Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vitamentes fórum mindenről fórum

Vitamentes fórum mindenről (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2009. dec. 8. 14:29

Akkor tudod, mire gondolok! :)

Olyan sok szép képük van, nem? :)

2009. dec. 8. 14:25
hát igen,tavaly én is bajban voltam,mikor válogattam:)
2009. dec. 8. 14:24
Van egy rakás képe a Süninek, már csak az okoz fejtörést, hogy melyiket tegyem bele... Van egy csomó Sünis mappa, és csak az egyiknek 4 giga a mérete... Érdekes lesz végignézni! :D
2009. dec. 8. 14:18
nézzétek meg a rossmann oldalát,mert van pár jó ötlet.én már csináltattam naptárt,kötényt,bögrét és 1 hét alatt elkészült.
2009. dec. 8. 14:06
Hát ez tök jó! Megbeszélem Kálmival. :)
494. c42aaaac41 (válaszként erre: 493. - Mothertiger)
2009. dec. 8. 14:03
szerintem igen.mert ők csak az átvevők és kiadók.én mindent a neten szoktam csináltatni,kiválasztom,hogy melyik rossmannba küldjék és küldik is a mailt,ha készen van és lehet érte menni.
2009. dec. 8. 13:57
A szomszéd városban is van Rossmann. Szerinted ott is csinálnak ilyet?
2009. dec. 8. 13:56

Figyu a rossmann oldalán meg tudod nézni,hogy mi mennyibe kerül.


ezt a linket nekem küldték.


ha érdekel ez az a megoldás akkor privátban megadom a mail címem,vagy Te is megrendelheted csak egy Pesti rossmann címet kell megadni,ahol át tudom venni.

2009. dec. 8. 13:54

Ezmiez a link?


Hova küldjem a képeket?


Mennyibe kerül a naptár? Az érdekelne. :)

2009. dec. 8. 13:31
489. c42aaaac41 (válaszként erre: 488. - Mothertiger)
2009. dec. 8. 13:24

hát küldd át nekem a képeket,megcsináltatom és leküldöm.a Rossmannban 1 hét alatt készen van.

várjál keresek egy linket,mert nekem mindig küldenek mailt.

2009. dec. 8. 13:17

Fúú, tényleg. Csak a naptárt nincs aki megcsinálja itt a környéken. Ez nem kifogás, szar környékünk van, és a hely is szar, ahol lakunk.


Kálmánnak meg nincs ideje elmenni sehova Pesten. :S

Csak ritkán. :(

2009. dec. 8. 13:11
valami kép a gyerekről szép keretben,vagy naptár
2009. dec. 8. 12:53

Lesz nálunk is, meg gondolom el kell menni anyósomékhoz is. Meg is őrülne, ha nem mennénk el. Amúgy muszáj lesz, mert jön Kálminak valami rokona, aki Pesten természetgyógyász, és ki akarom vallatni. :D


Anyósoméknak is mi a faszt vegyek, ááááááá....


Utálom a karácsonyt, felborítja a kis nyugodt életemet. Meg a szilveszter is.... Pfúúúúj.

485. c42aaaac41 (válaszként erre: 484. - Mothertiger)
2009. dec. 8. 12:49
nálatok lesz a karácsony?
2009. dec. 8. 12:42

Hehe! :D

Itt is van pár ember, akit legszívesebben lecarnék, de szó érné a ház elejét... Csúnya nézésekből kijutott az idén bőven, ezért valahogy majd megoldjuk. :P

2009. dec. 8. 12:15
nekem ebből a szempontból szerencsém van.csak pár embernek kell venni,mert számomra csak ők a fontosak.a többiek le vannak carva.
2009. dec. 8. 12:04

Pfffhh, tudod mekkora a családunk? Még csak azt sem tudom összehozni, hogy szűkebben nézem, mert még úgyis vagyunk egy csomóan.


Ez amúgy nagyon buli, csak anyagilag totális csőd.

2009. dec. 8. 11:57
Most idén én sem viszem túlzásba.Max 2000 ft.jut mindenkire,vagy még annyi sem.Pakinak már régebben megvettem,így legalább arra nem kell költeni.
2009. dec. 8. 11:53

Remélem itt nem fog esni... :S


Ügyi vagy! Nálunk szerintem nem lesz karácsonyi ajándékozás... :S

Amúgy mi évek óta nem veszünk semmi ajándékot egymásnak Kálmival. :P

2009. dec. 8. 11:08

nem tudom,talán,mert végre van munka itthonra is:).


ÓÓ itt szakad az eső.Sajnos!Ja meg majdnem mindenkinek megvettem a karácsonyi fa alá valót.:)

már csak apu és a kollégám van hátra.

2009. dec. 8. 10:56

Szia! :)


Örülök, hogy jó a kedved! :)

Itt is pocsék az idő, de nem panaszkodom, mert nem esik az eső, csak egyszerűen el van borulva.

Reggel jó nagy köd volt, de kicsit derengett a nap.


Mitől vagy ilyen jókedvű? ;)

2009. dec. 8. 10:50

Hello-bello!


mizu?itt pocsék az idő!fáj a fejem!de a kedvem jó!subi-dubi!

2009. dec. 7. 15:09

Haragudtam, de az altató lenyomott. Másnap meg mintha semmi se történt volna... :D


Akkor este filmet nézett, rajtam a büdipizsi, bennem az altató; jobb volt így, mintha ordibáltunk volna tovább. Másnapra meg kialudtam mindent, úgyhogy nem is beszéltünk többet az egészről.

2009. dec. 7. 12:51

ok!én is kaptam ilyen levelet,de már elegem van az ilyen továbbküldős levelekből.nehogy már csak akkor szeressenek,ha tovább küldöm...


haragudtál a párodra?:(én soha nem tudtam betartani azt az elvet,hogy ne feküdjünk le haraggal...:(

2009. dec. 7. 12:33

Volt, de a szombat nem volt valami fényes, össze is vesztünk. Szexelés helyett felvettem a "büdipizsimet," amibe vagy kétszer beleizzadtam, hogy ne is közeledjen hozzám. Ja, és ráadásnak betoltam az arcomba egy altatót, hogy még csak fenn se legyek, mikor lefekszik mellém. :D


Amúgy ide is írom:


kaptam egy szép levelet, amit tovább kellett volna küldenem, de annyi ember van itt akit szeretek, hogy ennyinek lehetetlen továbbküldeni!

Tehát vedd úgy, hogy neked/nektek is elküldtem, mert benneteket is szeretlek!

(MM, PS, nektek is szól!)


2009. dec. 7. 12:26

Imádom a gyerekeket néha!Persze nem mindet,de van egy-két imádatosom!Ilyen a főnököm fia is!Meglátjuk egymást és már megy az örömködés!


Küldök én is egyet,hogy a fiad ne legyen beteg!


Párod?Volt otthon?

2009. dec. 7. 12:02

Ilyenek ezek a gyerkőcök. :)

Nagy gyógypuszit küldök annak a helyes kisfiúnak! :)

2009. dec. 7. 11:51
Paki meg sántikál,hogy meghúzódott a talpa.Bár szerintem nagyba rá is játszik néha:))))Nagy színész....
2009. dec. 7. 11:42

Én elég laza emberke vagyok, már bevágtam ezt a szabályt, hogy minek stresszeljek, mikor úgyse lesz jobb? :D


Igen, elvittem, bár elkezdett köhécselni. De nem lázas... Még. Remélem nem is lesz. :S

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook