Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan lehet a szövegszerkesztőt új betűtípusokkal bővíteni? fórum

Hogyan lehet a szövegszerkesztőt új betűtípusokkal bővíteni? (tudásbázis kérdés)


2013. febr. 20. 20:52
:D De okos voltam akkor is. :D
15. SzánI. (válaszként erre: 14. - Becseiagi)
2011. aug. 7. 20:27
Nem a gép nem ismeri fel, hanem angol betűkre külföldiek készítették a szép betűtípusokat, és lesz.rták a magyar ékezeteket. :D
14. becseiagi (válaszként erre: 13. - SzánI.)
2011. aug. 6. 18:17
Úhhhhhhh! Igazad van, most megnéztem, és a kis és nagy ő betű helyén egy-egy négyzet van. Akkor ezt a két betűt nem ismeri fel a gépem vagy mi? Én annyira nem értek hozzá, de a meghívóknak már kész kéne lenni! :S
13. SzánI. (válaszként erre: 10. - Becseiagi)
2011. aug. 6. 17:50

Az a baj a legtöbb és legjobb betűtípusokkal, amiket le lehet tölteni, hogy az ékezetes betűk közül az ő, ű ó stb. sokszor nem ismeri fel, és másfajta betűvel írja, és túlságosan kilóg a sorból.


Olyan betűtípust válassz, ami ismeri a magyar betűket.

2011. aug. 6. 16:28
Temmp! Írtam válasz e-mailt! Üdv
11. becseiagi (válaszként erre: 7. - Temmp)
2011. aug. 4. 11:00
Szia! Köszi a részletes leírást, ez nagyon jó, csak van egy kis gondom. A gép vezérlőpultjáról van szó? Mert ott nem találtam ilyet, a word meg 2003-as, magyar, ott meg nem találok vezérlőpultot. Ha ezek után továbbra is tudnál segíteni, akkor vedd fel velem a kapcsolatot a mail címemen kérlek, ami a következő: becseiagi@gmail.com
10. becseiagi (válaszként erre: 5. - F263e5104b)
2011. aug. 4. 10:25
Ezt nem letöltöttem, van a gépen. Miért? Te melyiket ajánlanád? A kislányom keresztelőjére szeretném megcsinálni a meghívókat.
2011. aug. 2. 18:48
Köszönöm a válaszokat! Igen word, csak már fáradt voltam. :D Megpróbálom kicsomagolni akkor!
2011. aug. 2. 00:16
Még annyi, ha esetleg olyan a betűtípus, hogy egy teljes készletet tartalmaz a zip (mármint, félkövér, dölt, black, medium, light meg egyéb elnevezések), akkor a telepítős ablakban ne felejtsd el kiválasztani az összeset.
7. temmp (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2011. aug. 2. 00:12

Ha kicsomagoltad valahova, akkor menj be a Control Panel/Vezérlőpult -> Fonts/Betűtípusok ablakba.

Az ablak menüjében File/Fájl -> Install new font/Betűtípus telepítése (nem tudom mi magyarul, de a lényeg a telepítés)

Kapsz egy új ablakot, ahol szépen megkeresed a kicsomagolt betűtípust, és célszerű alul a pipát a Copy fonts to Fonts Folder/Betűtípus bemásolása a Betűtípusok könyvtárba (valami ilyesmi), mtörölheted az eredeti fájlt. (Ha nincs pipa, akkor csak egy hivatkozás fog a betűdre mutatni, és ha elrakodellett bent hagyni, mert akkor akár ki is /letörlöd többet nem fogja a windwows megtalálni.)

6. tulipfairy (válaszként erre: 1. - Becseiagi)
2011. aug. 1. 23:35
word
2011. aug. 1. 23:16
na azt nem ismeem sajna hogy mükszik de bonsd ki a fájlt!am miért nem egy olyan progittöltesz le amivel nem kell kílódnod csak csinálni amit szeretnél?
2011. aug. 1. 23:13
am a zipp az egy tömörített fájl ha ki bontod csak utánna tudod be másolni a gépre!
3. becseiagi (válaszként erre: 2. - F263e5104b)
2011. aug. 1. 23:11
speed commanderem van, szia
2011. aug. 1. 23:11
van totálcommandered?szia jó estét
2011. aug. 1. 23:08
A worldben szeretnék meghívót készíteni, de nem volt elég betűtípusom. Letöltöttem egyet, de nem tudom, hogy a zippel mit csináljak, hogy a betűtípus bekerüljön a worldbe, és használni tudjam. Tudna valaki itt segíteni nekem ebben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook