Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vitamentes fórum mindenről fórum

Vitamentes fórum mindenről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2009. nov. 19. 16:04

Sziasztok!

Ez elég szomorú...

Egyébként jól vagytok?PS nem tudom merre van.

Hulla vok...

2009. nov. 19. 12:05
Hello!A boltból egy tablettás glutamint.:(
2009. nov. 19. 10:35

Sziasztok.


Qui, honnan és mit?


Később leszek. Puszó!

2009. nov. 18. 19:55

Basszus megint elloptak valamit:(

Gyűlölöm ezt a rohadt népet.Tolvaj banda!!!

2009. nov. 18. 19:41

Sziasztok!Bocsánat a késésért.De pihegtem. :)

Én egyszer kaptam el lassan két éve a fosós-hányós influenzát vagy mit és az nagyon nem volt jó.Kétszer elájultam a kiszáradástól és be kellett vinni a kórházba, mert még egy vitamin se maradt meg bennem...Az nagyon rossz volt.A dolog szépsége az volt, hogy ez éjjel volt és másnap utaztunk vonattal Győrbe, kecsóról :D Szép volt. :D De egyébként még én se kaptam el soha az influenzát. :) A párom is csak egyszer egy kicsit, de gyengék voltak a tünetek.

Egyszer meg régebben tüdőgyulladásom volt.Köhögtem két hónapig majd elráncigáltak orvoshoz és kiderült mi a baj.Szövődmény enyhe asztma, ami azóta se került elő... :D Nem foglalkoztam vele és nincs is semmi bajom.Sőt futásnál se fulladtam.Ennyit a betegségekről.

Mi kikötettük a tv-t, és azt kell mondjam sokkal fesztelenebb az életünk azóta! :) Jó érzés, hogy nem veszünk részt a nagy néphülyítésben! :)

2009. nov. 18. 19:09

Szép éjszakát nektek is!

Örülök,hogy beszélhettünk!:)))

2009. nov. 18. 19:03

Én se nézek híradót, mert minden este magam alá pisilnék, annyi rémhír van benne...


Megyek, fürcsi van a babának. Amíg nem szakad le teljesen a hátam, addig hozok be neki vizet... :P


Nagyon jó volt veled beszélgetni, örülök, hogy itt voltál!


Jó éjt kívánok neked és kisfiadnak is!


A későn érkezőknek nagy-nagy vírusmentes puszit küldök! ♥ :*

2009. nov. 18. 18:42

még jó,hogy nem azt terjesztették,hogy 3 fejünk nő:)


komolyan ha a pararendszer beindul:(

na ezért utálom a médiát.én azóta nem is nézek hiradót,mert csak felidegesítem magam.megy a nép butítás ezerrel.

2009. nov. 18. 18:38

Szerintem se! :)))


Az a tüdővérzéses téma volt, ami kivágta nálam a biztosítékot... :S

2009. nov. 18. 18:30

Én nem is az influenzától vagyok ki hanem a hülye szövődményektől.Anno egy nem megfelelően kipihent tüdőgyulladásból olyan szövődményt kaptam,hogy utána még felkelni sem volt szabad,csak pisilni:(

Nos az a lényeg,hogy álljunk pozitívan a dologhoz.Mi nem leszünk betegek!Sem most,sem később!:)

2009. nov. 18. 18:16

Én életemben egyszer voltam influenzás. Talán többször is, de gyerekkoromból nem emlékszem ilyenre. Anyukám talán jobban tudja, de ami nekem rémlik, már az is kb. 10 éve volt...

Azzal aztán másfél hónapig döglődtem. :S


Most nagyon elharapózott a történet, hát, remélem hogy nem kapunk belőle semmit. Neked is kívánom, hogy ne történjen semmi baj! Se most, se a továbbiakban!!!!

368. c42aaaac41 (válaszként erre: 367. - Mothertiger)
2009. nov. 18. 17:57

voltak mások,vagy csak más volt a tájékoztatás:(

én nem parázom,ha az van megírva,hogy el kell kapnom,akkor a világ összes oltóanyaga sem fog meggátolni abban,hogy ne kapjam el.de úgy gondolom,hogy megfelelő védekezéssel,ezt is kikerülöm.lekopogom azért.tavaly a gyerek is influenzás volt a kollégám is,egyiktől sem kaptam el.:)sőt anyám és apám is,mert a gyerek tőlük szedte össze.én inkább a baktériumokkal vagyok jóban,azok jobban szeretnek:)

2009. nov. 18. 17:54

Szerintem amúgy (meg gondolom sok más ember szerint is,) nem gyengén fel van fújva ez a történet...


Hát most én is belemásztam. :S


Ilyen köcsög ijedős vagyok, betegesen félek a betegségektől. Tökmindegy, ha csak egy kis megfázásról is van szó... Ez azóta van, mióta megvan a gyerek. Sose gondoltam, hogy ennyire parás anya leszek. :S

De azért régen nem volt ilyen sok szar betegség, nem?!

2009. nov. 18. 17:45
ahova régen jártam általánosba,ott is van vírus,de eddig csak 1 gyereknél mutatták ki a h1n1-et.a többi sima influenzás.minket senki nem akar beoltatni,pedig több száz emberrel érintkezünk:)
2009. nov. 18. 17:41

Én ezzel tisztában vagyok... Csak gondolom más lesz a lefolyása, gyengébb. Vagy nem tudom. Remélem azért hozzánk nem ér el olyan szinten, mint az országban bárhol. Most szétnéztem a neten, és mindenhol azt láttam, hogy Hajdú-Biharban nem jellemző még annyira a H1N1. Közelben már lecsapott (Jász-Nagykun-Szolnok megyében pl.)...


Az a baj, hogy innen sokan járnak fel Pestre dolgozni, meg nagyobb városokba. Ők "behurcolhatják" magukkal az összes ilyen vackot, ahogyan Kálmán is annakidején a rotát...

2009. nov. 18. 17:31

hát ez csak azért gáz,mert én amit szedek,hatóanyag tartalomban a gyógyszertárinak sokszor 2-300-szorosa.Soha semmilyen mellékhatása nem volt.Itt inkább a kötőanyagok okozhatnak allergiát,de nem a vitaminok.


attól hogy beoltatjátok magatokat még a vírust hordozhatjátok,sőt el is kaphatjátok...

2009. nov. 18. 17:15

Nem, ő dolgozik. Azt mondja, neki nem is kell. Hát ő tudja. Bár a munkatársa meg döglődik. Remélem nem kap el tőle semmit. A rotát is ő hozta ránk anno... :@@@


Figyi:


"Hosszan tartó és magas dózisú szedés esetén a zsírban oldódó vitaminok felhalmozódása következhet be, amely esetleges toxikus tüneteket is okozhat.

Túladagolási tünetek:

Gyomor-bélrendszeri tünetek: hányás, hányinger, hasmenés,gyomor- és nyelőcsőfekély.

Hepatikus tünetek: májműködési zavar, epepangás.

Vázizomrendszeri tünetek: izombetegség (myopathia), a kalciumsók lerakódása a szövetekben (calcinosis).

Urogenitális tünetek: vesekőképződés, veseelégtelenség.

Légzőszervi tünetek: asthma, bronchiale tüneteinek fokozódása.

Szemészeti tünetek: reverzibilis maculopathia.

Idegrendszeri tünetek: neuropathia, delírium."


Bakker, delírium egy multivitamintól!

Amúgy ez az időseknek ajánlott multi, de a gyógyszerésznő szerint akárki szedheti...


Na, folytatom:


"Lehetséges mellékhatások:


túladagolás következtében étvágytalanság, gyengeség, fejfájás, ízületi és csontfájdalmak, hóemelkedés, hányinger, székrekedés, bőrszárazság alakulhat ki. Ritkán túlérzékenységi reakció, mely bőrkiütés, viszketés, az arc és a nyak megduzzadása, légzési, nyelési nehézség, fulladás, általános rosszullét formájában jelentkezhet. Ezen tünetek esetén azonnal forduljon orvoshoz."


Jó, mi?


Ezt amúgy úgy szedtem, hogy valamikor elfelejtettem, valamikor minden nap bevettem egyet. De általában úgy, hogy minden harmadik nap bevettem egyet. Asszem most már nem fogom szedni...

2009. nov. 18. 17:03
mondjuk régen az aktiváltól nekem is hasmenésem volt.amit most szedek,semmi bajom tőle.szerencsére.Párod is be lett oltva?
2009. nov. 18. 16:58

Tudja a fene, de csodálkoznál, hogy milyen mellékhatásai vannak!


A krémet nem dobom ki, mert kuwa drága volt, majd inkább odaadom valakinek! :)

Brühühűűűűűűű!!!!! :(((

2009. nov. 18. 16:57

akkor testápoló kuka!:)

mi a fene van abban a vitaminban,ami allergén?:O

2009. nov. 18. 16:51

Én a testápolóra meg a multivitaminra tippelnék inkább. A multi már okozott más jellegű dolgokat is nálam... De a testápoló meg azért, mert szinte lehet látni, hogy hol kentem be. A tusfürdővel megmostam az arcomat is (rossz szokás), és az nem lett kiütéses. Viszont a nyakam a legszarabb, de nem emlékszem, hogy oda többet kentem volna a testápolóból? Egy tenyérnyi folton elég rusnya a bőr a nyakamon, és kurvára viszket.


A calcium meg szerintem fel se tudott bennem szívódni, mert tényleg szinte azonnal kijött. :(

Majd holnap újra próbálkozom...:P

2009. nov. 18. 16:47

nálunk a gyereken jön ki mindig valami.multkor még a tenyere is pöttyös volt.nem jöttem rá mitől:)egyet tudok,hogy a Tixre allergiás.az ő cuccait nem lehet azzal mosni.

tusfürdő lesz a ludas nálad.

2009. nov. 18. 16:44

Nem, sajnos.


Azt mondta, hogy bármi okozhatta. Rá kéne jönnöm, hogy mi volt az.

Perpillanat hirtelenjében jópár dolog okozhatta.

1: egy új tusfürdő, 2: egy másik új tusfürdő ugyanabból a márkából. 3: egy új testápoló, 4: a multivitaminom, melynek mellékhatásai közt szerepel ez a bőrkiütéses cucc...


Régesrégen kijött egy póló anyagától, meg mikor pecázni jártam a Szuku és az Off! okozott ilyen jellegű kiütést rajtam. Képzelheted, a fene tudta, hogy az Off!-tól kiütést kapok, én meg nagy vihogva bekentem vele az arcom két oldalát, meg a füleimet. Reggel mikor felkeltem, a két fülem olyan volt, mint egy-egy karfiol, a pofám meg vörös...

Érdekes volt, az biztos... :D

2009. nov. 18. 16:38

az gáz:(

mást nem adott a doki?

2009. nov. 18. 16:26
Hát én kifostam a calciumot, egy az egyben. A doki röhögött, és azt mondta, hogy kár volt belém. :PPP
2009. nov. 18. 16:00
a gyereknek írta a fel a doki.azt adom neki mikor kipöttyösödik valamire.meg calcium injekció bele az üdítőbe
2009. nov. 18. 15:58
Jaaa, te a cseppet mondod? Arról még nem hallottam!
2009. nov. 18. 15:58

Nincs... :(


De magamra kenhetnék egy kezelés alkalmával egy egész tubussal... A nyakam az hányinger, az viszket a legjobban. Ezen kívül kiütéses a törzsem, a hasam, a két karom, ma reggelre meg a combjaimon is észrevettem. :(((

351. c42aaaac41 (válaszként erre: 350. - Mothertiger)
2009. nov. 18. 15:49
van otthon fenistil csepped?az még jó allergiára!
2009. nov. 18. 15:09

Csak remélni merem, hogy mi is a "nagy átlaghoz" tartozunk... :)


Bőrkiütéseim lettek tegnapelőtt, és nem múlnak. Allergiás vagyok valamire. Délelőtt lehúztam egy deci calciumos löttyöt, ami abban a szúrásban át is futott rajtam... :P


Muni nagyon ügyes volt, nem sírt!:)

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook