Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végstádiumban lévő tüdőrák fórum

Végstádiumban lévő tüdőrák (beszélgetős fórum)


1 2
2021. dec. 13. 20:02
Csodák márpedig vannak! Kívánom, hogy Te legyél az egyik! Hiszem, hogy jó utat jársz.
15. Hattori (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2021. dec. 13. 19:56
A joga is jo modszer!!!!
2021. dec. 13. 19:44
Bár én a gyógyszereket sem vetném meg, a sárgarépában tényleg lehet vmi. Vagy legalábbis a zöldségekben. Férjem nagymamájának anno egy hónapot jósoltak, aztán apósom utánanézett és mindenféle püréket készített a nagymamának. Még nyolc évig élt.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Gyöngy:))
2021. dec. 13. 19:23
Köszönöm szépen
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Papája)
2021. dec. 13. 19:23
Nagyon szépen köszönöm!
11. papája (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 19:17

Édesapád fiatal és egészséges. Ezt súgja neked, ezt akarja. Boldog és mosolyog, mert tudja, hogy te is egészséges leszel, mert fiatal vagy.


A gyerekek inkább kicsit elesettnek lássanak, mint halottnak. Szedd össze magad, fel kell nevelni őket, szükségük van rád !!!


Nagyon szép Karácsonyt és egészséges boldog életet kívánok neked, nektek.

10. gyöngy:) (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 19:17
Ne add fel, kívánom, hogy sikerüljön meggyógyulni!
2021. dec. 13. 19:11

Megtaláltam! Ez az a könyv!


[link]

8. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Hattori)
2021. dec. 13. 19:08
Most hogy említed a sárgarépát. Régebben olvastam egy könyvet, talán: "Szemben a rákkal" volt a címe. Őt fogták sárgarépa-lé kúrára, és persze mellette szakember segítségével sok-sok önvizsgálat, sok-sok benne rekedt fájdalom, bánat, stb. felszínre hozása, feldolgozása, beszélgetések, elsírt könnyek. A belső tisztulás nem csak testben, hanem vele együtt lélekben, érzelmekben is. Kemény harc, de ez az út bárki előtt nyitva, csak döntés kérdése akarsz-e elindulni rajta.
2021. dec. 13. 19:05
Hetek óta Édesapámmal álmodok,fiatalnak és egészségesnek látom. Mintha mondani akarna valamit,de a végét sosem hallom.Boldog és mosolyog álmomban,a hamvai velem vannak,Ő kérésére nem lett eltemetve. Nem érzem amúgy a fájdalmat,és ahhoz képest jól tartom magam..........Nem adom fel,küzdök,Isten megsegít ebben...hiszem.
6. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 18:55
Jaj, ne készülj a halálra. Kellesz még a gyerekeidnek. Gyógyulj meg!
5. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 18:52

Nem tudom.

Nagyanyám, nagybátyám (nem ugyanarról az ágról) is tüdőrákban haltak meg, sosem cigiztek.

Felettem a szomszéd, 60 éve fújja, nemsokára 75 lesz.Jógázz és egyél sok sárgarépát. De tényleg.

Egy ismerősöm így gyógyult meg.

Kitartást!!!

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 18:48

Sokan túlélték már, de ők nem adták fel, nem készültek a halálra. És azt mondták, minden lehetséges eszközt megragadnak azért, hogy akár csak néhány héttel, hónappal szeretteik körében maradhassanak. És a végén kiderült, hogy addig-addig nyújtották a maradás lehetőségét, hogy végképp sikerült legyőzniük a betegséget.


De ők nem adták fel! Döntsd el, hogy te is felveszed a harcot, és megvívod saját csatádat.

3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 18:39
Ne add fel.
2021. dec. 13. 18:37
Menj szembe mindennel: gyógyulj meg!
2021. dec. 13. 18:27
Jó esetben pár hónapom van hátra,2 gyermeket hagyok itt,akik nem tudják hogy meg fogok halni. Kemóval pár hónapot nyerhetek,de azt nem akarom már,mert akkor látniuk kell a pusztulásom. Édesapám így halt meg. A legkisebb még 11 éves szép Karácsonyt szeretnék nekik. Már felfogtam,már nem bírom a kezeléseket. Csak annyit szeretnék,hogy boldogok legyenek. Végrendeletemben mindent rájuk hagytam,gondoskodtam a kicsiről............Miért én???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook