Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Volt már akinek bejött a bedolgozásos munka? fórum

Volt már akinek bejött a bedolgozásos munka? (beszélgetős fórum)

1 2
2017. nov. 3. 16:48
Sziasztok!en itthoni bedolgozasos melot keresek(fajatekok osszeszerelese,vagy barmi ilyesmi)mert a ferjem fizetese melett igen cdak elkelne a plussz penz.van egy 4,5eves kisfiam es egy 11 eves kis lanyom.parom egy fauzemben dolgozik,en pedig a cssaladi potlekot kapom a ket gyerekemre.dolgozni nem tudok eljarni sehova mert ha betegek a gyerkocok vagy eppen szunet van a suliban es az oviban nem tudom oket kire hagyni.paromnak a szulei meghaltak,nekem pedig nincsenek mert elhagytak kis koromban.mindent meg adok a gyerekeimnek de nagyon szeretnek itthoni melot vallalni a meg jobb jovo erdekebe.kerlek titiket h.ha tudtok barmi melot amit itthon lehet dolgozni irjatok nekem.koszonom elore is!!
2013. okt. 1. 19:22
én régeben dolgoztam be dolgozói munkába. Porzsákokat kelet csinálni. Nem volt rossz munka,de sokat nem lehetet vele keresni. Most fajátékok összeszerelését, tol összerakást és doboz készitését és esetleg matrica készitést keresek.
2012. jan. 9. 10:53

Sziasztok!


Van itt a Hoxán egy hölgy, aki kivívta a tiszteletemet, mert neki van a világon a legnagyobb szíve. Anno ismeretlenül segített nekem, mégcsak köszönetet sem várt volna érte, most én szeretnék neki segíteni.

Úgy látszik, túl jó, vagy fogalmam sincs, miért bűnteti őt a sors.

E-mailben tartjuk a kapcsolatot, de itt ismerkedtünk meg. Látom, hogy az egyik fórumon segítséget kért, ezért merek a nevében kérni, és minél több fórumon közzé tenni, ahol esély van arra, hogy otthoni bedolgozást találjon magának, mert tudom, neki most ehhez nincs ereje, hiszen a legutóbbi tragédia, ami őt érte, hogy elvesztette imádott fiát épp karácsony előtt, mint ahogy a férjét is anno!

A világ legjobb szívű embere, ha tudtok, kérlek segítsetek neki, mert fordított esetben ő is segítene Nektek, ha tudna!

Ezt a pár sort írta egy másik fórumon:

Sziasztok. Bedolgozást szeretnék . Sajnos betegségem miatt nem tudok dolgozni.4 fiamat felneveltem egyedül,mivel férjem 1997.dec.23.án súlyos betegségben meghalt. Most 20.án munkába menet zebrán elgázolta 1 gyilkos nő(azért írom hogy gyilkos mert szememben az marad örökre). Olyan súlyos koponya sérülést szenvedett a Norbikám,hogy délelőtt beállt az agyhalál. Másnap lekapcsolták a gépeket. Sajnos nagy tragédia mellett ez anyagi hátrányt is jelent. Hiába keresek bedolgozást ami nem kamu,átverés nem találok.Hamvasztás és a búcsúztató sem olcsó.Kártérítést majd valamikor kapunk,de addig is el kell tartanom a legkisebbik fiamat,akinek lehet ott kell hagynia az iskolát .Ha valaki tudna segíteni találni valami bedolgozást, megköszönném.


A fórum linkje:

[link]

2011. ápr. 16. 23:26

Kresztszemes és hímzési bedolgozói munkát keresek, tudnátok segíteni

köszi

27. Nolika
2010. márc. 19. 09:23

Sziasztok!


Esetleg valaki tud olyan bedolgozásos munkát ami tényleg valós és ők fizetnek nem én? írjatok gabriella820127@freemail.hu Köszi

2010. febr. 11. 14:41
Szia! Ne várd Jojjo levelét. Ezt még 2008-ban írta, és már nem tagja a Hoxának. Én is bedolgozói munkát keresek, így keveredtem ide.
25. emokes (válaszként erre: 14. - D58b988bee)
2010. febr. 10. 18:45

Szia nem tudsz nekem segiteni én is ilyesmit szeretnék csinálni. mer sajnos nem tudok vissza menni dolgozni mert a kislányom mozgásilag le van m

aradva. Adok egy imél címet emokes@mailbox.hu

24. Rosa (válaszként erre: 23. - 200a1d39d3)
2009. jan. 24. 20:29

Igen,undoritó!

Sose tudnék másokat igy kihasználni!

És sajna tele van az internet ezekkel a becsapásokkal!

Keress milliókat,gazdagodj meg napi néhány órás munkával!.......ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...szemétség!

2009. jan. 24. 20:10

Én is érdeklődtem egy-két helyen,és írtam levelet,hogy bedolgoznék,érdekelne.Azonnal visszakoztam,amint azt kérte az illető,hogy fizessek 'csak'500ft-ocskát...és akkor még több felvilágosítást küld.

Ez az egész csak ennek a csalónak lett volna jó,senki másnak...mert arra akart rávenni,hogy én is így írogassak másoknak,és használjam ki mások nyomorát!Undorító az egész!!

22. Rosa (válaszként erre: 5. - Hobitka)
2009. jan. 24. 11:48

Ugyanigy jártam én is!

Kereszteszemes himzés vagy rongybaba varrás,lehetett választani,befizettem 5000 ft-ot(én hülye),küldtek anyagot,megvarrtam a babát,elküldtem,erre küldték a himzést,aztán kaptam a rendőrségi levelet,elkapták őket!

Azóta én se fizetek.Akkor is a férjem beszélt rá,mert hitelesnek tűnt a hirdetés!SZÖRNYŰ,milyen piszok csalók vannak!

21. Gyöngyfűzés (válaszként erre: 20. - Sütimama)
2008. dec. 11. 14:22
Kedves Sütimama! Te még szerencsés voltál,hogy csak ötezer forintot "fizethettél".Én a nyáron jelentkeztem a gyöngyfűzésre és nekem 10.000Ft-ba került a kis róka.A méreg ebben az,hogy azóta is hirdetik magukat.
2008. okt. 22. 12:21
Én egyszer gyöngyfűzést akartam vállalni. Kaptam egy csekket hogy fizessek 5000 ft-ot mert ennyibe kerül a gyöngycsomag amit próbamunka ként küldenek nekem.Én hülye bedöltem és fizettem. A csomag megjött, a kész munkát visszaküldtem. Pár nap múlva kaptam egy levelet csekkel hogy 10 napon bellül fizessek 40000 ft-ot mert a munkám megfelel szívessen alkalmaznak de a gyöngyök és egyebek költségeit nekem kell fizetni.Erre már nem voltam hajlandó. Eddig tartott a munka.
2008. okt. 8. 07:47
Á azok a melók szarok, csak átverések 98%-ban, de hallottam már jókat, de az elég ritka volt.
2008. okt. 7. 14:41
Na igen, más az, ha családba besegítesz, mintha távolról egy nem létező melót vállalsz el...
2008. okt. 7. 12:18
Szerintem tök jó. Én nagyon szívesen csinálnék ilyesmit! Tv mellett akár. Neked szerencséd van! Ritka az ilyen meló!!
2008. okt. 7. 12:15
rabszolgameló, de megéri:o))
2008. okt. 7. 12:15
Ragasztottam vodkára nyereményjáték sapkát, egy gyógyszeres port szórólapra, jamekre cimkét, ilyesmik.
2008. okt. 7. 12:14

Ja most végigolvastalak titeket, nekem apu munkahelyén keresztül jött.

Mindíg más, mintaanyag ragszgatás, gumikötözés ilyesmi, nekem megéri egy kis plussz a fizu mellé, igaz volt, hogy hetekig éjjel 12-ig dolgoztam vele.

13. 5cb4354c81 (válaszként erre: 12. - D58b988bee)
2008. okt. 7. 12:13
Mi az amit csinálsz?
2008. okt. 7. 12:11
Én csinálom 1 éve lassan.
11. 5cb4354c81 (válaszként erre: 10. - Kaprazat)
2008. okt. 7. 12:10
Egyszerűen undorító!!!!! Miért kell mindenkit kihasználni??? Ezért tart itt a világ, ahol, és ezért olyanok a gyerekeink, amilyenek, és ezért lesz csak minden egyre rosszabb!!!!!!!
2008. okt. 7. 11:22

Én tudok egy tuti bedolgozós melót, hova küldhetem a csekket?


De komolyan mi az, hogy bedolgozás? Borítékolás? Ha valakinek olyen munka kell, hogy 5000 levelet be kell rakni borítékba,, az nem ad fel hirdetést, hanem összecsődíti az ismerősei gyerekeit akik olcsón, pár óra alatt megcsinálják és még hálásak is érte! Senki nem fog otthon végezhető munkát kínálni, mert a világon majdnem mindenkinek több ideje van mint pénze....


Én egyszer egy nyári munka közvetítővel jártam meg nagyon, még ifjabb koromban. Dolgozni akartam volna én is. Nem tűnt föl, hogy a bejárati ajtó csak belülről nyitható gombbal... Legomboltak több ezer Ft "regisztrációs díjat" majd adtak egy expresszből összeollózott 20-sa listát. Persze egyik sem volt már aktuális...

2008. okt. 7. 11:04
Ja, lemaradt, hogy BEDOLGOZÁS néven volt regizve, az illető!
2008. okt. 7. 11:03
Kaptam itt egy üzit, otthonról végezhető munkáról. Állítólag, 28 éves kismama, aki maga is belekezdett ebbe. Kaptam tőle e-mailt is, amiben elküldte, hogy milyen lehetőségek vannak, és, hogy fizessek be 700Ft-ot..... Feltettem neki pár kérdést ezzel kapcsolatban, és amikor leírtam, hogy ismerem az ilyen átveréseket, arra az üzimre, már nem válaszolt. Gondoltam, ma írok neki, hogy talán igazam lett, ezekkel a munkákkal kapcsolatban? De már törölte magát!!!!!!!! Utálom az olyan embereket, akik hülyére akarnak venni másokat, utánna meg lelépnek! Akkor már legalább vállaja, azt, hogy igen, én egy ekkora bunkó vagyok!!! De ehhez már nincs pofája!!!! Sajnálom, hogy ilyen világban kell élnünk!!!!
2008. szept. 17. 19:34

A sok ilyen hírdető közül, talán ha minden 10000. az igazi munkalehetőség is.


Csak olyat fogadj, aki a munkád utáni fizetségből von le percentet, a többi kamú.

2008. júl. 12. 21:49

Azért érdemes lenne ezt végig járni, nálunk a megyei újságban minden nap megjelenik 2-3 ilyen hirdetés Borítékolás, bedolgozás címen. Egyszer kértem tájékoztatót, de küldtek csekket, hogy válasszak melyik biznisszbe akarok beszállni, és fizessek.

Szerintem ez a munka nem áll másból, mint az iylen levelek küldözgetéséből. Ha belépek, én is küldözgethetem ezeket a leveleket. Nincs möhörtte igazi meló. De tényleg megérne egy újságcikket!

2008. júl. 10. 15:53

Egyszer beleugrottam egy goblein-himzéses dologba. Befizettem a pénzt, kb 3000Ft-ot. Aztán csak vártam, vártam, telefonáltam, levelet írtam... Semmi. Már lemondtam a dologról, amikor kaptam egy levelet a helyi rendőrségről. Beídéztek meg- vagy kihallgatásra, mert megtalálták az adataimat annál a bizonyos cégnél. Tanuskodnom kellett ellenük, mert valaki feljelentette őket. Frankó élmény volt, azóta el sem olvasom az ilyen hirdetéseket!

(A rendőrségi idézést eltettem emlékbe! Ilyenem sem volt még! :-DD )

2008. júl. 10. 15:47
Szia! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Csak egyszer dőltem be ilyennek: először 700Ft, aztán 4000valamennyi, (eddig fizettem :( )aztán 9000 körül amit fizetnem kellett volna, és munka sehol. Énis keresek már rég valami itthoni munkát, netest is, de ott is sok a hálózatépítő, meg a befizetős átverés. Normálissal még eddig sajnos nem találkoztam :(
2008. júl. 10. 05:53
A boritékolást, meg szórólap terjesztő hirdetőket kerüld el,mind átverés.Hónapok óta keresek kifejezetten bedolgozást,de semmi.
2. Franc22 (válaszként erre: 1. - Veres)
2008. júl. 9. 20:08

szia!

Épp én is ezen töröm a fejem. De vki azt mondta nekem, hogy a befizetés után még több pénzt követelnek és nem semmi.és nem érkezett semmi, a következő befizetéses papiron kivül

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook