Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Westie gazdik, beszélgessünk fórum

Westie gazdik, beszélgessünk (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
193. Brad (válaszként erre: 191. - Brad)
2011. máj. 20. 21:49
Jah, bokánat, de nem fejeztem be az első gondolatomat. Szóval, hogy kint a kutyáknak nem lehet bármilyen tápot adni, ahol dolgozom...
192. andi6020 (válaszként erre: 191. - Brad)
2011. máj. 20. 21:48

Láttam, sőt találkoztam is suttogóval, lovakkal suttog.

Ez, most ahogy írom, tényleg viccesen hangzik, amúgy csodálatos dolog. Tényleg hihetetlen.

191. Brad (válaszként erre: 190. - Andi6020)
2011. máj. 20. 21:46

néhány hozzászólásommal ezelőtt írtam, hogy egy kutya profinál dolgozom külföldön. Kutya terápia (hydroterápia, masszázs(lovat is) ), kutya panzió, kiképzés, kozmetika, shop stb.


Nem tudom mond-e neked valamit a Suttogó című film. A pasi akinél dolgozom, ő kutyákkal suttog. Ez most marha vicces lehet, de ott kint ezt komolyan veszik és rengeteget tudnak erre költeni. És a meglepő az, hogy eredményesen "suttog". Hihetetlen... Talán Cesar Millan-hoz tudnám hasonlítani...


"Pénz beszél, kutyaszar táncol....:)" -ebben egyet értek! :)

190. andi6020 (válaszként erre: 189. - Brad)
2011. máj. 20. 21:23

Nem teljesen vágom, hogy mit szeretnél mondani.

Amúgy sok orvos a Eukanubát ajánlja.

A miénk mondjuk a Happy Dogot, de nem teljesen véletlenül. Igaz, hogy maga a táp jó, de a forgalmazásában a doki is érdekelt.

Pénz beszél, kutyaszar táncol....:)

189. Brad (válaszként erre: 188. - Andi6020)
2011. máj. 20. 21:15

Ezekkel etetjük a kutyákat. Mert ott ezeket írják elő, nézve az árukat, a tartalmukat, és hogy melyek váltanak ki legritkább esetben allergiát.

Ugyanis hatalmas perek lehetnek belőle... De ha a gazdi hoz magával tápot, természetesen azt kapja a kutya.

Igen azzal is példálóztam, de ha visszaolvasnál, én a Royallal nem értek egyet, az Acanaval semmi bajom. Én is azzal etetem a kutyámat itthon, mert kölyök kora óta ezt kapja. Próbálkoztam a Eukanubával is, de ezt képes napokig nem enni. Nem tudom miért. Pedig orvos ajánlotta.

188. andi6020 (válaszként erre: 187. - Brad)
2011. máj. 20. 21:00
Nem megfogni akartalak, csak pont a fehérjetartalommal példálóztál.....
187. Brad (válaszként erre: 186. - Andi6020)
2011. máj. 20. 20:45

hát ez nagyszerű! Megfogtál pár %-kal.

De:

"Olyan állatorvosilag ellenőrzött, a gyár környezetében lévő farmokról, ahol a világon a legkevesebb kémiai anyagot használják fel. Az alapanyagok teljes mértékben mentesek a világszerte oly elterjedt és gyakran alkalmazott hormonkezeléstől, és a Genetikailag Módosított összetevőktől.

A teljesen natur termékek mentesek a tartósítószerektől, szójától, mesterséges színezőanyagoktól, és mindenféle mesterséges adalékanyagtól."

Bozita magyar nyelvű honlapjáról.

186. andi6020 (válaszként erre: 185. - Brad)
2011. máj. 20. 20:21

Nem ismerem az említett tápokat, felületesen ugyan, de utánakukkantottam.

Bozita active fehérjetartalma 24%

Bozita Mini fehérjetartalma 21%

Acana almás bárányos fehérjetartalma 27%


Bozita juniorban 25%

Acanában 33%


??

185. Brad (válaszként erre: 184. - Brad)
2011. máj. 20. 20:10
Bocsánat, a Bozita rettentően drága.
184. Brad (válaszként erre: 182. - Andi6020)
2011. máj. 20. 20:09

értem. jól van. ahogy gondolod...


Acana és a Trovet is jó táp. De drágák és nincs bennük annyi fehérje, mint pl. a Bozitában vagy az Eminentben...

183. andi6020 (válaszként erre: 179. - Dorciy)
2011. máj. 20. 20:06
Nincs Westim, nálam yorkik vannak. :))
182. andi6020 (válaszként erre: 181. - Brad)
2011. máj. 20. 20:00

Nem olvasok vissza, ha nem nagy baj, mert nem érdekel az okfejtésed.

Sok fajta van belőle (mint te is tudod), meg kell keresni a megfelelőt.

Egyébként én Acanával, Trovettel meg Happy Doggal etetek.

A Pedigree, a Friskiez a Chappi meg társai, na azok rosszak. Ott tényleg a reklámot fizeted, meg a festéket, és az adalékokat.

181. Brad (válaszként erre: 178. - Andi6020)
2011. máj. 20. 19:27
igenis rossz táp! Pontosan leírtam, hogy miért. Tessék szépen visszaolvasni...
180. Brad (válaszként erre: 179. - Dorciy)
2011. máj. 20. 19:27

azt hiszem már elmondtam miért etetik azzal a kölyköket. És miért rossz táp.

Jah, lehet nem Te olvastad, hanem valamelyik barátnőd...

179. dorciy (válaszként erre: 178. - Andi6020)
2011. máj. 20. 17:11
vègre van egy normàlis westie gazdi is!! èn is pont ezt mondtam! ha olyan szar lenne akkor nem avval etetnèk elôszor a kölykoket!!!
178. andi6020 (válaszként erre: 121. - Brad)
2011. máj. 20. 16:05
Nem gondolnám, hogy a Royal Canin annyira rossz táp lenne.........már bocsánat. Ne beszélj butaságokat.
177. Brad
2011. máj. 20. 15:58

Én úgy gondolom, hogy felhívtam a figyelmeteket arra, hogy amilyen ötleteket, tippeket adtok másoknak az nem jó. Erre jött az, hogy én egy gonosz, bunkó, hülye stb... vagyok. Hát kikérem magamnak!

Én eddig úgy érzem elég normálisan beszéltem veled vagy veletek (amennyiben igaz ez hogy többen írogattok egy felhasználóról vagy esetleg skizofrén bájaidat próbálod ezzel letagadni), és egyáltalán nem érdemelem meg, hogy így és ilyen módon beszélj velem.

Lásd be, hogy így van! Ismét nekem van igazam!

De hát rotyogj csak magadban... "okos enged..."

176. Brad (válaszként erre: 175. - Dorciy)
2011. máj. 20. 15:52

"Erről a felhasználórol (aminek dorciy a neve) irogattunk 8-an (barátnők), mivel csináltam egy felhasználót, amit ők is használhattak. "


-ezzel kellett volna kezdned! Így már érthető. Az előzőekben erről egy szót sem ejtettél... így nehéz volt rájönni, hogy milyen felhasználóra gondolsz...


"de úgy látom csak másban tudod észrevenni a hibát, de a tieidet már nem tudod beismerni!!!!"

Milyen hibámat kellene beismernem?


vagy: a "baszélsz" -re gondolsz? :) -akkor ezek szerint Te ezt nem ismered... :)


Cáfoltam igen, mert nem éppen okos tippeket adtak másoknak. És nem lebunkóztam őket, hanem azt írtam, hogy meglehetősen bunkó hozzászólás volt amit írtak. Azért nem mindegy, hogy ki sérteget kit... Mert ugye akkor a sértegető a bunkó nem?!? Vagy?

Szerinted hogy van ez?

175. dorciy (válaszként erre: 173. - Brad)
2011. máj. 20. 13:55

Na, elmondom U.T.O.L.J.Á.R.A. a gyengébbek kedvéért!!!

Erről a felhasználórol (aminek dorciy a neve) irogattunk 8-an (barátnők), mivel csináltam egy felhasználót, amit ők is használhattak.

Én nem léptem be sokszor, ezért ők irogattak a nevemben is veled. (őket bunkóztad le, meg folyton cáfoltad a hozzászólásaikat)

Tehát nem kéne látnod semilyen linket és semmit, egyszerűen erről a felhasználórol irogattunk......De már csak ÉN lépek be, mert megváltoztattam a jelszavát!!!!


Ha ezek után megértetted akkor megértetted, ha nem akkor így jártál!!!!


Ja, egyébként meg te mondod, hogy milyen hibásan írok, meg, hogy másoljam át WORLD-be és utána írjam ki ide.....de úgy látom csak másban tudod észrevenni a hibát, de a tieidet már nem tudod beismerni!!!!

174. dorciy (válaszként erre: 172. - Brad)
2011. máj. 20. 13:44
FIGYELJ!!! 3× írtam le.....ezek után már N.I.N.C.S.!!!
173. Brad
2011. máj. 19. 16:57

"Erről a felhasználórol beszéltem. . . ezt kb. 8-an használják. . . . . De majd megváltoztatoma jelszavát h mások ne tudjanak belépni. . . "


-egyszer ezt írtad, tovább nem olvasok vissza.


Itt én nem láttam semmilyen felhasználót... esetleg vmi linket tettél be, amit nem látok? Vagy? Ebből sztem senkinek sem jönne le, hogy miről baszélsz...

172. Brad (válaszként erre: 171. - Dorciy)
2011. máj. 19. 16:48
Nincs türelmed?
171. dorciy (válaszként erre: 170. - Brad)
2011. máj. 19. 13:11
ha 2× nem értetted meg akkor ez után sem fogod!!!!!!
170. Brad (válaszként erre: 169. - Dorciy)
2011. máj. 14. 14:40
magyarázd csak el! Kíváncsi lettem...
169. dorciy (válaszként erre: 168. - Brad)
2011. máj. 14. 08:56
jo. mind1 hagyjuk.
168. Brad (válaszként erre: 167. - Dorciy)
2011. máj. 13. 15:24

a terrier személyiségét utálja, mert makacs ez a fajta. Nehéz betörni. Nem a kutyát utálja!


sajnos vannak ilyenek is.


hm... most egy linket kellene látnom? Még mindig nem értem mi ez a "felhasználó" amihez jelszó kell... A saját nick nevedre gondolsz? Vagy? Tényleg nem értem...

167. dorciy (válaszként erre: 154. - Brad)
2011. máj. 13. 14:43

Ha a főnököd utálja a terriereket akkor minek foglalkozik kutyákkal??

Én egyszer hallottam olyat is hogy valaki kutyákat fényképezett (ez volt a munkája) de közben utálta az agarakat.... és egyszer vittek hozzá agarakat fényképezni, mert valami honlaphoz kellett és az egyik agár nem úgy állt ahogy ő akarta, és megverte a kutyát.....


Erről a felhasználórol beszéltem...ezt kb. 8-an használják.....De majd megváltoztatoma jelszavát h mások ne tudjanak belépni...

166. dorciy (válaszként erre: 155. - Brad)
2011. máj. 13. 14:35

Az enyém az kezdetektől kinti kutyus (sajnos) mert tök jó lenne, ha benti kutyus lenne. Hiszen olyan édes..imádja az ember társaságát, amikor a közelünkben van, akkor odafekszik a lábamra....igazi kis hízelgő :)

Én is szerettem/szeretnék neki egy tárast, de nem nagyon tűri meg a más kutyákat (féltékeny) azt sem nagyon szereti, ha az utcán megsimogatok másik kutyát....ezért arra gondoltam, hogyha majd lesznek kölykei, akkor abból tartok majd meg, hátha úgy nem lesz olyan féltékeny......de ez még a jövő kérdése!

165. dorciy (válaszként erre: 153. - Brad)
2011. máj. 13. 14:31

Én meg azt mondtam, hogy a hozzászólásaidat olvasom el....vagy nem kéne???

Nem mondtam olyat hogy érdeklődök utánad....csak a hozzászólásaidat szoktam elolvasni.

164. dorciy (válaszként erre: 156. - Ancika)
2011. máj. 13. 14:28

Valóban imádnivaló kutyusok :) Aranyosabbat el se tudnék képzelni magamnak...:D

az én westiem régen volt elkényeztetve, de megbántam, mert szó szerint a fejemre nőtt....aztán utána kezdtem el következetesen nevelni, de utána tényleg nem lett/volt önfejű.

Ettől függetlenűl persze még nagyon sokat kényeztetem..

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook