Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elvesztettem a kisbabámat! fórum

Elvesztettem a kisbabámat! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Elvesztettem a kisbabámat!

1 2 3
76. liliom10 (válaszként erre: 75. - Picur855)
2020. nov. 27. 16:11
Szia Picur ! Mi történt ?
75. picur855 (válaszként erre: 74. - Liliom10)
2020. nov. 27. 14:09

Szia Liliom10 .

Igen nem is kicsit.

74. liliom10 (válaszként erre: 73. - Picur855)
2020. nov. 26. 16:41
Miért kérdezed ? Baj van valakinél ?
2020. nov. 25. 17:12
Sziasztok használja még valaki ezt az oldalt?
72. Ágio8405 (válaszként erre: 71. - Dime)
2020. okt. 31. 10:14
Két és fèl éve nem volt bejelentkezve ezzel a regisztrációval.
71. Dime
2020. okt. 31. 04:45
Kedves Hope 30, látom már több mint 4 éve te írtál utoljára, szeretném megkérdezni mi történt azóta veled?
70. hope30
2016. júl. 16. 14:43
Sziasztok!Nem tudom h olvassa e meg valaki ezt a topikot de ugy erzem ti aterzitek a helyzetem. Egy hete 2016.07.07.-en a terhessegem 36. heteben elvesztettem a kisfiamat. Aznap reggel boldogan mentem az első NST vizsgalatomra.Az elso volt es nagyon vartam!De sajnos ott kezdodott a remalom!Az reggeli NST rossz lett visszarendeltek delre,de az is rossz volt ami azt jelenti h voltak percek mikor a baba szive alig vert. Erre a foorvos azonnal befektetett es 2x 2ora NST-t rendelt el.Azt mondtak ha rossz lesz ismet akkor azonnal csaszar es kiveszik a babat! Az elso eredmenyek tokeletesek voltak aztan jott az este..... rossz volt mert mondhatni alig vert a baba szive igy azonnal csaszar. Meg is volt a mutet babam felsirt aztan elrohantak vele. Mire engem betoltak a szuleszetre a babamat mar sokadjara probaltak ujraeleszteni. A zalaegerszegi kiraszulott intenziv csapatat is athivtak de sajnos nem tudtak stabilizalni es elvinni mert 23:51kor elment az en kis angyalkam.....A boncolas utan derult ki h nagyon ritka szivbetegsege volt ami minden 5000. ujszulottnel fordul elo. Lenyegeben a sziv nagyarteriai felcserelodtek es nem indult be a keringese,amig a hasamban volt csak addig elhetett neki ennyi volt megirva....a fajdalom szet feszit mert tehetetlennek erzem magam!!Zaporoznak a kerdesek h miert O halt meg miert velunk tortenik mindez...A parom mig korhazban voltam mindent elcsomagolt h nekem azzal ne kelljen foglalkozni.De jovoheyen megyek a hamvaiert es rettegek nem tudom h ki fogom e birni.Szegyenlem magam mert mar lassan sirni se tudok csak nezek ki a fejembol....Mindenki biztat h minel elobb ujra essek teherbe de felek.. Nem tudom elolvassa e valaki ezt de mar leirni is jo volt mert ez is segit ha beszelhetek rola.
69. ehene
2014. nov. 5. 04:35
Teherbe estem,annyira boldog voltam,hogy csak mosolyogni tudtam folyamatosan. Október 29 egy átlagos reggel volt.Délután fél 1-kor pici barnás maszatra lettem figyelmes.Görcsök,fájdalmam nem volt.5 hónapos voltam pont.10 perc alatt az orvosomnál voltam ahol egy fájdalmas tekintettel közölte nincs szívhang... Aznap este 9-kor már a szülőágyon voltam és indultak az iszonyatos fájdalmak/még ezek után is/.Másnap délután fél 3-kor megszültem a kisfiamat halva.A köldögzsinór a nyakán volt hurkosan. Mellém tették és elbúcsúztam tőle. Nem tudom feldolgozni iszonyatos fájdalom!!!
2010. nov. 20. 13:19
Barátnőm kisbabája tegnap előtt halt meg,33hetesek lettek volna..
67. andyka3105 (válaszként erre: 60. - Cirmesitompika)
2010. febr. 12. 22:42
én karácsony előtt 2 nappal veszitettem el a babámat ez volt a 3. terhességem , csakhogy az utolsó szülésem óta 17 év telt el... van eg y20 éves lányunk és 17 éves fiunk. ez lett volna a kicsike, aki a nagyokat pótolta volna... nagyon beleroppantam, most kezelésekre járok - vérnyomás, pánikrohamok szval semmi jó - de közben kiderült az ok is, ez kicsit "megnyugtat" : toxoplazmózis. biztosan igy a jobb, hogy a babánk elhalt még a 10. hét előtt, de akkor is nehéz feldolgozni és remélem még a 40 évbe belefér egy terhesség és egy egészséges baba. ebből kiderül, hogy én is fiatalon 19 évesen szültem az első gyerekemet, soha nem bántam meg, nagyon nagy barátnők vagyunk, és a mostani vetélésemnél tudtam meg valójában kit is neveltem eddig! a karácsonyunk az Ő vezényletével zajlott! a bánatomban csak ez tartotta bennem a lelket, hoyg itt voltak a ygerekeim, mindketten a párjukkal - bizony a 17 éves fiúnak is van komoly kapcsolata és megbeszéljük a védekezést is. azaz igy is lehet gyereket nevelni és komolyan mondom megtérül a nyitott őszinte beszélgetés a gyerkkel.
66. andyka3105 (válaszként erre: 43. - Annelly)
2010. febr. 12. 22:25

"a biológiai halálos ágyunkon az első gyerekünket várni, ma pedig ez a divat."

húúúúúúú valami brutálisan nagyot mondtál!

igaz a 16 év az tényleg kevéske még, de majd együtt felnőlnek a babával, meg a nagyi is szerintem besegit még, ha így áll hozzá a család. Tehát kitartást nektek, és szoritok a szülésnél, hogy ne legyenek rossz emlékeid ilyen fiatalon, és nehogy úgy bánjanak veled a szülőszobán, ahogy ezen a fórumon is az elején... sok boldogságot és nem te vagy az első sem az utolsó!

65. barracuda59 (válaszként erre: 58. - Garfild4)
2009. nov. 20. 12:00
Dentinox gél, vagy Dologel gél van a patikában, de homeopátiás szer is van, pl. Chamomilla vulgaris 15CH vagy 30CH, de ezek szedéséről, adagolásáról kérdezz meg homeós orvost (a neten is van)
2009. aug. 15. 19:46
Szégyelljék magukat a szüleid!!!!Így viselkedni,eldugni a világ elől. Sose értettem az ilyet...
2009. aug. 7. 09:07

Sziasztok!


Több vélemény is született itt a fórumon a történetről.

Én nem is tudom, hogy mit gondoljak.

Először is csatlakoznák azokhoz, akik azt írták, hogy ennyi idősen minek szexuális életet élni? Igen, ez igaz! De! Itt a saját példám. 16 évesen már én is éltem nemi életet, DE én előtte orvoshoz fordultam és gyógyszert irattam. Egyszer sem voltam terhes.

Másodszor! A szülőket is hibáztatom! Ha már SAJNOS ilyen felelőtlenek voltak és megtörtént, és a lány nem akarta a gyereket , akkor miért nem engedélyezték számára az abortuszt (igaz ennek a műtétnek lehetnek negatív következményei is a jövőre tekintve?

Nem is tudom! Ez olyan nehéz ügy! Nem tudom mi lett volna, ha a baba életbe marad? A szülők hogyan viszonyultak volna hozzá? Elköltöztették volna lányukat a babával. Jó! De azt nevelni is kell és ahhoz pénzre is szüksége van az embernek! Támogatták volna? Biztosan.

Talán így jobb neki, hogy a barátja szüleivel él. Nem tudom!

62. 3a92f8d690 (válaszként erre: 61. - Azure_)
2009. aug. 7. 08:57
Pont ezt olvastam az előbb ...........minek írt ilyet????
61. azure_
2009. aug. 6. 19:17

Ezt a cikket az írója május 17-én írta 2007-ben.

Az interaktivításban a hozzászólásai között viszont ezt találtam:


Volt-e abortuszod valaha? 146. (Terhesség, Baba elvesztése) 2007-05-15 15:00


Nem még soha nem volt abortuszom és terhes sem voltam még és nem is szeretnék egy ideig :)


Két nappal az iromány létrejötte előtt azt írja terhes sem volt még.

Egyet nem értek: Miért írta meg ezt a cikket???

Na mindegy.

2009. márc. 8. 07:46

Sziasztok!

Én most vesztettem el a második babámat. Öt éve húsz hetesen vették el, most pedig 10 hetesen elhalt valamiért. Szerencsére otthon 2 csodás lányom van ők vigasztalást nyújtanak. Elég, ha rájuk nézek és azt gondolom, élet és halál egy hajszálon múlik. Szeretnék még egy egészséges kisbabát!

59. d70dba7a0a (válaszként erre: 34. - Sz.Csirke)
2009. jan. 13. 21:24

Szerintem igazad van! Ez a történet szerintem kitaláció! Szokott valaki Babaszobázni? Ott volt egy tizenéves "írónő", aki azzal szórakozott, hogy hangzatos sztorikat talál ki.

Egy tizennégy év körüli kislány volt, de családanyának adta ki magát. Pár hónap után rájöttek a fórumozók a turpisságra, és lebukott, ki is tiltották.

Attól tartok, most itt, a Hoxán próbálkozik

Van néhány gyanús topic, pl a "Pofon egy pár hetes csecsemőnek", a tizennégy évesen szült anyuka története, és még sorolhatnám...

Több fura, sántítós mese vanitt.

Vigyázat, és legyetek óvatosak a legtöbb itt megjelent topiccal szemben...

2009. jan. 13. 20:07

Sziasztok!!!


Fogzásra,tudna valaki ajánlani ecsetelőt vagy valamit,nagyon szenved a kislányom pedig csak 4 hónapos.

57. frutty
2008. nov. 3. 10:49

nagyon,fellkavaró és elgondolgottató is.

nekem,az rémit az egészben,hogy a szúlei,

nem nézték a nőt a leendő anyát,hanem egy meg esett,

kislányt láttak benne,próblémát sajnos sokk szúlő,

reagáll igy amikor bajj ban vann magáramarad.

remélem,lehet még kisbabája és még lessz boldog!

56. Leoborta (válaszként erre: 55. - Ibike22)
2008. aug. 25. 20:10
Ne haragudj, de szerintem Neked az írás nem az indulattól nem megy. Nálatok nem volt magyar nyelvtan és helyesírás az általánosban?
2008. jún. 19. 10:28
lehet, hogy kicsit zavaros voltam, de az indulattól már az írás sem megy, úgy érzem :(
2008. jún. 19. 10:27
Anyósomnak ma regge ki is öntöttem a lelkem erről a topicról, 1. szava az volt, hogy buta lány és hogy el kell vetetni(a 16 évesen teherbeeső, és egyáltalán szexuális életet élő). IUlyen mélyenszántó kérdésekben nagyon tudunk vitázni, és már sokadszo csalóddam benne. Abban, hogy ő is a Gombos-féle táborba tartozik, aki általánosítja a fiatalokat, sőt, nemn csak őket, az egész társadalmat, és ez alapján ítélkezik. Ahogy beszéltem vele erről a lányanya-dologról, éreztem, hogy nem fog túl sok jó kisűlni ebből, én csak idegesebb lettem, ő is, és jól kitárgyalta nekem a bölcsességeit: neki mindegy, ő már úgysem fog élni, mikor a lányom kamasz lesz, és egyszercsak terhes marad, mert én nem törődöm vele, hogy elvetesse (pedig közel sem erről beszéltem neki) Szóval nehéz az emberekkel...
53. Any19
2008. jún. 19. 09:46
Vagyis azt akartam írni hogy NEM kortól függő hanem a szellemi érettségtől!Már én is hülyeségeket írok...:)
52. Any19 (válaszként erre: 51. - Ibike22)
2008. jún. 19. 09:42
Szia!Teljesen igazad van!Sztem teljesen kortól függő hogy valaki mikor esik teherbe.Régen még pl. a 15-16. szban 14 évesen mentek férjhez a lányok és gyereket szültek.Ez már a mai kor divatja hogy úristen hogy lehet ilyen fiatalon szülni.Az mondjuk felelőtlenség hogyha valaki semmilyen támogatás nélkül akarja világra hozni a babát...De ha van segítség akkor joga van annak a kis életnek világra jönnie, ő semmiről sem tehet sztem.És sokan vannak akik már ebben a korban is tudnak logikusan gondolkodni, nem minden kamasz ugyanolyan.Valakinek nem az az élet, hogy minden hétvégén csontrészegre issza magát és bedrogozva mászkál, hanem minden álma egy kis család akiről gondoskodhat.Jah a másik, a mai világban a sok méreganyag miatt a nőknek sokkal hamarabb öregednek a sejtjei...Nagyon sok olyan nő van aki nem tud teherbe esni, pl. bizonyíték erre ez az oldal ahol megszámlálhatatlan ilyen nő van.Nah kicsit hosszú lett de felháborít az ilyen...Sokkal jobb ha megpróbálja felnevelni minthogy ledugjon a kicsi torkán egy kis wc papírt.Nah ez durva volt de így van!!!
2008. jún. 19. 07:18
22 évesen nekem is azt mondták, h nem vagyok normális (ami borzasztó rosszul esett), hogy féjhez akarok menni ésgy gyereket szeretnék szülni, mert biztos nem gondoltam végig, stb. de, igenis végig gondolja az ember, h ilyenkor mibe vág bele, mit vállal. Végülis mi a normális?? Ezt a válasz rem, nem Gombosék fogják megadni... Bocsi, nagyon felidegesítenek azok az emberek, akik egypercre sem hallgatják + a másikat, csak ítélkezneka saját hülye általánosításaik alapján, mert úgy érzik elég sokat éltek már, és különben is erre születtek.
50. ibike22 (válaszként erre: 49. - Ibike22)
2008. jún. 19. 07:18
nem akartátok volna elolvasni az Ő véleményét, mielőtt el kezdek köpködni?????
2008. jún. 19. 07:01
Gombos és társai hol vagytok????????????
2008. jún. 7. 16:28

Nem is értem, hogy miért bántjátok egymást??

Szerintem senki fölött nem lehet pálcát törni, sose tudhatja az ember, hogy mikor milyen szituációba kerül és azt hogyan tudja megoldani.

2008. máj. 5. 19:46
Én 26 évesen szültem, 1,5 évvel a vetélésem után! Akkor éreztem úgy hogy talán felnőttem az anyasághoz! És nem tévedtem! Ennél csodálatosabb dolog nincs! De tény és való, hgoy 16-17 évesen még nem mertem volna bevállalni egy babát! De minden ember más és más!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook