Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mitől bukhatott véreset a kisbabám? fórum

Mitől bukhatott véreset a kisbabám? (tudásbázis kérdés)


10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Papája)
2021. júl. 21. 18:14
Sajnos nem fogadja el a cicit bimbóvédővel :(
9. papája (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 16:22
Vegyél bimbóvédőt, egészen jól lehet vele szoptatni és nem sebesedik ki a melled.
2021. júl. 21. 16:18

Kisfiamnak (nagyon régen) anyatejet hordtunk, mert nekem nem volt. A tejet előírás szerint házilag pasztőrizáltam és azt vettem észre, hogy véres. Kérdeztem az anyukát mi ez. Kiderült cisztával műtötték a mellét. Ő nem vette észre, hogy véres a tej, mert a saját gyereke szopott.Az orvos nem tiltotta el a szoptatástól. A frissen lefejt tejben nem látszott, mert kevés volt benne a vér. A hőkezelés viszont kicsapta és az láthatóvá vált.

Természetesen ez után tápszert kapott a fiam.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ba7da9cfc0)
2021. júl. 21. 16:05
Igen, tudom, azért mondom hogy remélem csak azért nem vérzett a fejésnél és nem azért mert más miatt bukta a véreset.
6. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 21. 14:40
Azért te olyan erővel nem tudod fejni, mint ahogy baba szív!
2021. júl. 21. 14:33
Megvizsgálták, ahogyan mondjuk egy háziorvos vizsgálja, pocakot, szívet hallgattak, légzést néztek, szájába kukucskáltak. Annyit mondtak hogy figyeljük, hogy ismétlődik e. Azóta 3x evett és nem ismétlődött. Nem szopizott azóta a sebes mellből. Most fejem hogy tudjam figyelni hogy nem onnan jön e…de a lefejt tejem nem véres. Egyébként az orvos is aztmondta, mi is úgy látjuk hogy nem tűnik betegnek. De azért még mindig aggódom, remélem valóban csak amiatt van hogy olyan erővel szívta, amilyennel én nemtudom fejni és azért volt véres.
2021. júl. 21. 08:16
Mit mondtak az ügyeleten?
2021. júl. 21. 08:05
Ó szegénykém, nagyon sajnállak, nagyon fájhat is. 😥 Kitartás! Majd írd meg, mi volt.
2021. júl. 21. 07:24
A szomszéd csajszi járt így. Nála a mellen lévő sebből jött a vér. Reméljük nálatok is csak ez a gond.
2021. júl. 21. 04:17

Sziasztok,

A kisbabám az éjjel véreset bukott, friss vér volt. Nagyon megijedtünk. Egyébként a mellem sebes, de ahogy fejem nem jön belőle véres tej. Bevisszük az ügyeletre vagy az ambulanciára. De gondoltam megkérdezem volt e valaki így.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook