Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek HPV-kimetszése? fórum

Volt már valakinek HPV-kimetszése? (beszélgetős fórum)


4. Pippo (válaszként erre: 5. - Jázmin1975)
2011. szept. 24. 17:05

Hát nem tudom. Lehetséges, hogy magas a fájdalmam küszöböm, de hidd el tényleg nem éreztem fájdalmat. Nem kellett szednem utána semmit.

6hét után lehet újra szerelmeskedni akkorra gyógyul be belül teljesen a seb..

3. Jázmin1975 (válaszként erre: 2. - Pippo)
2011. szept. 19. 10:19

Szia Pippo!


Köszönőm,hogy írtál.

Azt hittem ,hogy rövidebb a mütét de nem altattak el mert nekem az orvos azt mondta altatnak?

És utána egyálltalán nem fájt kicsit sem,pisilés sem fájt,nem csípet kicsit?

Jaj én ugy akarom ha korházba kell mennem ,hogy reggel be megyek és legkésöbb estefelé jöhetek is haza.

2. Pippo (válaszként erre: 1. - Jázmin1975)
2011. szept. 16. 16:57

Szia Jázmin!


2009 novemberében műtöttek, sajnos rossz volt a rákszűrés eredményem P3 és csináltatott a dokim hpv szűrést is és bizony 16.31 es rizikófaktorú lett az eredmény ami nem a legjobb.


A műtét maga 20 perc volt, állítólag a műtőből kifelé össze-vissza beszéltem (férjem mondta). Egy éjszaka kellett bent lennem másnap már mehettem haza. Nem volt semmi fájdalom a műtét napján sem. Ne aggódj a műtét miatt. Annyi volt a hátrány, hogy én nagyon sokat sportoltam előtte , 6hétig levoltam tiltva róluk.

Szedtem a műtét előtt immunerősítőket aloes de sajnos nem segített ez sem. MIndenképp műteni kellett.

2011. szept. 16. 09:26
Kérem írja le akinek volt már ilyen mütétje,hogy milyen a mütét után mikor felébredt hogyérezte magát,meddig tart a gyogyulás,utána összevarnak, ilyenekre vagyok kiváncsi.Meg mivel lehet megelőzni a mütétet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook