Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már olyan jóslás, ami bejött neked? fórum

Volt már olyan jóslás, ami bejött neked? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. máj. 7. 04:20

az ex anyosom megrogzott josoltato volt ,bejarta az orszagot minden heten mashoz ment.engem is cipelt magaval fizette is:)

de semmi nem jott be egyiktol sem.pedig nagyon hireseknel is voltunk.aztan en nem mentem tobb mint 10 evig mignem egy napon talalkoztam egy novel akinek az egesz eletet megmondta elore egy jos.hozza elmentem es az egyetlen ember volt aki betalalt.es nemcsak jos hanem olyan volt mint egy pszichologus lassan kielemezte a dolgokat megnyugtatott stb

2011. márc. 8. 12:42
Igen. :)
26. Ncilány (válaszként erre: 20. - Elszabadult hold)
2010. dec. 14. 12:21

Szerintem Ő csinálta jól a " dolgát ".

Ugyanis a halált és ilyesmit nem mondhat el.

Illetve aki komolyan gondolja az ilyen tehetségét, nem árul el ilyesmit..

2010. aug. 17. 21:40
Igen,majdnem minden.A férjem sirjától mentem oda, nem feketében,és ismeretlen volt a jósnö.Azt mondta a temetöböl jöttél ide, és a sirra a szerettednek sárga virágot vittél.Öt szál sárga gerberával mentem a sirhoz,elmondta mikor,milyen ember veszi meg a házamat,úgy történt,és hogy utána milyen kis koszos régi lakást találok,és hogy szépen felújitom,bejött.Nekem úgy látszik általában bejönnek a kártyás,és a tenyérjóslások is.Ez persze nem általános,nálam ez van...
2010. aug. 3. 08:57
Nem.
23. elszabadult hold (válaszként erre: 22. - Aeb1496116)
2010. aug. 3. 08:56
Nem írod le mi volt az? Vagy valamit róla, amit tudhatunk mi is :)
2010. aug. 3. 07:58
igen
2010. júl. 25. 18:45
Nekem most jósoltak ketten is. Kíváncsi vagyok rá, hogy beválik-e.
2010. júl. 9. 14:20
Nem vagyok elvakult, meg nagy hívő, de azt vallom: azért, mert valami nem látszik, nem kézzelfogható, attól még működhet... A kártyás jóslásokban látok valami misztikumot, főleg, mert ezzel kapcsolatban vannak tapasztalataim, amelyek igazolták a valót. Egyszer egy jóslás azt mutatta, hogy egy hamis nő van a közelemeben... Kb. 1 év múlva derült ki, hogy a legjobb barátnőmnek viszonya van az akkori párommal. A másik, hogy ismerős körben tenyérből jósoltattak maguknak. Az egyik kis fiatal nőnek - miután belepillantott a tenyerébe - azt mondta: "neked nem jósolok". Arra már nem emlékszem, hogy mivel indokolta, de tény, hogy ez a kis nő nem sokkal rá halálos balesetet szenvedett. A férje, az 1 éves kislánya és ő maga a második babával várandósan. Autóval nekiütköztek egy villamosnak... :((((((
19. brózsa (válaszként erre: 18. - Katus3)
2010. júl. 3. 08:48

Nekem is volt részem nemrégiben ilyesfajta jóslásban. Azt mondta a nő, annyit adok neki amit szánok, de azt szívből adjam.

Azt mondta lesz még egy fiam. 2 lányom van,szerettem volna kisfiút, de már nem akarok többet. Még sok pénzt látott a tenyeremben, az sem ért még ide :) De úgy összességében igazakat mondott. Csak több pénzt szeretett volna mint amit én szántam...


De egy régi kártyajóslás megmondta a frankót,hogy melyik párkapcsolatom lesz az Igazi :)

18. katus3 (válaszként erre: 17. - Makrai.lilla)
2010. júl. 1. 19:29
Hozzáteszem a lányom ott ült a bicajon a gyerekülésben,úgyhogy lehet azt mondta,amiről úgy gondolta,hogy hallani szeretném.:-) na meg elhadarta,hogy adjak neki pár forintot,és amikor kinyitottam a pénztárcámat egy 200-asért ,a tízezrest ki akarta húzni,hogy adjam neki.:-(
17. makrai.lilla (válaszként erre: 16. - Katus3)
2010. júl. 1. 17:39
ez igen..
16. katus3
2010. jún. 30. 12:29

Nekem kétszer jósoltak,első alkalommal azt mondta,hogy az akkori páromhoz megyek férjhez,két lányunk lesz és hamar elválunk. Tényleg ő lett a férjem,van egy fiunk és egy lányunk,10 és fél éve vagyunk együtt,nem váltunk el,nem is szeretnénk.:-)

Viszont akkor még gimis voltam,azt mondta,hogy hamarosan gondok lesznek a suliban. Két hónap múlva fegyelmi tárgyalásom volt.:-P Ez bejött neki.


Másodszor egy öreg nő kapott el az utcán,és azt mondta,hamarosan fiam születik. Fél év múlva meg is született,korábban 10 héttel,mint kellett volna. Hozzáteszem,akkor még nem láthatta rajtam,hogy terhes vagyok.

15. ac808a6b30 (válaszként erre: 11. - Tücsimücsi)
2010. jún. 30. 07:25
Hát ja, brrrrr.....
2010. jún. 29. 23:37

Viszont én úgy mentem oda,hogy meddő vagyok-Ugyanis 23 évesen egy nőgyógyász alapos kivizsgálás után -közölte velem,hogy csak mesterséges úton lehet babám.


Ehhez képest-két gyerekem van-másodszorra egyszer nem vigyáztunk,és rögtön terhes lettem.Ennyit az orvosokról:()

2010. jún. 29. 23:30
4 éve voltam jósnőnél, megjósolta a kislányomat- gondolom egy fiatal nőnek gyereket jósolni nem nagy kunszt. Sajnos megjósolt két halálesetet is, remélem tévedett...
2010. jún. 29. 23:13

Háromszor voltam jósoltatni-és egyszer sem mondott halálesetet-nem azért mert nem kértem,hanem mert állítólag -nem mondják meg.


Viszont legutolsó alkalommal,2000 -ben voltam egy nagyon "ismert" jósnőnél.


Minden bejött-hogy két gyermekem lesz-előbb jön a fiú,aztán a lány-még az időpontot is nagyjából eltalálta.


Nem terveztünk gyermeket-mégis becsúszott mind a kettő,és pont úgy,ahogy jósolta.

11. tücsimücsi (válaszként erre: 9. - Ac808a6b30)
2010. jún. 29. 21:06
60 éves, de még nem is anya rokonsága. Hanem az én apósom. Anyunak mondta, hogy a veje családjában haláleset fog történni. Kérdezte. nézzük meg ki lesz az? Vetette a kártyát és kijött...aztán azt is megnézték mibe hal meg...és hogy mikor....3 féle kártyából jósolt...brrrrrrr...még most is futkos a hátamon a hideg...
2010. jún. 29. 20:53
igen, sajnos
9. ac808a6b30 (válaszként erre: 8. - Tücsimücsi)
2010. jún. 29. 20:40

Hát, az 1 éven belül volt, nyilván nem merte megmondani, hogy "mindjárt".

Fiatal volt az illető?

8. tücsimücsi (válaszként erre: 6. - Darcy73)
2010. jún. 29. 20:20
De igen! Anyunak is jósolt ami bejött és semmi jel nem utalt a halálesetre, mert az illető nem volt halálos beteg. Ja...és még azt is megmondta, hogy agyvérzésben hal meg 1 éven belül. Na ebben tévedett egy kissé...mert a jóslást követő 2 hétre el is vitte a mentő agyvérzéssel az illetőt és 6 nap múlva meghalt.
7. makrai.lilla (válaszként erre: 6. - Darcy73)
2010. jún. 29. 20:17
szerintem meg igen
2010. jún. 29. 20:06

Nekem is bejött sok dolog abból ami jósoltak.

Egyébként aki nekem jósolni szokott,elmondta,hogy nem etikus megmondani halálesetet.Ő nem is szokta.Szerinte aki "komoly-jósnő" az nem is mond el ilyet.Úgy gondolom igaza van.

5. makrai.lilla (válaszként erre: 3. - Ac808a6b30)
2010. jún. 29. 20:03
csak en sem hittem el ez az igazsag ,nem hitem el h bejon,mert sokszor mondtak sokmindent,,
4. ac808a6b30 (válaszként erre: 3. - Ac808a6b30)
2010. jún. 29. 20:02
Te hogy viszonyultál az illetőhöz?
3. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2010. jún. 29. 20:01

Na ezért nem jósoltatnék soha.

Onnantól, hogy kimondja rettegjek, és hogy viszonyuljak ahhoz, akinek jósolták?

2010. jún. 29. 20:01
nekem is volt ami bejött a jóslásból,de az jó dolog volt.
2010. jún. 29. 19:55
nekem sajnos igen,haläeset,nem gondoltam volna, de bejott.es stimmelt is ki fog.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook