Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszprémi kismamák fórum

Veszprémi kismamák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2017. jún. 2. 11:56

Sziasztok!

Remélem jár erre valaki az elkövetkezendő napokban...

Bagarus doktorrol szeretnék információt. Neki van magánrendelése igaz? Valaki tudna adni elérhetőséget? Köszönöm szépen!

2015. ápr. 24. 10:50

Sziasztok, mi Veszprém mellett lakunk, 13 hetes vagyok. Vincze dokihoz járok, nagyon meg vagyok vele elégedve, olyan komolynak tűnik, de a legutóbbi uh-n egészen vicces volt :) Nagyon alapos, jó szakember.

Szüléshez én nem fogok senkit megfogadni, a lényeg nekem, hogy a terhesgondozáson oda figyeljenek mindenre, hogy kinél születik nekem teljesen mindegy.

840. banyamanccs1985 (válaszként erre: 839. - Mazskó)
2015. ápr. 24. 10:47
Mindképpen szólj a háziorvosodnak minél előbb, ha nem lesz jobb délutánra akkor nem várnék holnapig!
839. Mazskó
2015. ápr. 22. 21:14

Sziasztok! Volt Nektek olyan problémátok, hogy egyszer csak elkezdett fájni a vesétek? Nekem ma kezdődött, jobb oldalon, de annyira, hogy sírni tudnék. Holnap megyek vissza a háziorvoshoz, gondoltam megemlítem neki, illetve holnapután megyek uh-ra az orvosomhoz. Ha addig nem javul, inkább bemennék hamarabb egy vizsgálatra. 22 hetes terhes vagyok.

Nem tudjátok véletlenül, hogy ilyen esetben mi várható, kezelés, antibiotikum, illetve a babára nézve ez mit jelenthet?

2014. márc. 22. 17:27
Sziasztok,tudok olyan 4D-s babamozit,ahol estetleg elfogadják a Temoó egészségkártyát?Vagy jó Veszprém környékén is,fontos lenne!!!Köszi
2014. febr. 15. 20:58
Én a babavar.huról rendeltem 4-5e körül kapsz minőségi, nem gagyi kinai cuccokat. Pest korul próbalni is lehet, de rendesek nagyon, mérnek bármit..3 kismamafelsőm van onnan meg 1 nadrág.. 1 nacit meg a lidliben vettem 3e-ért..
836. gatto4 (válaszként erre: 834. - Lyssike)
2014. febr. 15. 15:30
Én még a C&A-ban vettem néhány éve, én akkor nem sajnáltam érte a 7-8 ezer Ft-ot, mert tudtam, hogy több gyerekkel fogom kihasználni, ezek jó minőségűek...
835. - Dárci - (válaszként erre: 834. - Lyssike)
2014. febr. 14. 13:14

Szia Lyssike,


Én a régi nadrágjaimat alakíttattam át. Csak le kell venni a derekát és bandázst kell rá tenni. Vagy ha ez nem jó, akkor a városközpontban a Spar feletti Kínaiban tudsz venni kismam nadrágot olyan 5000 Ft-ért.


Szabina

834. Lyssike
2014. febr. 13. 12:55

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy hol kaphatnék viszonylag normális, jó árú kismama nadrágot?

833. Alice989 (válaszként erre: 831. - Gemini.07)
2014. febr. 13. 12:01
Bagarus tudtommal csak ikreseket vàllal, sima szülést nem.
2014. febr. 13. 09:58
Sziasztok, kombinált tesztet hol csináltathatok? Hol kell időpontot kérni és hova menni?
2014. febr. 5. 14:55

Szia Levendula!

Köszönöm a részletes választ, sokat segítettél!

Pontosan értem az utolsó mondatodat, a második szülésem nekem is olyan volt, amit szeretnék felülírni most és jó emlékkel lezárni a "baba-project"-et.

Mindenképpen megkeresem Bagarust, Vinczét és Tallait, egyelőre ők vannak a kalapban, aztán majd meglátom. Bunkó doki nem kell, elég nekem a szüléskor magamra figyelni, nem hiszem, hogy tolerálni szeretnék azokban az órákban bárkit is. Olyan dokit keresek, aki nyugodt, jó tudású, megbízható, emberi és aki támogat, segít a szülésnél, nem pedig csak egy darab húsként kezel.

830. Levelunda (válaszként erre: 821. - Gemini.07)
2014. febr. 4. 21:14

Nagyon tetszett Dr Vincze Gábor nyugalma és szakértelme, hozzáállása. Őt meg lehet fogadni.


Gáspár Leventét is meg lehetne fogadni, de nem volt szimpatikus és ellentmondásos infókat kaptam a szakértelméről. Stílusát tekintve bunkó.


A szülésznők fáradtak, elcsigázottak, mindenkivel találkoztam egy éve, de nem tudom megmondani melyik a jó. Az enyém olyan semmilyen volt és nem kommunikált az orvossal (velem nem mert), csak a keze alá dolgozott.


A rezidensekkel, fiatalokkal kapcsolatban az volt a tapasztalatom, hogy a legfontosabb a Doktor Úr és Doktornő megszólítás, a kismamákkal kifejezetten nem szeretnek beszélgetni, távolságtartóak és utálják, ha a kismamák kérdeznek.


Bagarus doki és Tallai doki többnyire szívesen válaszolnak kérdésekre. Turcsányi furcsa. Nagy tudású, de furcsa, talán már nyúgdíjba kellene menni.


A távolságtartás a kismamákkal szemben valahogy mindegyik dokira jellemző volt, nem is tetszett. Nagyon megbántam, hogy nem fogadtam orvost. Többet nem fogok szülni, három gyerekem van, de a legutóbbi szülésemet boldogan felülírnám egy jó élménnyel és örülnék még egy babának persze.

829. gatto4 (válaszként erre: 827. - Timike.baba)
2014. febr. 4. 12:00
Gratulálunk a babához! Jól vagytok?
828. Alice989 (válaszként erre: 827. - Timike.baba)
2014. febr. 3. 16:00
Na mesélj, mi volt? Gratula a picihez! :-) Azt hittem ti már az új részen lesztek..
2014. febr. 2. 19:25
Átköltöztek már pont amikor eljöttünk a picurommal a kórházból aznap 24.-én délután.Micsoda káosz volt ajajj! Örültem hogy hazamehetünk!Lővei nekem se szimpatikus az biztos.
826. gatto4 (válaszként erre: 825. - Gemini.07)
2014. febr. 1. 21:07
Mesélj :) Siófokról semmit sem tudok...
2014. febr. 1. 09:53

Ide járok, kérdezgettem is már, Kerekes Tímea doktornőhöz volt is szerencsém..., de túl sok infót még nem kaptam.

A legidősebb lány szegeden született, a pici (14 hós) Siófokon. Már akkor is dilemmáztunk, hogy melyik kórház legyen, a siófoki vagy a veszprémi, végül Siófok mellett döntöttünk, de még egyszer nem szeretnék odamenni..

824. gatto4 (válaszként erre: 823. - Gemini.07)
2014. febr. 1. 09:51

Ha ide jársz majd terhestanácsadásra, akkor sok mindenre lesz rálátásod és tudsz majd érdeklődni :)

Gratula a gyermekekhez! Hol születtek a nagyok és mekkorák?

2014. jan. 31. 17:08

Szia, köszönöm a választ!!

Most 15 hetes vagyok, ez lesz a 3. szülésem, de veszprémben az első. :)

822. gatto4 (válaszként erre: 821. - Gemini.07)
2014. jan. 31. 16:08

Szia!

Most jelenleg nem tudom, hogy mi a helyzet, de eddig tudtommal szülésznőt nem lehetett fogadni, dokit is csak kórházi köztes megegyezéssel. A gyakorlatban ez nem tudom hogyan működött/működik jelenleg, én mindig az ügyeletes dokinál szültem, nekem szerencsére sok negatív tapasztalatom nem volt... De ha teheted, inkább szülésznőt érdemesebb fogadni (ha lehet), valaki biztos tud naprakész infókat!

Hány hetesek vagytok?

2014. jan. 30. 14:29

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy kit tudnátok ajánlani a veszprémi kórházban (orvost és szülésznőt), akiket érdemes lehet megkeresni és felfogadni?

Minden véleményt, személyes tapasztalatot hálásan köszönök előre is, legyen akár pozitív, akár negatív! :)

820. gatto4 (válaszként erre: 819. - Levelunda)
2014. jan. 29. 18:04
Tényleg? Nem túl biztató :(
2014. jan. 28. 20:34

a lővei már tanácsokat osztogat a weben, a neve alapján rá lehet keresni

amikor szültem, még nem volt szakvizsgája, szuper

818. Alice989 (válaszként erre: 817. - Gatto4)
2014. jan. 24. 20:03
Én azt hallottam h igen!
817. gatto4
2014. jan. 24. 19:55
Nem tudjátok véletlenül, hogy a nőgyógyról már visszaköltözött az újszülött osztály a felújított helyre?
2014. jan. 22. 10:24
A Kerekes Timi az velem se volt kedves, vizsgálatokon találkoztam vele..A Bagarusról meg egészen jö véleményem volt, de aztán a 25. héten durvàn begörcsölt a hasam és be kellett mennem a kórházba.. Ęs akkor ő vizsgált meg.. Majdnem kiabált velem h egy kis hasfájással mér kell bejönni meg különben is miért mkst, sok dolga van.. De amikor ránézett a véreredményemre, azért visszavett picit..
815. Ede71
2014. jan. 21. 21:31

A Lővei stílusáról megoszlik a véleményem. Az nagyobbik fiam 2010-ben nála szültem, első gyerek volt, azmikor megláttam a Lőveit zöld műtős ruhában azt hittem ő a műtős fiú. hát nem a doki volt, burkott repesztett, meg sem éreztem, szüléskor nem volt vele semmi gond, igaz sokat nem beszélt. Viszont varrás maga volt a pokol, épp hogy beadta az érzéstelentőt és már varrt is, nagyon fájt, végig sírtam és megjegyezte a fogászat is fáj így, na akkor bepöccentem és mondtam hogy ne hasonlítsa a fogászatot a egy szülés utáni varráshoz, ráadaásul vágtak is és repedtem is.

Viszont 2013. januárjában szültem a 2. fiam, nem nála hanem egy fiatal doktornőnél, akit azt hiszem Kerekes Tímeának hívnak, na ő tényleg egy bufurc, csaj volt, nem segített a szülésnél, mondta ha jön a fájás húzzam a lábam és nyomjak, erőből nyomta belém az antibiotikumot, olyan lett a kezem mint akit elvertek és ő varrt olyan ödéma lett a gátamon, hogy a nővérek néztek amikor a lemosásánál látták, 3 napig jegeltem, majd felfázással jöttem haza.

Na ezek után az első 2 hónapban 3x mentem vissza a szülészetre, mert durván begyulladt a mellem és akkor a Lővei látott el 2x nagyon rendes volt, adott antibiotikumot, injekciót és mondta ha nem múlnak a panaszaim akkor menjek vissza befektetnek és segítenek, 3. alkalommal a Babarus volt, eléggé lecseszett, nem tetszett a stílusa, mintha tehettem volna a nem szűnő gyulladásról.

814. gatto4
2014. jan. 21. 11:20

A Lővei stílusáról újabban a Bajczi jut eszembe, amilyen kis fiatal, olyan mufurc, később szerintem még rosszabb lesz :S


Ikerszüléshez csak annyit, legutóbb hogy benn voltam, volt egy anyuka, vállalta, hogy ikreket szül természetes úton (Lővei művek). Mondjuk őt legalább megkérdezték, de vállalta, szegényt láttam napokkal később is szét volt még csúszva, bakker épp elég egy gyereket a világra hozni, nem hogy ikreket... Minden tiszteletem az anyukáé :)

813. Alice989 (válaszként erre: 812. - Levelunda)
2014. jan. 20. 16:32
hát mondjuk én azért nem bánom, hogy nem lett császár, de igazából engem nem érdekelt a Lővei, mert a szülésznő nagyon kedves volt, végig támogatott.. De azért amikor varrt össze szóltam neki h rohadtul érzem a tűt, akkor azért odaszólt, hogy akkor lehet kellene még egy kis érzéstelenítő.. Próbáltam amúgy viccelni vele amikor pár nappal később nézte a gátsebemet, de akkor se vette a lapot.. Mondta h most 6 hétig nem lehet házaséletet élni én meg mondom neki ilyen fájdalmas arccal, hogy azt hiszem nem is tudnék.. :D Eléggé fájtak a varratok, az egyiket még most is eléggé érzem.. Ő meg fapofával nézett rám, mondom akkor jól van.. De amúgy amikor vajúdás közben jött nézni, hogy mennyire tágulok, akkor is olyan unott pofával jött mindig, na mondom jóvan..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook