Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Word szövegszerkesztő fórum

Word szövegszerkesztő (beszélgetős fórum)

11. grizus
2014. szept. 14. 20:11
Köszönöm a segítségeteket. Megtaláltam a gépen, de azt mondja, ahhoz, hogy bővebben tudjam használni, be kell jelentkeznem a Microsoftba. De meg fogom csinálni, lesz ami lesz. Remélem, most már van elég anyagom ahhoz, hogy fapadosan tanulhassam és nem kell megvennem. Köszi mégegyszer!
10. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. szept. 14. 15:48
Szerintem biztos van olyan ismerősöd, aki most is használja, és el tudja Neked mondani a fontosabb dolgokat.
9. moonlight13 (válaszként erre: 7. - D1e807c461)
2014. szept. 14. 15:46
Nem ez volt a kérdés!
2014. szept. 14. 15:46
Én úgy értem, nem a Word-öt keresi, hanem azt, hogy hogy kell használni! Oktató programot keres!!!
7. d1e807c461 (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. szept. 14. 08:38

Grizus, keresd a gépeden, ott kell lennie!

sok sikert! :)

6. d1e807c461 (válaszként erre: 2. - Ficánka5)
2014. szept. 14. 08:37

ingyenes letöltés nincs.

de ahogy mondod, ez minden gépen rajta van.

olyanról nem hallottam, akinek ne lett volna.

5. 7e137d638c (válaszként erre: 4. - Ficánka5)
2014. szept. 14. 07:42

Igazad van!

Bocsi, úgy látszik, korán van még!!! :))))

2014. szept. 14. 07:40
Bocs, most nem az volt a kérdés,hogy a "beszerzett" word használható-e, vagy fizetős lenne és így illegális?
3. 7e137d638c (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. szept. 14. 07:27

Ha a gépedre fel lett telepítve a program, akkor az ikonok után, a jobb felső sarokban van egy kérdőjel, az a sugó. Arra katt, lejön egy táblázat, egyrészt a tartalomjegyzékkel témánként, másrészt van egy "kereső-ablak", ahova be is írhatod, hogy mit hogy.


Egyébként a felső sorban az egyes ikonokra rákatt, betűtipus, betűméret, sorok jobbra-balra-középre-sorkizárással igazít, kivág, beszúr stb. stb.

próbálgasd nyugodtan!


Különösen, ha már korábban dolgoztál ilyen programmal, eszedbe fognak jutni a dolgok. Nem hiszem, hogy a Mikrosoft foglalkoznak külön oktatással...

Ugyanez érvényes akár a szövegszerkesztőre, akár a táblázatkezelőre!!!

Csak bátran, menni fog az!!!

2. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - Grizus)
2014. szept. 14. 06:31

Hát ez most keresztkérdés, legalábbis számomra. Nekem mindig is tajta volt a gépemen, tehát anno kb.20 éve. Akkor így vettem a masinát.Hogy ez járt vele, vagy be volt építve az árába nem tudom.

Megnézve a Microsoft oldalán, én ingyenesnek mondanám.


[link]

2014. szept. 14. 06:12
Helló, a kérdésem az, hogy ha valahonnan sikerült beszereznem egy szövegszerkesztő - és táblázatkezelő - oktató anyagot, ami államilag támogatott és a legtöbb funkciója úgy érhető el, ha regisztrálok a Microsofthoz, akkor ez milyen kötelezettségekkel jár? Pl. fizetni kell utána? Sürgősen meg kéne tanulnom a Wordot, régen használtam valamelyest, de most profin kéne tudnom és nincs túl nagy anyagi keretem erre. Remélem, érhető a kérdés. Köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook