Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vitamentes fórum mindenről fórum

Vitamentes fórum mindenről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. dec. 1. 10:25
Én per pill itthon dolgozok, és felügyelem a két festő gyereket... :) És kávézni készülök. :) Egyébként megvagyunk.Safi sokat dolgozik, mert csütörtökön lesz egy munkaügyi tárgyalása.De ő is megvan.Végül nem adattuk be az oltást.Én nem is akartam. :)
2009. dec. 1. 10:21

Sziasztok!


Szia MM! :) Semmi gáz, kicsit fikásak vagyunk, de nem nagyon. Remélem jobban nem megyünk bele, most egy ideje tartjuk ezt a szintet. Süni ovis, már visszarázódott valamelyest.


Veled mizu?


Qui, meggyógyultál már? ♥

2009. dec. 1. 08:10
Bakker lehet, hogy holnap se tudok menni bölcsibe.... :S
2009. dec. 1. 08:06

Szép reggelt! :)

Ma festők jönnek ha minden igaz.Már itt kéne lenniük...Ez jellemző a kis beképzelt pöcs közösképviselő srácra... :D Emiatt nem tudok ma bölcsibe menni... :( Bár utol kell érnem magam munkában!


PS:Végre, hogy írtál! :) Nagyon hiányoltunk ám!Remélem sikerül minden a tervetek szerint!Sok sikert!pusziTérj vissza minnál gyorsabban! ;) :*


MT:Remélem jól vagytok!so puszi! :** ♥


Qui:Gyógyulj már meg!Sok puszi nektek is! :***


Most mennem kell.Megjöttek...

2009. nov. 30. 13:15

Sziasztok!

Csak bekukk,mert dolgozom.Délután megyek vissza a dokihoz,mert nem vagyok tökéletes.:S


PS:jó hogy megjelentél!remélem mindent sikerül csont nélkül elintézni!!!


MT:jól vagytok?Süni hogy bírja az ovit?Kálmi mikor ért haza végül?

2009. nov. 30. 11:06

Sziasztok!


Pink: de jó, hogy írtál! Minden jót kívánok nektek itt nálunk! Érezd otthon magad, és kívánom, hogy boldoguljatok könnyen, járjatok szerencsével!

Nagyon hiányzol nekünk, ezért kívánok nektek sok-sok manit is, hogy vegyél számítógépet, és legyél itt velünk sokat! :D


Puszi!


MM, Qui: itt egy újabb hét, legyen nektek is kellemes!

Qui, meggyógyultál már?

2009. nov. 29. 12:53

Sziasztok:)

Ugy látszik müködik a telepátia,hogy mindig olyankor kukkanok be mikor kérdezitek hol vagyok:)

Pedig becsszó hetek óta nem léptem be,most is leginkább azért kellett mert a tudásbázisba muszaj volt feltennem egy kérdést.

Mult héten vééééégre sikerült munkába álljunk,múlt csütörtökon voltunk elsö nap,de akkor csak tréning volt,igazából holnap kezdjük a munkát.....Szoritsatok nekem hogy ne bénázzak:)

Telefonokat kell összeszereljünk,vagyis pontosabban a már hibásan összeszerelt telókat kell javitsuk......4 váltásban leszünk ,ugyhogy nagyon össze vissza lesz a program,de hát ez van.


Nagyon nehezen sikerült munkába állni,egyáltalán nem könnyü azoknak a dolga akik más orszagból pottyannak Mo-ra es munkát akarnak vállalni....Na de mi nem hagyjuk magunkat;)

Mesélhetnék erröl de hosszú téma:)


Most az a nagy helyzet hogy kellene az erkölcsi bizonyitvány,amit Romániábol kellene igenyeljünk,és nem tudom el lehet e intézni innen vagy megint utazni kell..........

Vááááááááá soha nem lesz vége már ennek a sok intézkedésnek,az utóbbi 3 hónapban kivettem belöle a részem ,tele van a tököm a sok papir munkával:P


Na aztán.....egyszer egy honapba lepek be ide es akkor is nyávogok nektek:)

Nagyon hiányoztok,az a baj még nincs kompink csak itt anyuéknak,ezert jövök ilyen˝gyakran˝.....Ráadásul ez a gép olyan lassan megy hogy nagyon idegesit,nem akarom hogy elszálljon a fiatalságom amig kiad egy oldalt:)

De az elsö fizetesböl veszünk majd mi is ha minden jól megy:)

Remelem jol fog menni minden.....


Puszi mindenkinek,majd jelentkezek:)

2009. nov. 28. 10:47

Sziasztok drágáim!Szép hétvégét,jó mulatást!Stb...:))))


PS hol vagy már???:(


♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

2009. nov. 28. 08:56
Szép hétvégét! :)
2009. nov. 27. 20:10
Neked is ezer csók, gyógyítós pusszzzz!!!!!
2009. nov. 27. 20:02

sziasztok,csak bekukk és megyek is!Legyetek jók!

Csók ezer!:))))♥♥♥


Nem tudom miért nem tudod megnyitni:(

2009. nov. 27. 20:00
Köszönöm! :) ♥♥♥
2009. nov. 27. 19:52
Jól néznek ki! :) Ügyi vagy! :)
2009. nov. 27. 19:24
Feltettem néhány képet...
2009. nov. 27. 18:05

Elhiszem! ;)


Kriszta!Nem tudom megnyitni a naplódat.Talán sok képet töltöttél fel?Azt írja kész, de az oldal hibás... :(

2009. nov. 27. 17:08

Hát még én...


De úgyis piros betűs napok vannak... :P

Mondjuk ettől függetlenül még jó lett volna már ma megölelgetni...:(

2009. nov. 27. 16:14
Sajnálom...
2009. nov. 27. 09:25

Sziasztok.


Péntek... :(

Kálmánnak dolgoznia kell...:(((

2009. nov. 27. 06:02
Szép napot! :) :** Péntek van Jipíííííí!!!!
2009. nov. 26. 19:37
Köszi csibe!:))))♥♥♥
2009. nov. 26. 19:33

Gyógyulgassatok mindketten! :) Én már nagyon kezdek lefáradni.Jó, hogy holnap végre péntek és nem kellett tanulnom a dogára. :)

Küldök gyógypuszit/energiát mindent! :)Csak gyógyuljatok meg! ;) :*

2009. nov. 26. 14:49

Szombaton jön...:(


Bocsi, szar a netem... Most meg megyek nemsoká az oviba a babócáért... :(

2009. nov. 26. 11:31

ami kell az kell!akár fáj,akár nem.

Kálmi mikor megy haza?

2009. nov. 26. 11:07

Fáj a nyakam...

De ma gerinctorna, szigorúan! Bár semmi kedvem hozzá, kemény mint egy náci haláltábor...

2009. nov. 26. 10:17

Köszi!:)


Mi újság?Hogy vagytok?

2009. nov. 26. 10:12

A fenébe...:(((

Sajnálom!


Még több gyógyenergiát küldök!!!!!

2009. nov. 26. 10:05

Sziasztok!

Hát,nem nagyon javulok:(

Bár már nem fáj annyira,de még mindig hörgök:(Ha holnap délutános a doki,akkor lehet visszamegyek és irány a tüdőröntgen:(

2009. nov. 26. 09:41

Sziasztok!


Örülök, hogy jól mennek a dolgok nálatok, MM! Sajnos én most kényszerszüneten vagyok, jövő héten lesz cucc a géphez...

Amúgy jól vagyunk, Süni megint ovis, bár már nem jár olyan lelkesedéssel, mint Ausztria-turnénk előtt...


Qui, jobban vagy már?

411. c42aaaac41 (válaszként erre: 410. - Miss Marple)
2009. nov. 25. 22:24

Na jól van!Legalább egy kis plusz lóvé áll a házhoz!

Jó munkát!Pusza

2009. nov. 25. 22:15

Sziasztok!

Megvagyok még, nyugi, csak sok az elfoglaltságom mostanában. :) A munkáról:(mostantól Safinak hívom a párom, mert ez a beceneve ;) ) Szóval a Gameshow alkalmával kellett ugye regisztrációs lapokat kitöltetni a jó emberekkel és nincs aki feldolgozza ezeket, mert nagy a hajtás a Safiéknál.Ezért én felajánlottam, hogy szívesen sgeítek, de a segítségből munkaajánlat lett.Szóval most adatokat viszek be a számítógépbe és majd leszakadnak az ujjaim.De élvezem, hogy ha egy kicsit is de részese lehetek ennek a cégnek. :) Pénzről még nem esett szó, de nem csak ezért csinálom. Ma is nyomtam 4 órán át és utána még készültem órára. :) Szóval ezért nem vagyok mostanában.


Qui remélem már jobban vagy!Küldök azért egy kis pozitív energiát! ;) :***


MT.:Remélem jól vagytok!Most akkor addig pihi van, amíg nincs alkatrész?Vigyázz a Sünire! ;) és Magadra is! ;) :**


Legyet jók..


...rosszak! :*** millió pusszantás ♥

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook