Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megéri váltani a Digire a Vidanetről? fórum

Megéri váltani a Digire a Vidanetről? (tudásbázis kérdés)


2021. szept. 25. 14:33

Hát nekem a digitől már ki van mindenem.....

Vodafone vezetékes internet gondolkodom. Megalázzák az embert az ügyfélszolgálaton, és a szerelő is beszólt. Nem rendeltem tv-t csak magába az internetet. Hát én mi a fenét fogok csinálni a nettel? Mi a fenét? Fujj. Szerelő mi van talán szerverparkot akarok működtettni? Mindezt egy egyszerű legolcsobb internetes előfizetésért. Nagyon lenéztek, és úgy is bántak velem... Egyálltalán ki látott már olyat hogy két routert kötött egymáshoz a szerelő? Ilyet még nem láttam...

13. syria (válaszként erre: 1. - Babi11)
2020. nov. 6. 08:16
20 éve vagyok a Telekomnál (ill. elődjüknél), meg vagyok elégedve velük. Nagyon jó az ügyfélszolgálatuk; ha hiba adódik (akár hardware, akár software jellegű), rekordgyorsan elhárítják. A barátnőm a Diginél van, szenved tőlük. Csak azért nem vált Telekomra, mert a panellakásában a vezetékezés nehézkes, hiába mondom, hogy a szerelőgárda nagyon ügyes. (Budapestről beszélek.)
12. Babi11
2020. nov. 5. 16:19
Köszönöm a hozzászólásokat,hétfőn váltunk a Digire
2020. okt. 31. 06:10
Digi van nekünk, tökéletes minden.
10. l.luiselotte (válaszként erre: 1. - Babi11)
2020. okt. 30. 22:27

Telekomról nagyon rossz tapasztalataink voltak, drága szakadozó net, kihagyások stb

5 éve váltottunk Digire, nincs vele probléma főleg az üvegszálassal

( Cs-Cs.m. )

9. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Babi11)
2020. okt. 30. 22:24

Nekem Digim van: telefon, mobil, tv, internet. Nincs gondom egyikkel sem, sőt kimondottan szeretem a saját csatornáit is. A mobil is ok, elég olcsó is, bár én nagyvárosban lakom és ott jó a lefedettség .

A tesóméknál mind a kettő van, de ragaszkodnak mindkettőhöz, bár nekik csak Digi tévéjük van.

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Babi11)
2020. okt. 30. 21:38

Ha van lehetőséged a Telecom-ra akkor azt javaslom.

Sokrétűbb szolgáltatást nyújtanak, ami csomagban kedvező.

7. Böce (válaszként erre: 1. - Babi11)
2020. okt. 30. 18:58

Szia!


Itt Digi van, igaz én csak június óta vagyok Digis, de eddig semmi gond nem volt. Minden oké.

6. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Babi11)
2020. okt. 30. 18:49
Ahol most lakom, ott csak tányéros Digi van, ezért a Telekomot választottam. A korábbi lakhelyemen Digi volt, teljesen meg voltam vele elégedve, ha itt lenne, most is azt választanám.
2020. okt. 30. 18:37

Lassan 40 éve vagyok az Inv...el-nél, semmi gondom velük. Igaz, hogy kb. 1 évvel ezelőtt gazdaságilag összeolvadtak a Digivel, de önmagában a műszaki-technikai szolgáltatást továbbra is az Invi... szakemberei végzik... akinek van lehetősége, én csak bátorítani tudom.

A Digisek műszaki gárdáját, szolgáltatásuk színvonalát nem ismerem.

2020. okt. 30. 17:41
Én meg utálom a Telekomot. Mindenkinek ez van a családban, mármint telefon szempontjából aztán ezért aztán mindenkinek is telekomos a kártyája. :D Pedig térerő szempontjából egy nagy nulla. Mármint itt falun legalább is. Olyan mint az ünnepnapok. Már annak örülünk ha van. :D De most kaptam az új telóm mellé egy vodás sim-et, oszt láss csodát full térerőn müködik. Dobtam is a telekomos simet azonnal a kukába. Viszlát 15 év szívás! :D
2020. okt. 30. 17:40
A digi már nem olyan mint rég. Nem igazán vagyok megelégedve lehet, hogy én is váltok.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Babi11)
2020. okt. 30. 17:32

Nekem Telekom van.

Hibátlanul működik.

Digi egy ismerősömnek van, de nem a legjobb.

De ez sok mindentől függ.

2020. okt. 30. 17:29

Sziasztok!


Jelenleg a Vidanettnél vagyunk (TV,internet telefon (vezetékes)

sok gond van mostanában,váltani szeretnénk. Digi bent van a lépcsőházban.Szeretném kérdezni aki ott van mi a tapasztalata? Vagy a Telecom-nál. Melyik jó?


Köszönöm,ha válaszoltok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook