Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Veszprémi használtcikk piacról tud valaki információt adni? fórum

Veszprémi használtcikk piacról tud valaki információt adni? (tudásbázis kérdés)

2013. nov. 10. 09:05
A külső házgyári úton van. POntos címét nem tudom, kocsival voltunk. Ha 8-as útról térsz le, a nagy Tescos körgyűrűnél jobbra, hamar ott a benzinkút, ott balra, és arról az útról nem kell letérni, mindig egyenesen. Közben jobbra látni lehet a Lidl-t, akkor jó helyen jársz, egyenesen tovább, pár km után jobbra meglátni a piacot.
11. hte23
2013. nov. 9. 20:37
és hol van?
2013. nov. 9. 19:58

Ha szeretsz "vadászni", vagy olyan valamit keresel, ami üzletben már nem kapható, retro, vagy csak egyszerűen olcsón akarsz valamihez hozzájutni, ki lehet bogarászni valamiket...


Új játék stand is volt, meg autóalkatrészes is, jut eszembe; a végén kiderül, hogy van ott minden. :-))))

2013. nov. 9. 19:54
Nagyon köszönöm.
2013. nov. 9. 19:47
Bútorosok is vannak, új kisbútorokkal ott helyben és fotóalbum alapján megrendelhető ezerféle más bútor is.
2013. nov. 9. 19:43
Büfésre 1-2re emlékszem. Igen vannak, és elég nagy tömeg is van mindig. reggel 6-tól délig-1-ig van nyitva. Parkolás pénzért.
2013. nov. 9. 19:42
Cipőket kifelejtettem az is van nagy választékban, új is, de elég gagyik. A lomis sorok végein is van pár új árucikket áruló: táskás, villanyszerelési cikkes, háztartási aprócikkes, stb.
2013. nov. 9. 19:40
Köszönöm. :) Büfések vannak?
2013. nov. 9. 19:37

Én már jártam ott 2x is.

A legjava - 10 hosszú kétoldalas sor, a földön kiterített árúval- használtcikkes, sok lomiból való cuccal, és barnabőrűekkel is. (Nem azt mondom, hogy nem lehet semmit sem találni, mert én már vettem egy klasz porcelántálat a kutyáknak itatónak, jól bevált rendes, egyik ismerősöm egy hatalmas Colás felfujható matracot vett, ami szintén hibátlan volt, és megérte az árát.) Sok a használt kerékpár, porszívó és mindenféle műszaki cikk.

De vannak új árusok is, kevesebben. 1-2 nagyon hosszú sor, pultos, asztalos, eladósátras és földön árusító is. Új árúk: pl. konyhafelszerelés, műanyagáruk, edények, ruhaneműk, divatcikkek, szőnyegek, lakástextiliák, élő állatot is láttam, kiscsibe, kiskacsa.

Zöldséges 1 db van, az elég nagy, de kissé drágának találtam. A Pecsa piachoz tudnám hasonlítani.

2013. nov. 9. 19:20

Nem tudok pontosítani. Minden infó érdekel. Mit lehet talàlni, új és hasznàlt-e. Zöldség, gyümölcs van? Milyen piac?


Informàcióhiányom van. :)

2013. nov. 9. 19:16
Pontosabban?
2013. nov. 9. 19:11
Veszprémi használtcikk piacról szeretnék információt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook