Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vizsgálatok útvesztőiben fórum

Vizsgálatok útvesztőiben (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vizsgálatok útvesztőiben

1 2 3
18. ozike0501 (válaszként erre: 10. - 9b0d5b80c9)
2012. márc. 4. 11:43

Szia!


Ezeknek mi köze van a teherbe eséshez? Vagy mit befolyásolhatnak?

17. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 16. - Ozike0501)
2012. márc. 4. 11:42
Nem fáj, kb. olyan, mint egy punkció.
2012. márc. 4. 11:41

Szia!

Kaáliban voltam csütörtökön, adtak egy listát, genetikai vizsgálaton kívül minden le van írva a papírra. Megvárjuk a következő menzeszem és szépen sorjában haladunk majd a vizsgálatokkal. Méhtükrözéstől óckodok picit. Mit lehet róla tudni? Annyit tudok, hogy altatnak. Utána fáj ez? Hüvelyen keresztül végzik? Bocs a hülye kérdésekért, csak nem voltam még ilyenen és senki nem magyarázta el részletesen, hogy hogyan zajlik ez...

2012. márc. 3. 21:56

Jól összeszedted.

A legtöbb vizsgálatot nekem is megcsinálták anno, még a hysteroscopiát is, nem találtak semmit, hogy miért nem estem teherbe az 5 lombik alatt sem.

Még annyit tennék hozzá, hogy érdemes a lelki okokat is vizsgálni, mert nálam ez volt az akadály valószínűleg.

A lombikok nem segítettek, viszont szerencsére született egy gyönyörű kisfiam azóta.

Mindenkinek boldog pocakosodást kívánok, aki babára vágyik!

2012. márc. 3. 20:44

szia!

Nagyon jó hogy van valaki aki így összeszedi a dolgokat.Nálunk még nem jutottunk el a lombikig de már lassan két éve lesz a próbálkozós idő.

Kívánom neked szívből hogy sikerüljön az álmotok és megajándékozzon az ég Titeket is egy kisbabával.

2012. márc. 3. 20:41
Köszönöm a kiegészítéseket, így már tényleg teljes lesz a repertoár!
12. nórika81 (válaszként erre: 10. - 9b0d5b80c9)
2012. márc. 3. 20:41
Az immunológia, cukor és inzulin terhelés benne van. :)
2012. márc. 3. 19:47
ja és a cukor és glükóz terhelés...az előzőekben meg a glutén és laktóz( csak elrontottam):))
2012. márc. 3. 19:44

némi kiegészítés: immunológia, glukóz és laktóz érzékenység vizsg.,helikobakter, teljes kórokozó vizsg.(kenetből)

lassan teljes lesz a repertoár:))

2012. márc. 3. 18:34
Bár nekem 2 nagy gyermekem van,szívesen olvasok minden cikket itt a hoxán.Főleg ilyen segítőkész emberekét,mint a tiéd is.Nagyon nagyon drukkolok neked hogy minél előbb jöjjön az a gólya madár.
2012. márc. 3. 18:22
Jó hogy ezt így összefoglaltad és ez tényleg nagy segítség annak aki most kezdi...talán kiegészíteném még a PCT vizsgálattal.
2012. márc. 3. 17:27
én április 19-én megyek először konzultációra
2012. márc. 3. 17:22
Teljesen egyetértek veled. Én túl vagyok 2 sima és 2 fagyibabás beültetésen, szerencsére 1 sikerrel járt és van egy fiam. Azóta viszont a kistesó nem jön össze. Én is magamtól csináltattam sok vizsgálatot, így derült ki a pajzsmirigy alul működés és az IR. Most küzdünk tovább, remélem sikerrel. Nektek is minden jót kívánok!
2012. márc. 3. 15:15
Köszönöm lányok, drágák vagytok! :)
2012. márc. 3. 15:11
Köszi Nóri minden babára vágyó nevében!
2012. márc. 3. 14:47

Nórika! Tudod ezzerrel drukkolok nektek!!!


Nagyon jó döntés volt leírni ezeket az információkat, nagyon sokaknak segíthetsz ezzel:-) Nagyon szomorú hogy mennyire nem képesek korrektül tájékozattni a babára vágyó leendő anyucikat:-S Pedig a lombikok nem olcsó tortúrák:-(

Itt is látszik mennyire egy angyal vagy, jó szívvel megáldva:-)

Remélem a kis pocaklakó hamarosan beköltözik hozzárok, és nem kell további tortúrákon átmennetek!!!!!!

2012. márc. 3. 14:02
Örülök, hogy itt is rád találtam! :-)Nagyon jó, hogy valaki leírja ezeket a dolgokat! Nekem ugyan hormonnal sikerült teherbeesnem (vagy anélkül, mert már akkor nem szedtem)de senki semmit nem mondott el csak annyit, hogy valószínűleg a petefészkemben lévő ciszták okozzák a hormonproblémát, hűha itt már örültem hogy igen meg van a baj és hajrá, igen tényleg kiküszöbölték hormonnal a peteérés hiányát, de a betegség nem szűnt meg és pár héten belül rögtön probléma is adódott a terhességemmel...másik doki és gyógyszerek valamint küzdés 9 hónapon keresztül a babámért, hála az égnek egészségesen megszületett, de ha valaki előbb kikezelt volna akkor a terhesség is normálisan folyhatott volna le! A magándokim az első nem akart küldeni sehová, mert ugye akkor elveszít mint betegét és ez neki nem jó anyagilag, ezért nyomta belém a hormont, mire én utána néztem és elkezdtem kérdezgetni, mondta, hogy ő pl tüszőrepesztőt nem adhat be...na de akkor hogy kaphatok érlelőt ha nem repednek meg még bogyóktól túlstimu is lehet és lett is! Kórház stb a terhesség előtt...majd leléptem és kitöröltem az agyamból a baba utáni vágyat és hopp jött is a fiam! Szóval szerintem is utána kell járni mindennek és nem hagyni magunkat, még akkor sem ha pozitív teszttel kecsegtetnek!----Ez úton is kívánom neked, hogy legközelebb sikerüljön!
2012. márc. 3. 13:08
Nagyon sok olyan esetet olvasok, ami a miénkhez hasonló, vagy legalábbis a babáért való küzdelemről szól.
Ezt a cikket azoknak szánom, akiknek – hozzánk hasonlóan – nem akar összejönni a baba. Nem okoskodni, csak segíteni szeretnék, hogy ne kelljen inszeminációk és lombikok után – újra – sikertelenséget átélni.

Ugrás a teljes írásra: Vizsgálatok útvesztőiben
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook