Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » T-Mobile előfizetés? fórum

T-Mobile előfizetés? (beszélgetős fórum)

11. odrii
2012. okt. 2. 19:13
T.Maria melyik szolgáltató ez ? És valami pontosabbat írnál ? Kíváncsi lettem!
2012. szept. 7. 15:58
Most találtam erre a fórumra. Én évekig voltam egy szolgáltatónál, hűségesen fizetve a nagy számlákat. Szerettem volna egy olcsóbb díjcsomagot,de sajnos szó sem lehetett róla. Kalandos körülmények között felmondtam a szerződést és megkötöttem egy másik szolgáltatóval az előfizetést, ahol jelenleg netto 5 ft.-os percdíjjal beszélhetek minden irányban és az előfizetési díjat is lebeszélhetem.( a másiknál sajnos ez sem működött) A kaucióról annyit, hogy itt kértek 3000 ft.-ot,ill regisztrációs díjat is,ami már réges régen megtérült. Telefont nem vásároltam,mert ehhez az olcsó tarifához sajnos drágák voltak a készülékek. De nem ez a lényeg,hanem az,hogy így rengeteget spórolok,pedig sokkal többet beszélek,természetesen az ismerőseimmel,akik szintén átjöttek,teljesen ingyen,plussz fizettség nélkül.A 2 GB ingyen internetet nem tudom kihasználni,mert inkább a gépet használom mint a telefont.
9. Lencsy (válaszként erre: 1. - Laziandi)
2012. márc. 31. 17:21
Évek óta T-sek vagyunk , viszonylag sűrűn cserélgeti a férjem a telefonját , de még sosem kértek kauciót ! A kezdőrészlet befizetése után viheti a telefont . Semmit nem kértek még soha a személyigazolványon és lakcímkártyán kívül ..pedig nem az olcsó telefonokat szereti .
2012. márc. 31. 14:29
Tőlem a T.-nél sosem kértek még kauciót, de a vodánál igen. Viszont három befizetett számla után jóváírták, tehát valójában nem jelent plusz költséget.
2012. márc. 31. 13:54
Én is előfizetős vagyok a T-nél,de tőlem sem kértek még ilyet soha!
2012. márc. 31. 13:53
Most nagyon kíváncsi leszek. Anyósomnak rendeltünk tegnap. Nem is 0,-Ft-os telefont, hanem 5000,- Ft-ot kell fizetni (nem kezdőrészlet), és az előfizu havi 11.000,- Ft. Nyugdíjas. Még soha sehol nem volt a nevén előfizu vásárolva. Kíváncsi leszek, kérnek-e tőle...
2012. márc. 31. 13:25
Tőlem sem kértek még sosem. Kötbért határoznak meg(40ezer forint) amennyiben hűségidő alatt felmondanád a szolgáltatást és szerződést akkor kell kifizetni...
2012. márc. 31. 12:38

Nem értem mi alapján határozzák meg.

3éve ugyanott dolgozom, 100ezer forint körül van az én fizum, a páromé 180 körül. Nincs hitelünk.

3. michelle.r (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2012. márc. 31. 12:24
Tőlem sem (Voda és T)
2012. márc. 31. 12:16
Tőlem sosem kértek. (Voda)
2012. márc. 31. 12:06

Adnak még ki előfizetést kaució befizetése nélkül?

Eddig az ismerősi körömben aki próbált venni előfizetést akár a T-nél, akár a Vodánál, mindenkitől (tőlem is) kértek általában 30ezer forint kauciót. Már kérnek mindenkitől? Régen könnyebben adtak előfizetést.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook