Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már olyan jóslás, ami bejött neked? fórum

Volt már olyan jóslás, ami bejött neked? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. dec. 2. 17:16
igen
2019. dec. 2. 15:34
Volt
86. Arwen89 (válaszként erre: 85. - Bless the child)
2019. dec. 2. 15:30

Jobb későn, mint soha! ;)

Köszi!

85. Bless the child (válaszként erre: 84. - Arwen89)
2019. dec. 2. 15:27
8 év alatt jöttél rá, hogy csak lehúztak? Gratulálok
2019. dec. 2. 15:18

Sziasztok!

Az elmúlt körülbelül 8 évben több neves és kevésbé neves jósnál es asztrológusnál megfordultam, átlagosan 6-15 ezer forint közötti áron dolgoztak alkalmanként.

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy egyikkel sem voltam/vagyok elégedett, sokkal hasznosabb dolgokra is elkölthettem volna azt a temérdek pénzmennyiséget...

Azon kívül, hogy lelkileg és idegileg kikészítettem és tönkretettem magam a csodás “jóslataik” és tanácsadásaik által, semmi hasznosat vagy jó dolgot nem hoztak az életembe ezek a találkozók!!

Néhány tapasztalat:

- kérdőasztrológia: 2 embernél voltam, az első teljesen felkészületlenül érkezett a “tanácsadásra” a megbeszélt kávézóba. 10 percig sajnáltatta magát, hogy a héten fel fog mondani az állásában és nagyon rossz állapotban van emiatt, továbbá többnapos áramszünet volt náluk, aztán elromlott a nyomtató, így ma, a találkozónk előtt másfél órával, kutyafuttában tudta csak megnézni a horary képletemet. De megígéri, hogy a találkozónk után majd jobban átnézi és emailben elküldi... természetesen előre utalással kellett fizetni és soha nem küldte el az utólagos alapos megnézés eredményeit... maximum 15 perc alatt végeztünk a kávézóban, részletesen és pontosan nem tudta megválaszolni a kérdéseimet, sok volt a “talán” és a “szerintem” a nyögvenyelős válaszaiban.

A második kérdőasztrológus, akivel egyeztettem, mostanában agyon van sztárolva, könyvei is jelentek meg, állítása szerint több, mint 20 éve képezi magát, csilli-villi honlapja van (ahol mint kiderült, kamu fotót töltött fel a “Magamról” menüpontban, amin nem is ő szerepel, hanem egy fiatal modell..!), és még Youtube-csatornát is üzemeltet. Több helyen hivatkoztak rá, hogy hatalmas szaktekintély, oktat, könyveket ír és mindent tud. Két alkalommal fordultam hozzá, mind a kétszer azzal kezdte, hogy az általam előzetesen megosztott körülményeimet/érzéseimet elismételte, hogy “ó a képletből teljesen látszik amit mondtál, hogy ez és ez történt veled és így érzed magad” (erősen beetetés-szagúnak tűnik utólag, a bizalom felkeltése lehetett a cél..), majd elmondta, hogy pl. a volt főnököm aki miatt felmondtam a munkahelyemen mennyire sajnálja, hogy eljöttem, és egyáltalán nem haragszik rám, továbbá, hogy a férfi akivel nemrég flörtöltem teljesen odáig volt értem, csak én elutasító voltam vele, és bár most épp szingli, ezért most majd visszamegy szépen az exéhez, mert elrontottam a kapcsolatunk esélyét. De ne aggódjak, mert egy év múlva újra találkozunk és akkor megint lesz esély.

Mint utólag megtudtam, a volt főnököm annyira utált, hogy a felmondásom után több helyre azért nem vettek fel dolgozni, mert utánam nyúlt, és az összes aljas és undorító módon megpróbált ellehetetleníteni, az említett férfi pedig a kérdés idején házas volt és nem is találkoztunk egy év múlva. Volt pár dolog, amit eltalált a nő, de az csak ráhibázás is lehetett.

-“sima” asztrológia: 8 év alatt többen is úgy látták, hogy 28-30 éves korom között házasságot fogok kötni (a férfi személye változatos volt, volt aki azt mondta, nálam fiatalabb, domináns fiatalember lesz, a többség arra voksolt, hogy egy nálam jóval idősebb, külföldi kötődésű, nagyon akaratos “macho”), és hogy nagyon nehezen fogok szülni 2 gyereket, de előtte többször is elvetélek majd és sok lesz a nehézség-komplikáció. A helyzet az, hogy elmúltam 30, nem vagyok házas és gyerekem sincs még, sőt a 28-30 közötti időszakomban csak egy futó kapcsolatom volt, amit már az elejétől egyikünk sem vett komolyan.

- Kártyajósok, tenyérelemzők: a legváltozatosabb mesék, az egyik nagyhírű budapesti cigánykártya-jósnő megpróbált meggyőzni, hogy ólommérgezésem van, amit ő a kártyákból lát (!!), és azonnal menjek el a természetgyógyász barátnőjéhez aki majd meggyógyít mielőtt belehalok (gondolom jó pénzért, de nyilván nem mentem el), jósoltak költözéseket, nagy utazásokat (elég sokat utazom, de komikus módon a megjósolt nagy időpontokban sosem utaztam a tengerentúlra, de még csak Európába sem:)), és hogy a leendő férjemmel több évig kerülgetjük majd egymást, mielőtt összejövünk, és csupa sablon dolgot, amit mindenkinek szoktak. Volt aki azt mondta, a volt barátommal annyira karmikus volt a kapcsolatunk, hogy sosem fogom őt elfelejteni és ő sem engem, és képtelenek leszünk túllépni egymáson, 6 éve szakítottunk és azóta nem is beszéltünk, pont idén ősszel futottam össze vele egy plázában véletlenül, és olyan szinten nem volt az esetem már, hogy áldottam az eget, hogy anno nem lett házasság a vége!


Ami a fontos, szerintem ne essetek abba a hibába amibe én, hogy ennyi évig ennyi sarlatánnak fizettek, mert csak belekerültök egy várakozás/depresszió-örvénybe, és ahelyett, hogy élnétek az életetek, egy vadidegen ember kezébe adjátok a jókedvetek és lelki békétek kulcsát. Ez hatalmas felelősség, és bár továbbra is hiszem, hogy léteznek olyan emberek, akik “kapnak üzenetet fentről”, és hasznos/igaz tanácsokkal és jóslatokkal szolgálnak, sajnos a többség csak felelőtlenül lenyúlja a pénzünket, és aztán mi viseljük a lelki következményeit.

2019. okt. 14. 11:06
Volt.
2019. aug. 30. 10:02
Én sem hittem sokáig aztán van egy pasi na az tényleg látnok. Nevet az összes ezoterikus barmon a lényege hogy annyit mondott tetszik vagy sem irány külföld. Eszemben sem volt menni ez 2016ban volt. Annyit mondott erről Barcelonaba fogsz fogsz menni. Én! Ezt mondta júliusban még ismerősöm sem volt ott. Novemberben hirtelen váratlan kiköltöztem egy új kapcsolat miatt. Tehát igenis létezik látnok én megemelték a kalapom az előtte. De ebbe a jósnő hülyyesegekbe nem hiszek.
2019. jan. 23. 15:41
Nem hiszek benne
2019. jan. 13. 10:31
Minden évben megcsináltatom év elején egész évre a jóslást.Nagyon hasznos, nekem sokat segít és be is jön!
79. juliska2 (válaszként erre: 78. - F11dc76a39)
2018. nov. 14. 17:21
Az én jósnőm is tud ilyeket. Nekem is így bejött
2018. nov. 14. 16:34

Én nem hiszek ezekben a hókuszpókokban, de anyukámnak volt egy.

Ahol diákmunkán volt tizenéves korában, ott volt 1 nő aki a tenyeréből jósolt neki.

Megmondta hány gyereke lesz, fiúk lesznek-e vagy lányok. Azt is, hogy hány év különbséggel. Pontosan úgy lett, meg szerinte sok minden igaz lett amit mondott a nő.

2018. nov. 14. 15:55
Igen, de egy alkalom elég is volt, sokkolt, ráadásul úgy is lett. Évekre rá... Idén megint mentem, máshoz, ő is sokkolt! Most elhiszem, jobb azokkal is számolni, mint eshetoseg, majd 7 év múlva kiderül. Jó darabig elég volt belőlük (na nem személy szerint)
76. juliska2 (válaszként erre: 75. - Juliska2)
2018. nov. 14. 15:51
Most akinél jósoltatok minden úgy van állandóan!
75. juliska2 (válaszként erre: 73. - Eszterke3)
2018. nov. 6. 12:08
Az ezo tv-s jósok nál 10 perc 10 ezer ft. Emelt díja s nagyon drágák. Én próbáltam régen, de semmi nem jött be.
74. juliska2 (válaszként erre: 73. - Eszterke3)
2018. nov. 1. 17:11
privátban írtam.
73. Eszterke3 (válaszként erre: 71. - Juliska2)
2018. okt. 30. 14:47
egy elérhetőséget tudnál adni? nagyon nagyon fontos lenne. az ezo tv-s jósókban nem bízom és szeretnék beszélni egy olyannal, akiről pozitivak a visszajelzések. kösziiii :)
2018. okt. 29. 18:19
volt
2018. okt. 29. 18:13
Nekem folyamatosan bejönnek, szinte 100 százalékban, amiket a jósnőm mond.
2018. okt. 29. 05:45
igen nekem amit josoltak 80 szazalekban bew is jott!
2018. okt. 19. 13:13
Igen,és nagyban bejött.
68. Nikoca (válaszként erre: 66. - 438047860c)
2018. okt. 19. 11:26
...és szabad tudni kinél jártál? Elérhetőséget tudsz adni? :)
67. Ildi
2018. szept. 29. 08:07
nem hiszek benne. egyszer az utcán egy roma nö megátkozott mert nem adtam neki pénzt, de az sem jött be.
2018. szept. 29. 08:05

igen, pár éve, minden bejött :)

nemsokára megyek megint.

2018. szept. 29. 04:07
en sem hiuttem be,de aztan minden bejott amit megjosoltak!
64. Ildi
2018. aug. 30. 21:13
nem hiszek ilyenekben
63. igazgyöngy41 (válaszként erre: 25. - Sutyi111)
2018. aug. 30. 19:28

Szia Sutyi!

Emlékszel még arra a jósra,akinél voltál a temetés után?

Nagyon köszönöm!

Üdv.: Hedi

2018. jún. 29. 11:09
Szerencsére nem jött be amit jósoltak .Sok butaságot össze hordott a "jósnő", de minden rendben.
2018. jún. 16. 20:20
igen
2018. jún. 16. 19:59
Jah, nekem bejött amit jósoltak 25 éve, azt mondták, hogy lesz egy 2-es golfom és 60 ezres fizetésem, valóra vált...:)
2018. jún. 16. 13:23
Nem jósolok/jósoltatok. Talán majd egyszer.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook