Vega vagy? (beszélgetős fórum)


2009. aug. 9. 08:29

Ja igen,vegyes táplálkozás, én ezen nagyon jókat szoktam nevetni...mert pl én sztem vegyesebben táplálkozom mint egy húsevő:)

A húsevés sajnos hajlamosítja az embert arra h egyoldalúvá váljon a táplálkozása és ez megint csak nem egészséges.

38. 9e7527505c (válaszként erre: 6. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 9. 08:26

A csimpánz, néha elejt csapatban kisebb majmokat, egyébként nagy részben növényekkel táplálkozik.

Nézz jobban utána.Nem kötekedni akarok.

37. Larin (válaszként erre: 1. - 64e0af95e8)
2009. aug. 9. 08:20

Köszönöm Neked,hogy felvetetted ez a témát.

Nagyon jó ötlet volt.Kíváncsi lennék a Te részle-

tesebb és tudományosabb véleményedre is...

36. 9e7527505c (válaszként erre: 35. - Larin)
2009. aug. 9. 08:17

Nincs mit ,örülök h idetaláltam:)

Nálunk mindenki vega a két pici lányom is ezért én nagyon utánajártam h egészséges-e ha őket is így nevelem.

Minden érv mellette szól:)

35. Larin (válaszként erre: 30. - 9e7527505c)
2009. aug. 9. 08:15
köszönöm hogy hozzászóltál,nagyon értékes dolgokat írtál le
34. 9e7527505c (válaszként erre: 8. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 9. 08:08

Lakto-ovo vegetáriánus étrendnél nincs szükség odafigyelésre, egyenértékű a nem vegetáriánus táplálkozással,mert fogyasztasz állati fehérjét is.

Mellesleg a hús megemésztéséhez a szervezet vitaminjainak, ásványi anyagainak a felét felhasználja.Tehát amit beviszel vele azt tulajdonképpen el is veszíted szinte, ezért kell mellé sok gyümölcsöt zöldséget fogyasztani.

Innentől pedig a húsevésnek nincs értelme.

2009. aug. 9. 07:39

Egyébként a szervezet alkalmazkodik pl egy vegetáriánus aki sosem evett húst az a hústól megbetegszik.Nem én találtam ki orvos és dietetikus vélemény.Mellesleg tapasztaltam is mikor a lányomat az oviban megetették hússal:S

Ha tejet és tejterméket is fogyasztasz akkor semmit nem vonsz meg a szervezetedtől.

Az a felfogás miszerint a legfontosabb aminosavak csak a húsban találhatók meg, már megdőlt, ugyanis pl a szója egy az egyben tartalmazza ezeket!

32. catja larena (válaszként erre: 27. - Cicanilla)
2009. aug. 9. 07:38

Szia, cicanilla!

Vannak olyan zsírban oldódó vitaminok pl.: E, K1 és K2, amik a májban és a húsokban találhatók nagy mennyiségben, ezért ezeket nehezebb pótolni teljes értékűen a növényekkel, mert sokat kell enni belőlük nagyon. A vegetáriánusság akkor is okozhat nagy problémákat, ha szinte egyoldalúvá válik. Értem ezalatt, hogy az illető se tejet, se tojást, illetve semmiféle állati eredetű terméket és tejterméket sem fogyaszt. Azt nevezhetjük tápanyag-megvonásnak is. Például a B vitaminnak (vízben oldódó vitamin) vannak olyan válfajai, pl.: B5 vitamin (más néven pantoténsav), ami pont a májban és tojásban fordul elő nagy számban. Hiánytünete vérszegénységet okoz, fiatalabbaknál lassú növekedést, bőrproblémákat és mellékvese-elégtelenséget. Aki ezeket pont megvonja magától, az előbb-utóbb észlelheti magán a hiánytüneteket.

De úgy látom te tejtermékeket, sajtot és néha tojást is eszel, akkor nagyobb gond nem lehet... :) Sőt szerintem semmi. Remélem tudtam segíteni...:)

31. 9e7527505c (válaszként erre: 13. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 07:35

Amikor az állatot lemészárolják, a salakanyagok, melyeket egyébként elszállít az állat vére, bennmaradnak az azonnal bomlásnak induló húsban. A húsevők szervezetébe beépülnek a mérgező melléktermékek, amelyek egyébként kiürülnének az állat szervezetéből vizelet formájában. Dr. Owen S. Parrett "Miért nem eszek húst" című írásában megjegyzi, hogy amikor a húst vízben főzik, a salakanyagok vízben oldódó kivonatként, az úgynevezett "hús-teaként" jelennek meg. E "tea" összetevőit analizálva a kutatók azt találták, hogy erősen emlékeztet a vizeletre.


A fejlett mezőgazdasággal rendelkező országokban a hús jelentős mennyiségú tartósítószert is tartalmaz: DDT-t (féregirtó szer), arzént (amit a szarvasmarha tenyésztésben növekedésgyorsítóként használnak), nátrium-szulfátot (hogy "friss" vörös színt adjon a húsnak), és DES-t, amely egy olyan mesterséges hormon, amely köztudottan rákkeltő hatású. Valójában a hús igen sok rákkeltő anyagot tartalmaz. Például egy kilogram rostonsült marhahúsban annyi benzopyrene van, mint 600 cigaretta füstjében! Ahogy a híres keresztény teológus és gyakorló vegetáriánus, Dr. J. H. Kellog mondta, "jó érzés úgy leülni az ebédhez, hogy nem kell amiatt aggódnom, hogy mibe halt bele a tányéromban lévő étel."


Az egyik legelgondolkodtatóbb érv a húsevés ellen, legalábbis ami az egészség kérdését illeti, a húsevés és a szív-betegségek között fennálló letagadhatatlan összefüggés. Amerikában, a legtöbb húst fogyasztó országban minden második ember szív- vagy az ezzel kapcsolatos érrendszeri megbetegedésben hal meg. Ezek a betegségek gyakorlatilag nem léteznek azokban a kulturákban, ahol a húsfogyasztás alacsony. Az Amerikai Orvosi Társaság lapja 1961-ben azt írta, hogy "a vegetáriánus étrend megelőzheti a szív betegségek kilencven - kilencvenhét százalékát." Minthogy a hús nélküli étrend kevesebb koleszterin-bevitellel jár, kevesebb az esélye az elhízásnak, és így a szívszélhűdés következtében való elhalálozásnak. Az érelmeszesedés pedig gyakorlatilag ismeretlen a vegetáriánus világ számára. Az Encyclopaedia Britannica szerint "az olajos magvakból, babfélékből, gabonafélékből vagy akár a tejtermékekből nyert protein viszonylag tiszta a marhahúshoz képest, amely ötvenhat százalékban tisztátalan vizet tartalmaz." Az ilyen tisztátalanság nem csak a szívre, de az egész emberi organizmusra hatással van.


Az emberi test bonyolult gépezet. Mint minden gép esetében, vannak olyan üzemanyagok, melyek alkalmasabbak arra, hogy problémamentesen üzemeltessék, mint mások. A statisztikák bebizonyítják, hogy a hús nagyon kevéssé hatékony üzemanyag az emberi gépezet számára, melynek használata végül komoly mértékben károsítja. Az eszkimók például, akik javarészt húson és halon élnek, gyorsan öregednek. Átlag élettartamuk alig haladja meg a harmincat. A kirgézek, egy Észak-oroszországi népcsoport, akik hajdanán főként húson éltek, ritkán élték meg a negyvenedik születésnapjukat. A hunzák viszont, akik a Himalájában élnek és elsődlegesen vegetáriánusok,, nyolcvan-száz évig is elélnek, sőt, akad olyan is, aki meghaladja a százat. A tudósok a vegetáriánus étrendet tartják kíváló egészségük és hosszú életük titkának. A yucatai és yemenite törzsbéli maya indiánok szintén kíváló egészségükről híresek, és ugyancsak kevés húst fogyasztanak, sőt néha száz százalékosan vegetáriánusok.

Miért van az, hogy a húsevők látszólag jobban ki vannak téve a betegségeknek? A biológusok egyik válasza az, hogy az ember emésztő rendszere egyszerűen alkalmatlan a hús megemésztésére. A húsevő állatok rövid bélrendszerrel rendelkeznek (a test hosszának háromszorosával), hogy rövid idő alatt kiüríthessék a gyorsan romló és toxinokat termelő húst a szervezetükből. Minthogy a növényi eledel lassabban bomlik fel, mint a hús, a növényevők bele legalább hatszor olyan hosszú, mint a testük. Az embereknek hosszú beleik vannak, mint egy növényevőnek, ezért ha húst esznek, a méreganyagok túlterhelik a vesét, és ez köszvényhez, izületi gyulladáshoz, reumához, sőt, rákhoz vezet.


Az ehhez hasonló megállapítások következtében az Amerikai Nemzeti Tudományos Akadémia 1983-ban kijelentette, hogy "az emberek sok elterjedt betegséget előzhetnének meg, ha kevesebb zsíros húst ennének, és több zöldséget."


De álljunk csak meg egy pillanatra! Hát nem arra tervezték az embereket, hogy húst egyenek? Nincs szükségünk az állati proteinre?

A válasz mindkét kérdésre tagadó. Annak ellenére, hogy néhány történész és antropológus azt állítja, hogy az ember a történelem során húsevő volt, anatomikus felépítésünk -- fogaink, állkapcsunk és emésztő rendszerünk -- az ellenkezőjéről tanuskodik. Az Amerikai Dietikus Társaság megjegyzi, hogy "az emberiség java része az emberiség történetének java részében vegetáriánus, vagy közel vegetáriánus étrenden élt."


Sőt, az emberiség java része a mai napig azon él. Még az iparilag legfejlettebb országokban is alig száz éve terjedt el a nagymértékű húsfogyasztás. A hűtőgépekkel és a huszadik századi fogyasztói társadalom kialakulásával kezdődött. De még a huszadik századi ember teste sem alkalmazkodott a húsevéshez. Az élenjáró svéd tudós Karl von Linne tollából származik a következő kijelentés: "Az ember külső és belső felépítését más állatokéval összehasonlítva nyilvánvalóvá válik, hogy a gyümölcsök és a zöldségek alkotják természetes étrendjét." A következő táblázat az ember, a húsevő- és a növényevő állatok anatómiáját hasonlítja össze.


A húsevést pártolók másik állandó érve a proteinszükséglet, melyet "csakis húsevéssel elégíthetünk ki." Erre Dr. Paavo Airola a táplálkozás és természetes biológia fő szaktekintélye a következőket válaszolja: "A napi javasolt proteinbevitel húsz év alatt 150-ről 45 grammra csökkent. Miért? Mert kutatások világszerte kimutatták, hogy nincs szükségünk annyi proteinre, napi szükségletünk mindössze 30-45 gramm. A túlzott proteinbevitel nemcsak pazarlás, de súlyos károkkal is járhat, sőt olyan betegségeket válthat ki, mint rák és szívroham. 45 gramm protein beviteléhez nincs szükség húsfogyasztásra. Ennyi 100 százalékosan vegetáriánus étrendből is könnyedén nyerhető, gabonából, olajos magvakból, hüvelyesekből, zöldségekből és gyümölcsökből."

A tejtermékekben, a gabonákban, a hüvelyesekben és az olajos magvakban a protein koncentráltan megtalálható. 100 g sajt, mogyoró vagy lencse például több proteint tartalmaz, mint ugyanennyi hamburger, bárányhús vagy bélszínszelet.

Sokan egészen a közelmúltig azt gondolták, hogy csakis a húsban, a halban, a tojásban és a tejtermékekben fordulnak elő teljes értékű proteinek (melyek tartalmazzák azt a nyolc aminosavat, amelyet a test nem állít elő), és hogy valamennyi növényi protein hiányos. A svéd Karolinska Institute és a német Max Planck Institute kimutatta, hogy a legtöbb növény, gyümölcs, gabona és olajos mag kiváló forrása a teljes értékű proteineknek. Sőt, ezeket a proteineket könnyebb megemészteni, mint a húsban találhatókat -- és nem hoznak magukkal méreganyagokat. Csaknem lehetetlen proteinhiányosnak lenni, ha elegendő természetes ételt fogyasztunk.


Mi több, a túlzott proteinbevitel csökkenti a test energiáját. Dr. Irving Fisher, a Yale University tudósa összehasonlító erőnléti teszteknek vetett alá vegetáriánusokat és húsevőket. Azt találta, hogy a vegetáriánusok kétszer olyan jól szerepeltek, mint a húsevők. Mikor a húsevők proteinbevitelét húsz százalékkal csökkentették, teljesítményük átlag harmincnégy százalékkal megnövekedett. Dr. J. Iotekyo és V. Kipani, a Brussels University munkatársai tanulmányukban kimutatták, hogy a vegetáriánusok két-háromszor annyi ideig voltak képesek fizikai teszteket végezni, mint nem vegetáriánus társaik, és háromszor olyan gyorsan pihenték ki magukat.

30. 9e7527505c (válaszként erre: 24. - Larin)
2009. aug. 9. 07:32
Maximálisan egyet értek veled és azzal amiben hiszel.
29. 9e7527505c (válaszként erre: 27. - Cicanilla)
2009. aug. 9. 07:30

Szia!


A lakto-ovo vegetáriánus étrendnél semmilyen hiány nem alakul ki a szervezetben.Ez a hivatalos álláspont:)


Egyébként én is vega vagyok és a családom is.

Nálam sokrétű h miért nem eszek, lelki és egészségeügyi okai is vannak.

De a legfontosabb h nem tudnék megölni egy olyan élőlényt amelyik a szemembe tud nézni....

2009. aug. 9. 07:25

Sziasztok!

Látok itt véleményt egyik és másik oldalról is. Nekem személyes tapasztalatom abban rejlik, hogy két barátnőm nem eszik húst. De egy nagy különbség van kettőjük között. Az egyikük elvből nem eszik, hogy sok vegetáriánus leírta: "az állatok megölése bűn..." A másik barátnőm kapott egy betegséget, és egy hosszú diéta után előírták neki, hogy nem ehet többé húst. A diéta elnyúlt, és hozzászokott. De nem azért, mert nem szerette. Én azt mondom, mindenki azt egyen, amit akar, túlzásba vinni egyiket sem jó, de maradok a húspártiaknál...:)

2009. aug. 9. 06:56

Sziasztok!

Én egy érdekesebb eset vagyok vega szempontból :) kb. hat éves korom óta egyáltalán nem eszem a húst, és nem tudom megmondani, ez miért van, egyszerűen nem szeretem... általános iskolás koromban még megettem a szalámikat, májkrémeket, virslit, mára már odáig fokozódott a dolog, hogy ha pl. zsírral készíti anyukám a rántást a levesbe, nem olajjal, nem eszem meg, érzem az ízén... soha semmit nem vontam meg magamtól, egyszerűen csak nem kell és kész. Anyuék vittek orvoshoz gyerekkoromban, mondván ez nem normális hogy egy gyerek nem eszi a húst, az orvosi vizsgálatok viszont mindig kitűnő vérképet mutattak :)

Tejterméket és sajtokat eszem, azzal nincs gond, néha a tojás is belefér. Most 35 éves vagyok. Szerintetek lehet valami hiányállapot a szervezetemben? Mit kellene ennem, hogy pótoljam? Mondjuk eddig semminek a hiányát nem vettem észre, de nem akarom, hogy valami betegség folytán derüljön fény ilyesmire...

26. tixtina (válaszként erre: 25. - Larin)
2009. aug. 9. 03:14

Igen,egyébként régebben megette a csirkecombot,de amióta látott egy döglött tyúkot,mikor kibontottam a csomagból-na azóta nem eszi meg.

A hentesnél látott egy disznófejet,és azóta a disznóhúst sem eszi.

Nem baj,valahol igaza is van.

Egyen csak,ami jól esik neki.:D))


Viszont,ha tejtermékeket és tojást is eszel,az elegendő szerintem.

Mert vannak,akik azokat sem fogyasztják.

Vajon,akkor mit lehet enni??


Mondjuk,én-ha tehetném-egész nap ellennék tésztákon,meg édességeken-mint az előbb leírta nekem a fiatalember,hogy hízlal.

Bizony így van,ezért mellőznöm kell a szénhidrátok túlzott fogyasztását is-így baromi keveset ehetek.

Zöldség,és a gyümölcs maradt.

25. Larin (válaszként erre: 14. - Tixtina)
2009. aug. 9. 03:00

Tojást is eszem és minden olyan tejterméket,bele-

értve a tejfölt,joghurtot,stb.amihez az

állatot nem kell megölni.

Hülyének pedig azért néznek,mert nem egyértelműen

egészségügyi okokból nem eszek húst,hanem azért,

mert az öléssel nem tudok azonosulni.

Mindegy,ez az én bajom,annak viszont örülök,ha

van néhány ember,aki esetleg elgondolkodik ezen,hogy hátha van itt valami az állatokkal,amit

mi,emberek,nem jól kezelünk.

Írtál a fiadról is,nagyon jól gondolkodsz és örülök,hogy észrevetted,hogy amit a

gyereked visszautasít,azt nem szabad erőltetni!

Közelebb áll még az igazsághoz,mint mi,ő jobban

tudja,mi kell neki és mi nem!

A fiad nem kivétel:10 gyerekből 9 visszautasítja

a húst,mi szoktatjuk őket rá,méghozzá erőszakkal!

Ugyanis még dr.Spock könyve is azt a módszert ajánlja,hogy keverjük bele a gyerek főzelékébe az apróra darált húst..Hát szóval,nagyon örülök,hogy ezt a történetet a fiadról Te írtad le,és nem én.. Merthogy a gyerekek elfogadják a főzeléket,

a gyümölcsöt,de a húst,azt úgy kell nekik először

belerejteni,mint később a gyógyszert,amit nem akarnak bevenni...

24. Larin (válaszként erre: 20. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 02:45

Igazából én sem hiszem,hogy állatokból lettünk emberek...Teljesen másban hiszek,mégpedig abban hogy lelkekként leszületünk újra és újra..Mélyen

belülről a buddhizmus híve vagyok.De nem ez a lényeg.

Az előbbi érveim arról szólnak,hogy az emberiség

jelentékeny része mást hisz és én ezt tiszteletben tartom.

A tápláléklánc kapcsán most európai módon érveltem,kihagyva belőle a felsőbbrendű

erőket,Istent,mert azt tartanám fontosnak,hogy

megszűnjön az ölés,erőszakmentes világban szeret-

nék élni...Egy állatot megölni ugyanolyan agresszív cselekedet,mint egy embert...

Én nem terhelem ezzel a lelkemet,és nem is esik már jól az az étel,amihez egy lényt meg kell ölni..És ami nem esik jól,az nem szolgálhatja az

egészségemet...Ez itt a lényeg,az én esetemben.

Nem akarok senkit és semmit kizárni,pontosan azért

jutottam el a buddhista gondolkodásmódhoz,mert az az egyetlen olyan világnézet,amely elfogadja a többit is...Egy buddhista nemcsak Buddhát tiszteli,hanem elfogadja,hiszi hogy Jézus is élt...És a többi vallásalapítót is elfogadja...

Hidd el,nem könnyen jutottam el ide,és az egyetlen,amiben biztos vagyok,hogy az ölés hely-

telen.Ebben az egyben én tényleg biztos vagyok,és

szerintem te is,meg mindenki,csak az a különbség

közöttünk,hogy amit én ölésnek nevezek,azt a világ nagy része nem érzi érvényesnek az állatok

esetében!Ebben az egyben nem értek csak egyet Veled!A többiben igazad van

2009. aug. 9. 02:32
Dejó neki. Én is csontváz akarok lenni, de nekem tennem kell érte. Szóval csak semmi tészta tésztával meg tejtermékekkel.
22. tixtina (válaszként erre: 21. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 02:27

A fiam "csontváz"-nagyon vékony,úgyhogy eheti bőven.:)

Baja,nem lesz belőle.

21. 319cd6978b (válaszként erre: 19. - Tixtina)
2009. aug. 9. 02:26

"Sajtostészta,dióstészta,túrógombóc,palacsinta,tejbegríz"

Ezek csupa olyan dolgok amitől elhíznak az emberek.

20. 319cd6978b (válaszként erre: 17. - Larin)
2009. aug. 9. 02:23
Ez csak egy elmélet. Mármint hogy állatokból lettünk emberek. (én bár sosem voltam állat) Tudod mindenki a saját igazáról akarja meggyőzni a másikat. Akit nem érdekel egyik elmélet sem különösképpen az látja igazán hogy mindegyik kizárja a többit. Mindenmki halál biztos magában és a saját igazában. 6 éve vagy vega szóval nem tudhatod hogy 10 év múlva mi lesz veled pont azért mert megvontál magadtól valamit.
19. tixtina (válaszként erre: 17. - Larin)
2009. aug. 9. 02:21

Most jut eszembe-az én fiam alig eszik húst,sőt a legtöbb húsfélét utálja.

Sajtostészta,dióstészta,túrógombóc,palacsinta,tejbegríz.

Ennyit eszik meg.Meg a menzán a borsófőzeléket,de pörkölt nélkül.,valamint a nokedlit-üresen,vagy tojásosan.

Nem erőltetem,érzi -mi kell a szervezetének:D))

18. 64e0af95e8 (válaszként erre: 3. - Larin)
2009. aug. 9. 02:19

KÖSZÖNÖM A VÉLEMÉNYED!!

Hogy ilyen éjjnek idején hozzászóltál, az külön köszönet.

"Az ételed az egészséged." - én ezt támogatom, és nem győzöm hangsúlyozni: ez e hozzászólás NAGYON NYERŐ.

17. Larin (válaszként erre: 6. - 2f4fe453b8)
2009. aug. 9. 02:16

Valóban,az emberré"válás"-ban,nagyon szerepe lehetett a ragadozó életmódnak,a vadászatnak.

De vajon miért feledkezik meg az emberiség arról,hogy már emberré "vált"...Megtörtént,hogy

túllépte az állatok szellemi szintjét,s már nem az ösztönei irányítják!Ettől sokkal nagyobb az

emberiség felelőssége!Direkt írok emberiséget és

nem embereket!Valahol,a politikus,tudós,biológus,

stb.társadalomnak kellene elindítania azt a folya-

matot,amely oda vezetne,hogy nem kellene az álla-

tokat megölni!Amíg az anyák azért etetik hússal a

csecsemőket,mert azt hiszik,attól lesznek nagyok és erősek,addig minden új generáció ezt viszi to-

vább.

Most egy kissé divatba jött vegának lenni,de ez csak felszínes...Majd akkor mond le valaki esetleg

a húsról komolyan,ha beteg lesz...

Miért kell addig várni?

Mint már írtam,6 éve vega vagyok,és olyan ételeket tudok főzni,tofuból,szójából,stb nem so-

rolom,amelyeket megesznek örömmel a húsevő rokonaim és ismerőseim,sokszor észre sem veszik,akik még nem ismernek...A karácsonyi töltött káposztámról egyszerűen nem mertem elárulni,hogy nincs benne egy gramm hús sem...

Mindenki megette...

A fiam már szinte felnőtt,neki azt főzök,amit

kér,semmi kényszer nincs.Kb.3-4 évig csak kóstol-

gatta,amit magamnak főztem és ette a csirkecombot rántva,ami neki készült...Azután egyik napról a másikra,legnagyobb meglepetésemre,félretolta a húst!Azóta ugyanazt eszi,amit én,de hogyha vendég-

ségben,vagy bulin van,vagy étteremben ebédel,akkor szokott egy-egy szelet húst is enni.

Úgy évente 4-5 alkalommal.

Az ő példáján látom,hogyha hagynák az embereket dönteni,úgy,hogy lenne egy pozitív vega-minta is

a környezetükben,akkor az emberiség 90%-ban magá-

tól hagyná el a húsevést.

AZ ölés és a húsevés az emberiség egy bizonyos szellemi szintjének felel meg.

Az emberiségnek el kell emelkednie erről a szintről!Mindez összefügg a környezet tiszteleté-

vel is,a természettel való békés együttműködés az,

aminek következnie kell.Ebben benne vannak az állatok is.

Most tudom,ha páran ezt elolvassák,felhördülnek és azonnal a táplálékláncot kezdik emlegetni...

Hát igen,egyetértek a természet körforgásával,és

az állatok,egyék csak meg egymást,hiszen az ösztö-

neik irányítják őket...

De minket embereket,már végre,könyörgöm,irányít-hatna a tudatosság is,HÁT NEM EZÉRT LETT BELŐLÜNK

EMBER?!

HA TOVÁBBRA IS LE KELLENE IGÁZNUNK A TERMÉSZETET,A TÖBBI ÉLŐLÉNYT,AKKOR MIÉRT NEM

MARADTUNK ÁLLATOK?

2009. aug. 9. 02:16
Tökmindegy. Csak attól nem hízol amit nem eszel meg.
15. tixtina (válaszként erre: 13. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 02:13
Van itt a fórumon egy sejtbiológus,aki részletesen elmagyarázza neked,milyen káros hatásai vannak.
14. tixtina (válaszként erre: 3. - Larin)
2009. aug. 9. 02:12

Akkor,ha jól értelmeztem,sajtféléket fogyasztasz,meg túrót-vagy csak joghurtokat?

Viszont,tojást akkor nem?

Nem értem,miért néznének ezért hülyének.D?

Sokkal egészségesebb,mintha húst hússal eszik az ember:D))

2009. aug. 9. 02:04
Hogy teszi tönkre a hús a szervezetet? Talán teli van nitrátokkal, vagy szabadgyökökkel? Nem igazán értem hogy egy ilyen természetes dolog hogy képes kárt okozni.
2009. aug. 9. 02:02
Hogy teheti tönkre a hús a szervezetet? Én nem vagyok járats ebben. Valaki elmagyarázhatná
2009. aug. 9. 01:53

Mééég nem:D)

Ha így haladok,az leszek.

Tönkreteszi a szervezetemet a sok hús.

Viszont imádom a sült pecsenyéket,és nehezen mondanék le róluk:D))

De ha muszáj...??egy időre mindenesetre mellőzni fogom,ha rendesen méregteleníteni szeretnék.

10. 2f4fe453b8 (válaszként erre: 9. - 319cd6978b)
2009. aug. 9. 01:52
Igaz. Aki halhatatlan akar lenni, az alkosson valami halhatatlant.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook