Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vidanet, vagy T-home? fórum

Vidanet, vagy T-home? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 29. 12:18

Üdv!


Nekem amióta van Tatán dsl nekem azota van is kb 10 éve. Összességében elégedett vagyok velük az elmult 10 evben ha kb 5x kellett szerelőt hívnom. Telefonos ügyfelszolgalat amig nem veszik fel addig halal sokaig tart, de utana nagyon keszsegesek es segítőkeszek. Amióta nagyobb a sávszélesség azóta voltak problémák mert nemigen bírta a vonalam már a 15mbitet de aztan visszavettek vegulis 11mbiten ment nagyjabol. Miutan lejart a husegem pont akkor vezette be kb vidanet Tatára a 30 mbites csomagját, ezert előfizettem arra, visszavetettem 5mbitesre a dsl-t es most van mind a 2. Szukseg is van sajna az adslre nalam a vidanet mellé mert ugyan altalaban működik de nagyon sokat áll nálam a vidanet. Ha nemlenne dslem is hetente többször is telefonalgathatnek vidanethez. Viszont az is igaz hogy van olyan h jol mukodik akar 1 honapig is szo nelkul.


Összesegeben ha nem kell 15mbitnel nagyobb savszel és feltoltesi sebesseg nem erdekel akkor mindenképp t-home, ha gyorsabbat szeretnel de bevallalod h néha ratyi a vidanet, akkor meg vidanet :).

9. 9e32886f4a (válaszként erre: 7. - 91c956613e)
2011. márc. 8. 12:14
mi most a Tarr kft-hez megyünk át, náluk van a tv is. Ahogy néztem ugyan akkora internet ami jelenleg van tv és asszem telfonnal együtt ugyan annyiba kerül.
2011. márc. 8. 12:12
A T-homeos dolgokon igencsak meglepődtem. Tesóm szereti, ő próbált rábeszélni. Csak nem igazán jött volna jól a hűségidő. A Vidanetnél nincs hűségidő, viszont sokallom a 12eztres belépési díjat. Nézelődtem még a UPC háza táján is, erről tud valaki valamit?
7. 91c956613e (válaszként erre: 5. - 9e32886f4a)
2011. márc. 7. 17:34

T-homeval hasonló tapasztalatom van.Nekünk most

Digi van,jobb és lényegesen olcsóbb.

6. b789d47c89 (válaszként erre: 5. - 9e32886f4a)
2011. márc. 7. 16:12
Azt hiszem a fórumindítónak segítettünk dönteni :-)
5. 9e32886f4a (válaszként erre: 4. - B789d47c89)
2011. márc. 7. 15:58
ebben a hónapban jár le végre a T-home előfizetésünk, leváltjuk minden szó nélkül, nekünk nagyon sok problémánk volt velük. Tavaly szinte hetenete - 2 hetente telefonáltam be hozzájuk mert nem volt internet hol nekem hol pedig az egész utcába. Egyik alkalommal mikor az egész utcában nem volt és hívtam őket erre a kedves drága diszpécser azt válaszólta, hogy ő nem lát hibát cseréljek madzagot a lakásban, mondom neki de hát az egész utcának nincs nem csak nekem egyedül, a válasz akkor is az volt hogy nincs hiba, nem észlelhető és letette. Na?! Amikor úgy volt hogy vége befejeztük velük lemondta nővérem,akkor derült ki, hogy van még vissza az előfizetésből és 30 ezret kéne fizetni, vissza mondtuk a lemondást onnantról számítva 4 hétig nem volt netem minden péntektől vasárnapig mert elfelejtették leállítani a lemondást és levettek a rendszerről...és még sorolhatnám a dolgokat.
4. b789d47c89 (válaszként erre: 3. - 9e32886f4a)
2011. márc. 7. 15:01

Igen a T-homosok elérhetetlenek, ha valamit akarsz.


Ha egy kisebb céget találsz, ami csak kicsivel drágább, annyit megér, hogy a másik oldalon egy ember veszi fel a telefont...

2011. márc. 7. 14:23
ha nem akarsz sok problémát és időt fecsérelni a bunkó diszpécserekre akkor nem fizetsz elő T-homera
2011. márc. 7. 13:56
Mindenképp olyat szeretnénk, ami korlátlan, nem túl drága, és nem túl lassú.
2011. márc. 7. 13:55
Sziasztok! Érdekelne, akik a Vidanet szolgáltatási területén élnek, hogy melyik szolgáltatónál érdemes internet előfizetést kötni? Tapasztalatok? Vagy esetleg más javaslat? De elsősorban ez a két szolgáltató érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook