Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várom hogy öngyilkos lehessek fórum

Várom hogy öngyilkos lehessek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
181. Főnix3
2023. jún. 12. 15:34

Szerintem nincs helye a vitatkozásnak.

Ha ez egy segélykiáltás, akkor jó helyre írta ki.

2023. jún. 12. 15:26

“Csak bedobtál egy akármilyen beszélgetős témát, - történetesen az öngyilkosság iránti vágyadról, tényleg miért is ne lehetne erről beszélni?”


Nem tudom ez szarkazmus e, de ha nem akkor legalább értjük egymást.

2023. jún. 12. 15:25

Világos. A paradicsomok nem érdekelnek téged. :-)

Csak bedobtál egy akármilyen beszélgetős témát, - történetesen az öngyilkosság iránti vágyadról, tényleg miért is ne lehetne erről beszélni?

Nem zavar engem a téma, mert különben nem szóltam volna hozzá.

És mégpedig segítőleg szóltam hozzá.

178. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 175. - Tien)
2023. jún. 12. 15:12

Nem voltál mérges amiért kimentettek?


Amúgy gratulálok a gyógyuláshoz! :)

177. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 176. - Amaunet)
2023. jún. 12. 15:10
Hallottam róla. Bár nem Hoxa, hanem egy Facebook csoportban történt, és volt olyan aki ott kapta meg az utolsó lökést. Bár ez nem bátorítás, hogy “tedd meg”, hanem a végtelenül elkeseredett lány ott kapta meg az utolsó olyan beszólást, ami miatt végül megindult a fejében a visszafordíthatatlan. De ugye ennek többéves előzménye van. Én nem kérek megerősítést, és nem is bátorítok erre senkit.
176. Amaunet (válaszként erre: 155. - Százas Evelin)
2023. jún. 12. 15:05

Ugye?:) Nekem is feltűnt. De már az elején meglepődtem, hogy ilyen direktben miért engedi a hoxa megjelenni egy tk. az öngyit propagáló fórumot?


Vannak itt elkeseredett emberek, akiknek tényleg csak egy kis lökés hiányzik még és azt ebből a fórumból meg is kaphatják.

175. tien (válaszként erre: 159. - Tumbo2)
2023. jún. 12. 14:55

Hagyd békén a patakot.

Én a Tiszába gyalogoltam bele ,és kihúztak😳



Két pasi látta ,hogy az agyament p...csak mire készül,és jól kimentettek.☺️


Fogalmam nincs, hogy mitől gyógyultam meg .

De ,most a ló másik oldalára estem .

Mint a repedt bugyi, állandóan vigyorgok.

Jól vagyok,boldog és vidám.

174. Főnix3 (válaszként erre: 170. - Tumbo2)
2023. jún. 12. 14:50

És abba hagytad a szedését? Nagyszerű.

Ha van rá,segítség, te lemondasz erről? A körzeti is felírja, nem csak a magán....

Havonta én tuti felíratnám, és szedném, ha hatással van a közérzetemre!

2023. jún. 12. 14:48
Hát jó. Tiszteletben tartom a véleményed. Persze hogy csípőből jön a válasz, nem kell rajta gondolkodnom, hiszen igaz. Ez egy pont ugyanolyan beszélgetős téma (részemről) mintha lefotóztam volna a paradicsomokat a kertben. Miért ne lehetne erről beszélni? Ha meg annyira zavar miért szólsz hozzá? Én se szólnék hozzá a paradicsomokhoz mert nem érdekelnek. Érted?
2023. jún. 12. 14:36

:-)

Megint egy csípőből jövő lövés-viszonzás...

De ez most mellétrafált, tekintve hogy igenis VAN célod. Nevezetesen az, hogy reagáljanak mások az igencsak provokatív nyitó mondatodra. És te is szépen reagálsz a hsz-ekre, - ez lenne végülis mindig a fórumozás lényegi célja. :-)

171. tumbo2 (válaszként erre: 165. - Görögtánc)
2023. jún. 12. 14:17
könyörgöm 71 éves vagyok,alig tudok mozogni,ott is maradnék,még a csoki szóba jöhetne,napszúrást párszor kaptam-
170. tumbo2 (válaszként erre: 164. - Főnix3)
2023. jún. 12. 14:15
már nem tudom a nevét,életem két legjobb éve volt,mikor szedtem.mindenkivel megjavult a kapcsolatom,beszédesebb lettem,de aztán nem tudtam havonta magánorvoshoz járni drága pénzért.az volt a normális,vagy ez,hogy nem szólok két szót sem,ki tudja.
169. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 168. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 14:14
Én bírlak, ha ez vigasztal..-)
168. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 162. - Ágio8405)
2023. jún. 12. 14:12
Nekem ez a fórum életem első megnyilvánulásom itt Hoxán, de összeségében a témával kapcsolatban ah elmúlt 10 évben most szólalok meg először a neten. Mások nevében nem tudok nyilatkozni. Talán segélykiáltás kehet. Tilts le engem és a “hozzám hasonlókat” :)
167. Főnix3 (válaszként erre: 165. - Görögtánc)
2023. jún. 12. 14:10
Igen! Ez az! :)
166. tumbo2 (válaszként erre: 161. - Főnix3)
2023. jún. 12. 14:10
semmit,mondtam,hogy most már lassan fel kell készülni,ez az élet velejárója.az anyám nagyon meggyűlölte a húgomat,amiért ilyen tehetetlen lett,én ezt nem szeretném megérni.az élet véges.
165. Görögtánc (válaszként erre: 163. - Tumbo2)
2023. jún. 12. 14:07

Szerotonint.

Szex, napfény, csoki a gyógymód. Mind növeli a szintjét. 😬

164. Főnix3 (válaszként erre: 163. - Tumbo2)
2023. jún. 12. 14:06
Igen, erről már olvastam valamikor. Nem jut eszembe mi is az.., ezt lehet pótolni?
163. tumbo2 (válaszként erre: 138. - Főnix3)
2023. jún. 12. 14:04
nekem azt mondta az orvos,hogy az agy nem termel valami hormont,amit kéne-légy jókedvű,vidám,járj társaságba,na ettől ráz ki a hideg.
162. Ágio8405 (válaszként erre: 158. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 14:04
Csak tudnám minek jössz te és kb hetente 1-2 hozzad hasonló erre az oldalra szenvedni, ha úgysem hallgatsz semmi tanácsra és úgysem akarsz változtatni. Komolyan érdekel. Minek olvasod a hozzászólásokat? Mit vársz ettől a fórumtól? Nekünk tök mindegy te mit csinálsz, mi van veled. Jobb és rosszabb sem lesz nekünk akkor sem ha élsz akkor sem ha eldobod az életed és akkor sem ha végre meggyógyulsz. Csak az ember egy empatikus lény és megpróbál segíteni. De minek tegye ha a másik nem engedi????
161. Főnix3 (válaszként erre: 159. - Tumbo2)
2023. jún. 12. 14:04

Erre még is mit mondjak? Aki nem látja az élet szépségét,aki nem fogadja be a pozitív gondolatok morzsáját, annak marad ez az opció! Vajon a lányod szívében mekkora űrt hagy a hiányod majd? Hányszor fog könnybe borulni a szeme,megszakadni a szíve, hogy nem láthatod a fontos életszakaszaikat? Nem fogod meg a kezét, nem simogatod meg az aggódó arcát, nem mosolyogsz vele,mikor valami szépet mesélne.

Nem csak akkor vagy hasznos, amikor valamiben segíteni kell. Hanem, mert vagy! Létezel!

160. Görögtánc (válaszként erre: 151. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 14:00

Kertes házban élsz?

Ha igen, akkor csak oda menj ki. Nyugi, napfény, csend…

159. tumbo2 (válaszként erre: 149. - Főnix3)
2023. jún. 12. 13:57
vagy irány a patak.minden letudva.
2023. jún. 12. 13:53
Már korábban is írtam hogy nincs célja, ahogy azt is hogy nem kérek segítséget.
157. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 156. - Főnix3)
2023. jún. 12. 13:53

Az izmos lábakról ez jutott az eszembe, nem a negatívum...

Tudod, mindenkit az a téma foglalkoztatja, akivel mostanában beszélgetett...

vannak kirívó esetek, de a többsége nem ilyen.


Nem is a Fi.-nek írtam, hanem Neked.

156. Főnix3 (válaszként erre: 152. - 5d8fd6c5cb)
2023. jún. 12. 13:47

Aki kerekes székbe kerül, mondjon le a boldogságról?

Ha nem csak azt néznék az emberek, hogy mennyire elcseszett az egész élet, akkor lehet nem adnák fel. Hány ember jár a világban, akik elvesztették a végtagjaikat, de még sem adták fel. Ejtőernyős, aki lezuhant és az orvosok is lemondtak róla, ma teljes életet él és megtanult járni..

Otthon a környezetemben élt egy vak nő, hozzá ment egy vak férfihez és mindenki hurrogott, hogy babát akarnak! Lett nekik, egészséges babájuk lett.

Én nem voltam rokkant, ez igaz, de itt a hölgyek sem azok,tehát eltudnak menni futni, ami rettentő jó a stresszre!

El sem hiszem, hogy te is olyan példákkal jössz, ami negatív..

2023. jún. 12. 13:43

Olyan szakszerűen, plasztikusan írod le a depi tüneteit, mintha könyvből olvasnád.

Azt is nagyon klasszikusan hozod, hogy egy igazi depisről minden segítő jószándék lepereg, mert nincs energiája a legapróbb változtatásra sem, kivétel ez alól talán a magyarázkodás. Mi miért nem megy.

Bennem meg valahogy kétségek merültek fel a fórumod célja felől.

154. Főnix3 (válaszként erre: 151. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 12. 13:39

Én is utálok vásárolni.

Ne emberek közé menj,hanem parkba, zöld területre,ahol hallhatod a madarakat, nézheted a bogarakat, ahogy rohangálnak, repülnek.

Vigyél egy lapot és egy grafitot.

153. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 150. - Görögtánc)
2023. jún. 12. 13:37
ettől nő az eper is..-)
152. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 146. - Főnix3)
2023. jún. 12. 13:36

A futással versenyeket nyertem és izmos lábakat! ;)


Erről a mondatodról az jutott az eszembe, hogy az élet a legnagyobb forgatókönyv író...

Személyesen ismerek olyat, akinek egy Autounfall megváltoztatta az életét, az egyik lába ott maradt az Autobahnon...

Ma kerekesszékben olvasgat leginkább...

Neki mondhatnád, hogy: Engedjetek egy kis élményt a szívetekbe.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook