Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki, hogyan, milyen erősségűre értékelné a veszprémi középiskolákat, melyik a legerősebb, leghatékonyabb? fórum

Ki, hogyan, milyen erősségűre értékelné a veszprémi középiskolákat, melyik a legerősebb, leghatékonyabb? (tudásbázis kérdés)

10. Szekeres.A (válaszként erre: 9. - Ad04b33206)
2011. szept. 20. 09:33

Köszönöm!


Akkor néhány tapasztalat szerint egy kisebb rangsor:

Lovassy, Ipari, Közgáz, Vetési, ....

2011. szept. 19. 12:16

en azt modtam hogy a megyeben, es nem orszagosan. Ott sehol sincs.

Viszont az orszagoson a Lovassy is csak a közepen van a listanak :/ illetve ebben elmeletileg meg a Közgaz is benne van.


Ha felmesz az ipari oldalara, ott fent van valahol hogy ök lettek 2010-ben a megye legjobb közepsulija.


Termeszetesen ezek a listak az elmult evek alatt elert eredemenyek utan keszülnek. közepszintü erettsegi es a nyelvvizsgasok szama alapjan.


Egyebkent engem meglep hogy ilyen jo suli lett. Ott tanultam en is /gimi reszen/, de egyetlen ok miatt. Mas sulikban elcsesztem a felvetelimet :D viszont a szakiranyos osztalyokba mar akkor is jo volt bejutni. En mondjuk csak jot mondhatok rola. A nyelvtanaraink jok voltak, a kemia es fizikatanarom szinten. Töriböl meg olyat is tudtunk amit szerintem mas gimiben meg sem emlitettek /tulbuzgo volt enyhen a tanarunk :)/ vegeredmenyben nem bantam hogy oda jartam, pedig akkor is leneztek sokan a sulit. Föleg az emlitett Lovassy, Közgaz es Vetesi. PEdig ha mar itt tartunk a Vetesi szerintem eleg szar. Akit en ismerek es Vetesis volt, mind eleg link egy fazon lett, es olyan huu de nagyon sokra nem is vittek. Söt, nekem elöbb lett nyelvvizsgam mint nekik.. A Lovassy mas teszta, ök jok voltak. BAr sok helyen ha mar csak azt mondtad hogy Lovassy, mashogy bantak veled :S

A Közgaz meg hat közgaz. Jo suli, de mivel volt szerencsem aztan oda is jarni, annyira nem voltam elajulva töle. ;)

2011. szept. 19. 09:13

Most már lehet hogy jobb az Ipari, az egyik ismerősöm fia kitűnő tanuló, és nagyon büszke volt, hogy felvették az Ipariba. Állítólag most már jobb.


Ndora!


2010-es rangsort találtam a neten (országos), de veszprémből a Lovassy volt benne. Az Ipari viszont sehol. Úgyhogy nem értem.

2011. szept. 19. 08:23
Az ipari gyenge volt régebben, csak a gyengébb tanulók mentek oda, akik máshova nem jutottak be, de mégis akartak középsuliba járni. A legerősebb a Lovassy, ügyvéd, orvos, közgazdász banda kerül ki belőle. A Vetési link iskola volt mindig is. A közgázból áltlagos egyetemekre könnyű bekerülni, pl veszprémi egyetem.
2011. szept. 18. 18:19
A kozgazdasagi szakkozep is jo.
5. ad04b33206 (válaszként erre: 2. - Szekeres.A)
2011. szept. 18. 18:02

2010-ben pedig az Ipari volt a legjobb szakközepiskola a megyeben.


gimiben egyertelmüen a Lovassy az elsö. utana jön a Vetesi.

2011. szept. 18. 17:00
A Lovassy meg a Vetési a legerősebb.
2011. szept. 18. 16:53

Úgy tudom, hogy a Lovassy nagyon jó helyen van a "Középiskolák tanulóinak felsőoktatási felvételi arányai"-ban.


Viszont azon csodálkozom, hogy az Ipari Szakközép iskolát meg sem említik sehol, pedig erősnek hittem.

2011. szept. 18. 16:41
Ki, hogyan, milyen erősségűre értékelné a veszprémi középiskolákat, melyik a legerősebb, leghatékonyabb?
2011. szept. 18. 16:40
Veszprémi Szakközépiskolák, Gimnáziumok rangsora.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook