Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszprémi kismamák fórum

Veszprémi kismamák (beszélgetős fórum)


62. Yágo
2009. nov. 4. 23:11

Sziasztok!

Most találtam erre a fórumra... már csak pár hetem van a szülésig... én is hasonló cipőben jártam mint Zafirulu, nemrégóta lakom a környéken és senkit nem ismertem... mivel nálunk évek óta jól bevált gyógymód a homeopátia, ez alapján választottam orvost,a Szabadkát, aztán kiderült, h szinte az összes ismerősöm nála szült és kivétel nélkül elégedettek vele, szeretik...

Nekem sincs bajom vele, ha hétvégén hívom apró-cseprő dolgokkal (ugyanis első terhesség) szívesen, kedvesen, készségesen segít...

más tapasztalatom nincs... de nekem már az is fontos, ahogy hozzám szól egy doki...

...viszont döbbenten olvasom Cuncika esetét... nagyon sajnálom!!! fel sem tudok ocsúdni...

2009. nov. 4. 12:44

sziasztok!

én meg pihentem mert sajna arcüreggyulladást kaptam..

2009. nov. 2. 09:19

Sziasztok.én is szerettem volna menni a babaexpora árulni,sajna nem volt már szabad asztal.

Akit esetleg érdekelne babaholmi,újszerü,csak a picié volt,de mivel 4100gr-al született nem tudta sokáig hordani őket.Van sok body,pamutrugi,ujjatlan is,hosszuujju is,sapi is.a legtöbb C&A-s,és Cheeroke termék.Szivesen beviszem veszprémbe,akit érdekel,átnézni ,megmutatni,van pár fent az apróhirdetések közt is.Van egy pieere Cardin hordozóm is,0-13kiloig.hibátlan állapotba 6000ft-ért.

Elnézést ha valakit zavarok ezzel,hogy ide irtam ezt.

2009. nov. 2. 08:38

Sziasztok!


Ha valaki jön a nov. 8.-án (vasárnap) a babaexpóra (Vetési sportcsarnok), akkor legyen szíves szóljon már! Mi megyünk babakocsit és babaruhákat venni, biztos kedvezőbb árakat kapunk, ha többet veszünk ;)

58. cuncika73 (válaszként erre: 57. - Ici-pici)
2009. okt. 30. 18:55
Azért,mert egy EGÉSZSÉGES újszülött volt!!!!!!!!!Igen van szakvélemény is.
57. Ici-pici (válaszként erre: 52. - Cuncika73)
2009. okt. 29. 19:42

Megkérdezhetem, hogy miért veszed biztosra, hogy élne a baba, ha másnál szültél volna? Konkrétan állapítottak meg mulasztást?

Azért érdekelne a dolog, mert én a Gáspárnál tervezem a szülést. Eddig nemigen mondtak róla rosszat. :S A többi orvosról meg többször hallottam ezt-azt.

2009. okt. 29. 19:29

Sziasztok!

Hát itt látom jól leszóltátok a Gáspárt! :( Én hozzá járok és elégedett vagyok vele. Sőt, egy orvos ajánlotta őt, aki szintén hozzá jár! Gondolom egy szakmabeli csak jobban meg tudja ítélni a dolgokat :S

Nagyon sajnálom, hogy ilyen sok rossz tapasztalat összejött itt róla.

Egyébként a Gáspár mellett a Bagarusról hallottam még igen jókat!

2009. okt. 29. 07:14

Sziasztok! Üdvözlet mindenkinek.

Pár hete élek Veszprémben! Babát szeretnénk! A Baba egyenlőre várat magára :( Tapolcán is voltunk a meddőségi kp.-ban. Hétfőn megyek a Bagarus dr.-hoz. Csak jót hallottam róla. Majd meglátom. Szép napot!

2009. okt. 28. 20:56

Szóhoz se jutok még mindig....

Ki az új dokid? nincs valahol gyertyája a picilánynak?

53. gerduska (válaszként erre: 52. - Cuncika73)
2009. okt. 28. 19:43

:((((((((((((((((((((((

mikor történt? fiu volt vagy kislány?és tudja a Bagarus hogy mi történt?

52. cuncika73 (válaszként erre: 51. - Gerduska)
2009. okt. 28. 19:28
Hát,igen,sajnos,hogy Ő nem szülhet :(( Pedig,ha bejöhetett volna a kisbabám ma is élne,nem pedig a temetőben aludná édes álmát :(((((((
2009. okt. 28. 19:02

én annyira sajnálom hogy a Bagarusnál nem lehet szülni.:(((

bár mindkét fiamnál célozgatott rá,hogy ha kedden jönne valami fájás,ő pont aznap lesz ügyeletbe,menjünk be mindenképp,kicsit megpiszkál:DD azt jöhet is a baba..:))) ugyanis én már 5ujjnyira ki voltam tágulva szülés elött egy héttel.de megoldotta a fiam,kedd reggel 8ra meglett,igy már csak a végére ért oda,és ő varrt össze.

50. cuncika73 (válaszként erre: 49. - Zafirulu)
2009. okt. 28. 18:51
A barátnőm nemrég a Kállay ügyelete alatt került be,kisebb problémával,de azt mondta,normális volt vele az orvos.Bár,az hozzá tartozik a történethez,hogy előtte a maszek dokija felhívta a Kállayt,hogy s mint van a kismama.Hogy ez a pozitivum az ismerettségnek köszönhető - e,azt nem tudom,de aza lényeg,hogy Neked tetszen a doki akit választasz.Tudod,ahány ember,annyi vélemény :S Jó dokiról is hallani ugyanúgy rosszat,ha az illető paciens pont a rossz napján fogja azt a dokit :S Ők is emberek,változik a hangulatuk,lehet rossz napjuk :S Csak,ugye őket ez alapján ítéljük meg :S Ha,Te úgy érzed,hogy a Kállay szimpi,akkor próbáld meg,én sajna nem nagyon ismerem,vagy csak nem tudom ki ő,lehet,hogy láttam már.
2009. okt. 28. 15:24

hat szavakat sem találok, nagyon sajnalom a veled tortent.

pont ezert szeretnem ha valaki akiben megbizok ott lenne a szulesnel es nem az epp ügyisnel szulnek.

persze lehet szerencseje az embernek de ezt sosem tudni elore..

talan elmegyek legkozelebb a kallayhoz o szimpi volt de hat ki tudja...

48. gerduska (válaszként erre: 47. - Cuncika73)
2009. okt. 28. 13:47
Nagyon sajnálom.....:(
47. cuncika73 (válaszként erre: 46. - Gerduska)
2009. okt. 28. 13:15
Én is azért maradtam a Bagarusnál anno,mert amikor bevéreztem,elvetéltem sajna,a 6 hetes kontrolla is Őhozzá mentem,utána,hogy sikerült teherbe esnem vissza megint hozzá és emlékezett rá,hogy a tavasszal elvetéltem,rögtön írt fel terhesség védő bogyót.A mi kis babynk orvosi műhiba miatt halt meg 6 napos korában :(((((( 13 óra vajúdás 9 órán keresztül tartó infúziózás után majd 40 fokos lázzal óhajtott megcsászározni a gáspár - szabadka páros,de addigra már késő volt,megfulladt a baba :(((( Újra élesztették,de agyhalott lett,6 napig gépeken élt :(((( Bepereltük a kórházat,hamarosan meglesz az első tárgyalás.
46. gerduska (válaszként erre: 45. - Cuncika73)
2009. okt. 28. 12:39

Nemtudok szavakat találni arra hogy meghalt a babád.:(( én 3 terhességet vesztettem el,és egyedül csak a Bagarus foglalkozott azzal hogy nekem már volt vetélésem.emiatt is választottam őt,pedig sima sztk rendelésen talizram vele elöször.

lehet tudni mi történt a babáddal?

45. cuncika73 (válaszként erre: 44. - Gerduska)
2009. okt. 28. 12:32
Hát igen,a Szabadka szereti magát fényezni,hogy jó benyomást keltsen a kismamákban :((( A Bagarus,tündéri doki!!!Anno,amikor terhes voltam és bevéreztem,egy barátnőm adta meg a számát.Próbáltam hívni,de nem vette fel,erre este mit csinált????? VISSZAHÍVOTT,pedig azt sem tudta ki vagyok!!!Azért megszámolnám,hogy hány doki csinálná ezt még meg!!! Valószínű,egy sem :S Azért is fogadtam meg amikor újra sikerült teherbe esnem,mert látszik rajta,hogy szereti amit csinál és TISZTELI az embert,nem nézi le,mint sok dr.Nálunk is egy gond volt csak,hogy nem szülhettem nála.Előre szólt,nem sumákolta el,hogy fizessen csak a kismama,aztán ha oda kerül a sor,majd beintek neki,hanem azt mondta,hogy ha úgy gondoljuk,Ő nagyon szívesen a rendelkezésünkre,DE,a szülésnél nem lehet ott,ha nem Ő az ügyeletes.Hát,mondanom sem kell,ki is fogtam azt a napot,amikor a kórház közelében sem volt :(((( Pedig,ha Ő ott lehetett volna,akkor nem hal meg a babánk :((((( De sajna,ezt "adta ki a gép" :(((
44. gerduska (válaszként erre: 43. - Cuncika73)
2009. okt. 28. 12:20

Szia.a Szabadkához még nem volt szerencsém konkrét vizsgálatnál,csak egy uh-nál,és viziteknél.ugyhogy ezért irtam csak ezt,de már elöző hozzászólásomban is irtam.

Hát igen..a Bagarus doki.::)) Ő volt az én dokim is,imádom!!mindkét gyerekemmel hozzá jártam,csak ugye nála nem leet szülni.:(.pedig őt ajánlottam elsőnek itt!!!és ezt még mindig tartom:)

43. cuncika73 (válaszként erre: 42. - Gerduska)
2009. okt. 28. 12:16
Szia!Az lehet,hogy a Szabadka,kedves,jópofa dokI,de szakmailag egy nagy NULLA!!!!!!Gáspár úgyszintén.Tallai doki jó,de a Bagarus is nagyon jó orvos,lekiismeretes és imádja,ha egy nő kisbabát vár :)))
42. gerduska (válaszként erre: 41. - Zafirulu)
2009. okt. 28. 11:23

Szia:))

Orosz doki:sokan dicsérik,hogy alapos,lelkes...de nekem mindig be tudott szólni amikor épp őhozzá kerültem.pl 12hetesen bekerültem,mert folyt belölem a vér,nemnagyon volt kedves szava,megnézte a babát uh-n,motyogta magába a dolgkat,én visszakérdeztem:akkor él a kisbaba??erre jo bunkón:igen ,azt mondtam az elöbb hogy jó a szivhang..hova figyel maga..?:(( de utánna mintha megbánta volna,tök normális volt.

Szabadka.:szerintem kedves,jópofa doki,dicsérték többen.

Gáspár Levente:sok rosszat hallottam,pl egyik barátnöm babája majdnem meghalt ,pedig ő volt a dokija,hozzá járt,csak épp nem fogadta meg,és leszarta a csajt,24óra után császározták meg,egy másik doki,mert már sok gond volt,.intenzívre is került a baba.Egyik kismama ismerösöm is szidta,ő most volt nála 18heti uh-n.Azt mondta nagyon bunkó volt.

Kállyarol irtam,Tallayt nem ismerem.

Remélem segitett valamit ez a pár vélemény..

2009. okt. 28. 10:43

tuti info a korhazbol:akiknel szulni lehet:Gaspar, Szabadka, Orosz, Tallai, Kallay


na es ezutan?

40. pmjudit (válaszként erre: 38. - Zafirulu)
2009. okt. 28. 10:12

Amikor bekerültem, éppen róla meséltek egíy akkor történt negatív esetet.

+ egyszer NST-n az Ancsának /ő végzi az NST-ket/ kellett neki mondani, hogy mit írjon a papíromra. Miközben rettentő ápolatlan volt.

2009. okt. 28. 09:01

tegnap sikerult bepofatlankodnunk a dr. csongradyhoz es ugy tunik kislanyunk lesz:))))

nagyon rendes volt 4dvel sokat mutatott de sajna nem lehet nala szulni:((

38. zafirulu (válaszként erre: 37. - Pmjudit)
2009. okt. 28. 09:00
miert mondod a kallayrol hogy keruljem el??
37. pmjudit (válaszként erre: 35. - Zafirulu)
2009. okt. 27. 17:39

Először választott orvosnál, ő már nincs Veszprémben /Angliába ment/ , másodszor, mikor szültem nem lehetett orvost választani, az ügyeletesnél, dr. Orosz Tamásnál - eredetileg ő lett volna az egyik, akit szerettem volna elkerülni.

De, semmi gond nem volt vele - sőt! 4150g-os babát szültem gátvédelemmel. Csak jó emlékem van róla.

2009. okt. 27. 15:31
hiaba hivom a csongrady szamat nem veszik fel, ez a szam?:20/3903447???
35. zafirulu (válaszként erre: 34. - Pmjudit)
2009. okt. 27. 14:27
es kinel szultel??
2009. okt. 27. 14:05

Én Veszprémben szültem mindkét gyerekemet - tökéletesen elégedett voltam mindkétszer.

Nem látom értelmét Veszprémből Fehérvárra menni szülni.

A Kállayt kerüld el, ha lehetőséged van rá.

33. gerduska (válaszként erre: 32. - Zafirulu)
2009. okt. 27. 12:03

Tallait eddig csak láttam :)))viziteknél..

egyik szobatársam ,és annak anyukája dicsérte.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook