Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Három vagy több gyermekes anyukák élménybeszámolóit várom! fórum

Három vagy több gyermekes anyukák élménybeszámolóit várom! (beszélgetős fórum)


17. cac78ceb03 (válaszként erre: 15. - Gerduska)
2011. dec. 3. 22:44
Miért nem lehet lányod?
16. cac78ceb03 (válaszként erre: 1. - Vikuc)
2011. dec. 3. 22:44

Szia! Én is biztatlak! Mi terveztük a harmadikat, és nem is alakult minden mindjárt úgy, ahogy szerettük volna, de végül most júliusban megszületett a legkisebb fiam, és annyira jó!!!

Most 3 fiunk van: a legidősebb 5 éves, a középső 3,5, a pici 4 hós. És sokkal könnyebb az élet, mint mikor a második gyerekem volt ilyen idős.

2009. okt. 28. 17:04

Sziasztok.kicsit késve,de csatlakozom..én 28évesen 3kisfiu anyukája vagyok...elég nehéz,DE nem nehezebb mint 2gyerekkel!!!!Sőt..a pénz több is :)))

Én nem bántam meg hogy 3gyerekem van.imádom őket.és még ha lenne rá mód,szülnék egy kislányt is,pár év mulva...de sajna ugy néz ki lányom nem lehet,ezért megállunk itt :))

2009. szept. 30. 21:36
hát ezt nem tudom hogy sajnos e.. sokan sőt többen legtöbben másképp látják ezt ma...de ha belenézel a naplóm soraiba és elképzeled hogy ezek a nagy gyerekek voltak kicsik is talán meglátod ebben sok sok jó is van persze észnél kell lenni éjjel nappal ma is...
13. Vikuc (válaszként erre: 12. - Alfoldi13)
2009. szept. 30. 21:32
Sajnos.:(
2009. szept. 30. 14:56
erre kevesen agitálunk ugy látom.. de igazából kevesen is vagyunk a mai világban már
11. Vikuc
2009. szept. 30. 14:44
Na? Esetleg még valaki???
2009. szept. 28. 14:24
bocsi a helyesírési hibákért csak most ittam kávét, és ilyenkor mindig kapkodok:)
2009. szept. 28. 14:23

sziasztok

én a másik oldalról vagyok

5-en vagyunk testvérek, és vagyok a legidősebb, egyszerűen elmondhatatlen hogy milyen érzés számomra hogy ennyien vagyunk, szeretjük egymást,és segítjükk egymást.

a pénzről meg annyit hogy én is egyetemre járok, és a hugom is ráadásul ő orvosnak készül, a szüleink, egyszerű szakmunkások, kicsi fizetéssel, igaz én már elköltöztem otthonról, a suli miatt, meg férjhez is mentem, de örülök, hogy ilyen sokan vagyunk, a szüleimnek sikerült felnevelni minket, jó iskolákba járatni, és ami a legfontosabb becsületessé, önállóságra és jóságra nevelni mind az 5 gyereket


én azt mondom, hogy nem fogod megbánna, nagyon nagy boldogság egy gyerek, hátmég 3 vagy 5

szorítok

8. Vikuc (válaszként erre: 7. - Alfoldi13)
2009. szept. 28. 13:03
Igazán kedves vagy.:)Relatív ez az anyagi helyzet téma.Igen,a gyerekeinknek tényleg megvan mindenünk.Az idő is nekünk dolgozik.hihi,ha a jövőbe láthatnék....
7. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - Vikuc)
2009. szept. 28. 12:46
most mikor ránéztem a lapodra is ugy látom igazán szép gyermekeitek vannak és semmiben nem szenvednek hiányt, legalább is ugy látszik gondolom lenne ott helye egy harmadiknak is.. és még olyan fiatalok vagytok...
6. alfoldi13 (válaszként erre: 5. - Vikuc)
2009. szept. 28. 12:42
nem félni merni kell....nagypapai tanács ma már ez...de ez egy teljes élet értelme nem a pénz hajhászása...
5. Vikuc (válaszként erre: 2. - Alfoldi13)
2009. szept. 28. 12:34
Elgondolkodtató.:)
4. Vikuc (válaszként erre: 3. - Sirga)
2009. szept. 28. 12:33
Köszike! Jó olvasni a soraidat.:) Ezt bíztatásnak veszem.
2009. szept. 28. 11:49

Biztos mások is így lesznek vele: holnapig tudnék mesélni! :)

Terveztük, hogy legyen. 2 fiú után természetesen lányra vágytunk(Erre kicsit próbáltunk "rásegíteni" orvosi tanácsok alapján. ;) )A 9. házassági évfordulónkon(!) született a kicsi lány. Kell-e mondanom, hogy egyetlen pillanatra se bántuk meg? Gyönyörű, reggeltől estig jár a szája, okos, ... Anyagilag persze nehéz, de hidd el: nem nehezebb, mint előtte volt. Viszont megédesíti a mindennapjainkat. :) Ha nem lenne, nem tudnám, mi hiányzik az életemből.(Születése után jöttem rá, hogy már korábban is volt egyfajta hiányérzetem, ami annyira enyhe volt, hogy észre sem vettem. De így már teljes az életem.) :)

2009. szept. 28. 11:46
a nagycsaládban az élet különlegesen szép ,de különlegesen nehéz is...hát még mikor talpra kell állítani ma egy egy gyereket ..egészen lehetetlen ez ma már néha kettőnél is hát még többnél de szerintem nem számitanak még se az anyagiak nem ez a fő...megoldodik minden valahogy a legnehezebb percekben is és egy nagycsaládot ha összehasonlitok egy nagyon gazdag egy gyermekessel a nagy család a gazdagabb persze ez alatt nem a pénzt értem...
2009. szept. 28. 11:38
Egyenlőre még csak a gondolat szintjén fogant meg a fejemben a harmadik babánk.De már elképzelem hogy "mi lenne ha".Kíváncsian várom a három vagy több babás anyukák véleményeit.Lehet meggyőzni,lebeszélni,elmesélni hogy hogyan jött a harmadik...véletlenül vagy tervezve? És milyen az élet a nagycsaládban.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook