Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várom hogy öngyilkos lehessek fórum

Várom hogy öngyilkos lehessek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
151. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 150. - Görögtánc)
2023. jún. 12. 13:35
Ma pont voltam boltban mert kellett konzerv a cicának. Konkrétan olyan szorongás jött rám mind a fénytől, melegtől, mind a zajoktól hogy arra nem is emlékszem hogy fizettem vagy elköszöntem. Nekem nem nagyon nehéz ez a kijárkálás. 😥😥😥
150. Görögtánc (válaszként erre: 147. - Főnix3)
2023. jún. 12. 13:25
Napi 10-20 perc a napon már sokat számít. Normális időben, nem délben persze. ☺️
149. Főnix3 (válaszként erre: 145. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 12. 13:24
Akkor irány mosni. :) A ruhából nehéz kimosni a kávét..,már ha van rajtad ugye ruha..
148. Görögtánc (válaszként erre: 145. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 12. 13:23
Meg ne fulladj. 😝
147. Főnix3 (válaszként erre: 142. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 12. 13:23

Teljesen jogos, mert a napfény az én éltető energiám is.

Nagyon sok jótékony hatása van!

146. Főnix3 (válaszként erre: 134. - Tumbo2)
2023. jún. 12. 13:21

Már nem vagyok ebben. Voltam! És még lehetek is!

Viszont hittem, hogy boldog leszek!

És igen, nem tudom megérteni, hogy az emberek hogyan nem tudnak örülni apróságoknak?!

Mikor a legmélyebben is voltam. Kimentem a szabadba, kifeküdtem a napra. A talpam a fűre tettem,néha sírtam,majd a felhőket néztem.Legtöbbször csak futottam, éreztem, hogy repülök,lehagytam a gondjaimat...,ha ezek nincsenek, lehet elveszek. Megnyugtattam magam. 9 éves korom óta bevált nekem ez. A futással versenyeket nyertem és izmos lábakat! ;)

Nincs olyan, hogy nem örülünk semminek, apró dolgoknak.Olyan van, hogy lemondunk,kizárunk.

Egy jó süti,egy jó sült csülök, egy illatgyertya, könyv, festés,rajzolás..,mindig van, ami örömöt ad, egy cseppnyi boldogságot! Amiből erőt, energiát nyerünk.

Valószínű én soha nem foglak megérteni téged, mert ennyire elveszett soha nem voltam, mint te Tumbó, vagy te kedve FI,de hiszem, mindig van választás.

Nyomkodhatod a telefonod, de az inkább romból,mint épít...,mert nem vagy jól. Nem kapcsolja ki a fejed,nem szakít ki a szürke hétköznapokból. Nincs új inger,ami érjen.

Nem egyszer kaptam már meg,és nem csak egy embertől, hogy könnyű neked mondani,hisz boldog vagy, háttered van. Igen, most már könnyű, de mikor lent voltam, nekem is volt angyalkám, ITT a HOXAn, aki duruzsolt,segített, támogatott, felnyitotta a szemem! :)

Néha csak egy másik szemüveg kell, és ha kell, adok az enyémből. Nekem már van,sőt, anélkül is látok!

Engedjetek egy kis élményt a szívetekbe.

145. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 144. - Görögtánc)
2023. jún. 12. 13:21

Okay, ez igaz, csak nyitott szájjal meglepődtem...

nyelni meg elfeledtem...

144. Görögtánc (válaszként erre: 142. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 12. 13:19
Ez egy teljesen komoly kérdés volt Hansi, az élethez kell a napfény.
143. Görögtánc (válaszként erre: 141. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 13:19
Ez eléggé nagy baj. A nap feltölt. Ha én nyáron kint dolgozok dupla annyi energiám lesz. Fő D vitamin forrás.
142. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 140. - Görögtánc)
2023. jún. 12. 13:19

simán lekávéztam magam...-)))


Hogy teheccc fel ilyen kérdést?

141. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 140. - Görögtánc)
2023. jún. 12. 13:17
Nem. Az elmúlt években nem nagyon láttam a napot.
140. Görögtánc (válaszként erre: 136. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 13:16
Vagy te eleget napon?
139. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 138. - Főnix3)
2023. jún. 12. 13:15
Nem, nincs semmi ilyesmi. Ez gyerekkorom óta így van. Testileg egészséges vagyok. Egyedül akkor voltak gyomorbajaim amikor bulímiával küzdöttem, de ott az volt a legkevesebb.
138. Főnix3 (válaszként erre: 136. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 12:58

Borzasztó nyomasztó lehet.

Nem lehet, hogy esetleg valami hormon probléma, vagy valami vitamin hiány lehet a háttérben?

137. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 135. - Ágio8405)
2023. jún. 12. 12:54
Nem hiszem ezt. Pont én tudom mennyire nincs ez így és hogy mennyire nincs ennek külső nyoma.
136. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 133. - Főnix3)
2023. jún. 12. 12:53
Felkelek reggel, fáradtan, csalódottan, mázsásan elnehezedett testtel, várva hogy végre este legyen. Így telik el minden nap. Nincs bűntudatom a boldogság miatt mert sose éreztem. Biztos megérdemelném, de annyira fáradt, reményvesztett és elkeseredett vagyok, hogy nem akarok kimászni a takaró alól és utána eredni. Nehezemre esik szociális kapcsolatokat teremteni, munkában se nagyon beszélek senkivel, csak ha muszáj, hétvégente sokszor nem eszem mert képtelen vagyok lemenni boltba. Nyomogatom a telefonom, pörgetem a youtube-ot, várom hogy teljen az idő.
135. Ágio8405 (válaszként erre: 132. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 12:50
Ha tudnád ő is miken ment már át, honnan állt fel, inkább példaképként tekinthetnél rá. Azt hiszed mindenki másnak rózsaszín csillámpóni cukormáz élete van, volt. Igen van akinek, de neki pont nem. Nagyon nem.
134. tumbo2 (válaszként erre: 133. - Főnix3)
2023. jún. 12. 12:50
hogyne értenélek,hülye sem vagyok.de aki nincs ebben sosem érti meg.ha azt mondom,hogy boldog vagyok,akkor az leszek?életemben nem voltam boldog.
133. Főnix3 (válaszként erre: 132. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 12:36

Lehet én vagyok vak, én nem értek, de te és az összes hozzád hasonló milyen? Látsz? Hallasz? Értesz?

Nem vitatkozok! Érdeklődők! Szeretnélek megérteni.

Feladtál, és lemondtál. Úgy érzed nem érdemled meg a jót és a boldogságot? Ha boldog vagy, akkor bűntudatod van?

132. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 130. - Főnix3)
2023. jún. 12. 12:24
Nem érted a dolgot, és ez így van jól. Ne is tapasztald meg soha! Örülök ha rendben vagy Magaddal! Eg a fontos!
131. tumbo2 (válaszként erre: 80. - Semleges)
2023. jún. 12. 12:22
én mindig a saját lábamon álltam,de mi az hogy kezdjek el élni?senki társaságát nem kedvelem,tán társasozzak,vagy mi szösz.
130. Főnix3 (válaszként erre: 128. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 12:21

Kezdj el újra rajzolni! Ki mondta, hogy béna vagy? Te miért hittél neki/k?

Kezd el, fess, rajzolj és élvezd! Hallgass zenét,táncolj és énekelj hangosan,ha ehhez van kedved. Én a tesco közepén is táncolok, vagy énekelek,ha éppen jó zene megy. :) Megmosolyognak, én visszamosolygok. :)

Akkor én még mindig megborult tini vagyok, mert van bennem művészi hajlam. :)

Ne foglalkozz azzal, hogy ki mit mond. Más vagy,mint ők, merj kilógni a sorból. Nem olyan rossz kívülállónak lenni, különlegesnek lenni.:)

129. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 123. - Michelle.r)
2023. jún. 12. 12:06

Nem szeretnék rémisztő lenni. A halál gondolata számomra a megnyugvással egyenlő, nem tudom máshogy megközelíteni. Ugye írtam hogy az egykeségem miatt nem lehetek öngyilkos. Ezt eleve nagyon nehezen élem meg. Szerintem ha baleset vagy betegség vinne el, akkor elfogadhatóbb lenne anyának, mint az öngyilkosság, de még mindig nem lenne ki gondozza ha megöregszik. Amikor olvasom valakit meggyilkoltak, meghalt balesetben, öngyilkos lett inkább egyfajta irigység fog el, mintsem a normálisnak számító szörnyülködés.


Nem hiszek abban hogy bárhova is kerülünk halál után, emiatt nem lesz aminek hiányzik a kávé vagy az eper. De ez nyilván mindnekinek a saját vallási/filozófiai meggyőződése és ezt tiszteletben tartom.

128. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 122. - Főnix3)
2023. jún. 12. 11:59
Nincs. Nagyon régen rajzoltam, a legtöbb mentálisan megborult tiniben van művészi hajlam, de sok megerősítést kaptam hogy béna vagyok benne így abbahagytam. Nem szoktam semmit csinálni, mivel a depresszió miatt mindig fáradt vagyok, leteszem a munkát fekszem az ágyba.
127. tumbo2 (válaszként erre: 123. - Michelle.r)
2023. jún. 12. 09:24
régen állítólag az élet része volt a családban.ott születtek,haltak,meg ,jó lehetett.a lányom mondta is hogy fogná a kezem,ha haldokolnék.én nem szeretném.a vejem is ott volt az anyja mellett, ki is küldték.ömlött a vér a szerencsétlen szájából,orrából.az öngyilkosság igencsak nehéz pálya,a gyógyszert kimossák,az akasztás ha nem sikerül jól,rengeteg szenvedést okoz.egy pasi tette jól,télen kiballagott az erdőbe,vitt egy üveg piát, meg egy kötelet.tavasszal találták meg.pedig jó körülmények között éltek,én egyelőre nem félek tőle,mert gyáva vagyok.
126. tumbo2 (válaszként erre: 107. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 09:07
egy idegen kisbaba láttán,én sem esnék transzba,mosolyogni meg végképp nem tudok.egy gyereket,az szeretnék a lányomnak,mert szerei a gyerekeket,ők is őt.ott voltunk anyám nyakán akkor még hárman. egy csecsemő,kétéves,négyéves.örült,ha elvégezte a munkát,nem hogy a gyerekekkel foglalkozzon.mikor az öcsémet hazahozták a kórházból,az első perctől fogva én fürdettem,kifőztem a pelenkáit,ha szájpenészes lett a szája,a forró vízben kifőzött,cumik,edények után.aztán elköltöztem,rengeteget sírt utánam.persze a lányommal nem csináltak ekkora faksznit,a sok munka mellett.
2023. jún. 12. 08:05

[link]


Kedves FI! Ez is egy olyan segítő metódus, amit egész biztos érdemes lenne megpróbálni.

Valószínűleg nem azért érzed a "semmit" - mert üresség van benned, hanem pusztán csak elnyomtad valamikor a kora gyermekkorban magadban az érzelmeket, hogy ne fájjanak...

De én nem vagyok pszichológus. Csak eszembejutott ez az elmélet, mert nemrégiben volt a kezemben egy Orvos-Tóth Noémi könyv, a Szabad akarat. Abban is le van valami ilyesmi írva.

124. Főnix3 (válaszként erre: 123. - Michelle.r)
2023. jún. 11. 21:56
Egyetértek veled! :)
123. michelle.r (válaszként erre: 116. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 21:52
Van abban valami rémisztő, hogy mennyire közömbösen beszélsz a halálról. Buddhista tanok szerint amilyen az életed, olyan lesz a halálod. Szóval messze nem biztos, hogy olyan jó lesz neked odaát. Nem akarod inkább egy kicsit jobbá tenni? Csak mert onnan nincs visszaút. Még ha igaz is, hogy a lélek tovább él, és test nélkül sokkal könnyebb, egy csomó mindent nem tehetsz meg test nélkül. Nem ihatsz meg egy klassz kávét pl, nem ehetsz epret, nem ugorhatsz be egy hűs tóba, nem érinthetsz meg semmit, stb. Szóval gondold meg, hogy mész, vagy maradsz 😎
122. Főnix3 (válaszként erre: 121. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 11. 19:44

Ugyan már! Semmi baj! Végül is ki hogyan látja.

Van valami hobbid esetleg?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook