Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várom hogy öngyilkos lehessek fórum

Várom hogy öngyilkos lehessek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
61. tumbo2 (válaszként erre: 60. - Főnix3)
2023. jún. 10. 14:51
mondjuk én sosem kaptam.állítólag nem igényeltem,mondta az anyám.de a lányomékon kívül mást nem is tudok megérinteni sem.viszont csúfot űzni roppantul szerettek belőlem űzni az apámmal együtt,mert sovány voltam.
60. Főnix3 (válaszként erre: 58. - Tumbo2)
2023. jún. 10. 14:38

Tudott mennyire sokat jelentett volna egy ölelés, simogatás, egy puszi, egy mondat?! Igen kislányom, szép volt, ügyes voltál!? Vagy csak látom, hogy leül az unokáihoz?

Rájuk szorulsz? Bár csak az anyukám is így érezne! De már nem él!

59. tumbo2 (válaszként erre: 56. - Főnix3)
2023. jún. 10. 14:13
én szorulok rájuk.
58. tumbo2 (válaszként erre: 56. - Főnix3)
2023. jún. 10. 14:09
nem sokat tudnék segíteni,egyrészt a lábam, derekam,csípőm miatt,mozogni is alig tudok,másrészt messze laknak.
57. tumbo2 (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 14:06
nem hiszem,hogy sokan tudnák,legfeljebb azt mondják,magamnak való vagyok.mert az utcán általában váltok mindenkivel pár szót,barátságos vagyok,aztán otthon magamba zuhanok.senkit nem akarok látni,sem beszélni.nem keresek én kifogást,ilyen vagyok és kész.megváltozni nem tudok,az már nem én lennék.ha a lányom hozott vendéget,mondtam,tudod,hogy milyen nehezemre esett másnak mutatni magam.a vejem kedvelem,barátságos ember.
56. Főnix3 (válaszként erre: 51. - Tumbo2)
2023. jún. 10. 13:59
Tudod milyen sokan szeretnék, ha élne az anyukájuk? A legnagyobb szüksége a lányodnak akkor lesz majd rád, mikor megszületik az első gyermeke,a te unokád! Az én anyám nem volt mellettem!
2023. jún. 10. 13:58
Bocsánat, ezt nem ide akartam.
2023. jún. 10. 13:58
Kenyeret, lottót, selyem virágot, kávét, egyéb apróságot
53. tien (válaszként erre: 40. - Tumbo2)
2023. jún. 10. 13:47

Az biztos,hogy boldog a lányod.

Nagyon jó ránézni,egy mosolygós gyönyörűség ☺️

52. Főnix3 (válaszként erre: 51. - Tumbo2)
2023. jún. 10. 13:36

Feladtad, de már nagyon régen!

Gondolom hamarosan unokád lesz.., nem várod?

Én már nagyon várom, hogy unokám legyen, de még ez nagyon messze lehet számomra.

51. tumbo2 (válaszként erre: 44. - Főnix3)
2023. jún. 10. 13:33
pedig elhiheted,lassan semmiben.alig várom,hogy vége legyen.
50. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Birebora)
2023. jún. 10. 13:13
Igen. Rendszeresen jártam. Hatalmas bajok vannak itthon az ellátással ezen a téren. Egyrészt kevés a szakorvos, másrészt azoknak is az 1%-a az aki valóban segíteni akar és nem csak a futószalagon érkező pácienseket gyógyszereli, ha nem jól akkor nem jól. Nem beszélget, nem tudtat együttérzést. Magánban se jobb a helyzet. Ha valaki ki bírja fizetni, ott is sok a kiégett, segíteni nem tudó orvos. Persze más területeken is megvannak a nehézségek az egészségügyben, de ez a “keress orvost” addig tűnik egyszerűnek amíg oda nem ér az ember. Bennem a legutóbbi pszichoterápián az orvos viselkedése olyan nyomot hagyott ami miatt még most se tudnék szakemberhez fordulni. Az orvos rossz mentalitása többet árt, mintha nem is mennék.
2023. jún. 10. 12:57

Az ami benned van, az a saját gondolatrendszered, a saját meggyőződéseid halmaza, - mind csupa olyasmi, ami a te pszichéd produktuma.

Azt akkor is felül lehet bírálni, át lehet programozni, ha objektíve tényleg nagyon sok negatív ráhatás eredményeként alakult ki, és szerintem nem szabadna hagyni ezt uralkodni az életed, a sorsod felett.

Kár az emiatt tönkretett fiatal életedért. Mások (az idősebbek) hogy örülnének, ha 31 évesek lehetnének...

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Hanka101)
2023. jún. 10. 12:52

Az a baj a depresszióval vagy bármilyen mentális betegséggel, hogy stigmatizál. Az emberek betudják hisztinek, figyelemhiánynak, akaratgyengeségnek. Nagyon szimpatikus hogy felvállalod ennyi idősen mert a te generációd pont savazni szokta a jelenséget, hiszem “az én időmben nem volt ilyen”.


Nekem családom nincs, de van jól fizető állásom, lakásom, kocsim, adok magamra. Sorra szereztem meg minden érdemet, materiális javat, hiszen ez a “normális”, ez érdem társadalmilag. Semmit nem éreztem mikor bármelyik nem lett. Pedig megkaptam már hogy bezzeg másnak nincs autója, végzettsége stb.

47. Főnix3 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 12:46

Kifogások gyártásában él a legtöbb negatív ember.

Igaz, nem tudom mi lehet benned,de gyanítom, hogy ha igazán akarnád,lehetne még boldog életed!

Borzasztó szar életem volt gyerekként, majd folytattam 30 év nagyon hosszú út volt...

És nagyon jó, hogy 30-on felül nem adtam fel! Azt mondom, hogy ha én megtudtam csinálni, akkor másnak is menne, ha eléggé akarná.

Viszont kiszállok ebből a beszélgetésből, hisz nem célom senkit győzködni, különben sem kérted!

Tégy mindent belátásod szerint! A legjobbakat kívánom neked is!

46. andi6020 (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 12:45
Miért indítottad ezt a fórumot?
45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Főnix3)
2023. jún. 10. 12:35
Igen, ezt sokan mondták. Ha akarnál, lehetnél középkorú néger fociedző. Kb. pont ennyire lehetetlen amit írsz. Ezek nem működnek így tapsra. Nem a szép dolgok szépségét vonom kétségbe. Nem a világgal van a bajom, hanem azzal ami bennem van.
44. Főnix3 (válaszként erre: 41. - Tumbo2)
2023. jún. 10. 12:34
Egy kis nyitottsággal. Nincs olyan, hogy az embert semmi nem érdekli, semmi nem köti le, semmiben nem talál nyugalmat, békét örömöt.
43. ab443a467a (válaszként erre: 40. - Tumbo2)
2023. jún. 10. 12:28
Azért ilyen, mert jó anyja voltál. Legalábbis úgy tűnik, hogy nagyon szereted.
42. tumbo2 (válaszként erre: 37. - K-né Zsóka)
2023. jún. 10. 12:20
én már voltam pszichiáternél,kipróbáltak rajtam egy rakat gyógyszert,örökké így maradok.
41. tumbo2 (válaszként erre: 39. - Főnix3)
2023. jún. 10. 12:18
megmondanád hogyan?
40. tumbo2 (válaszként erre: 34. - Hanka101)
2023. jún. 10. 12:17
soha nem voltam,pedig a lányom a legnagyobb "örömöm " az életemben.mosolyogni sem tudtam soha.aki nem az nem is tudja megérteni.a lányom az ellentétem.mosolygós,boldog.
39. Főnix3 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 12:12
Ha igazán akarnád, akkor láthatnád szebbnek a világot!
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - K-né Zsóka)
2023. jún. 10. 11:27
Jaj semmi ilyesmi, félreértesz. Beszélgetős fórumnak szántam. Írtam is hogy nem kérek segítséget mert én így maradok már. Nem válsztottam a szüleim szülői mintáját, hiszen én nem leszek szülő. Nincs ebben mártírkodás, nem kell sajnálni én se sajnálom magam, csupán máshogy látom a világot.
37. K-né Zsóka (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 10. 11:20
Na jó, ez már beteges! Nem te vagy az egyetlen, akit gyerekkorában veréssel, hülyézéssel neveltek. Van, aki csak magával cipeli, tovább viszi ezt a sémát, mert ő így nőtt fel, a gyerekének is legyen jó. Te felismerted és döntöttél, olyan leszel szülőként mint a tieid voltak. Teljesen normális, ép elméjű embernek tűnsz, tedd meg magadnak azt a szívességet, hogy az eddigieknél jobb szakembert keresel és túllépsz ezen a képzelgéseiden. Mert ne haragudj, de nekem ez úgy tűnik, mintha kicsit mártírkodnál. Mindentől függetlenül, sok örömöt, jó egészséget kívánok neked!
36. 80ASIQ (válaszként erre: 20. - Törpilla)
2023. jún. 10. 11:01
A másik "tudós"! (Név szerint Törpilla.) Vagy pont ez kell?
35. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 8. - 🌸Tavasztündér🌸)
2023. jún. 10. 10:59

Egy bármilyen probléma megoldásában sem hozunk egyforma döntéseket, mert nem vagyunk egyformák.

A mosoly sok mindenre gyógyír az én véleményem szerint.

A cél elérése pedig "szentesíti" a hozzá vezető utat.

Látom sokan Veled értenek egyet, pedig emberi érzésekkel nem vagyok én olyan faragatlan...

csak én más úton közelítettem Fi. kiírásához.

2023. jún. 10. 10:59

Kedves Fórumnyitó!!!


Ezt , azt hiszem senki nem írta még le, hogy egy "DEPRESSZIÓS BETEGSÉGBEN" szenvedő embernek gy telik az élete.

Nem kell különösebb indok , vonzza a halál!!

Nem a levegőbe beszélek, én magam is átélem és hordozom magam fölött a "fekete felhőt".

Pedig 71éves vagyok , van 9 unokám , nagy családom.

Nem éhezem, és nem vagyok hajléktalan , akár BOLDOG is lehetnék!!

DE , itt a DE........

33. 80ASIQ (válaszként erre: 16. - Birebora)
2023. jún. 10. 10:59
Volt. De Valószínű, hogy tényleg azt kell erőltetni. Az itteni topiknyitás is lehet egy fajta terápia.
32. 80ASIQ (válaszként erre: 14. - Burrit0)
2023. jún. 10. 10:56
Te már csak tudod.
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook