Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Cicás gazdik, beszélgessünk! fórum

Cicás gazdik, beszélgessünk! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1189. Mulan
ma 16:21
Megkérdezhetem mi az a toklász?
1188. Mulan
ma 16:20
Semmi konkrétat nem mondott a doki, csak ennyit. Meg hozzátette, kicsik még nagyon, de erős cicák. Szerintem kinövi majd. Remélem.
1187. Arihami
ma 13:34

De jó, hogy otthon van a családdal. A szívbetegség amúgy elég tág fogalom. Kinőheti? Lesz még vele gond?

Nálunk 2 herélt kandúr van. De ezekkel is mindig van valami.... Tegnap este Pimpi sántított, Miska pár hete fél szemére megvakult. Még csak 1 évesek, mi lesz ezekkel később? :)

1186. Guruljka (válaszként erre: 1183. - Mulan)
ma 12:11

Igaza volt a dokinak, de nektek is nagy mázlitok van, hogy ilyen orvos van a közelben!

Megkönnyebbültem.

Hát csak volt a meleg időnek köze a dologhoz. Kitágultak az erek, leesett a vérnyomása a picurkának? Nem lehet a szívére valami gyógyszert adni? Kicsi kis jószág, és mennyire bátor! Megérdemelne hosszabb életet.

1185. LadyBird 2015 (válaszként erre: 1183. - Mulan)
ma 11:15
Nagyon szerencsések a cicusok, hogy jó emberhez kerültek! Vigyázzatok magatokra!
1184. V.Krisztina17 (válaszként erre: 1183. - Mulan)
ma 10:29
Jajj de jó!!!
1183. Mulan
ma 10:23

Köszönöm mindenkinek!

Nagyon szégyelltem magam tegnap, de legyűrtem a szégyenérzetem, és még éjjel fél 12-kor felhívtam a dokit. Akkor csak annyit mondott, infúziót kap, fájdalomcsillapítót, alszik, nagyon gyenge.A szívével vannak gondok.

Reggel már nem hívtam, mentem hozzá. A doki csak annyit mondott, alszik. Benéztem a dobozkájába, és éktelen nyávogásba kezdett amikor meglátott, és kapaszkodott, vegyem ki. Jól van! Olyan mint régen. Annyira de annyira örültem. Haza hoztam. Játszik, eszik, iszik. Szép kis összeget ott hagytam, de rendes volt a doki, az éjszakai felügyeletet nem számolta fel. Ha bármi van, hideg vízzel kell borogatnom, és azonnal vinni hozzá, mert előfordulhat még nála, hogy rosszul lesz. Elnézést kértem tőle a zaklatásért, annyit mondott csak, bárcsak minden kidobott kismacskát így becsülnének. Most boldogság van.

1182. l.luiselotte (válaszként erre: 1170. - Roxána)
ma 07:47
Egy macskánkat egyszer elvittük Szegedről Siófokra. - cca 200 km - A kocsiban szabadon volt, az ölünkben ült, de a strandon betettük a macskakosárba és a hűvösön volt, sose hagytuk egyedül.Sőt, ki is vettük és fényképezkedtük a Cicuval, kapott egy kicsit a Balatonból is( adatlapomon a fekete ) étvágya nem volt, de más probléma nem volt vele.
1181. Arihami
ma 07:31

Sziasztok! Nagyon szurkolok a cicusnak! A dokinál a legjobb kezekben van.

Majd írj, hogy mi a helyzet!

1180. Guruljka (válaszként erre: 1178. - Mulan)
tegnap 22:17
Köszönöm a híradást, nagyon drukkolunk neki!
1179. V.Krisztina17 (válaszként erre: 1178. - Mulan)
tegnap 21:30
Reméljük jobban lesz!!
1178. Mulan
tegnap 21:14
Nálunk ma nem volt meleg. Nem lehet hőguta. A doki szerint a szíve, de még nem tud biztosat mondani. Arra is gyanakszik, hogy megsérülhetett amikor bedobták. Mindenesetre megnyugtató, hogy éjszakai ügyeleten maradhatott a kis dobozában, jó kezekben van, de öt percenként telefonálnák legszívesebben. Nemrég hasmenése volt, de nem vizes, meg kb 5 perce kihányta a tápszerét. Infüziót fog kapni szegény picurkám. Nagyon remélem helyrejön. Hozhatom haza.
1177. V.Krisztina17 (válaszként erre: 1173. - Mulan)
tegnap 21:05
Drukkolunk!
1176. Guruljka
tegnap 20:08
Talán hőguta?
1175. Guruljka (válaszként erre: 1173. - Mulan)
tegnap 20:07
Nagyon drukkolok.
1174. LadyBird 2015 (válaszként erre: 1173. - Mulan)
tegnap 19:49
Szorítok, hogy minden rendben legyen!
1173. Mulan
tegnap 19:44
Sziasztok. Drukkoljatok, légyszi. Az egyik kissrácom rosszul lett délután. Minden előzmény nélkül. Hatalmasat nyávogott, lihegett, majd elájult. Megijedtem nagyon. Most sincs magánál még. Egyenlőre nem tudni mi a baj. Remélem hamarosan kapom a telefont, minden rendben lesz.
1172. Guruljka (válaszként erre: 1170. - Roxána)
tegnap 19:38

Érezzétek jól magatokat!

Itatni valahogy kellene menetközben.

1171. V.Krisztina17 (válaszként erre: 1170. - Roxána)
tegnap 19:33
Jó pihenést kívánok!
1170. Roxána
tegnap 12:53
A cicám nyaralni fog velünk,pár napra megyünk egy kis bükkaljai faluba.Vonattal és busszal .oda 2 óra ,vissza 3 óra.Remélem jól birja majd az utazás izgalmait,a bezártságot és a meleget.
1169. V.Krisztina17 (válaszként erre: 1168. - Guruljka)
tegnap 08:05

De jó!!

Kis csavargó!

1168. Guruljka
tegnapelőtt 22:04

HAZAJÖTT!!!

Köszönöm, hogy hazafújtátok!

tegnapelőtt 20:46
FÚJJUK HAZA SZUPI CICÁT!!!!!
1166. Guruljka (válaszként erre: 1165. - V.Krisztina17)
tegnapelőtt 20:05

Fújjátok, kérlek!

Ma nevettem a tesóján, Pupi cicán. (Olyan kis pupák.)

Az udvarból rongyol befele, de mint akit három vad medve kerget - nem láttam még csak mozgást se mögötte. Lélekszakadva beront, irányt vált a padon, ugrana fel a macskakajás helyre, de elvéti (naná), és visszapottyan a padon álló vizes edénybe, amitől még jobban megrémül, és ahogy berongyolt, esze nélkül rongyol vissza kifele.

Nevetni se volt időm, csak néztem letestelve utána.

Az udvar közepén álló fáig rohant, ott állt meg és kezdte rázogatni a vizes lábát.

1165. V.Krisztina17 (válaszként erre: 1163. - Guruljka)
tegnapelőtt 19:00
Fújjuk haza Szupi cicát?
1164. V.Krisztina17 (válaszként erre: 1162. - Guruljka)
tegnapelőtt 19:00

Nagyon brutális,és undorító mikor jön kifelé. Előbb csak egy pici részét látod,aztán szinte mászik ki az egész. Mikor már jól kint volt,kihúztuk. Brrrr

Az ujjamról kenem majd neki.

1163. Guruljka
tegnapelőtt 15:16
Szupi cica hiányzik a leltárból! Aggódom!
1162. Guruljka (válaszként erre: 1161. - V.Krisztina17)
tegnapelőtt 15:15

A tetránt az ujjadról tudod belekenni a szemébe, a tubusból kizárt dolog.

Érdekes, hogy toklász megy a szemébe. Nekem volt cicám, amelyiknek gyakran volt fűszál az orrában. Néha mindkét orrlyukban. Néha jó mélyen, mert folyton prüszkölt, de nem látszott semmi. Amint kiért annyira, kihúztam, rendszerint olyan 6-8 centis vékony fűszál volt.

Gondolom, a harmadik szomszédban lakó kislányok játszottak vele...

A toklász rohadék egy dolog, de nem tudom elképzelni, hogy a macska szemébe csak úgy belemenjen.

tegnapelőtt 15:11
Tavaly bele ment a toklász. Nem tudtuk csak mikor bújt kifelé. Borzasztó volt. Megpróbálom a tetránt,mert csöppenteni kizárt dolog.
1160. andi6020 (válaszként erre: 1158. - V.Krisztina17)
jún. 22. 00:20
Vidd orvoshoz.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook