Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vitamentes fórum mindenről fórum

Vitamentes fórum mindenről (beszélgetős fórum)


2009. okt. 12. 13:52
Megértelek,de sajnos hiába mondasz bármit is annak a kislánynak,ha a szülei nem nevelik megfelelően.Valószínűleg otthon kell keresni a hibát a kiscsajnál.Lehet még az lett volna a vége,hogy téged csesznek le!
2009. okt. 12. 13:48

Nem is hagyom... De mi van, ha nem vagyok ott? Leszedik a fiamról a nemlétező keresztvizet is? El kellett volna beszélgetni a kislánnyal. De akkor tényleg szóhoz se jutottam.


Nem vagyok az a balhézós típus, meg nem akarom hogy azt higgyék: majmolós anyuka vagyok. A gyerekem igenis megkapja a büntetést, ha jár neki. Múlt héten pl. szétrugdosták a haverjával egy ajtó szellőzőrácsát. Hazajöttünk, és nem nézhetett mesét. Mondtam neki, hogy gondolkozzon el rajta, hogy mit csinált.


Később odajött, és azt mondta:

"anya, elgondolkoztam. Többet nem csinálok ilyet."


Persze egy ilyen korú gyereknél a fogadalom csak addig tart, míg kimondja, aztán elillan... De van olyan, amikor konkrétan meg is érti, hogy mi miért történik, és később tényleg nem csinálja meg, mert nem akar mondjuk egy óra hosszat a sarokban állni, vagy mese nélkül lefeküdni. Nem könnyű az ovis lét, de szereti. Viszont az ilyenektől kinyílik a bicska a zsebemben...

2009. okt. 12. 13:42
Már ilyen kicsinek bunkók a gyerekek,mi lesz később....Egyébként az ilyen kisangyalnak látszók a leg dögebbek.Ne hagyd magad!Meg a gyereket!
2009. okt. 12. 13:09

Neeem, egy szöszi, göndör hajú elkényeztetett kis angyalka, igazi anyuci + óvónéni kedvence.


Az egészben az a röhej, hogy a kislány is hallotta, hogy lebasztam a fiamat. És a kis nyavalyás ment beköpni az óvónéninek... Pffhh...

Tudod min gondolkoztam?

Ha nem vagyok ott, milyen osztást kapott volna a fiam??? Csak azért, mert megbökte a kiscsajt?

2009. okt. 12. 12:14

Azta!Nem semmi!Komolyan az óvoda egy vicc.

Nálunk is a bölcsi melletti oviról van aki ódákat zeng,van aki meg lehúzza a sárga földig.Most kinek higyjen az ember?


Ezek a kölkök sem semmik!Nem cigány véletlenül a kislány?

2009. okt. 12. 11:17

Szia.


Ma reggel szinte kiugrott az ágyból, hogy "hurrá, ovi!"

Az oviban a kapuban kétszer gyengéden vállba öklözött egy kislányt, de én a miheztartás végett leszidtam, mondván: verekedni nem szabad, lányokat meg főleg...

A folyosón mikor öltöztünk, a másik csoportból kijött az óvónő, kézen fogva az "áldozat" kislányt, odavezette hozzánk. Az óvónő nagy hangon kérdezte a jelenlévő gyerekektől: "na, ki volt az a kisfiú, aki megütött?"


A döbbenettől szóhoz se jutottam, a nővérem beszélt helyettem is, míg magamhoz tértem...

Amúgy azt az "ütést" a kislány anyja is végignézte, és nem fűzött a történethez kommentárt.

A kislány mindenképpen valami vendettára készült, de elbukta, a kis elkényeztetett majom...


Nővérem mondta, hogy vigyázzak, mert rám fognak szállni az óvónők, ha hagyom magam...


Nem egy jótündér a kissrácom, de megkapta a beosztását, mikor a kiscsajjal kötözködött... Ezért nem is értem, hogy mire volt ez az egész jó?

2009. okt. 12. 11:09

Sziasztok!

Biztos leszünk itt egy páran!:D


puszi nektek!


MT:hogy vagy?fiad?

2009. okt. 12. 09:47
Kérek!!!! :)
2009. okt. 11. 20:08
Sziasztok!Remélem majd úgy fog újjászületni a társaság, mint a Főnix a hamvaiból. :) Csináltam almás sütit! :)
2009. okt. 11. 15:15
szia macika71!üdv a csapatban!
2009. okt. 11. 15:11
Sziasztok! tarsulhatok?? lehetek a baratod?? (mint ahogy pom-pom mondta, ha jol emlekszem!)
8. c42aaaac41 (válaszként erre: 6. - Hoxa)
2009. okt. 11. 14:55
Vitamentes fórum mindenről
2009. okt. 11. 14:54
nem lehet mindenkinek megfelelni.még megélem,hogy törölni fognak engem is,pedig a provokáció volt az utsó gondolatom.
6. Hoxa
2009. okt. 11. 14:53
Átírom, csak találj egy másik címet.
2009. okt. 11. 14:52
nem veszekedésre nyitottam ezt a fórumot,hanem pont azért,mert sok a veszekedés más topikokon és már nem akartam benne részt venni
2009. okt. 11. 14:52
Én ennyire nem húztam ki a gyufát, de sértegetős priviket már kaptam és a topicban hetekig közellenség voltam. Csak mert nem gondoltam, hogy 18 évesen iskolapadból feltétlen gyereket kéne szülni!
2009. okt. 11. 14:49
törölni fognak,de lesz más címen akkor
2009. okt. 11. 14:47
Szia!
2009. okt. 11. 14:37
mindenkit szívesen látunk itt,akit valamelyik fórumról eltanácsoltak,vagy csak megunta az ottani hangulatot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook