Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vitamentes fórum mindenről fórum

Vitamentes fórum mindenről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. dec. 7. 11:36

Tényleg nem jobb ha stresszelünk,csak néha nem lehet kikapcsolni:(


Süni oviban?

2009. dec. 7. 11:34

Nekem gondolom azért fáj, mert beütöttem a fejem a balesetnél. Még monoklim is lett az ütés erejétől. Azt mondták, a fejfájás egész életemben el fog kísérni...:S

Állítólag Apám is ilyen migrénes volt, Isten nyugosztalja. Lehet, hogy tőle is örököltem a hajlamot. Tesómék is migrénesek.


Nem nagyon stresszelek, minek? Attól nekem úgyse lesz jobb, meg szebb, csak magamat görcsölöm szét... :P

2009. dec. 7. 11:26
Én anno mikor voltam vizsgálaton,mondták,hogy ne stresszeljek annyit és nem fog fájni a fejem.És ez igaz is volt egészen,míg otthon voltam a gyerekkel és nem dolgoztam.Sokkal kevesebbet fájt a fejem.De most....
2009. dec. 7. 10:54

Köszönöm, megvagyok.


Szerintem szombaton volt a csúcspont. Azóta semmi, de már három hét után épp ideje volt.


Megígértem magamnak, hogy jövőre tüdőszűrés és CT a program. Remélem kettőből 0 lesz a találat... :P

2009. dec. 7. 10:40
Szia!Te jól vagy?Fejed?
2009. dec. 7. 10:33

Sziasztok!


Gyógyulj meg hamar!!!!! :*

2009. dec. 7. 10:29

Sziasztok!


Mindenkinek szép hetet és kitartást a fáradtnak:)!

Rohadtul fáj a fejem,de talán a mellhártyám már kicsit gyógyulgat.:)

2009. dec. 7. 02:09

Asszem ma hulla leszek.... :)


:***

2009. dec. 5. 17:02
Az,szép pasi!Majd hajkurászhatom a csajokat!:)))))
2009. dec. 5. 17:00

Pihenj te is jó sokat!


Én is ledőltem egy kicsit, bár jobb nem lett. :P

Gyerek nem hagyott békén, de hát erre számítottam... :P


Q, neked milyen szép a fiad! :O ♥

2009. dec. 5. 16:25

Lányok, vigyázzatok magatokra!Bár már annyit mondogattam mostanában....

Én csak kimerült vagyok.

2009. dec. 5. 15:20
Semmi nem volt itthon, nagynéném küldött Algopyrint. Nem múlt el teljesen, de a reggelhez képest istenes...
2009. dec. 5. 15:16
algoflex forte,nekem ez vált be a fejfájásra mostanában.
2009. dec. 5. 14:45

Fáj a fejem, már lassan három hete. De a mai nap volt a csúcspont.

Szédelegve és öklendezve mentem a boltba, hát mit mondjak?

Nagyon érdekes volt. :S

2009. dec. 5. 14:43

ok!


Ti jól vagytok?

Na majd végre elolvasom a naplókat...:)))

2009. dec. 5. 14:30

Szia!


Azért csak vigyázz magadra!!!!!!

2009. dec. 5. 14:06

sziasztok!


már dolgozom,de az állapotom változatlan.de már untam otthon nagyon.:)

2009. dec. 4. 13:25

Írok naplót.


Szép napot mindenkinek!

2009. dec. 3. 18:03

sziasztok!


most kicsit ideültem,mert már unom az ágyam:)


remélem jól van mindenki!


MM:legalább karira szép lakásotok lett!


MT:nem semmi a barátnőd és a fia.de sok baja lesz még azzal a gyerekkel:(

2009. dec. 3. 17:51

Szia!

Majd Ti is eljuttok a végére! :)

Jah egyébként nem válaszoltam arra a kérdésedre MT, hogy miért nem írok mostanában a naplómba.Nem tudom, igazából a választ.Csak mostanában kicsit üresnek érzem magam olyan szempontból, hogy nem igazán szoktam min gondolkodni.Nincs semmi probléma, semmi pozitív történés, ami eszme futattást igényelne.Szóval most nem nagyon tudok mit írni.A minden napjaim nem olyan izgik.Szóval ezért nem írok.De ez nem baj szerintem. :) Jó ez így nekem most.


Kriszta köszi a levelet!Remélem még jobban vagy azóta!Tessék sokat pihenni!Sokszor puszikállak és ölellek! :)


Természetesen Téged is MT!Imádlak Titeket!

pusszancs

2009. dec. 3. 09:29

Sziasztok!


Qui: melegszendvicset ettünk. :)

Mindketten jóóó nagyot! :)))

Gyerek teljesen kiéhezik az oviban, mindig enne, mikor itthon van. Este ez már nem olyan szerencsés dolog. :P


Kutya így járt, tegnap kipucoltuk a helyét Papóval. Ma reggelre megint felcsavarta magát a lánccal, felborította a kutyatápot... Hát ezért nem engedem én el... Hadd szokja!


MM: örülök, hogy végeztetek! Bár én is itt tartanék már, de még el se kezdtünk semmit. Most is szombaton jön haza Kálmi, így el se tudunk menni megint megvenni a kazánt meg a radiátorokat... :(

2009. dec. 3. 07:38

Jó reggelt!

Kész lett a festés.Gyönyörű lett a lakás.Végül az egyik kis szoba, wc és fürdő kivételével mindenhol ki lett festve. :) Kaptunk egy új lakást.Nagy szép!Még fél 12kor takarítottam, de olyan szép...

Kriszta, el tudnád nekem küldeni priviben az orvosos napló bejegyzésed?Még mindig nem tudom megnyitni.. :( Köszike!

Ha minden igaz szombaton kapok szemcsit. :)

Remélem jól vagytok!;) :*** ♥ Szép napot!

2009. dec. 2. 19:40

MT:mi esett ennyire jól,hogy még a másnap is ilyen görcsös volt?!:)


Szerintem a kutyák kimondottan élvezik,hogy nem mennek be a házba és mocskosan vizesen,büdösen lehetnek.Anyuéknál a műhelyben a Gömbi ugyanígy kint van.Áll a háza előtt és ázik inkább:)



MM:Jól vagyok drága!Most már jobban.Fekszem sokat!Ez kellett úgy látszik!:)

2009. dec. 2. 09:36

Sziasztok.


Éjszaka alig aludtunk valamit; gyereknek görcsölt a gyomra, nekem se volt valami jó... Bezabáltunk este, annak jött ki a mellékhatása. :S


Kutya meg van kötve, nem tud emberkedni, de folyton becsavarja magát a lánccal. Kutyaházat leszarja, nem megy bele, inkább kinn alszik a sárban. Nem értem a logikáját, de mindegy! Ő dolga... :P


Szép napot mindenkinek! :*

2009. dec. 2. 09:06

Jó reggelt!

Megláttam a dolog szépségét. :) Így már majdnem kész vagyok a melómmal. :) Még 3-4 óra és kész vagyok. :)


Kriszta:Hogy vagy drágám? :) Remélem jobban!Remélem, hogy sokat fekszel és pihensz és vigyázol magadra!Mert ha nem kikapsz ha felköltözünk!!!! ;) :***


MT:Mi van a kutyussal?Remélem Ti is jól vagytok!;) Sok pusszantás nektek is!!!!!

2009. dec. 2. 08:51

MM:ne bosszankodj!:)

Puszi nektek!

2009. dec. 1. 15:01
Qrva jó...holnap is maradhatok itthon!Így majd 2 napot kell bepótolnom gyaksziból....A durva anyjukat!!!!!!! >:(
2009. dec. 1. 12:55
VIGYÁZZ MAGADRA!!!!!!!!!Bakker!Mi lenne velünk nélküled?♥ ♥ ♥ ♥ ♥
2009. dec. 1. 12:27

sziasztok!nem javulok,rosszabbodom.úgyhogy most feküdnöm kell.az antibiotikumtól majdnem elpatkoltam,ki kellett hívnom a mentőt éjszaka,mert a garatom összeszűkült.bevittek a kórházba,ahol az undorító orvos ki is dobott az éjszaka közepén. a doki akihez vittek majd hogy nem azt mondta,hogy kamuztam,meg minden orvos hülye szerinte.persze ezt nem szó szerint mondta,csak ez volt a lényege.de majd részletesen leírom a naplóba,csak most megyek lefekszem.


úgyhogy ennyit az orvosok bizonyos részéről.viszont akörzetim meg nagyon normális volt!!!


Pusz nektek drágák!!♥♥♥

2009. dec. 1. 10:50

Pedig eléggé eldurvult a helyzet mostanában. Innen a "szomszéd" városból vittek el egy srácot, aki meghalt a későbbiekben.

Nem biztatlak és nem befolyásollak, engem ezekkel győztek meg. Nem akarok beteg lenni, s meghalni sem. Még.


Nem nagyon írogatsz naplót, kiscsillagom! :)

Hát mi van veled???


Én is megyek szerintem nemsoká, lehet rajzolgatok egy kicsit. Van egy-két megrendelésem, azokat kéne megcsinálni...

Most kedvet is érzek hozzá. Csak előbb be kellene gyújtanom, boáááá!!! :@

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook