Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? fórum

Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2014. aug. 1. 22:25
A koplalás egy küzdelem,de van akinek megéri,kérdés milyen áron.Durva ez a soványságkultusz.
268. Derya (válaszként erre: 253. - Érdekes73)
2014. aug. 1. 22:25
igen, mas.
267. Derya (válaszként erre: 248. - Life14)
2014. aug. 1. 22:23

ezt meg ki mondta, hogy eretlen a gondolkodasod?

szamomra eleg erettnek, es eleg magabiztosnak tunsz.

ettol persze meg lehetnek idonkent problemaid, de hat az kinek nincsen?

szerintem egyaltaln semmi gond nincsen veled.

nagyon ertelmes, gondolkodo ember vagy.

mar amennyire eddig megismertelek.

266. Derya (válaszként erre: 245. - Eandi78)
2014. aug. 1. 22:20

ebben van valami....

okos hsz.

265. life14
2014. aug. 1. 22:17

Az, hogy egy kép alapján megjegyzek valamit, még nem jelenti azt, hogy a korulottem lévo embereket is az alapján ítélem meg, hogy hogyan néz ki.

És nem torekszem semmilyen tokéletességre.

Azért, mert olyan testalkatot kritizáltam, ami másnak van vagy tetszik, attól még nem kell általánosítani, és mindenkivel szemben kritikusnak nevezni.


Ha már ennyire kritikus vagyok mindenkivel, akkor nem tudom, hogy lehet az, hogy pasiban meg minden féle-fajta, színu, alakú tetszik.:) Illetve, hogy nem ezektol fugg nálam, hogy bejon-e.


És attól, mert nem jon be valaki, aki neked, még nem kell megbélyegezned.

264. Érdekes73 (válaszként erre: 251. - Johanna2121)
2014. aug. 1. 22:15

Az egészség a lényeg a 0-as ruhaméret pedig nem az...Azt nem lehet egészségesen elérni pont ezért nem kéne kultuszt csinálni belőle...Volt egyszer egy doku egy vékony nő vállalkozott arra hogy ( tényleg vékony volt eleve) hogy 0-as méretre fogy. Kőkemény küzdelem volt koplalás torna miegymás és idegileg is ki lett mire sikerült neki :(

( Profik segítették akik sztárok 0-as méretét is felügyelik)

2014. aug. 1. 22:10
Akkor hogyhogy modell?Ezt énsem értem mitől lett ilyen felkapott.
262. unom (válaszként erre: 216. - Johanna2121)
2014. aug. 1. 22:06
Szerintem neki nincs jó alakja. Egy átlagos nő, nem kövér, nem sovány, de a jó alaktól messze van.
261. life14 (válaszként erre: 257. - Derya)
2014. aug. 1. 22:05

Tudom, hogy nem bántásból írtad, ez a te véleményed.


Az enyém pedig a foleg a géneké.

A szulo nem befolyásolhat mindent.

2014. aug. 1. 22:04
Nemtudom,szerintem nem a nevelés az oka.Én is önbizalomhiányos vagyok,s az általànosban a sulis osztályom miatt alakult ki,tudom.
259. Derya (válaszként erre: 168. - Life14)
2014. aug. 1. 22:03

a legfontosabb, hogy magadnak tessel. :-)

hogy masok mit mondanak, annyira tokmindegy, hogy nagyon. :-)

persze, 21 evesen meg lehet, hogy nem vagy annyira magabiztos, hogy ezt igy tudd alkalmazni, de remelhetoleg az ido mulasaval az onbizalmad is helyreall. :-)

en sem szeretnek Beyonce alakot. :-)

258. life14 (válaszként erre: 247. - Gribedli***)
2014. aug. 1. 22:02

És azért írtad ezt, mert megjegyeztem az egyik képnél(amirol véleményt kértek), hogy vastagabb a dereka a csípojéhez képest SZERINTEM?

Ha az én derekam lenne vastagabb, akkor is megjegyezném saját magamon.

És mivel nem láttad így leírom még egyszer, hogy magamat is kritizáltam, pl ha a címlaplányokhoz hasonlítom, akkor kicsik a melleim, a csípom is egy picivel lehetne szélesebb, hogy hangsúlyosabb legyen a homokóra alak, a combomra is dobnék pár centit, a hajam is lehetne dúsabb, más nem zavar magamon. És ha belenézek a tukorbe tetszik, amit látok, mégsincs akkora onbizalmam.

De ettól nem fogom az ereimet vágni, még ha neked ez jtt is le, hogy ekkora tragédiának gondolom.

257. Derya (válaszként erre: 165. - Life14)
2014. aug. 1. 22:00

nem akartam bantani sem teged, sem a szuleidet, csupan a velemenyemet, gonolataimat irtam le az elozo hsz-szel kapcsolatban.

sajnalom, ha megbantottalak, nem allt szandekomban.


en igy gondolom, hogy ha egy ember onbizalomhianyos, akkor az alapvetoen nevelesi hiba kovetkezmenye.

megpedig az egeszen kisgyermekkori neveles hibaja.

szerintem hiba, ennyi. ne vedd tulzottan a szivedre, ez csak az en velemenyem.

:-)

mindig nezd meg azt is, hogy ki mondja, es aszerint erdemes a szivedre venni, ha szivedre akarod venni. :-)

vegyunk pl mindjart engem. :-)

nem is ismersz engem egyaltaln, meg csak azt se tudod hogy nezek ki, hany eves vagyok, stb.

semmi okod ra, hogy a szivedre vegyed a hsz-emet. :-)

es nem utolso sorban, ismet leoirom, hogy nem bantasbol irtam. :-)

256. Érdekes73 (válaszként erre: 187. - Eb85e22a13)
2014. aug. 1. 21:59
A 175 cm / 60-70 kg is még vékony lehet nőbe ( persze izomzat, csontozat se mindegy)
255. Johanna2121 (válaszként erre: 252. - Life14)
2014. aug. 1. 21:54
Kate Uptonról mi a véleményed?
254. Érdekes73 (válaszként erre: 166. - Vacsa)
2014. aug. 1. 21:54
:) a tv újságos címlapokon szoktam jót nevetni ott aztán mindenki 20 éves és vhogy nem igazán hasonlít magára...
253. Érdekes73 (válaszként erre: 162. - Derya)
2014. aug. 1. 21:52
:) a valóság más mint a címlapok...
252. life14
2014. aug. 1. 21:48

Ha most én linkelnék be noket, akik tetszenek, és mások megmondanák a véleményuket, például, hogy SZERINTUK túl vékony vagy alacsony, vagy kritizálnának ezt azt rajtuk, akkor nekik is azt írnád, hogy kompenzálnak, meg a korukat firtatnád, hogy ennyi idosen nem kéne ilyen kritikusnak lenniuk.

Ugyanezeket írnád nekik is, vagy nem, azért mert ok nem olyanokat kritizálnának, akik neked is tetszenek.

Attól mert olyan testalkatra mondtam, hogy én nem szeretnék ilyet, ami neked lehet, hogy tetszik, attól még nem leszek kritikusabb, mint más.

Te személyeskedsz.

2014. aug. 1. 21:46
Neked a soványak tetszenek,ez van,nincs ezzel semmi gond.Eszerint Victoria Beckham,Megan Fox alakja tuti tetszik neked. Nekem az tetszik ha valakinek egészséges kinézete van,s nem látszik rajta hogy koplal.Az utóbbi kettőn látszik.
250. life14
2014. aug. 1. 21:42
Mielott még bármi hasonlót a fejemhez vágnál, olvasd el az osszes hozzászólást, amiket írtam, és ÉRTELMEZD, és azután alkoss rola véleményt.
249. life14 (válaszként erre: 247. - Gribedli***)
2014. aug. 1. 21:40

Hogy tudod ennyire rosszul értelmezni azokat, amiket írtam?


Nagyon meggondolatlanul, és figyelmetlenul alkotsz véleményt másról. Akkor én is írhatnám ezt rólad, úgy, hogy nem ismerlek.


Azért vagyok kritikus, meg kompenzálok, mert azt mondtam, hogy nem akarok olyan alakot, mint, ami itt néhány hozzászóló vagy esetleg sok embernek tetszik.

Miért kéne nekem ugyanolyan ízléssel rendelkeznem.


Nyíltan bevallottam, hogy nincs nagy onbizalmam, így nem értem, hogy miért írtad, hogy nem. Gondolom ebbol is csak a saját véleményedet vetted ki.


Nem érted miért írod, hogy nem látom a szépet másokban.

Nem mondtam egyik képre sem, hogy nem szép.

És néhány kép miatt megbélyegzel olyannak, aki nem látja másban a szépet.


Szerintem te vagy az, aki gyorsan alkot vélemény t valakirol.

248. life14 (válaszként erre: 240. - Gribedli***)
2014. aug. 1. 21:32

Nagyon rosszul jon le neked, amit írok.

Nem csinálom ezt társaságban, hogy folyamatosan kritizálok másokat.


Nem értelmezed a szoveget, amit írok, csak átfutsz rajta, és kiemeled azokat aszavakat, amik a véleményedet igazolják.

SEHOL nem írtam egy szóval sem, hogy átlagos.

Azt írtam, hogy a testsúlya átlagos. És azt, hogy nem vékony, hanem formás.


Nem értem miért zavar másokat az, hogy nekem nem tetszik az o alakja.

Nem bírom felfogni miért.

A személyiségérol és a kisugárásáról egy szó nem esett.

Sehol nem említettem, hogy ne lenne szexepilje.


Századszorra is megismétlem, hogy nincs vele semmi bajom, nem mondtam senkire, hogy hízzon fel vagy fogyjon le.

Magamról beszéltem, hogy nekem MAGAMRA nem kéne az o alakja.


Ha másnak meg az a véleménye, hogy az o alakja szebb, mint az általam belinkeltek, én nem fogok belekotni.

Mert nem mások véleményét akarom megváltoztatni, hanem pontosan az zavar, hogy ok akarják megszabni, hogy nekem tetsszen vagy ne tetsszen valaki alakja.



És nem értem, mi alapján álítod azt ismeretlenul, hogy nincs az akire azt mondom, hogy csinom SZERINTEM, és azt hogy kritikus vagyo a világgal.

Például a belinkelt képeket, azt a hármat is csinosnak tartom.


De ha nekem ok jobban tetszenek, mint azok, akiket most linkeltek be, akkor nem értem, hogy ez miért zavar másokat.


És lehet, hogy neked érett volt a gondolkodásod(már nem tiniként), de látod nekem nem az.



Nincs semmiféle elméletem, és nem azzal toltom minden percem, hogy nagyító alá veszem az embereket, csak azért mert néhány mások által belinket kép nekem nem tetszik.


Attól még nem kritizálok mindenkit, mert az itt nem értettem egyet néhány ember ízlésével.

247. gribedli*** (válaszként erre: 241. - Life14)
2014. aug. 1. 21:32

De ha nem rendelkezel elég önbecsüléssel, akkor miért kritizálsz annyira másokat, akik a nagytöbbség szerint nagyon csinosak (típusok, de csinosak)?


Jó, tudom, hülye kérdés, mert talán ezzel kompenzálod, de érzed ugye, hogy ott kezdenél megerősödni önbizalom terén, ha először meglátnád (làtod te, csak nem vallod be) a szépet másokban is, ezt nyíltan bevallanád és nem zárkóznál emögé a kritikusság mögé?

246. gribedli*** (válaszként erre: 204. - Eandi78)
2014. aug. 1. 21:27

A 3. elmondta a lényeget, de az utsó mondattal nem értek egyet (de azért hízni kellene), mert ellentmond az elejével.


Vagyis az igazság az, hogy amíg egészségügyi problémák nincsenek (vagyis menzesz és más), és a családban van más vékony is, ez normális. Amíg egy nőnek van menzesze, ami nem automatikus, hanem olyan menzesz, hogy ovulációhoz kötött, addig nem mondható rá, hogy kórosan sovány, addig ez csak egy szám. Ha ovulálsz rendszeresen, menzeszed rendszeres, akkor képes lennél egy utódot kihordani, ennyi. Ösztrogénszinted rendben van, a többi jön magától (a női hormonok és a pm is összefügg, tehát az anyagcsere is oké). A bőrproblémák (akne, vagy szárazság) már árulkodnak de egész addig, amíg a bőr is szép, a menzesz a helyén, teljesen rendben van egy nőnek a súlya:))))


Ezért én a 3.-nak hittem volna!

245. eandi78
2014. aug. 1. 21:25
Egyébként azt nem igazán tudhatjuk, hogy egy 100 kilós milyennek lát minket. Voltam kb. 70 kg, akkor akit normál testalkatúnak láttam, az most simán dagi a szememben. Victoria Beckham-et csontsoványnak láttam, most teljesen normálisnak tűnik. Sőt saját magam se láttam daginak, de ha most megnézem az akkori képeim... Valamiért olyan mintha saját magam mindig ugyanolyannak látnám és ahhoz igazítok másokat.
2014. aug. 1. 21:19
Én is kritikus vagyok,de nem másokkal,hanem magammal szemben.Ami másokon szép,magamon nem tetszik.
2014. aug. 1. 21:17
Beszólnak mindenért az olyanok,hidd el.Nem lehet,hogy irigyek rád,s azért szóltak be?
242. Johanna2121 (válaszként erre: 238. - Life14)
2014. aug. 1. 21:14
Igazából,ha kalap van rajtad az a baj,ha nincs az.Erről van szó.Ha kiforgattam,bocs,nem szándékos volt.
241. life14 (válaszként erre: 237. - Eb85e22a13)
2014. aug. 1. 21:14

Ha visszaolvasnád a fórumot, írtam, hogy nem rendelkezem elég onbecsuléssel, de ez nemcsak kifejezetten a kulso miattt van, bár arra is érzékeny vagyok néha.

Sehol nem említettem, hogy nagy lenne az onbizalmam.

És azt is írtam, hogy felszednék azért pár centit a csípomre és a derekamra is.

És mindig is megfelelési kényszerem volt, így legtobbszor zavar minden kis megjegyzés.

A fórumot azért indítottam, mert néhány lány felhúzott a beszólásaikkal, és a sovány nácizással, nem bírtak lejonni a témáról.

És azzal, hogy régen is mindig másokon próbálták levezetni a saját magukkal való elégedetlenségukbol fakadó frusztrációjukat.

És felbosszantott, hogy meg akarják szabni másoknak, hogy mi tetsszen vagy mi ne tetsszen nekik.


Kíváncsi voltam, hogy másoknak is beszólnak-e ilyen minoségeben.

240. gribedli*** (válaszként erre: 229. - Life14)
2014. aug. 1. 21:14

Bocsi, de én nem csodálkozom azon, hogy ha valóban piszkálnak téged, mert annyira bevonzod, hogy nem igaz. Rettenetesen kritikus vagy a világgal szemben, nincs az az Isten, hogy valakire azt mondd, hogy csinos. Pont abból jönni rá, hogy kinek a szépsége böki legjobban a szemed, akiket a legjobban leszólsz. Palvin Barbi átlagos. Oké, persze, csak azért jól fizetett modell, mert tökre átlagos, meg nincs egy gramm szexepilje sem... Ne centizgess szerintem, mert ebbe bele fogsz őrülni.


Amúgy vicces, de tininek (nem 21 évesen, csak tininek) nekem is voltak ilyen megnyilvánulásaim, szóval nem hibáztatlak érte, én pl egy barátnőmet utánoztam ezzel, szóval azt sem mondanám, hogy a szüleim nevelték belém. Az ő anyja nevelte a csajba én meg annyira barija voltam, hogy ebben is szolidaritást mutattam (szerencsére nagyon hamar kinőttem, mert az általános után nem tartottuk többet a kapcsot és én nyitottam a világra :))) Csak tudod, az, hogy 21 évesen még ilyen vagy, azt hozza magával, hogy nehéz lesz elviselni, hogy te minden négyzetcentiméterét nagyító alá vennéd egy lánynak, akit mások megdicsérnek, neked senki sem lesz tökéletes, viszont másokat meg mindez nem érdekel, boldogan ismerkednek, fiúzgatnak, szórakoznak, melletted meg elmegy az élet. És ugye azért van, hogy érzékenyen érint, ha csak 1 valaki is félreérthetőt mond a külsődre, mert nem nyugszik biztos alapokon az egész elméleted. Nem haragudhatsz örökre a világra, mert valamikor kicsúfoltak a pattik miatt és mint írtad, elmúltak, tehát lapozz és ne akard visszaadni azt, amit te kaptál más gyerekektől mert a felnőttek világában ennek nincs értelme, róluk lepereg. Meg nem is hiszem, hogy aki esetleg kicsúfolt miatta, még emlékszik erre.

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook