Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vegetáriánus ketogén diéta? fórum

Vegetáriánus ketogén diéta? (beszélgetős fórum)


2020. máj. 23. 15:07

Sziasztok,


Rudiger Dahlke irt egy keto vegan konyvet. Ajanlom figyelmetekbe!


UdvRozi

2019. júl. 25. 13:34
Nagyon jó receptek vannak, jópárat ki fogok próbálni 🙂
2019. júl. 24. 09:10

Angol oldalakon számtalan recept van :)


[link]


[link]

8. Rózsavirág48 (válaszként erre: 6. - Somebody)
2019. júl. 23. 17:59
Majd irj a tapasztalataidrol kivancsi vagyok hogy mukodik ez a mindennapokban
2019. júl. 23. 16:18

Szia, jelen!

Habár nem én vagyok teljesen a "te eseted" de hátha.


Kb 15 éve vagyok valamilyen vega. 2002-2003 környékén lakto-ovo-val kezdtem. Előtte se sok disznóhúst ettem, nem szeretem a szagát. Amikor terhes lettem (2011), saját érdekemben csirkehúst is építettem az étrendbe és halat, ez ugye a pesco-vegetarianizmus. Azóta is így vagyok, kb csirkemell és hal (színhús) ami van az étrendben. Kb 2 hete kíváncsiságból elkezdtem keto-zni. Mivel nem vagyok nagy húsos, kb tejtermék és tojás volt az étrendem gerince, illetve a töménytelen zöldség. Fehérjét így tényleg nehéz eleget bevinni, de én tejsavó fehérjével pótoltam, így szépen kitelt a napi keret. A zsír a legnehezebb, teavaj mindenbe, illetve kókusz zsír, olívaolaj, stb.

(Már nem ketózom, 2 hét volt a karrierem, elég csúnya vírusos fertőzést kaptam, és újra rendesen kajálok. De tudatos vagyok általában 160-180 gr CH a keretem, amit betartok.)


Remélem tudtam segíteni.

2019. júl. 23. 15:35
mármint a ketogén diétát.. aztán meglátjuk jó lesz e :)
2019. júl. 23. 15:35
halat sem, de kipróbálom :)
4. Rózsavirág48 (válaszként erre: 3. - Somebody)
2019. júl. 23. 12:59

Szivesen segitenek de ez valoban nem egyszeru szalonna hus/huskeszitmenyek kolbasz kilove + amit a keto nem enged

Maradnak a zoldsegfelek sajt tejfol mascarpone turo tejszin proteinszelet feherjepor tojas magvak ch csokkentett kenyer a masik forumon irtam naponta hogy miket eszek azokban talalhatsz otleteket es valoban a makrok megtartasa fontos

Halat sem eszel?

2019. júl. 23. 12:23
Mások? :( azt hittem több választ kapok..
2019. júl. 23. 10:52

Lehetséges, bár biztosan nem könnyű. A lényeg a makrók arányának betartása.

A fehérje bevitel lehet nehéz.

2019. júl. 23. 10:31
Lehetséges? Miket egyek akkor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook