Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szeretnék elutazni Egyiptomba! Útitársat keresek! Élménybeszemolókat és tanácsokat! fórum

Szeretnék elutazni Egyiptomba! Útitársat keresek! Élménybeszemolókat és tanácsokat! (beszélgetős fórum)


9. grizus (válaszként erre: 8. - Lilivioletta)
2013. jún. 21. 09:50
Mennyibe kerülne az út?
2013. jún. 17. 13:58
2013. október 11.-én induló 15 napos Egyiptomi körutazáshoz keresek utitársat, az egyágyas felár elkerülése miatt.
2013. ápr. 18. 08:24
Egyiptomba nem télen kell menni? Ha addigra lesz pénzem, jelentkezem!
2013. febr. 19. 13:32
Most találtam ide... idén májusra tervezek egy egyiptomi utat, útitársat/kat keresek! :)
2009. máj. 14. 08:49
Ajánlanám a baraka.hu -t.Igazán élménydús,gazdag információval.Mindent láthatsz,amit kell.Ott nem fura,ha egyedül mész,mert sokan így indulnak útnak.Én is egyedül voltam,mert a párom ide nem akart utazni.Tehát találsz társaságot,hozzád való,hasonló érdeklődésű utitársat.Mi utána többször voltunk velük,mindig egy összetartó csapat alakult ki!
4. bared (válaszként erre: 3. - Boszork)
2009. máj. 14. 08:23
Az én lányom az apjával szeptemberben ment ki, és bár nagyon meleg volt,el tudta viselni még porcelán bőrrel is... Kairó, Giza kimaradt neki, majd szeptemberben mennek vissza, Sharm El Sheikben voltak, és nagyon élvezte, bár sajnálta, hogy nem tudtak elmenni a piramisokhoz.... 1 napos út lett volna, ő még csak 11 volt tavaly, így nem indult neki az exem vele a hosszú útnak... Ők a Medina Tours-al mentek, és meg voltak elégedve maximálisan... Valóban amit te írtál, amivel a mieink mentek, és még a Nackermann ami maximálisan megbízható, én a mai világban már nem mernék ekkora összeget rábízni "no name" irodákra.....még ilyen esetben sem 1000%, nemhogy úgy((...Egyébként nem emlékszel véletlen mennyibe került? priviben is jó....ez a 14 napos konstrukció ebben az összeállításban nagyon jól hangzik...
3. boszork (válaszként erre: 1. - Fa334a28ef)
2009. máj. 14. 08:16

Szia Marcsi!

Mi 3 éve voltunk Egyiptomban a Karthago Tourssal, ajánlom őket, nagyon jól szerveznek. Egy 14 napos programot választottunk, amiben volt egy 4 napos Nílusi hajóút is. Ezenkívül részt vettünk pár fakultatív programon is, ezek közül az egy napos szafarit dzsippekkel nem ajánlom. A piramisokat feltétlenül nézd meg, Kairót se hagyd ki, és a búvárkodást is próbáld ki. De ne egyedül menj, úgy nem olyan érdekes, nem tudod megbeszélni az élményeidet senkivel. A sör kint elég drága, az ásványvíz és egyéb üdítők hasonló árakon van, mint nálunk /legalábbis 3 éve még úgy volt/. A közbiztonsággal sem volt baj, a helyiek kedvesek és segítőkészek voltak. Mi júliusban voltunk, akkor ugyan melegebb van, viszont kevesebb a túrista, mint ősszel. Élményekben gazdag, jó utat kívánok!

2. bared (válaszként erre: 1. - Fa334a28ef)
2009. máj. 14. 07:58
szió! a bemutatkozásodban látom, hogy házas vagy)) akkor miért akarnál egyedül menni?))) párban sokkal jobb))
2009. máj. 14. 07:55
Sziasztok!Október körül szeretnék elutazni Egyiptomba.Nagyon vágyom már.Remélem akad itt hasonló emberke aki ugyan így álmodozik és vágyakozik de egyedül nem szeretne menni.Nagyon szívesen olvasom a tanácsokat is ,akik voltak már és leírják milyen is volt,hogy érezték magukat,melyik helyet ajánlanák és mit nem...Bármit szívesen veszek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook