyeken all inclusive, csak az alkoholtartalmu italokat kell feizetni legfeljebb.


Amugy a volt felesegem oda jart dugni a szeretojevel, biztos jo hely, ha folyton odamentek. :-DDD

6. bnedora (válaszként erre: 5. - Kari222)
2011. júl. 11. 21:57
Vacsoránál mindenhol fizetni kell az italfogyasztást.
2011. júl. 11. 21:34
Mi éppen most vagyunk itt egy all-inclusive csomag keretében, vacsoránál kifizettették velünk az üdítőt. szép kis all-inclusive.
2011. jan. 27. 11:52
Én is voltam ott, de nagyon rossz időt fogtunk ki, és már szeptember volt, így alig volt vendég, megkezdték a felújításokat. Nyáron vagy jobb időben klassz lehet, mert csodás a kinti rész, nagy úszó- és élménymedencével. Gyerekeknek nagy játszórész van, és el lehet bújni a dohányosoknak is. A külső szépség mellett az ellátás lehetne jobb is.
3. e584b61b26 (válaszként erre: 2. - Fecbb24fe2)
2009. okt. 25. 11:17
Ez tényleg gyönyörű megnéztem a honlapot köszi!:)
2. fecbb24fe2 (válaszként erre: 1. - E584b61b26)
2009. okt. 24. 11:32

5-6 éve még jó volt, de azóta eléggé lepukkant. igaz, nem voltam ott 2 éve. a kaja régebben egéz jó volt, és a wellness részleg sem volt rossz, nem nagyon nagy, de jópofán nézett ki, középen olyan állandóan használható teázó pulttal.

ha én mennék, akkor nem oda mennék, hanem például a Szent Orbánba Nagyírtáspusztán, az a hely árban hasonló, de ég és föld.

2009. okt. 24. 11:24
Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook