Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? fórum

Vékony, vagy átlagos testalkatú lányok! Zavar titeket, hogy állandóan anorexiásnak neveznek? (beszélgetős fórum)


179. life14 (válaszként erre: 174. - Johanna2121)
2014. aug. 1. 18:28

És mielott támadásnak vagy sértegetésnek venne valaki megint valamit leírom, hogy attól, hogy neked tetszik Beyoncé vagy bárki más alakja, még nem kell, hogy nekem is tetsszen.

Én sem akarom ráderoltetni, hogy márpedig az alacsony vékony lányok a szépek, ha nte meg pont az ellenkezojét tartod annak.

178. Johanna2121 (válaszként erre: 176. - Life14)
2014. aug. 1. 18:27
És ezt hogy éred el?Kemény diétákkal,vagy genetika?Akkor te Palvin Barbinál is soványabb vagy,mert neki van combja,mindene.
177. vacsa (válaszként erre: 175. - Life14)
2014. aug. 1. 18:27
Miért nem raksz fel magadról képet amin nem látszik az arcod? Egyszerűbb lenne :)
176. life14 (válaszként erre: 174. - Johanna2121)
2014. aug. 1. 18:24

Nem szólogattam be.

Nekem személy szerint nem tetszik. Én nem szeretnék olyan alakot.

Nem tettem rá szerintem sérto megjegyzést.


És ismétlem, lehet, hogy sok embernek o inkább noiesebb, és az én alakom inkább gebe.

De számomra nem az, olyan nagy és vastag rajta minden, ha már megkérdeztem, mi nem tetszik rajta.


Nem konkrétan egy ember nem tetszik, hanem én nem akarok magamnak olyan alakot.

175. life14 (válaszként erre: 173. - Eb85e22a13)
2014. aug. 1. 18:19

Ez jobban jellemzi az alakomat, kisebb kézfejjel, és kisebb mellekkel, mondjuk a második képen szereplo lány melleivel:


[link]


[link]

A második képen szereplo lánytétol vékonyabbak valamivel a karjaim, és a combom is. A fenekem kb ekkora, bár lehet, hogy nagyon picivel kisebb, és ilyen formájú.

És o talán magasabb is nálam.


Nyúlánk, magas az nem vagyok, az sem amire azt mondják, hogy vasalódeszka, mint a fashion tv-n a legtobb kifuto modell.

A vékonyyságára gondoltam, hogy kb annyira vagyok vékony.

A kerek, formásat nem az alakomra értettem, hanem a mellemre és a fenekemre, ha kulon nézzuk oket.

Az alakom egyben nem kerek, formás, hanem inkább gebésebb.

Jobban ezt azt hiszem nem tudom jellemezni..

174. Johanna2121 (válaszként erre: 168. - Life14)
2014. aug. 1. 18:07
Miért a Beyoncé típusú nővel mi a gond?Na ezért fogyózik sok csaj,a beszólogatások miatt.
173. eb85e22a13 (válaszként erre: 168. - Life14)
2014. aug. 1. 17:42

Akit tegn.linkeltel, hogy olyan az alakod, az nem volt " kerek, formas". Nyúlank, vekony, magas nő volt. Tipikus modell alkat, nem annyira " alakos".

De ez nem azt jelenti, hogy nem jo. Sokan szeretik ezt a tipust.

172. life14 (válaszként erre: 170. - Eb85e22a13)
2014. aug. 1. 17:39

Ezt nagyon jól megfogalmaztad.


Azt írom le, vagy mondom, amit érzek.


Koszonom, kedves vagy.

Akik tényleg ismernek, azok megjegyezték már, hogy eros a jellemem, de szerintem vannak dolgok, amik miatt meg személy szerint úgy érzem, hogy inkább gyenge.

171. eb85e22a13 (válaszként erre: 169. - Life14)
2014. aug. 1. 17:36

Egyik testreszem sem tetszik konkretan .

De annak orulok, hogy magas vagyok, hogy hosszu a labam,megha nem is jo formaju, nem csapott a vallam, es vekony a derekam, mert igy nem latszik olyan konnyen ha felszedek par kilot.

De egyebk.nem tetszik az arcom sem,bar nem is sz.r, es ahogy irtam konkretan egyik testreszem sem.

170. eb85e22a13 (válaszként erre: 165. - Life14)
2014. aug. 1. 17:32

Nem hinnem, hogy aki erzekeny, az egyben nem lehetne eros jellem is.

Nagyon oszinten irsz a gondolataidrol, erzeseidrol, ez pl.a velemenyem szerint eros jellemre vall.

Az a jo, ha egy ember erzekeny, nem egy szogletes "valami". En is erzekeny vagyok, sot tulerzekeny, de nem szeretnek mas lenni. En sokat sirok, nevetek, sokat csalodtam, es kezdtem ujra.., minden sokszorosan elek meg, a jot, es a rosszat is. Fura lenne mashogy elni.:)

A szogletes ember abban kulonbozik tolunk, hogy mi kepesek vagyunk toleralni a kulonbozoseguket, ok viszont a mienket soha. Folyton bunkon viselkednek az ilyen tipusu emberek, ha erzekelik, hogy a masik erzekeny. Tehat hiaba tudnank toleralni oket, mivel igy viselkednek , ez megsem sikerul. Ha nem kocsogoskodnek, mi elvagyunk veluk.

169. life14
2014. aug. 1. 17:30

Akkor, hogy ne csak onbizalomhiányososkodjunk, és kritizáljuk magunkat, dobnék fel egy újabb kérdést:


Mi az, ami tetszik magadon?

Melyik testrészed vagy testrészeid?

168. life14 (válaszként erre: 161. - Derya)
2014. aug. 1. 17:28

Látod, néhány embernek még azok a képek is gebének meg deszkának minosulnek, amiket belinkeltem.

Nekem sincs egyáltalán nagy mellem, sot, szerintem kicsinek számít, és a fenekem sem olyan ,,lotyogos´´. Bár mondjuk az nem éppen kicsi. De minden kerek és formás rajtam, aminek orulok. Mondjuk a csípomre dobnék még pár centit, meg a combomra egy keveset.

Ha valakinek ettol gebe leszek vagy nem elég noies, akkor szíve rajta.

Számomra meg az noies, ahogy kinézek, és nem az ellenkezoje.

Ha a Beyoncé típusú nok lesz a legtobb ember számára a szépségideál, én akkor sem szeretnék olyan alakot.

167. life14 (válaszként erre: 164. - Emi1206)
2014. aug. 1. 17:19

Sokszor tapasztalok olyat, hogy hiába szuletik valaki nonek, mégis férfias a megjelenése, természete, mozdulatai, járása, és úgy beszél, mint egy férfi. Vagyis nem az a férfias, amirol beszél, hanem ahogyan mondja, eloadja, és amilyen szavakat használ. Szóval semmi noiesség nincs benne, kinézettol, alaktol, oltozettol fuggetlenul.

Ezzel sincs semmi baj. Nem akarok másokat megváltoztatni, ha o így érzi jól magát.

Akkor van baj, mikor ok akarnak mást olyan formára szabni, ami oket tukrozi.

166. vacsa (válaszként erre: 148. - Érdekes73)
2014. aug. 1. 17:18
Rólam készültek egyszer profi fotók, miután profi sminkes kisminkelt. Természetesen retussal. Alig hittem el hogy én vagyok a képeken. De arra jó lesz hogy az unokáimnak mutogassam majd :)
165. life14 (válaszként erre: 160. - Derya)
2014. aug. 1. 17:12

Nem nevelési hiba. A szuleimmel nagyon szoros a kapcsolatom, tiszteletben és szeretetben nottem fel, és mindig mindenben mellettem állnak, és bár nem vártak el soha semmit, amíg élek támogatni és segíteni fogom oket.


Mindenki orokol bizonyos géneket, amik az alaptermészetét is meghatározzák. Nyiván sok mindenben változtathat magán az ember, de alapvetoleg soha nem fog megváltozni.

És torténhetnek az ember életében olyan dolgok, beléphetnek olyan emberek, amik vagy akik miatt megváltozik a hozzáálása a dolgokhoz, sokszor negatív irányba, és amiket nem tud feldolgozni, így meghatározzák a személyiségét, és az emberekkel való kapcsolatait.

És a szulok arról sem tehetnek, ha más ember, akit o engede be az életébe bántja, sérelmeket okoz a gyerekuknek.


Arról, hogy kattant vagyok, nem azok tehetnek, akik felneveltek, hanem én.

Ilyen a jellemem, valószínuleg nem elég eros.

Mindig is érzékeny természetu voltam, a szivemre veszek mindent. A bátyámmal nagyon sok dologban kulonbozunk egymástól(ennek ellenére nagyon kotodunk egymáshoz), pedig ugyanazok a szulok neveltek fel. O például nem is ismeri azt a szót, hogy onbizalomhiány.


Sokszor nem is a probléma a probléma, hanem ahogyan látja vagy lereagálja az ember.

Például tudom, hogy nincs okom onbizalomhiányosnak vagy rosszul érezni magam valami miatt, mégis azt érzem, hogy bánt.

És tudom, hogy ezen a hozzáálláson kell változtatnom.


Bántott ez a megjegyzés, mert úgy érzem a szuleimet minosíti, és nem állja meg a helyét.

164. emi1206 (válaszként erre: 156. - 9089b602ef)
2014. júl. 31. 23:51

Számomra nem csak azon múlik, hogy valaki anorexiás kinézetű-e, hogy mennyire vékony. Úgy értem, hogy az, hogy valaki sovány még nem egyenlő az anorexiával. Inkább az, aki sovány és izom sincs rajta.

Egyébként én magam részéről már nem csodálkozom semmilyen testalkaton, öltözéken. Egy valamin tudok megbotránkozni, ha valaki szép arcú, jó testalkatú, csinosan öltözik, szóval minden oké lenne rajta és az egészet agyoncsapja azzal, hogy förtelmesen csámpás vagy rossz a testtartása. De nem szoktam ilyenkor sem beszólni, esetleg véletlenül elfelejtkezem magamról és az arcomon látszik a döbbenet, de igyekszem erre is odafigyelni.

163. Derya (válaszként erre: 161. - Derya)
2014. júl. 31. 23:50

egyebkent most mar nekem is egyre surubben beszologatnak, hogy 52 kilo lettem a 165 centihez. :-(

de most mar tenyleg en is vissza fogok kerdezni... :-D

162. Derya (válaszként erre: 148. - Érdekes73)
2014. júl. 31. 23:42

ez de durva... :-D

lattam mar ilyen kepeket, d eismet ledobbentem. :-(

161. Derya (válaszként erre: 117. - Life14)
2014. júl. 31. 23:36
nem, jol nez ki. modnjuk szerintem Angelina Jolie sem nez ki anorexiasnak. teny, hogy nagyon vekony, de jol nez ki.
160. Derya (válaszként erre: 80. - Anya4005)
2014. júl. 31. 23:27
szerintem ez nevelesi hiba. meg gyerekkorban lehet a problema gyokere.
159. unom (válaszként erre: 156. - 9089b602ef)
2014. júl. 31. 22:16
A képeden nem nagyon látszol, csak messziről, így nehéz megmondani. De ha te jól érzed magad tökéletes.
158. unom (válaszként erre: 157. - Emi1206)
2014. júl. 31. 22:14
Ugyanígy vagyok én is :)
157. emi1206 (válaszként erre: 155. - Unom)
2014. júl. 31. 22:13
Én is kerülöm a tükröket, a fényképezést, meg mindent ahol viszontláthatom magam. Ha nem látom magam, akkor egész jól el vagyok magammal, de ha meglátom rögtön oda az önbizalmam.
2014. júl. 31. 22:12

177 centihez 58 kg...az jó?

Mert van,aki szerint pont jó vagyok, van,aki szerint férne még rám pár kiló, de volt már olyan vélemény is,hogy ez már anorexiás alkat...utóbbi pont egy orvostól.

És ezeket a véleményeket a környezetemből kaptam, nem a neten.

Szóval nem tudom, de a lényeg az,hogy én jól érzem magam így. Lehet,hogy ez a fontos, hogy magaddal légy elégedett?

155. unom (válaszként erre: 152. - Emi1206)
2014. júl. 31. 22:08
Nem tudom, miért nem szeretem az arcomat. De képes vagyok tükörbe nézés nélkül fogat mosni :)
154. emi1206 (válaszként erre: 148. - Érdekes73)
2014. júl. 31. 22:08
Hű, jó nagy különbségek vannak. Némelyiknél szinte el sem hiszem, hogy ugyanaz a két nő van a képen.
2014. júl. 31. 22:06
én a lelkemet szeretném átszabatni.
152. emi1206 (válaszként erre: 150. - Unom)
2014. júl. 31. 22:06
Az arcomat én is sokkal inkább átszabatnám, mint a testem, de én csak azért, mert nem szeretem, hogy nincs semmi karaktere. Úgyhogy lehet, hogy én azon hülyék közé tartoznék, akik nagyobb orrot vagy elállóbb füleket csináltatnának. :) De alapvetően a fejformámmal van gondom. Az a tipikus kicsi, ovális arc. Lenne inkább nagy fejem vagy szögletes vagy szív alakú, bármi csak ne ez az unalmas.
151. unom (válaszként erre: 142. - Emi1206)
2014. júl. 31. 21:59
Nem vesznénk össze pasikon :)
150. unom (válaszként erre: 137. - Grizus)
2014. júl. 31. 21:57
Mikor a párommal neten megismerkedtünk 80 felett voltam, fene tudja mennyivel. Rengeteget beszélgettünk, és mire találkoztunk a külső sokadlagos szempont volt. Ráadásul amilyen hülye vagyok direkt egy nagyon előnytelen képet küldtem magamról... Amúgy is utálom, ha fényképeznek, ha ott tartan a plasztikai sebészet, arcátültetésre gyűjtenék :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook