Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vannak terveim a műtét után ha felépültem. szeretnék leadni... fórum

Vannak terveim a műtét után ha felépültem. szeretnék leadni... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Liliom10)
jan. 11. 07:31
Szia,jó reggelt! Megvagyok köszi. Kevéske székletet tudok produkálni egyszer-kétszer.. Jövő héten kérek időpontot a proctológiára hátha előrébb hoznák a vizsgálatot meg a műtétet. nem bánnám. puffdgat,fájdogál is a hasam..Te hogy vagy?
40. liliom10 (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 20:31
Hogy vagy ?
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Liliom10)
jan. 10. 09:13
Jó,iszok :)
38. liliom10 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 08:37
Most is ihatsz ! :) Vagy teát is, de édesítés nélkül.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Liliom10)
jan. 10. 08:28
Nem ittam,de holnaptól fogok.Köszönöm a tippet. Amúgy már volt siker,de elég nehezen...
36. liliom10 (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 10. 07:14
Ittál langyos vizet ? Kellene 2-4 dl-t inni ébredés után !
jan. 10. 06:39
Sziasztok,tegnap végül sikerült 2szer egy-egy nagyon pici. Most 5kor bevettem a széklet lazítót és várok a sorsomra.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Libikóka)
jan. 9. 17:45
Hát,nem tudom. Igen,próbáltam... Nem használt az sem.
33. libikóka (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 17:26

Nem hiszem hogy előbbre jutsz,,viszont ami fontos megoldani a VC problémát.

Hunyadi vizet próbáltad?

jan. 9. 17:21
Sajnos nem tudott beszélni a Dokinő a Dokival,de már igencsak fáj a gyomrom.Szerintetek holnap hívjam fel én amelyik ott lesz,newm baj ha nem az a Főorvos lesz ott? Kétszer volt azóta egy-egy kicsi székletem :(
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Liliom10)
jan. 9. 15:23
Köszönöm....
30. liliom10 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 9. 11:11

Ne használj hashajtót ! Leírom a módszeremet, már rég nincs székrekedésem.

Reggel egy nagy pohár langyos vizet iszom. Utána megeszem egy almát. ( Mikor kávéztam, ezután megittam egy főzött kávét.) Ezután jön a rengeteg rostot tartalmazó müzli, amit én állítok össze.

Vegyél lenmagot, amit darálj meg, ebből tegyél egy evőkanálnyit a reggelidbe. Szórhatod az ebédre, pl. levesbe, főzelékbe is. Sok folyadékot igyál mellé ! Lehet kapni lenmaglisztet is, akkor nem kell darálni.

Ne igyál rostos üdítőket, csak hízlal és egészségtelen !

A rostokhoz sok víz vagy édesítetlen tea kell, mert megduzzadnak !!!

Jobbulást kívánok !

jan. 9. 10:43
Sziasztok! A háziorvosunk megpróbál beszélni a főorvossal aki műteni fog. Hátha sikerül hamarabb megejteni a vizsgálatot meg a műtétet. Írt fel széklet lazítót. Húgom este hozott erős,vény nélkül kapható hashajtót. Bevettem nemrég egyet,kicsit émelyegtem de legalább hatna már...
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 55Judit)
jan. 9. 06:52
Szia,köszönöm szépen nagyon aranyos vagy! Egyenlőre tudok és szoktam sétálni is. majd a műtét után pár napig óvatosan kell ha felkelhetek gondolom szét ne szakadjon a varrat.
27. 55Judit (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 16:04

Kíváncsiságból én is ránéztem milyenek vannak most. Ez elég lájtos, [link] , de mégis csinálsz valamit. Mellette másmilyeneket is találsz, és magadtól is kitalálhatsz ülve végezhető gyakorlatokat. vagy írd be, ülő karedzés.

Pontosan tudom milyen mikor korlátozott a mozgásunk, de érezzük hogy ami mozog azt használnunk kell mert ha nem, elkezd sorvadni. Vissza felhozni magunkat pedig rendkívül nehéz. Én csak tudom.

Menni fog, drukkolok neked, csak mozogj bármit!

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - 55Judit)
jan. 8. 15:43
Köszönöm,majd utána nézek.
25. 55Judit (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 14:57
Amíg a séta gondot okoz neked, végezzél más mozgásformát. Pl. a youtube-on találsz olyan edzéseket, melyeket kerekesszékeseknek találtak ki. A hasi rész, a törzs nem dolgozik, a karok viszont igen. Tudtad hogy a karok edzésével lehet a legtöbb kalóriát elégetni? Én olvastam.
jan. 8. 14:52
165 cm vagyok. Hívtak telon hogy csak március elején tudom meg mikor fekhetek be a kórházba. Írtam a betegjogi képviselőnek,hátha tud segíteni.
jan. 8. 14:40

Milyen magassághoz?

150 cm-hez teljesen gáz. 170 cm-hez még elmegy.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Ágio8405)
jan. 8. 10:31
Amúgy is szorongásos depressziós vagyok sajnos. Hát,remélem a legjobbakat. Mandarint,kefírt eszek meg almát. Rostos levet iszok.. Hát,ha sikerül kitisztítani belül akkor a ct február 16-án lesz,aztán kb 10 nap az eredményig és aztán mondják meg mikor kell befeküdnöm. Lassan telik az idő,meg ez a sok nehézség...
21. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 8. 10:05
Az is lehet hogy lelkileg szorongsz miatta, màrcsak a tudat miatt is hogy ott a sipoly. Hátha ez is javul ha a sipoly nem lesz. Milyen rostosat eszel? Mikor lesz a mütét?
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Enissa)
jan. 8. 09:08
Tudom,voltam már a legtöbb eddig 86 kiló is. Értem,köszönöm! Vigyázok magamra. Már egy hete nincs székletem,most ezzel kinlódom. 7 db hashajtó után,próbáltam enni inni sok rostosat semmi. Délután hívhatom fel a házidokit. Már bele vagyok fáradva de ténylég :(
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Papája)
jan. 8. 09:06
Igen tudom. Köszönöm,vigyázok nem kapkodom el. csak jönne már el az idő.
18. Myra
jan. 8. 08:02
Akarat kérdése az egész, kitartást kívánok neked!
17. Enissa (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 21:26

Azt hittem sokkal több kg vagy, ez nem a vészes kategória.

Amikor engem műtöttek, én varratokkal is sétáltam, de én nem vagyok mérvadó, mérések alapján is óriási a fájdalomtűrő küszöböm. Persze azért vigyázok magamra, de nem voltam még sosem elesett.

Neked gyors felépülést kívánok!

16. xochipilly (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 16:32
Biztos, hogy nem vagy extrém elhízott, ha csak nem 150 centi vagy a 78 kg-hoz. Tehát szerintem nem vagy az a kategória akinél a túlsúly miatt veszélyes lehet az altatás a tüdőre vagy a szívre. Leadni a felesleget ráérsz miután teljesen felépültél.
15. papája (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 16:22

Nehéz időszakon vagy túl és egy meghatározó nagy műtét előtt állsz.


Elhiszem, hogy szeretnél fogyni, de most a lényeg, hogy JÓL gyógyuljanak a sebeid. Nehogy megismétlődjön ami most van.

Ne kapkodd el, legyél türelmes és ha teljesen meggyógyultál, akkor majd fogyózhatsz.

Kezdetnek most annyi is elég, hogy sokkal kevesebbet egyél.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Birebora)
jan. 7. 15:52
köszönöm.
13. birebora (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 15:19
Varratszedés előtt is lehet.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Enissa)
jan. 7. 15:07
A sipolyos vagyok. Hála istennek az altatást jól bírtam tavaly is. 78 kg vagyok,olyan 10 kg körül szeretnék leadni. Ha a varratokat kiszedik,utána már lehet sétálni nem? Más sportot úgysem tervezek. Hát,nem tudom bírom-e majd de megpróbálni lehet abból nincs baj.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook