Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek hasonló? Ha igen, mi okozta? fórum

Volt már valakinek hasonló? Ha igen, mi okozta? (beszélgetős fórum)


2020. aug. 28. 13:05
Vettem tesztet és mai nap el is végeztem igaz csak délután de ilyenkor is elvileg ennyi késés után ki kell mutassa de - lett .Viszont ezzel párhuzamosan kíváncsisagból Ovu tesztet is végzek mert most kell legyen peteérésem is de sorra negatív 😣így már tényleg nem értem ... megpróbálok minnél előbb orvoshoz jutni mert ez így nem okés .
2. andita1 (válaszként erre: 1. - Charlotte9101)
2020. aug. 27. 20:36
Vegyél egy tesztet, aztán írj.
2020. aug. 27. 17:12

Július 5-én volt utoljára menstruácóm aztán 20 nap késés 2 napra megjött de nem úgy és nem annyira mint szokott . Aztán 2 napig csak pecsételés... Voltam orvosnál ő azt mondta hogy ez egy ilyen hónap . De sem ultrahang se semmi egyéb vizsgálat nem történt. Én picit többet érzek e mögött mint csupán "ez egy ilyen hónap" . Ki az akinek volt ilyen vagy hasonló és mit mondott az orvos? Esetleg baba is lehet ? Vagy hormon probléma? SOS .. nem tudom mi zajlik 😩


Ui. Ilyen az elmúlt közel 19 éve amióta megvan nem volt és most sem vagyok olyan korban hogy bármi gubanc legyen e téren 😔 szerintem ....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook