Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek Dalacin nevű antibiotkumtól, vagy más fajtától hetekkel később gyomorproblémája(pl.vastagbél gyulladás)?Hogy kezelted? fórum

Volt már valakinek Dalacin nevű antibiotkumtól, vagy más fajtától hetekkel később gyomorproblémája(pl.vastagbél gyulladás)?Hogy kezelted? (tudásbázis kérdés)


6. goababa (válaszként erre: 1. - DNBasser)
2010. aug. 4. 11:01
szia nekem csak étvágytalanságot okozott amíg szedtem és utánna néhány napig!de remélhetőleg nincs bajod, vagy irány az orvos!
2009. dec. 7. 12:23
Volt! Mire vagy kíváncsi?
2009. máj. 31. 14:26
Szerencsére nekem még nem volt. Szedtél mellé probiotikumot? Az sokat segít a bélflóra helyreállításában.
2009. máj. 31. 13:46
probiotikumot szedtél az antibiotikum mellé/utána?
2009. máj. 31. 07:06
Szia!Miből gondolod,hogy vastagbél gyulladásod van?A lányomnak volt antibiotikumtól vastagbél gyulladása.Hasmenése volt,és vérzett.Sajnos gasztroentrológiára kell menni.A kezelés hosszadalmas és állandó diéta még 1 év után is.Talán Neked nem az van.Próbáltad a Normaflort?Voltál orvosnál?
2009. máj. 31. 00:21
Volt már valakinek Dalacin nevű antibiotkumtól, vagy más fajtától hetekkel később gyomorproblémája(pl.vastagbél gyulladás)?Hogy kezelted?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook