Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Veet szörtelenítő krém. Nektek bevált? Tapasztalat? fórum

Veet szörtelenítő krém. Nektek bevált? Tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 6. 14:59
nekem nem jött be, felét rajta hagyta. Köv lekenésnél is hagyott még bőven...
2012. márc. 5. 11:21
hát sajna énnekem a combjaim nagyon olyanok,nekem bevált van érzékeny bőrre is,egy évben 3alkalommal kezelem,és tökéletes.nem fáj ninvs kiütés és sima mint a baba popsi!!!
2010. aug. 14. 12:34
nekem bikinivonalnál csak ez vált be, nem volt szőrbenövés, kipattogás..borotvától kipattogás, gyantától szőrbenövés... szóval nekem bevált, de csak ott használom, többi borotva... igaz kicsit macerás, de nem kell kinyomkodni, tűvel szedegetni...
2010. aug. 14. 11:41
Hűha, köszi szépen. Én eddig 1x használtam, de egyenlőre annyi a tapasztalatom h nem 100%-os a szőr eltüntetése. =/ De ha efféle bajokkal is járhat, lemondok róla.
2010. aug. 13. 13:41
Én szőke vagyok... Egy darabig használtam ilyen krémet, de bebarnult tőle a szőröm. Úgyhogy én már nem használok ilyet. Amúgy tényleg nem tartós, és még drága is...
2010. aug. 13. 12:47
Nem csalodtam:(
2010. aug. 13. 00:02

Én minden krémmel megszívtam már...

Kozmetikusom is mondta, hogy ha lehet ne használjak ilyeneket, akkor már inkább borotva... mert ugye a krém valójában leégeti a szőrszálakat (elrohasztja), ez látható is ahogy hat a krém:(

A gyantázás egyszer fáj (bár nekem nem is szokott, megszoktam már), de a krémmel csak kínlódás, és nem is alapos...

Mindenkinek más a szőr erőssége, van akinek beválik, de akivel én beszéltem eddig hasonlóan csalódott:(

2010. aug. 12. 23:38
Tartósságban hasonlít a borotvához.. :(
2010. aug. 12. 23:34
Én sem lettem tőle szőrtelen, hanem lettem kiütéses!! Marad az epilálás, vagy a gyanta. Lehet drasztikusabb, de tartós és nem leszek persegéses.
10. Dinuss
2010. aug. 12. 23:28
Nekem meg egyik sem szedi lesz a szort egyaltalan....egy rakas kaki!:)
2010. aug. 12. 22:42
Nekem nem jött be érzékeny bőrre vettem és tisztára égette a lábam. A hab meg szó szerint bele égetett a bőrömbe olyan volt mintha egy csikket elnyomtak volna a lábamon.Dehát kinek hogy. Van akinek jó van akinek nem.
2010. aug. 12. 22:37

Nekem barna foltos lett a bőröm tőle...pedig nem hagytam a max ideig rajta.Több éve alatt jött csak helyre :(

Nem használtam pedig gyakran,összesen talán 10x ..

2010. aug. 12. 22:20
Én csúnyán kipattogtam tőle.
2010. aug. 12. 22:14
a veet jó, a szaga sem büdös, de én nem szeretem a szőrtelenítő krémeket, sem a borotvát, mert 1-2 nap és újra ott a szőr és szúr :(
2010. aug. 12. 22:12
Én utálom. Úgy hirdeti magát hogy nincs befele nőtt szőrszál. Pedig ha ezt használtam és nem az opilcát akkor rengeteg volt belőlük. Opilcával semmi. De opilcát sem tudok használni mert az meg egy rakás szőrszálat benthagy és másnap már egy milisek a leszedettek is. Pedig max időn hagyom mindig. Most vettem egy nagyon erőset nem ismert márka és az nagyon jó. De büdösebb is. :-)
4. 6505bfef2e (válaszként erre: 1. - Ircsiii)
2010. aug. 12. 22:01
Nekem maximálisan bevált és az illata is jó, szerintem. No, nem szaglásznám egész nap, de nem vészes. Én a többit gyengébbnek és büdösebbnek is érzem! :(
2010. aug. 12. 21:58
Szia. Egyetértek az előttem szólóval:)
2010. aug. 12. 21:55
Szia, semmi extra, szerintem jó, de ugyan olyan jó az opilca is, vagy egyéb. Darab, darab, csak ne lenne olyan büdös! :-)
2010. aug. 12. 21:37
Veet szörtelenítő krém. Nektek bevált? Tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook