Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Veszélyeztetett terhességben, hány vizsgálatotok volt?? fórum

Veszélyeztetett terhességben, hány vizsgálatotok volt?? (beszélgetős fórum)


11. birebora (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 26. 14:19
Jaj, mi történt?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Birebora)
2021. ápr. 25. 22:55
Nem volt.
9. birebora (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 17:35
Biztos, hogy van, drukkolok, hogy rendben legyen minden és szép egészséges kisbabád legyen ha eljön az ideje.
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
2021. márc. 26. 09:02
Természetesen én sem az ‘ultrahang káros hatásaitól’ tartok, csak sajnos ahogy keresik a problémám okát a problémám egyre nagyobb ... sajnos ha az ember kórházba kerül nem mondhatja meg azt sem, hogy ki vizsgálhatja meg, több orvos, többfélét mond, például rezidensek, hallgatók is... és ez az amitől már nem vagyok nyugodt. Már hazajöttem a kórházból, de a problémám nem hogy megoldották, hanem rosszabb mint valaha. Ezért gondolkodom rajta, hogy egy pár hétig nem szeretnék hüvelyi vizsgálatot...már persze ha van még pár hetünk :(
7. birebora (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 08:21
Ez nem hangzik jól, de reméljük tudják mit csinálnak az orvosok.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 5236d12e25)
2021. márc. 26. 08:16
26 hetes leszek a napokban, vérzés miatt (állandó), aminek nem tudják az eredetét vagyok veszélyeztetett két hetet kórházban is voltam, de például leecseteltek és azóta ömlik a vérem ami biztos az ecseteléstől van mert utána egyből kezdődött. Vagy jó alaposan megvizsgáltak(fájdalmas feltárás kacsával egy héten 3x) és utána megrövidült a méhnyakam... ezért felek, hogy nem árt e nekünk a sok hüvelyi vizsgálat még jobban... :(
5. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 26. 07:41
Úgy, hogy annyi a megfelelő vizsgálat, amennyit az orvos javasol. Ő a szakember. Ha viszont úgy érezném, valami nem stimmel velem, vagy a babával, akkor megnyugtatásul még kérnék.
2021. márc. 26. 04:16
Nem volt sokkal több.
2021. márc. 26. 03:35

3 veszélyeztetett terhességet vittem végig.

Az elsőnél plusz lapokat kellett beletenni a kiskönyvembe annyiszor vizsgált a dokim. A másik 2nél is jóval többször látott, kórházban is feküdtem. Nyílván egy problémás terhességnél jobban oda kell figyelni, többet kell ellenőrizni.

Milyen idős terhes vagy? Miért vagy veszélyeztetett?

2. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 25. 20:23
Ahogy az orvos mondja, nem is értem a kérdést.
2021. márc. 25. 18:57

Akinek veszélyeztetett terhessége volt/van annak hány vizsgálata volt?

Mi már ott tartunk hogy szinte hetente van vizsgálat, van hogy több is. Hüvelyi is többek közt. Már emiatt is aggódom hogy nehogy ettől legyen még több gond, de nyilván oka van annak is hogy ennyiszer vizsgálnak ... ti hogy állnátok ehhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook