Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végstádiumban lévő tüdőrák fórum

Végstádiumban lévő tüdőrák (beszélgetős fórum)


1 2
46. Napsugár8 (válaszként erre: 44. - Hattori)
2021. dec. 15. 08:02
Mint ahogyan én sem. Mellette javasoltam a répát, a pszichológus, és az építő jellegű könyvet.
45. susy05 (válaszként erre: 42. - Channa*)
2021. dec. 14. 19:24
Köszönöm..
44. Hattori (válaszként erre: 42. - Channa*)
2021. dec. 14. 15:59
Sosem beszélnék le senkit az orvvosról,mellette javaslom a répát,vegánságot,jógát.
43. _Berry_ (válaszként erre: 40. - Channa*)
2021. dec. 14. 11:45
Időnként nem értem, hogy miért nem tudod elfogadni, hogy a te tapasztalásod nem mindenkire érvényes tapasztalás. Minden ember más, talán csak egy közös van a betegekben, bármilyen súlyos betegségről is legyen szó, a megrettenés, félelem, amikor szembe kell nézni a diagnózissal és az esetleges elmúlással, vagy a hosszú úttal ami a gyógyulás felé vezet. Ezt követően pedig mindenki olyan úton indul el, amiben hisz, legyen ez akár orvosi segítség, vagy valami alternatív, vagy akár annak hite, hogy semmi sem fog segíteni. A más utat keresőknél sem azt jelenti, hogy mindig pozitívak a nap 24 órájában és a hét 7 napjában, mert igenis ők is van, hogy összeomlanak. Ez pedig teljesen természetes reakció.
42. Channa* (válaszként erre: 41. - Susy05)
2021. dec. 14. 11:22

Sajnos, mi is ismerTÜNK olyanokat, akik jobban bíztak minden másban, mint a dokikban...


A férjem 32 éve gyógyult.


Minden jót kívánok!

41. susy05 (válaszként erre: 40. - Channa*)
2021. dec. 14. 11:02

Teljesen igazad van. Én is tünetmentes vagyok több mint 5 éve. Az orvosom nekem is azt mondta, hogy semmi vitamint ne szedjek és most 5 év elteltével is csak a C vitamint javasolta.

Aki nincs vagy nem volt ebben a betegségben annak fogalma sem lehet róla, hogy mi érez a másik.

Voltak betegtársaim akik jobban bíztak a természetgyógyászatban mint az orvosokban és nem véletlenül írtam azt, hogy voltak. Biztos segítség ez is, de csak orvosi kezelések mellett.

40. Channa* (válaszként erre: 36. - Napsugár8)
2021. dec. 14. 09:26

Sz@rt sem, már elnézést!


Nem okoskodás.

A férjemmel végig csináltam és mivel túl élte a rákot, így tudom, hogy mi ment benne végbe.


Azt mondta, hogy nem számít semmi, sem a hit, sem a pozitív akarat és amikor az ember rákos és képtelen egyedül a wc-re is kimenni, inkább a halált várja, mert nem kell tovább ezt csinálnia, azaz kiszolgáltatottnak lenni.

Nincs kedvük olvasgatni, baromira nem érdekli őket mások gyógyulása és mások fájdalma, csak egy dologra koncentrálnak, hogy legyen vége bárhogyan.


El nem tudjátok képzelni sem azt a fizikai fájdalmat és sem a lelki fájdalmat, ami lejátszódik bennük. Szerencsére!

Nem érdekli őket, hogy más mit érez és nem is tartják fontosnak. Az életben maradottaknál mindig van valahogy, náluk nem biztos.


Emiatt nem is szabadna azzal terhelnünk őket, hogy ez nekünk mennyire rosszul esik. A betegségük idején, csak az számít, amit ők akarnak, ők éreznek.


A férjem teljesen le volt tiltva tejtermékekről és vitaminokról, mert ezek nem csak a jó sejteket táplálják, hanem a rosszakat is...


Ne ismerd meg soha ezt az állapotot!


És igen! Inkább egy jó dokit kell ajánlani, minthogy ilyen könyvek olvasására pazarolja az idejét.


Bocsánat FI!

Drukkolok, hogy sikerüljön! Bár tudom, hogy nem számít...

39. Detti2
2021. dec. 14. 09:08
Dr. Somlyai Gábort keresd meg, segíteni fog!
38. Napsugár8 (válaszként erre: 31. - _Berry_)
2021. dec. 14. 08:33
Látom, te is azt sorolod, amiket én. Igenis, a hitet, a reményt, a belső erőt kell összeszedni, és minden olyan pozitív példát előkotorni, ami ezen a téren segíthet. És ha az könyvekben, vagy éppen videon, akárhol található, akkor azt is!! kézbe kell venni, mellé kell pakolni az összes orvosi kezeléshez! Ahogy írták: minden szalmaszálat, nem csak a legerősebbet meg kell ragadni, mert a sokféle szalmaszálból egész csokor lesz, és együttesen már erősebbek, mint egyetlen szál.
37. Napsugár8 (válaszként erre: 22. - Channa*)
2021. dec. 14. 08:27
Olyan okosnak képzeled magad, azt hiszed, hogy te mindent tudsz? A sárgarépalé-kúra a legjobb tisztító kúra ahhoz, hogy a szervezetből kimossa a méreganyagokat. Senki nem vitatja, hogy kell az orvos, kell a kúra, a kemo, stb. De ne hidd már azt, hogy csak és kizárólag az az igaz, amit te írsz! Vedd már vissza magad.
36. Napsugár8 (válaszként erre: 19. - Channa*)
2021. dec. 14. 08:24

És a hit, az akarás, az akarat, a belső erő...

Ha már ismét csak kötözködni akarsz, és azzal foglalkozol, hogy mások mit válaszolnak! Egyetlen szóval nem mondtam, hogy az orvos nem kell.


"Legyen neked a te hited szerint!"

(Nekem pedig az enyém szerint.)

35. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 14. 07:52
Nézz rá mit ír Maria Treben a kálmos gyökérről.Minden szalmaszálba kapaszkodni kell.
34. semleges (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 14. 07:50
Úgy lesz!
2021. dec. 14. 07:37

Írj rám.

Hátha ...

32. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 14. 03:53
Sajnálom. Szép karácsonyt!
31. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 14. 02:12

Sok gyógyult ember, akik szintén feltették a kérdést, hogy miért ők, általában arról számolnak be, hogy a gyógyulásuk közben jöttek rá a válaszra. Van, akinek el kell engedni sérelmeket, ami létrehozta a betegséget, van,akinek meg kell tanulnia, hogy önmaga is fontos, nemcsak a munka, vagy egy másik ember stb.. A következő kérdésed ezért az legyen, hogy mit tehetsz meg most önmagadért, a gyógyulásodért. Gyógyítanod kell a tested és a lelked. A testednek úgy segíthetsz, ha olyan ételekkel táplálod, ami nem megterhelő, ami gyógyító. A teljes értékű növényi táplálkozás ebben sokat segíthet. Greger, Joel Fuhrman könyvei ebben irányadóak lehetnek, de van ilyen csoport is facebookon receptekkel.


A lelkednek pedig úgy segíthetsz, hogy ha van az életedben pl. energiavámpír, akkor azokat elengeded. Tölts magaddal időt, amikor kényezteted magad egy jó könyv olvasásával, meditálással, zenével stb.. Zárd ki a negatív híreket amennyire csak lehet. Olvass történeteket gyógyulásokról, mert abból ötleteket is meríthetsz. Dr. Loyd vagy Dr. Joe Dispenzának érdekes könyvei vannak, mint pl. A placebo te magad légy, ebben is vannak gyógyulásos történetek és, hogy a hit és az elme mire képes.


Sajnos mivel anonim vagy, így privátot nem lehet írni, ide meg nem lehet kiírni oldalakat, de ha beütöd a google keresőbe, akkor találsz olyan oldalt, ahol bele lehet olvasni ezekbe a könyvekbe.

30. 55903e6e20 (válaszként erre: 29. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 13. 22:56
Bocsánat ha félre érthetően írtam ! Én nem állítom hogy nincs csoda -dehogy mondtam ilyet .Én csak leírtam hogy én hogy jártam ….és bár lett volna ami segít de nem volt 😰
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - 55903e6e20)
2021. dec. 13. 22:53
Átéltem. Azért tudok erről az esetről is. Ha lesz időm, eszembe jut a csoport neve, akkor bemásolom ide, hogy lássák többen, csodák történnek, akkor is, ha az esély cseppke.
28. 55903e6e20 (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 13. 22:48
Bár így jártunk volna …Nem mondom hogy nem hiszem el amit írsz én csak azt tudom ami velem történt :-7 év alatt 6 halál és mind rák -nafybátyáim ,a nagymamám ,a barátnőm 29 évesen ,és az anyu ! Mindenkit elvett tőlem ez a betegség …Tudod a hozzátartozónak is pont olyan nehéz mint annak aki benne van ! Támogatni ? Hagyni ? Rábeszélni dolgokra ? Nem tudsz jól dönteni mert bennük egy háború dúl !
27. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 22:43

Miért te? Mindennek van vége és kezdete.

Nagyon sajnálom. Bízz a csodában, mert ritkán, de vannak.

26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 24. - 55903e6e20)
2021. dec. 13. 22:41
Volt rá példa Magyarországon is, hogy ebből is visszajött valaki. A Kékgolyóból volt egy előadás. Génterápiával sikerült meggyógyulni annak, akiről az orvosok sem gondolták, hogy lesz visszaút.
25. Hattori (válaszként erre: 24. - 55903e6e20)
2021. dec. 13. 22:37
Nem tudom,ha megtudnám, hogy tényleg vége abulinak 2 hónap múlva,akkor...irány mulatni,utazni, szórakozni,amennyire lehet, most is s a karácsony is,.
24. 55903e6e20 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 22:32
Milyen típusú a tüdőrák ? Anyukám 5 éve halt meg 55 évesen kis sejtesben…sajnos már mikor észre vették 3. stádium volt -de ha jól tudom ennél a fajta ráknál teljesen mindegy is hanyadik 😰😰.Ő is először azt mondta feladja mert megmondta 3 különböző orvos hogy max 3 hónap .Aztán mégis úgy döntöttünk együtt hogy felveszi a kemoterápiát …21 hónapot kaptunk -szép 21 hónapot .A 19. hónaptól már nem tudtak adni semmilyen kezelést mert nem használt -mert itt csak időt lehet húzni ,és van aki sokkal több időt tud nekünk csak ennyi jutott -de semmilyen fájdalma nem volt ,sőt !!! Elvittem Lillafüredre és Szalajka völgybe kirándulni -3.5 km-t mentünk az erdőbe 🤣-imádta .Parókában ,nevetve tetette …és nagyon büszke voltam rá ezért .De sajnos meghalt ! Nem tudom én mit tennék ha megtudnék egy ilyen diagnózist -lehet kivetném magam a tizedikről -de az is én döntésem lenne ! Te döntesz -ne hallgass senkire -ha azt mondják vége -ha azt hogy meggyógyulsz -azt tedd amit helyesnek érzel .Én kitartást kívánok neked bármelyikhez💕
23. Hattori (válaszként erre: 22. - Channa*)
2021. dec. 13. 21:43
Konrkétan egy doktornőt ismerek,akik sárgarépa+ jóga módszerrel gyógyult meg. Meg sokan lettek totál vegánok, miután kiderült a rák náluk.A gyógyszereket nem tagadom, de ezek mellé még jó a vegánság+jóga.
22. Channa* (válaszként erre: 20. - Hattori)
2021. dec. 13. 21:38
Akinek volt, az nem fogja könyvvel traktálni a beteget és nem sárgarépát javasol a kezelések helyett....
2021. dec. 13. 21:37

A gyerekeid mindenképp látni fogják a pusztulásodat (ezt a szót te használtad:(((), de nem mindegy, hogy mit gondolnak majd arról, hogy meg sem próbáltad a gyógyulást.

Szerinted mit szólnak majd, ha megtudják, hogy az anyjuk azt a néhány hónapot sem vállalta?


Örülök, hogy jól vagy és nincs fájdalmad! Legyen így, de a kezeléseket vállald be és igyekezz életben maradni még sok-sok évet, mert a gyerekeid szeretnék, hogy velük legyél.


Ismerek tüdőrákost, aki meggyógyult és azóta is él, ahogy ismerek másmilyen rákost aki szintén meggyógyult és él azóta is.


A lényeg, hogy tedd meg amit kell a gyógyulásod érdekében.


Egyébként ezt a végstádiumot honnan veszed?

Orvos mit mondott?

Ő mondta, hogy nincs esélyed? Vagy ezt csak te gondolod? Remélem az utóbbi!


Milyen típusú? Kis sejtes? Áttét még nincs ugye?

20. Hattori (válaszként erre: 19. - Channa*)
2021. dec. 13. 21:30
Nem sok ember van, akinek nem volt a környezetében rákos,szerintem.
19. Channa* (válaszként erre: 9. - Napsugár8)
2021. dec. 13. 21:25

Ne haragudj!

Egyértelmű, hogy te még nem voltál rákos és valószínű, hogy olyan sem, akivel együtt élsz.


Ezek nem segítenek.


Ami segíthet az a kezelés és semmi más.

18. Hattori (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 20:46
Sok-sok zenét is hallgass, meg táncolj!
17. Scherlock (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 20:22

Akkor nincs más, mint: előre. :)


Az erő mögötted mindig nagyobb, mint az akadály előtted. ;)


Szívből kívánom, gyógyulj meg!


Jövőre meg még boldogabb Karácsonyt! ♥

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook