Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Zajos helyen lakunk, nem tudunk jól aludni. Mit tanácsolnátok, hogy védekezzünk a zaj ellen? fórum

Zajos helyen lakunk, nem tudunk jól aludni. Mit tanácsolnátok, hogy védekezzünk a zaj ellen? (tudásbázis kérdés)

2018. szept. 10. 11:05
Jobb lesz délután a dolgozóban: ablak alatt egyszerre füvet nyírnak, sövényt vágnak, utat törnek fel :)
2013. aug. 29. 10:51
Márkákat füldugóra megköszönném,ha írnátok akár privátban is
5. redi71 (válaszként erre: 3. - Panka88)
2013. aug. 29. 10:41
én legalább 15 éve füldugóval alszom. nekem a Sz.ndi vált be. mint a törpe :-))))
2013. aug. 29. 10:40
én a koliban aludtam néha füldugóval és bevált :) bár nekem pont a szivacsos nem jött be, a viaszos nálam jobban bevált :)
2013. aug. 29. 10:36
Én 1.5 éve alszok füldugóval, nekem abszolút bejön :) A szivacsos fajtát próbáljátok ki :)
2013. aug. 29. 10:21
Golyóálló üveg az ablakokba. Drága, de néma csend.
2013. aug. 29. 10:20
Tehát forgalmas út,sok sávos út mellett lakunk,és a zaj alváskor nagyon zavaró.Ablakot nem lehet kinyitni,minden zaj bejön.Nyári melegben,így hiába hül le kicsit éjszaka a levegő,nem lehet kinyitni.De bezárva is azért elég zajos,hiába vannak kicserélve az ablakok illetve az a füldugó amit kipróbáltunk, az sem sokat segít.Tudna adni valaki valamilyen jó tippet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook