Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vesz valaki mostanában T-Mobile előfizetést? fórum

Vesz valaki mostanában T-Mobile előfizetést? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
253. Robi-Tina (válaszként erre: 252. - Marcsix)
2010. márc. 17. 21:04

:)

Szép estét!

252. marcsix
2010. márc. 17. 20:55

örülök, hogy lenyugodtak a kedéllyek :)


wow most olvasom a pannon dolgot:)) fantasztikus. Ez a nap több szempontból is jó volt, és még a fórum is: Az ember holtáig tanul, ezt a következtetést vontam le :)



Robi-Tina: biztos csodaszép gyerekeid lesznek :)) Neked is.


Fórum indító: nem emlékszem, hogy megköszöntem e a gratulációt :( ugyhogy Köszi :)

251. Robi-Tina (válaszként erre: 244. - Fuoco)
2010. márc. 17. 20:44

Hú jó, hogy Te rátaláltál erre! Én is kerestem, de akkor ezek szerint nem elég ügyesen!:)

Még egyszer köszönöm!

250. Robi-Tina (válaszként erre: 249. - Bettiletti)
2010. márc. 17. 20:43

Reméltem, hogy olvasod!:)

És örülök!:)

2010. márc. 17. 20:42
Én is :)
2010. márc. 17. 20:40

Bettiletti!

Örülök, hogy tisztáztuk a dolgokat!:)

Innen is puszi még egyszer és köszi mindent!

Sok sikert neked!:)

És majd küldök még gólyát hátha segít!:)

:o)

2010. márc. 17. 20:38
Ezt éppen én se tudtam én is köszi! :D
246. Fuoco (válaszként erre: 245. - Robi-Tina)
2010. márc. 17. 20:29
Szívesen!
245. Robi-Tina (válaszként erre: 244. - Fuoco)
2010. márc. 17. 20:27
Nagyon köszönöm!:)
244. Fuoco (válaszként erre: 243. - Robi-Tina)
2010. márc. 17. 20:13

Ezt találtam a pannon oldalán!


[link]

243. Robi-Tina (válaszként erre: 242. - 5e03fd4701)
2010. márc. 17. 19:27
Azt nem tudod véletlenül, hogy van-e olyan, hogy ha kikapcsolom a telóm aztán be, kijelzi-e ,hogy kerestek? T-mo...nál van ilyen azt tudom, eddig az voltam, de most váltottam, és nem tudom van-e ilyen a Pann..nál is!? Nem tudod Te sem?
242. 5e03fd4701 (válaszként erre: 241. - Robi-Tina)
2010. márc. 17. 19:24
A telekomnál dolgoztam! Sajnos a pannonhoz annyit értek mint egy sima user.
241. Robi-Tina (válaszként erre: 240. - 5e03fd4701)
2010. márc. 17. 18:30
Milyen telefonos boltban dolgoztál? Lehetne egy kérdésem? Pannonos telefonról
2010. márc. 17. 18:19
:) a hormonok háborúznak! :D
2010. márc. 17. 18:15

Remélem megnyugodott mindenki, én elnézést kérek mindenkitől akit bántottam valamivel! Nem állt szándékomban! De komolyan! Csak dühös lettem a végére! Emberek vagyunk ne legyünk már ilyenek!

Sajnos nagyon sok fórum jut el idáig! Nem szabadna!

A kismamáknak jó babázást, a többieknek további szép napot!:)

238. Robi-Tina (válaszként erre: 236. - Bettiletti)
2010. márc. 17. 17:52
Ja és ne írogass privit! Köszönöm! Nem tudom ki szállt rá kire!:)
237. Robi-Tina (válaszként erre: 236. - Bettiletti)
2010. márc. 17. 17:50

Jó akkor fejezzük be! Ennyi! Ha valaki bántónak érezte amit írtam elnézést! De látom te szépen senkinek nem tudsz írni! Tudod a hibát el kell ismerni aki nem képes... az róla alkot véleményt!


Szép napot!

2010. márc. 17. 17:46

Robi-Tina... Akkor hárman, Mindegy. De felőlem minősíts mindenkit, de ez is érdekes, Veled mindenki összetűzésbe kerül? Lehet eltérő véleményünk, de már én is azt kérem, szállj le rólam, megtisztelnél.

Ha nem érted...kínos.

235. marcsix (válaszként erre: 233. - Bettiletti)
2010. márc. 17. 17:45

Nézd engem nem érdekel az egész telefonos dolog. A fórumon tegyünk rendet. Nem lehet semmit sem a szőnyeg alá seperni. Bocsi, de mostmár itt írom le, mert a priviben küldöm üzimet a kislányom elnyomta és elszállt. Te egyébként mit szólnál hozzá, ha szépen szólva lebutáznának, meg le primitiveznének úgy, hogy se írni se olvasni nem tudna az illető.

A lényeg, hogy elnézést kérni jöttem vissza a fórumra, de úgy látom, nektek semmi sem jó. Én úgy érzem, hogy mindenkivel normális hangnemben, nem hülyének nézve kellene beszélni, és nem csak a terhesekkel. Megírtam, hogy én nem arra reagáltam, mert nekem abból volt elegem hogy kérnek megint. Lényeg, egyébként, hogy nem akarja megvenni 30-ért mert kártyásan annyi, szóval ha lenne rá pénze nem gondolkodna rajta, hogy megvegye. Csak annyi nincs, hűséggel meg nem akarja megvenni, így olcsón sem tudja megvenni. De mindegy, ő dolga, azt csinál amit akar. Lényeg, mindenkit vegyünk már ember számba és ne beszéljünk már a másikkal úgy mintha egy állat lenne. Miért kell valakit lehülyézni butázni, primitivezni. Megértelek, kismami vagy te is, véded a másik kismamit, végre egy közös bennetek, egyik örül a másiknak hogy rátalált, de ha néhány olyan fórumot is elolvastatok volna, ami úgy kezdődik javarészt, hogy segítsetek...sos, stb, akkor láttátok volna mennyi kamu van, és az ember jóindulattal segít, aztán kiderül, hogy nem is oda ment a pénz. Hangsúlyoztam, és még egyszer hangsúlyozom, nem akartam sértegetni. És bennem van annyit tisztesség, hogy ezért bocsánatot is kérek. Ja és ha valaki egyébként kér, legalább tisztelettudo lenne, azért szerintem ez elvárható. Jó lenne ha nem úgy beszélnétek a veletek nem egyetértőkkel, mint egy leprásról. El kell fogadni, hogy van vélemény külömbségek is. És ha nem idegesen folyt volna a beszélgetés több dologra hamarabb fény derült volna. igy viszont mindenki, hangsúlyozom mindenki a saját igazát fujta, többek között én is. Az is tény, hogy kevés segítőkész ember van a mai világban.

Ennyit szerettem volna írni. Nem szeretném ha harag lenne!

234. Robi-Tina (válaszként erre: 233. - Bettiletti)
2010. márc. 17. 17:41

Látom nem értesz! De ez már a Te szinted tükrözi! Biztos jól állsz anyagilag és ajándékozhatsz! Tedd meg! Amúgy nem ketten voltunk Réka véleményével szemben, de látom olvasni is nehezen megy!:)

De tudod mit okos enged... Te meg osztogass pénzt a szegényeknek biztos megteheted!:)

2010. márc. 17. 17:31

És azt is írta, hogy nem arról van szó, hogy nem tudja kifizetni, vagy nincs rá pénze (szerintem a tudatos babatervezőknek általában azért van pénzük, már csak abból kiindulva, ahogy mi vagyunk ezzel), de én is biztos megpróbálnék valakivel együttműködni, hogy olcsóbban hozzájuthassak valamihez, miért támogassam az amúgy olllyan szegény T-Mobile-t, amikor 25ezerrel kevesebbért is kihozható egy cikk???


Na és itt e l é g.

2010. márc. 17. 17:29

Én nem értem, miért nem lehet(ett) leszállni róla, már azelőtt kérte, hogy nagyon elfajult a dolog, és kettőtökön kívül mindenki azt mondja, hogy nincs igazatok, de mindegy.

Ti nem azt mondtátok, hogy hűséget kell aláírni, hanem azt, hogy haszon nélkül senki nem adja tovább a telefont.

És ő kifejezetten olyat keresett, ezt írta is, aki most készül venni előfizetéses kártyát telefonmentesen.


De tényleg...nem lehetne abbahagyni? Én már nagyon unlak titeket, és bocsi, de kezdem érteni, miért lett Réka nagyon nagyon ideges egy idő után...

231. Robi-Tina (válaszként erre: 230. - Marcsix)
2010. márc. 17. 16:39
Sajnos itt mi vagyunk a rosszak! Én már azt is leírtam, hogy sajnálom, hogyha bántottom a kismamát, nem állt szándékomban, de ha hülyéznek megvédem magam! És én nem hülyéztem senkit sem! Erre bettileti lehülyéz!? Most akkor ezek után? Így írjon az ember fórumba:)
230. marcsix
2010. márc. 17. 16:33

Egy percet kérek tőletek. Az utóbbi időben annyira könyörgő emberrel találkozik az ember, hogy mostmár az emberek nagy részének csömöre van. Többek között nekem is. Én ezen dolog miatt akadtam ki, hogy megint egy "könyöradomány" Iszonyat, hogy állandó a kéregetés a hoxán. Sajnálattal veszem tudomásul.

Visszatérve a telóra, a teló x összeg volt, jó áru, pont azért mert volt hozzá egy plusz, mégpedig a hűségnyilatkozat különben nem lett volna annyira olcsó. Mindegy engem ez nem is érdekel. Annyiért veszi amennyiért tudja..kész.

Én senkit egy rossz szóval nem bántalmaztam, de amikor huzamosabb ideig nem bírtak rólam leszállni, csak aljasan beszéltek rólam, hogy ilyen meg olyan buta, meg mit tudom én már mi, hát köszönöm valamennyivel azért több van mögöttem...Mindegy, a lényeg, hogy én a saját helyzetemből kiindulva, ha valamire nincs pénzem, nem kezdek kéregetni segítséget ilyen olyan formában. Vagy megdolgozok érte, vagy felejtem. Függetlenül ettől, hogy az illetőnek vagy jól esik vagy nem. Megbántani senkit sem szerettem volna, egyedül csak véleményt írtam. Arról pedig igazán nem tehetek, hogy nekiáll lebutázni, ami egyébként a sor mögött minimum (bunkó)Csodálkozik hogy elfogy a türelme az embernek. Én úgy tartom, hogy a kérdező kezdte az aljas hozzászólásokat, és még ő a jó? Na mindegy, csak gondoltam leírom. Azért vakon én sem butázok le senkit.

A terhességre visszatérve, nem betegség, és ha másképp beszélt volna velem, speciel én is másképp írtam volna vissza.

Nem zaklatok senkit, csak ne csesztessenek engem sem. Köszönettel.

2010. márc. 17. 16:30
Egyébként lászik ki hogy áll agyilag!:) És le hülyéz idegeneket egy fórumon, mert nem tetszik az ellentétes vélemény!:) 24 éves vagy Te is, de látszik más nevelést kaptunk! Én idegeneket nem szoktam le hülyézni, mert nem egyezik a véleményünk!:) De hát ez csak téged minősít!:)
228. Robi-Tina (válaszként erre: 223. - Bettiletti)
2010. márc. 17. 16:23
Lehet, hogy Te vagy az!:) Ha még ezek után se érted miről beszéltünk! De ez már a te egyéni problémád! :)
2010. márc. 17. 16:21
Akkor ,hogy mindenki értse! És aztán lehet hülyézni és egyéb!:) A telefon 30.000 ft ami előfizetéssel 5000ft! Oké megveszem, és emberbaráti szeretetből odaadom valakinek 5000-ért! Amit nem tennék! Csupán azért, mert károm van belőle! Hiszen ha megtehetem, hogy beviszem egy használt mobil boltba, ahol adnak érte 15-20 ezret, akkor miért is adnám oda 5000-ért egy idegennek? És ő azt mondta csak akkor kell neki, ha nincs kára a másiknak! Én per pillanat nem állok úgy anyagilag, hogy mindegy , hogy beadhatom 15-20 ezerért, vagy odaadom egy idegennek 5000-ért! De ha ti ilyen jól kerestek, hogy emberbaráti szeretetből:) odaadtok 5000 ért egy többet érő telefont annak csak örülök! De gondolom Ti odaadnátok 5000-ért hisz nektek nem számít a pénz, ha kaphatnátok érte a használtba akár 20.000 is?:) Lehet, hogy rokonnak még ingyen is odaadnám az más! De sajnos a mai világba nem úgy élünk, hogy csak úgy osztogatjuk a telefonokat! Aztán most lehetek hülye is ,bunkó is, meg undok is!:) De azért szerintem ha belegondoltok nektek se mindegy ,hogy mennyit kaptok érte(feltéve ha százezreket kerestek)! És nem a haszonlesésről van a szó, hanem a megélhetésről! Erről ennyit! Lehet hülyézni!:) De azért remélem most már megértettétek, mert ha így se, akkor tényleg feladom!
2010. márc. 17. 16:03
értem :) én a pozitív teszten innen és túlban :)
225. Fuoco (válaszként erre: 224. - Bettiletti)
2010. márc. 17. 15:58
Egyikben sem, nem nagyon fórumozok már, inkább csak a naplómat írom!
224. bettiletti (válaszként erre: 220. - Fuoco)
2010. márc. 17. 15:52
Te melyik babásban fórumozol?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook