Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ketogén diéta epilepszia ellen fórum

Ketogén diéta epilepszia ellen (beszélgetős fórum)


4. 5e1b581a2e (válaszként erre: 3. - Pandrea1)
2011. júl. 27. 22:12

Persze,hogy megy.Mennie kell.Ne felejtsd el,hogy ez a diéta gyógyulást hoz!!!Max.2 év,tovább nem szükséges,de ezeket már biztosan elmondta.Legyetek nagyon ügyesek,mert igen-igen megéri!!!

Majd meglátod,a személyes talin átad ilyen sorstárs infokat is,meg amit csak tudni akarsz.

Csak ügyesen!!!Kitartás!;)

3. Pandrea1 (válaszként erre: 2. - 5e1b581a2e)
2011. júl. 27. 12:42

Mák Erzsi a dietetikusunk, csak személyesen nem találkoztunk még. Már megvan a tápanyagtáblázat, receptek, csak gondoltam kérdezek olyanoktól akik alkalmazzák, alkalmazták mert mindenkinek máshogy hat. Nekünk a tápszer pl székrekedést okozott, és mára már meg sem eszi.

Jövőhéten kezdjük a diétát és nagyon félek tőle, de majd menet közben kiderült hogy megy-e nekünk ez az egész.

2. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Pandrea1)
2011. júl. 27. 00:41

Szia!

Látom,egyedül vagy ezzel.Csodálkozom.Elvileg a dietetikusnak hosszabb időn át be kellett volna tanítania téged.De sebaj.A Semmelweis egyetem dietetikai tanszékén van egy tanár,akinek pontosan ez a szakterülete,keresd meg őt,útbaigazít mi legyen.Termékekre is,közösségre is,mindenre fel tudja hívni a figyelmed.Mák Erzsébetnek hívják.

Sok sikert nektek!!!

2011. júl. 23. 21:04

Sziasztok!

Olyan anyukákat keresek akik alkalmazzák vagy alkalmazták a Ketogén diétát.

Az én kisfiam jelenleg 20 hónapos. Oxigénhiányosan született és az elejétől epilepsziás. Vannak rohamok is szinte napi szinten (csak pár másodperces és nem jár eszméletvesztéssel). Az orvossal és a dietetikussal megbeszéltük, hogy belekezdünk ebbe a diétába az Ő személyére szabva. Nincs éheztetés, kínzás de diéta van. Nagyon sok kérdésem lenne e témában. Van tápanyagtáblázatom, receptem, lépések megadva, de még így is nyitott jó pár kérdés.


Pl: édesíteni mivel lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook